Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2010., 11:07   #21
Quote:
Hrvoje kaže: Pogledaj post

Jel tvoj SDP socijaldemokratska stranka?? Oni ko fol socijalni a rezali bi socijalna davanja. A konzervativni HDZ dili soijalna davanja, zar to nije paradoks u nasoj politici?
Socijaldemokrati u RH se ne mogu ponašati kao socijaldemokrati u EU, jer mi imamo tolko davanja iz proračuna, socijalnih i drugih, da SVAKA ODGOVORNA stranka koja misli na boljitak a ne na svoju guzicu, morat će kresati ta davanja ili propadamo....šta misliš zašto imamo ovakav vanjski dug....pa tako financiramo sva ta davanja koja nas vuku na dno Marijanske brazde...ako uskoro taj balast ne srežemo odosmo 3 PM
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:12   #22
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Socijaldemokrati u RH se ne mogu ponašati kao socijaldemokrati u EU, jer mi imamo tolko davanja iz proračuna, socijalnih i drugih, da SVAKA ODGOVORNA stranka koja misli na boljitak a ne na svoju guzicu, morat će kresati ta davanja ili propadamo....šta misliš zašto imamo ovakav vanjski dug....pa tako financiramo sva ta davanja koja nas vuku na dno Marijanske brazde...ako uskoro taj balast ne srežemo odosmo 3 PM
nisam ja protiv rezanja davanja,
nego sam napisao kako socijaldemokrati zele rezat socijalna davanja i konzervativni HDZ dili socijalna davanja.

nista manje nista vise nisam tija rec

Sad onako kako ti postavljas pitanje o desnici mogu se ja upitat, zar HDZ nije vise socijaldemokratska nego SDP??
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:16   #23
Quote:
Hrvoje kaže: Pogledaj post

Sad onako kako ti postavljas pitanje o desnici mogu se ja upitat, zar HDZ nije vise socijaldemokratska nego SDP??
Pitanje je legitimno, i odgovor je NE. Jer ovo što radi HDZ odnosno vlada nema veze sa socijalnom politikom već politikom kupovine glasova, davanja sredstava iz proračuna skupinama koje ih ne zaslužuju, pri tome stvaraući bazu "ovisnika" o proračunu koji moraju glasati za njih inaće bi mogli ostati bez tih prava.

I baš takvo dijeljenje šakom i kapom u zadnjh 20 godina dovelo nas je na rub bankrota....to nema nikakve veze sa socijalom
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:30   #24
Quote:
Hrvoje kaže: Pogledaj post

Jel tvoj SDP socijaldemokratska stranka?? Oni ko fol socijalni a rezali bi socijalna davanja. A konzervativni HDZ dili soijalna davanja, zar to nije paradoks u nasoj politici?
HDZ nije nikakva stranka pogotovo ne konzervativna
HDZ je skupina kokošara koja djeli tuđe šakom i kapom svojim slugama tj. potencijalnim glasačima
što misliš tko je na zadnjim lokalnim izborima glasao za hadezeove župane
oni koji moraju i starčad koju još uvijek komunjare iz hadezea plaše komunjarama iz esdepea
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:41   #25
Činjenica je da je HDZ proeuropska stranka i da više nema nikakav državotvori legitimitet, ali me čudi da neki ljudi jako vjeruju SDP-u kao oni će malo manje krast, pa sjetimo se Ri banke, Viktora Lenca... sjetimo se kako smo 2000. godine čekali da SDP vrati pokradeno!
Kollko mi je drago da je desnica shvatila da je HDZ isti kao SDP, tako me sve više brine ovo favoriziranje SDP-a. SDP-ovci su se okrenuli protiva Bandića preko noći i još govore da Bandića podržava Sanader (HDZovski komesar nove politike), pa Bandića kakav je da je (to sad nije tema) podržavao je SDP.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:43   #26
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
Sve trenutne političke strane u RH su izdajničke ali sa potporom naroda tako da možda onda i nisu izdajničke.Osobno nemam političku stranku kojoj bih dao svoj glas jer ne postoji stranka koja zastupa ideje slične mom političkom svjetonazoru.
Slažem se!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 12:01   #27
O "državotvornosti" ima smisla govoriti samo kao o retorici.

Glupo je govoriti da je SDP kao stranka danas protiv neovisnosti Hrvatske, ili da namjerno radi na tome da Hrvatskoj bude gore.

Glupo je govoriti da su samo "državotvorne" snage te koje rade za dobrobit Hrvatske.

No, meni je osobno stalo (i) do retorike.

One snage u Hrvatskoj koje se klone epiteta "državotvorne", redovito:

1) Svoje stranačke interese stavljaju ispred državnih, pa su spremni sudionike pokreta za neovisnost kod nas i u svijetu ocrnjivati, da bi nagrizli politički kapital stranaka koje su dale veći doprinos u borbi za neovisnost;

2) O Titu govore samo kao o vođi antifašističkog pokreta, ali nikada kao o

- komunističkom apsolutnom vladaru,
- nalogodavcu najvećeg pokolja nad Hrvatima u povijesti,
- onome koji je nasiljem nametnuo politički jednouman i ekonomski glup sistem,
- onome koji je bio zakleti protivnik neovisne Hrvatske;

3) Pokušavaju vratiti nekadašnji povlašteni status i nedodirljivost pripadnicima komunističke klase tako da kontinuirano prikazuju sve one koji nisu bili iz tog miljea kao baštinike "prljave i zločinačke", ili, u najboljem slučaju "kamenjarske i zaostale" Hrvatske i na taj način rade na produbljivanju podjele unutar hrvatskog nacionalnog bića

4) Minoriziraju podvig obrane i osamostaljenja RH, tj. rade na izgradnji neke nove, paralelne povijesti u kojoj bi Hrvatska dobila neovisnost i bez rata (a da je rat odgovarao "nacionalistima").

5) "Branitelji" su za njih prvenstveno pogrdna riječ koja označava parazite koji su glavni problem ekonomskih problema RH

6) Govore da nam je prije rata bilo bolje ...;

Ta retorika može biti uistinu samo retorika, način za privlačenje glasača iz partizansko-komunističkog miljeja, mogu te "ne-državotvorne" snage u stvari biti za dobrobit Hrvatske ... ali, od mene glasove neće dobiti.

Zadnje uređivanje Lucky Jim : 22.01.2010. at 12:40.
Lucky Jim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 12:03   #28
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je HDZ proeuropska stranka i da više nema nikakav državotvori legitimitet, ali me čudi da neki ljudi jako vjeruju SDP-u kao oni će malo manje krast, pa sjetimo se Ri banke, Viktora Lenca... sjetimo se kako smo 2000. godine čekali da SDP vrati pokradeno!
Kollko mi je drago da je desnica shvatila da je HDZ isti kao SDP, tako me sve više brine ovo favoriziranje SDP-a. SDP-ovci su se okrenuli protiva Bandića preko noći i još govore da Bandića podržava Sanader (HDZovski komesar nove politike), pa Bandića kakav je da je (to sad nije tema) podržavao je SDP.
Zanimljivo mi je ovo boldano....zar proeuropski stav isključuje državotvorstvo?
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:36   #29
Quote:
Lucky Jim kaže: Pogledaj post
O "državotvornosti" ima smisla govoriti samo kao o retorici.

Glupo je govoriti da je SDP kao stranka danas protiv neovisnosti Hrvatske, ili da namjerno radi na tome da Hrvatskoj bude gore.

Glupo je govoriti da su samo "državotvorne" snage te koje rade za dobrobit Hrvatske.

No, meni je osobno stalo (i) do retorike.

One snage u Hrvatskoj koje se klone epiteta "državotvorne", redovito:

1) Svoje stranačke interese stavljaju ispred državnih, pa su spremni sudionike pokreta za neovisnost kod nas i u svijetu ocrnjivati, da bi nagrizli politički kapital stranaka koje su dale veći doprinos u borbi za neovisnost;

2) O Titu govore samo kao o vođi antifašističkog pokreta, ali nikada kao o

- komunističkom apsolutnom vladaru,
- nalogodavcu najvećeg pokolja nad Hrvatima u povijesti,
- onome koji je nasiljem nametnuo politički jednouman i ekonomski glup sistem,
- onome koji je bio zakleti protivnik neovisne Hrvatske;

3) Pokušavaju vratiti nekadašnji povlašteni status i nedodirljivost pripadnicima komunističke klase tako da kontinuirano prikazuju sve one koji nisu bili iz tog miljea kao baštinike "prljave i zločinačke", ili, u najboljem slučaju "kamenjarske i zaostale" Hrvatske i na taj način rade na produbljivanju podjele unutar hrvatskog nacionalnog bića

4) Minoriziraju podvig obrane i osamostaljenja RH, tj. rade na izgradnji neke nove, paralelne povijesti u kojoj bi Hrvatska dobila neovisnost i bez rata (a da je rat odgovarao "nacionalistima").

5) "Branitelji" su za njih prvenstveno pogrdna riječ koja označava parazite koji su glavni problem ekonomskih problema RH

6) Govore da nam je prije rata bilo bolje ...;

Ta retorika može biti uistinu samo retorika, način za privlačenje glasača iz partizansko-komunističkog miljeja, mogu te "ne-državotvorne" snage u stvari biti za dobrobit Hrvatske ... ali, od mene glasove neće dobiti.


Otprilike ovako i ja razmisljam.

Drzavotvornih vise nema. Izdajnicke su skoro sve jer balansiraju u velikom broju slucajeva izmedju borbe za vlastitu koristi i interesa skupina van hrvatske. Znakovito je kad premijerka kaze da se ona bori za stabilnost stranke, a objektivno gledajuci situacija je takva da je teoretsk iugrozena stabilnost drzave.

Ali ona govori o stranci, kao i njezini kolege. Ista retorika MIlanovic.

Dakle, nema drzavotvornih. Ja bih mogao glasovati za neke koji ce imati nacionalnu retoriku, ali i to manje prolazi kod mene jer vidim njihova djela.

Dalje, narod nije drzavotvoran, tj. sklon je prodaji vlastite guzice za saku dolara.
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:40   #30
Quote:
Weteran kaže: Pogledaj post
Dalje, narod nije drzavotvoran, tj. sklon je prodaji vlastite guzice za saku dolara.
Onda to treba i poštovati, zar ne?.....tak o itako sve češće se čuje da je najveće naša pogreška bila kad smo izašli iz Austro-ugarske.....naravno to je pošalica ali u kojoj ima puno istine
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:41   #31
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Potaknut sve većim brojem upisa određene skupine forumaša koji karakteriziraju političke stranke i snage kao "izdajničke i komunističke" zanima me vaš stav o tome koje bi to stranke i snage spadale u "državotvorne" a koje u "izdajničke i komunističke". Pri tome, naravno, mislim samo na političke opcije koje su relevantne, recimo parlamentarne u ovom ili prošlom sazivu sabora.

Da li mi uopće imamo podjelu na te skupine?!

Osobno ne vidim niti jednu stranku (ma koliko se ne slagao s njom) koju bi okarakterizirao izdajničkom i komunističkom, a sve su u svojoj srži državotvorne.

Uglavnom riječ "izdajnik" najčešće lebdi oko usta onih koje bi nazvali desničari, da li oni imaju svoju opciju, ozbiljnu, iza koje bi stali i koja bi premaa njima dovolno bila "državotvorna" a ne "izdajnička" da stanu iza nje?
Po kojoj logici mi imamo ljevicu i desnicu ??? To je ozbiljnije i zanimljivije pitanje od ovog tvoga. Gotovo 70 godina bez (barem nekakvog) višestrančja - i odjednom 90-ih bez problema upadamo u normalnu političku kolotečinu

Ima smisla da imamo komunjare i izdajnike s obzirom na našu prošlost - ali da imamo ljevicu i desnicu ,liberale i konzervativce - e to nema smisla.
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Gledaj-densica(HDZ) ima cilj-pokrast sve što mogu...

Ulazak u EU ima je važan,ali ne kao korupcija...

Ljevica ima 2 cilja-borbu protiv Hrvatskog nacionalizma i ulazak u EU...

Desnica,koja je uništila gospodarstvo također zna da bi je ulazak u EU spasio za bar još jedne izbore i odgovdio bankrot...

I jedni i drugi ne bi ni trepnuli pred izdajom nacionalnih interesa-kriminalizacija DR,odustajanje od ZERP-a,kao i najnovje-UKIDANJE HRVATSKOG JEZIKA...
Ti se očito nisi pomirio sa svojim ulaskom u sdp, još te grize savjest i nisi siguran u svoju odluku pa tražiš i dalje oprvdanja zašto si u sdp-u.
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
vidimo zadnjih dana "državotvorce" kako su dok su desnu ruku držali na lijevom srcu krali... to je najniža vrsta ljudi, igraju na domoljublje, ljubav i naivnost običnog čovjeka samo da bi ga prevarili i opljačkali...
To nisu državotvorci, to su karijeristi i oportunisti koje je Jugoslavija naučila da se snađu u svakoj prilici. Snašli bi se takvi bilo gdje, snašli su se i uhdz-u - a ovo tvoje iskorištavnje njihovog lopovluka za politička prpucavnja im odlično odgovara - jer ne govori se onjima i kriminalu već o politici i strankama. Svaka čast što im čuvaš leđa
HzDnZa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:43   #32
Quote:
Lucky Jim kaže: Pogledaj post
O "državotvornosti" ima smisla govoriti samo kao o retorici.

Glupo je govoriti da je SDP kao stranka danas protiv neovisnosti Hrvatske, ili da namjerno radi na tome da Hrvatskoj bude gore.

Glupo je govoriti da su samo "državotvorne" snage te koje rade za dobrobit Hrvatske.

No, meni je osobno stalo (i) do retorike.

One snage u Hrvatskoj koje se klone epiteta "državotvorne", redovito:

1) Svoje stranačke interese stavljaju ispred državnih, pa su spremni sudionike pokreta za neovisnost kod nas i u svijetu ocrnjivati, da bi nagrizli politički kapital stranaka koje su dale veći doprinos u borbi za neovisnost;

2) O Titu govore samo kao o vođi antifašističkog pokreta, ali nikada kao o

- komunističkom apsolutnom vladaru,
- nalogodavcu najvećeg pokolja nad Hrvatima u povijesti,
- onome koji je nasiljem nametnuo politički jednouman i ekonomski glup sistem,
- onome koji je bio zakleti protivnik neovisne Hrvatske;

3) Pokušavaju vratiti nekadašnji povlašteni status i nedodirljivost pripadnicima komunističke klase tako da kontinuirano prikazuju sve one koji nisu bili iz tog miljea kao baštinike "prljave i zločinačke", ili, u najboljem slučaju "kamenjarske i zaostale" Hrvatske i na taj način rade na produbljivanju podjele unutar hrvatskog nacionalnog bića

4) Minoriziraju podvig obrane i osamostaljenja RH, tj. rade na izgradnji neke nove, paralelne povijesti u kojoj bi Hrvatska dobila neovisnost i bez rata (a da je rat odgovarao "nacionalistima").

5) "Branitelji" su za njih prvenstveno pogrdna riječ koja označava parazite koji su glavni problem ekonomskih problema RH

6) Govore da nam je prije rata bilo bolje ...;

Ta retorika može biti uistinu samo retorika, način za privlačenje glasača iz partizansko-komunističkog miljeja, mogu te "ne-državotvorne" snage u stvari biti za dobrobit Hrvatske ... ali, od mene glasove neće dobiti.


Sve si rekao.
HzDnZa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:46   #33
Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Po kojoj logici mi imamo ljevicu i desnicu ??? To je ozbiljnije i zanimljivije pitanje od ovog tvoga. Gotovo 70 godina bez (barem nekakvog) višestrančja - i odjednom 90-ih bez problema upadamo u normalnu političku kolotečinu

Ima smisla da imamo komunjare i izdajnike s obzirom na našu prošlost - ali da imamo ljevicu i desnicu ,liberale i konzervativce - e to nema smisla.

Ti se očito nisi pomirio sa svojim ulaskom u sdp, još te grize savjest i nisi siguran u svoju odluku pa tražiš i dalje oprvdanja zašto si u sdp-u.


To nisu državotvorci, to su karijeristi i oportunisti koje je Jugoslavija naučila da se snađu u svakoj prilici. Snašli bi se takvi bilo gdje, snašli su se i uhdz-u - a ovo tvoje iskorištavnje njihovog lopovluka za politička prpucavnja im odlično odgovara - jer ne govori se onjima i kriminalu već o politici i strankama. Svaka čast što im čuvaš leđa
I to sve kaže netko ko radi u HDZ-u, mslim da se hrvatskoj nje ništa gore desilo nego HDZ i njegov stil vladanja.

Tko je izručio Gotovinu - HDZ zna se
Tko je faktički proveo trampu sa Slovencima - HDZ zna se
TKo je kreirao 500 000 branitelja - HDZ zna se
Tko je kreirao naodlikovanijeg generala kradljivca dijamanata - HDZ zna se
Tko nije uveo gospodarski pojas iako je urlo za njega - HDZ zna se
TKo podržava okupaciju Svete Gere sve ovoe godine - HDZ zna se
Tko je proveo privatizaciju - HDZ zna se
Tko drži ministra Krajne u Vladi - HDZ zna se
Čii šef je hobotnica korupcije - HDZ zna se
.
.
.
.

i naravno tko onda sve druge napada da su izdajnici i komunisti - HDZ zna se

dakle malo ozbiljnosti
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:53   #34
Mogao si odmah dati odgovore na svoja pitanja - iako se stvarno znaju - nije loše ponoviti ih - ali neka ja ću

Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Tko je izručio Gotovinu - HDZ zna se
Sdp - s deklaracijom o suradnji s Haškim sudom koju su donjeli ni 3 mjeseca nakon što su došli na vlast - i tako obvezali sve nasljednike da pod prijetnjom sankcija ispoštuju ono što su sramotno odredili-
Quote:
Tko je faktički proveo trampu sa Slovencima - HDZ zna se
Račan-Drnovšek sporazum je bio temlj za njihove ucjene, bez toga nebi bilo ni trampe.
Quote:
TKo je kreirao 500 000 branitelja - HDZ zna se
Rat
Quote:
Tko je kreirao naodlikovanijeg generala kradljivca dijamanata - HDZ zna se
Budimir Lončar bez čijeg zalaganja bi oružje nabavljali uredno , preko ministrstva obrane ,a ne preko polumafijaša poput Zagorca.
Quote:
Tko nije uveo gospodarski pojas iako je urlo za njega - HDZ zna se
Hdz koji je imao prijetnje izvana i nikakvu podršku da to učini - iznutra. Tvoj hns i sdp su samo spustili glavu i izbjegavli tu temu-
Quote:
TKo podržava okupaciju Svete Gere sve ovoe godine - HDZ zna se
Tuđman je htio slati vojsku i potjerati ih otamo.
Quote:
Tko je proveo privatizaciju - HDZ zna se
Sdp i to pljačkašku privatizaciju.

Tko je instalirao podaničku, izdajničku i lopovsku politiku u Hrvatskoj ? - Sdp tim - naravno
HzDnZa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:59   #35
A majko mila
I onda bi vi htjeli razlučiti tko je državotvoran a tko nije.
Pa najbolje jedni drugima recite "Ti nisi jer ne misliš ko ja " i bok.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 14:00   #36
Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Mogao si odmah dati odgovore na svoja pitanja - iako se stvarno znaju - nije loše ponoviti ih - ali neka ja ću


Sdp - s deklaracijom o suradnji s Haškim sudom koju su donjeli ni 3 mjeseca nakon što su došli na vlast - i tako obvezali sve nasljednike da pod prijetnjom sankcija ispoštuju ono što su sramotno odredili-
A joj...da SDP je izručio Gotovonu, i Račan je govorio locirati-uhititi-procesuirati

Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Račan-Drnovšek sporazum je bio temlj za njihove ucjene, bez toga nebi bilo ni trampe.
Taj porazum nije bio ratificiran...tako da 0 bodova kao opravdanje ovdje

Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post

Budimir Lončar bez čijeg zalaganja bi oružje nabavljali uredno , preko ministrstva obrane ,a ne preko polumafijaša poput Zagorca.
Ako ti kažeš da je zagorac zaslužnik onda mislim da svaka smislena diskusija može stati na tome

Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Hdz koji je imao prijetnje izvana i nikakvu podršku da to učini - iznutra. Tvoj hns i sdp su samo spustili glavu i izbjegavli tu temu-

Tuđman je htio slati vojsku i potjerati ih otamo.
Što nije??

Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Sdp i to pljačkašku privatizaciju
.

Privatizacija je provedena nešto prije 2000, bilo bi ljepo da nešto i znaš o temi o kojoj pišeš

Quote:
HzDnZa kaže: Pogledaj post
Tko je instalirao podaničku, izdajničku i lopovsku politiku u Hrvatskoj ? - Sdp tim - naravno

ma naravno, i to sveu 3 i nešto godine mandata....a Sanader sve to pokušava raspetljati s kolegom Podravkašem....presmiješno
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 14:05   #37
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je ovo boldano....zar proeuropski stav isključuje državotvorstvo?
Ne. Ali iskljucuje uvlacenje u guzicu.
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 14:08   #38
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Onda to treba i poštovati, zar ne?.....tak o itako sve češće se čuje da je najveće naša pogreška bila kad smo izašli iz Austro-ugarske.....naravno to je pošalica ali u kojoj ima puno istine
Ja sam malo pojednostavio stvari. Rijec je o dobrom dijelu naroda. Dobar dio to niti ne zanima, dio je ispranih mozgova, onih koji puse parole, a ostatk ne moze nista promijeniti.
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 14:15   #39
Debilna rasprava kad činjenice idu u prilog da je HDZ svojim marifetlucima (a koji svakodnevno izlaze po novinama) uništio RH. Financijski, moralno, kako god. Da je 10 ljevičarskih koalicijskih vlada, ovakvu štetu kao što je HDZ nanio RH ne bi mogle napraviti. Štete su se u početku brojale u milijunima kuna, sada već u stotinama milijuna kuna. Nadam se da će se podvući crta prije idućih parlamentarnih izbora pa da se vidi high score od HDZ-a


@HdZzNa
Do koliko sati se radi u središnjici? 16 ili?
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 16:22   #40
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
vidimo zadnjih dana "državotvorce" kako su dok su desnu ruku držali na lijevom srcu krali... to je najniža vrsta ljudi, igraju na domoljublje, ljubav i naivnost običnog čovjeka samo da bi ga prevarili i opljačkali...
Kao Vidosevic, npr...
TataM@t@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.