Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 09:36   #21
U kurac! Jebale vas vrece cementa!

Znam konjine od 120 kila i 2 metra kojima "zene-komarci" piju krv na slamku, manipuliraju, maltretiraju... Jednako tako znam turbo pametne i uspjesne "zene-zmajeve" koje su si dopustile da ih iskoristavaju, omalovazavaju i tretiraju kao smece nesposobni, lijeni i glupi muskarci.

To je ono sto me zanima, kako dodje do toga, koju ulogu vi birate, sto vam vise odgovara, biti onaj koji "vodi" ili onaj kojeg se vodi?

Osobno sam bila i u vezama u kojima sam ja bila ta koja je vukla za dvoje, a bijah i u situaciji u kojoj se muskarac postavio superiorno. Ni jedno me nije ispunilo i ucinilo da pozelim ostati uz takvu osobu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 09:38   #22
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
U kurac! Jebale vas vrece cementa!

Znam konjine od 120 kila i 2 metra kojima "zene-komarci" piju krv na slamku, manipuliraju, maltretiraju... Jednako tako znam turbo pametne i uspjesne "zene-zmajeve" koje su si dopustile da ih iskoristavaju, omalovazavaju i tretiraju kao smece nesposobni, lijeni i glupi muskarci.

To je ono sto me zanima, kako dodje do toga, koju ulogu vi birate, sto vam vise odgovara, biti onaj koji "vodi" ili onaj kojeg se vodi?

Osobno sam bila i u vezama u kojima sam ja bila ta koja je vukla za dvoje, a bijah i u situaciji u kojoj se muskarac postavio superiorno. Ni jedno me nije ispunilo i ucinilo da pozelim ostati uz takvu osobu.
ma dobro to, sve je to ok, ali mene ipak interesuje znas li ti sama promijeniti ulje u autu.
miki3 is offline  
Old 08.01.2008., 09:39   #23
Ma naravno da mora bit balans. Čim se neko ima povoda osjećat superiorno ili inferiorno nešto tu ne štima.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Old 08.01.2008., 09:46   #24
Quote:
miki3 kaže: Pogledaj post
ma dobro to, sve je to ok, ali mene ipak interesuje znas li ti sama promijeniti ulje u autu.
Znam Miki, znam. Nisam ga jednom promijenila.

Vozila sam aute starije od najstarijih, koji su trosili vise ulja nego benzina, tako da...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 09:49   #25
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
U kurac! Jebale vas vrece cementa!

Znam konjine od 120 kila i 2 metra kojima "zene-komarci" piju krv na slamku, manipuliraju, maltretiraju... Jednako tako znam turbo pametne i uspjesne "zene-zmajeve" koje su si dopustile da ih iskoristavaju, omalovazavaju i tretiraju kao smece nesposobni, lijeni i glupi muskarci.

To je ono sto me zanima, kako dodje do toga, koju ulogu vi birate, sto vam vise odgovara, biti onaj koji "vodi" ili onaj kojeg se vodi?

Osobno sam bila i u vezama u kojima sam ja bila ta koja je vukla za dvoje, a bijah i u situaciji u kojoj se muskarac postavio superiorno. Ni jedno me nije ispunilo i ucinilo da pozelim ostati uz takvu osobu.
Pa izjebale su nas... mene još jebu...mater im.

OT: Ponedjeljkom, srijedom i petkom volim voditi; utorkom, četvrtkom i subotom biti vođen. Nedjeljom nas vodi Duh Sveti.
vrrrlet is offline  
Old 08.01.2008., 09:49   #26
a gle ...neznam što pametno da kažem.
stvarno!
jer zapravo nisam još i sebe shvatila po tom pitanju... pa mi vi recite ako išta skužite...
jednostavno moram SVE znati. u društvu gdje svi znaju ja moram znati više, raditi bolje...
jednostavno takav sam mozak i gotovo...
ali opet nevolim biti leader...uvik djelujem iz prikrajka jer mi je teška tlaka biti autoritet...

u vezi je slična stvar jer npr. radimo u istoj branši, i pošto znam da sam sposobna jednako, kreativnija znatno više, želim uvik biti bolja i napredovat više i brže...
u slučaju kiksa totalno sam van serije-nikad nepriznajem poraz jer sam usput i tvrdoglava

a opet uz sve to želim da je moje muško-muško!
želim da se uz njega osječam zaštičeno, da me može naučit nekim stvarima ...želim da on nosi hlače i bude muško ...
tad nastaje kolaps..jer sve se to međusobno kosi jedno s drugim...

nadam se da ste bar nešto skontali, ako niste...isprika radi bezveze utrošenog posta...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 08.01.2008., 09:52   #27
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Znam Miki, znam. Nisam ga jednom promijenila.

Vozila sam aute starije od najstarijih, koji su trosili vise ulja nego benzina, tako da...
a ti si prava zena, eh samo jos da se nisam vec ozenio........
miki3 is offline  
Old 08.01.2008., 09:56   #28
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Ma naravno da mora bit balans. Čim se neko ima povoda osjećat superiorno ili inferiorno nešto tu ne štima.
mislim da se ne radi o povodima, vec o razlicitim osobnostima. tko se dozivljava superiornim/ inferiornim dozivljava se takvim u nizu razlicitih situacija i mislim da to dolazi iz njih samih, a ne iz bolje ili losije okoline.
mmmila is offline  
Old 08.01.2008., 10:05   #29
Daj Jebe se non, vrati ove crvotočine u okvir teme koju si postavio. Vrlo je vrlo intrigantna. I kako se uspostavilo - za mnoge prezahtjevna. Morticia je pokušala biti on topic u pravom smislu, ali jebiga, drugi kuže samo vreću cementa...
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:06   #30
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Daj Jebe se non, vrati ove crvotočine u okvir teme koju si postavio. Vrlo je vrlo intrigantna. I kako se uspostavilo - za mnoge prezahtjevna. Morticia je pokušala biti on topic u pravom smislu, ali jebiga, drugi kuže samo vreću cementa...
ma pusti ti njih, nemaju oni pojma ni o čemu.
miki3 is offline  
Old 08.01.2008., 10:12   #31
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Daj Jebe se non, vrati ove crvotočine u okvir teme koju si postavio. Vrlo je vrlo intrigantna. I kako se uspostavilo - za mnoge prezahtjevna. Morticia je pokušala biti on topic u pravom smislu, ali jebiga, drugi kuže samo vreću cementa...
Steta teme. Hebi ga.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 10:13   #32
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Steta teme. Hebi ga.
da, bio je dobar covjek, i Bog uzima samo najbolje....................cccccccc...malo sam se zanio
miki3 is offline  
Old 08.01.2008., 10:18   #33
Ima jedno zanimljivo viđenje o tomu po kojemu je superioran u vezi onaj kojemu je do te veze manje stalo. Znam, ima tu prostora za različita špekuliranja i ne sumnjam da će se ovdje sada pojaviti more onih koji će se držati slova kao pijani plota no ja sam mišljenja da je u posve ogoljenom smislu od svake špekulacije ta tvrdnja apsolutno istinita. Jer uvijek, ali baš uvijek je jednom u vezi do te veze makar nešto manje stalo nego drugom. I ovaj drugi to osjeća pa ako se nikada ni ne izgovori.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:22   #34
Ali naravno, ne znači da se tijekom veze, što može biti na utjehu "inferiornijima" taj odnos ne može obrnuti. I to je po meni sva moguća špekulacija. Ali, također naravno, ako opsesivnih špekulanata ovdje ne bi bilo, kako bi opstajao već nadaleko čuveni Ljes.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:24   #35
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ima jedno zanimljivo viđenje o tomu po kojemu je superioran u vezi onaj kojemu je do te veze manje stalo. Znam, ima tu prostora za različita špekuliranja i ne sumnjam da će se ovdje sada pojaviti more onih koji će se držati slova kao pijani plota no ja sam mišljenja da je u posve ogoljenom smislu od svake špekulacije ta tvrdnja apsolutno istinita. Jer uvijek, ali baš uvijek je jednom u vezi do te veze makar nešto manje stalo nego drugom. I ovaj drugi to osjeća pa ako se nikada ni ne izgovori.
U veliko dijelu se slazem sa tobom. Medjutim, imali to ikakve veze sa karakterom osobe? Naime, bas jucer sam razgovarala o tome kako postoje osobe koje jednostavno nikako ne pronalaze one "prave" vec iz veze u vezu nailaze na one koji ih ponizavaju i manipuliraju njima.

Mislis li da je ipak moguce da neke stvari proizlaze iz covjeka samog, odnosno stupnja njegova samopuzdanja i slike o sebi samom?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 10:28   #36
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Steta teme. Hebi ga.
Krivi su ti sugovornici Morticia!
Prvo i ne razumiju što pitaš,a drugo teško da će priznati,da su žene,čak kad djeluju inferiorno u stvari superiorne.I malo je tu iznimaka.Kada se ženama nameće intelektualna superiornost,dozvoliti će da djeluju inferiorno,ali će ipak tiho i mirno biti jače(da ne nabrajam sada kako i u čemu).
Kada im se nametne fizička superiornost,koja može ići do pravog zlostavljanja ili smrtne opasnosti,izvuči će ih intelektualna superiornost(uz ono iznimaka koje ne reagiraju pravovremeno)

Svjesne ili nesvjesne tih omjera,reagirati će gotovo jednako one visoko obrazovane i one neobrazovane.

Ovaj vjekovni odnos,mijenja samo vanjsku ambalažu,u biti ne i srž!

A ako pitaš kakvo je moje mišljenje u mom odnosu s drugim spolom,onda
mogu reči da težim ravnopravnosti kako u emocijama tako i intelektu,jer činjenično fizička i nije moguća,obzirom na tip muškaraca koji mi se sviđaju.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 08.01.2008., 10:31   #37
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Krivi su ti sugovornici Morticia!
Prvo i ne razumiju što pitaš,a drugo teško da će priznati,da su žene,čak kad djeluju inferiorno u stvari superiorne.I malo je tu iznimaka.Kada se ženama nameće intelektualna superiornost,dozvoliti će da djeluju inferiorno,ali će ipak tiho i mirno biti jače(da ne nabrajam sada kako i u čemu).
Kada im se nametne fizička superiornost,koja može ići do pravog zlostavljanja ili smrtne opasnosti,izvuči će ih intelektualna superiornost(uz ono iznimaka koje ne reagiraju pravovremeno)

Svjesne ili nesvjesne tih omjera,reagirati će gotovo jednako one visoko obrazovane i one neobrazovane.

Ovaj vjekovni odnos,mijenja samo vanjsku ambalažu,u biti ne i srž!

A ako pitaš kakvo je moje mišljenje u mom odnosu s drugim spolom,onda
mogu reči da težim ravnopravnosti kako u emocijama tako i intelektu,jer činjenično fizička i nije moguća,obzirom na tip muškaraca koji mi se sviđaju.
Hm... Zena je uvijek superiorna? Nikako se ne bih slozila.

Uistinu sam vidjela velik broj izuzetno inteligentnih i sposobnih zena koje su CIJELI zivot trpjele omalovazavanja od strane muskaraca koji po nicem nisu bili bolji od njih.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 10:33   #38
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
U veliko dijelu se slazem sa tobom. Medjutim, imali to ikakve veze sa karakterom osobe? Naime, bas jucer sam razgovarala o tome kako postoje osobe koje jednostavno nikako ne pronalaze one "prave" vec iz veze u vezu nailaze na one koji ih ponizavaju i manipuliraju njima.

Mislis li da je ipak moguce da neke stvari proizlaze iz covjeka samog, odnosno stupnja njegova samopuzdanja i slike o sebi samom?
Dakako. Štoviše, držim da je upravo to ključ određivanja te odbojne mjere.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:40   #39
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Krivi su ti sugovornici Morticia!
Prvo i ne razumiju što pitaš,a drugo teško da će priznati,da su žene,čak kad djeluju inferiorno u stvari superiorne.I malo je tu iznimaka.Kada se ženama nameće intelektualna superiornost,dozvoliti će da djeluju inferiorno,ali će ipak tiho i mirno biti jače(da ne nabrajam sada kako i u čemu).
Kada im se nametne fizička superiornost,koja može ići do pravog zlostavljanja ili smrtne opasnosti,izvuči će ih intelektualna superiornost(uz ono iznimaka koje ne reagiraju pravovremeno)

Svjesne ili nesvjesne tih omjera,reagirati će gotovo jednako one visoko obrazovane i one neobrazovane.

Ovaj vjekovni odnos,mijenja samo vanjsku ambalažu,u biti ne i srž!

A ako pitaš kakvo je moje mišljenje u mom odnosu s drugim spolom,onda
mogu reči da težim ravnopravnosti kako u emocijama tako i intelektu,jer činjenično fizička i nije moguća,obzirom na tip muškaraca koji mi se sviđaju.
O,da! Svi su krivi sugovornice izuzev tebe koja zna da se tu u biti i nema o čemu dvojiti. Ona zna da su žene u globalu superiornija, čak bića jel'te, od muškaraca. E jesi Jebe se non neki naivac i neznalica kad postavljaš pitanje na koje nije ni potrebno davati odgovora. Zašto se nisi jednostavno i skrušeno obratio Veleumnoj da ti razbistri neke stvari. Ne da pitaš već jednostavno dođeš na pouku. Ta zna ona i bez da zucneš već što se tebi vrzma po glavici. Ipak si ti muškarac, a ona je žena.
misho-pisho is offline  
Old 08.01.2008., 10:49   #40
Kod moje žene superiornost=agresija!Bez obzira što sam ja taj koji joj najčešće zaljepi šamar.Bitno je ono u što ona vjeruje!
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger