Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 10:50   #21
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
daj sliku da mi to vidimo!
Naročita se jaja brižno čuvaju, za razliku od onih banalnih, svakodnevnih, za festivale i svetkovine. Strpi se dakle draga da dođe i taj dan.
Jesmo li mi ikada prije, a nekmoli svakoga dana imali priliku gledati ona basnoslovno skupa i umjetnička ruska jaja u galeriji na Katarininom trgu? Nismo, zar ne? Pa slično je i s Mišinim Pišinim jajima. Sječaš li se, ona su spominjana kao kuriozitetna.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:52   #22
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Naročita se jaja brižno čuvaju, za razliku od onih banalnih, svakodnevnih, za festivale i svetkovine. Strpi se dakle draga da dođe i taj dan.
Jesmo li mi ikada prije, a nekmoli svakoga dana imali priliku gledati ona basnoslovno skupa i umjetnička ruska jaja u galeriji na Katarininom trgu? Nismo, zar ne? Pa slično je i s Mišinim Pišinim jajima. Sječaš li se, ona su spominjana kao kuriozitetna.
a pisho, najbolje da ti njih odma pošalješ u muzej!
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Old 08.01.2008., 10:54   #23
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Naročita se jaja brižno čuvaju, za razliku od onih banalnih, svakodnevnih, za festivale i svetkovine. Strpi se dakle draga da dođe i taj dan.
Jesmo li mi ikada prije, a nekmoli svakoga dana imali priliku gledati ona basnoslovno skupa i umjetnička ruska jaja u galeriji na Katarininom trgu? Nismo, zar ne? Pa slično je i s Mišinim Pišinim jajima. Sječaš li se, ona su spominjana kao kuriozitetna.
Eto vidiš-mene odmah asociralo na kuriozitet
.
Seeceru! is offline  
Old 08.01.2008., 10:55   #24
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
onda se moraju posebno depilirat voskom! pa kako ih ti mislis bojat ako nisu fino izdepilirana?!
A zašto molim među mnoštvom oslikanih i obojanih ne bi bilo i pokoje čupavo?
Nekad i posve jednostavna i prirodna rješenja bivaju intrigantnim...
Vjeruj mi, obogatilo bi kolekciju, bitan je autentičan koncept. Kako se ono kaže, "art brut" ili...(pomoć povjesničari umjetnosti i naobraženi likovnjaci)
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:57   #25
Bitno da nije sijedo!Sve drugo mogu vidjet al to ne!
 
Old 08.01.2008., 10:59   #26
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
a pisho, najbolje da ti njih odma pošalješ u muzej!
Dok u njima ima svježine koju otkrivam po vrenju koje se odigrava unutar bio bi grijeh pred Bogom i ženama zanemariti ih da se praše i podnose nebrigu indiferentnih kratkovidnih kustosa.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 11:00   #27
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
A zašto molim među mnoštvom oslikanih i obojanih ne bi bilo i pokoje čupavo?
Nekad i posve jednostavna i prirodna rješenja bivaju intrigantnim...
Vjeruj mi, obogatilo bi kolekciju, bitan je autentičan koncept. Kako se ono kaže, "art brut" ili...(pomoć povjesničari umjetnosti i naobraženi likovnjaci)
ah da, imaš pravo! oprosti nisam znala da imaš takve sklonosti odnosno da ćeš bit među mnoštvom drugih jaja! naravno, tvoja moraju biti posebna da se još više isticu! imaš pravo!
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Old 08.01.2008., 11:07   #28
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
ah da, imaš pravo! oprosti nisam znala da imaš takve sklonosti odnosno da ćeš bit među mnoštvom drugih jaja! naravno, tvoja moraju biti posebna da se još više isticu! imaš pravo!
Ja ih ne brinem izložiti čak ni među mnoštvom drugih, ne zbog nepopularnih sklonosti svojih koliko znajući da usporedbom njihova iznimnost dobiva sve više na specifičnoj težini i posljedično tome među ženskom populacijom bivaju još traženijima.
Ta tko bi bolje poznavao sve njihove izložbene i praktične potencijale bolje od njihova vlasnika.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 11:23   #29
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Duhovito nema šta.Igra asocijacija.Hm.
Meni na um padaju i ona ruska jaja ruske carske obitelji...a i što se tiče tvojih speedo gaćica...nekada je to stvarno bila marka.
Žene k'o žene nikada ne znaš u što gledaju.Jesu li gaćice imale džep odzada.

Doista često ne znam u što žene gledaju, ali znam kada sam u kupaćim gaćicama što je primarnim predmetom njihove pažnje. Naime, imam vrlo pouzdane razloge za uvjerenje kako im je nasludba sadržaja neodoljiva.Džep ne odzada nego sprijeda. Džep intenciozno probušen kako bi ih ljubiteljicama velikodušno ponudio na meškoljenje.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 11:30   #30
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Duhovito nema šta.Igra asocijacija.Hm.
Meni na um padaju i ona ruska jaja ruske carske obitelji...
e ta jaja su pravi dragulji!
absoluta is offline  
Old 08.01.2008., 11:40   #31
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Doista često ne znam u što žene gledaju, ali znam kada sam u kupaćim gaćicama što je primarnim predmetom njihove pažnje. Naime, imam vrlo pouzdane razloge za uvjerenje kako im je nasludba sadržaja neodoljiva.Džep ne odzada nego sprijeda. Džep intenciozno probušen kako bi ih ljubiteljicama velikodušno ponudio na meškoljenje.
Je,je.
U pravu si.
Nema nista bolje nego lezati na plazi i gledati u muskarca i njegova jaja koja vjesto ili nevjesto sakriju iza kupacih gaca.Mislim to ipak ovisi o kupacim gacama.
Meni je to jedna od zanimacija na plazi kada se przim pod zvizdanom.

I sada citajuci ovu temu o tim jebenim jajima sjetila sam se jednih jaja iz moje 16-te godine.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 08.01.2008., 12:01   #32
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Je,je.
U pravu si.
Nema nista bolje nego lezati na plazi i gledati u muskarca i njegova jaja koja vjesto ili nevjesto sakriju iza kupacih gaca.Mislim to ipak ovisi o kupacim gacama.
Meni je to jedna od zanimacija na plazi kada se przim pod zvizdanom.

I sada citajuci ovu temu o tim jebenim jajima sjetila sam se jednih jaja iz moje 16-te godine.
hajde pucaj,
da čujemo i mi
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 08.01.2008., 12:07   #33
a lol......

Goran2@ is offline  
Old 08.01.2008., 12:19   #34
Quote:
more29 kaže: Pogledaj post
hajde pucaj,
da čujemo i mi
Ma prica je vrlo jednostavna i kratka.

Uglavnom...u jedan kafic gdje sam zalazila sa drustvom stalno je dolazio jedan muskarac stariji od mene nekih 15-tak godina. Frajer nije bio nista posebno.Onako onizak (manji od mene), crn k'o cigan, .....
Ali ta njegova jaja i kurac su toliko bili izrazajni i preko hlaca da su meni i mojoj frendici stalno oci bili na njemu.
I onda smo se pitali da li je on stvarno imao ogromna ja-ja ili se radilo o hlacama "manji broj"?
Istinu sam saznala nakon godinu dana,ali to jednostavno moram presutjeti.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 08.01.2008., 12:22   #35
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Ma prica je vrlo jednostavna i kratka.

Uglavnom...u jedan kafic gdje sam zalazila sa drustvom stalno je dolazio jedan muskarac stariji od mene nekih 15-tak godina. Frajer nije bio nista posebno.Onako onizak (manji od mene), crn k'o cigan, .....
Ali ta njegova jaja i kurac su toliko bili izrazajni i preko hlaca da su meni i mojoj frendici stalno oci bili na njemu.
I onda smo se pitali da li je on stvarno imao ogromna ja-ja ili se radilo o hlacama "manji broj"?
Istinu sam saznala nakon godinu dana,ali to jednostavno moram presutjeti.
Znači premale hlače?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 08.01.2008., 12:29   #36
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Ma prica je vrlo jednostavna i kratka.

Uglavnom...u jedan kafic gdje sam zalazila sa drustvom stalno je dolazio jedan muskarac stariji od mene nekih 15-tak godina. Frajer nije bio nista posebno.Onako onizak (manji od mene), crn k'o cigan, .....
Ali ta njegova jaja i kurac su toliko bili izrazajni i preko hlaca da su meni i mojoj frendici stalno oci bili na njemu.
I onda smo se pitali da li je on stvarno imao ogromna ja-ja ili se radilo o hlacama "manji broj"?
Istinu sam saznala nakon godinu dana,ali to jednostavno moram presutjeti.
e jebiga sad, šta si mu ...
daj malo napali ove curke ovdje
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 08.01.2008., 12:31   #37
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Znači premale hlače?
Ma ne samo to.
Na kraju sam toliko zakljucaka donijela o tim njegovim jajima (jer ipak sam ih promatrala duze vrijeme,a na kraju sam ih i vidjela ) i eto sada sam shvatila na ovoj temi da su ta njegova jaja igrala veliku ulogu u tom periodu mog tinejdzerskog zivota.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 08.01.2008., 12:34   #38
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Je,je.
U pravu si.
Nema nista bolje nego lezati na plazi i gledati u muskarca i njegova jaja koja vjesto ili nevjesto sakriju iza kupacih gaca.Mislim to ipak ovisi o kupacim gacama.
Meni je to jedna od zanimacija na plazi kada se przim pod zvizdanom.

I sada citajuci ovu temu o tim jebenim jajima sjetila sam se jednih jaja iz moje 16-te godine.
A otud li je ona poštapalica:"...sagorio k'o papak na plaži..."
Sorry asocijacije me peru k'o ništa.Ha...valjda sam opičena.
Seeceru! is offline  
Old 08.01.2008., 12:36   #39
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
A otud li je ona poštapalica:"...sagorio k'o papak na plaži..."
Sorry asocijacije me peru k'o ništa.Ha...valjda sam opičena.
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 08.01.2008., 12:38   #40
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
A otud li je ona poštapalica:"...sagorio k'o papak na plaži..."
Sorry asocijacije me peru k'o ništa.Ha...valjda sam opičena.
__________________
.
lana10 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger