Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 23:34   #141
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
frend me zove danas na maricu da me pocasti
pusio sam prije god dana, kupio sam si sam, popusio doma cijeli joint..i srce mi je 2 sata kucalo u 3 pm, imao sam osjecaj ko da mi se prsa razdvajaju i pregadno mi je bilo...htio bi si danas popusit i biti ko oni na filmovima sta chillaju al ne znam koji kurac...evo vec mi sad pri pomisli na pusenje pocelo kucat malo jace srce
ak ti tak srce uca, a i meni je jednom, odmah drugi jointic, i sve je ok :-))
__________________
When the truth is found to be lies
and all the joy within you dies
tel50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:17   #142
okies

inace, pusio sam jucer s njim, al sam si ja potegnuo samo 2-3 dima, sa srcem mi nije nista bilo..malo sam se jace smijao al ne znam kolko je to bilo od toga, jos popio 3 pive poslije..jedino dok sam legao u krevet, pocelo dosta nabijat al sam zaspo pa ko ga jebe..sad cu drugi put 4-5 puta povuci itd.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 12:22   #143
al, bolje ti je pit prije pusenja.. ne poslije..
__________________
When the truth is found to be lies
and all the joy within you dies
tel50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 13:12   #144
ma da znam, al posto sam povuko samo 2 dima..
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 18:34   #145
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
al, bolje ti je pit prije pusenja.. ne poslije..
A ti kombiniraš sve troje: piće, maricu i ADe, kad daješ tako stručne savjete?
I onda se čudiš što si depresivna...
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 20:04   #146
naravno da postoji ovisnost o marihuani, neznan o čemu vi ljudi pričate. može to bit ljudima u glavi i u psihi, ali opet je nekakva vrsta ovisnosti. ako san ja sama sebi priznala, onda možete i vi. :*
fala in.
diabolus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 20:18   #147
tel50 sve totalno krivo,nije lijepo ljudima savjetovati nešto u šta očito baš nisi upućen.
Ovo za brzo kucanje srca,napravio si grešku što si odmah sve zapalio nakon tolko dugo vremena.Ideš malo po malo pa vidiš kolko ti paše.
Ako se napiješ(znači baš da si službeno pijan) samo zapali-pa će ti vrlo brzo postat jako mučno i shvatit ćeš da se to ne radi.
Ako si prvo zapalio pa onda ideš malo cugat to nije tolki problem.
Uglavnom ovo za chillanje iz filmova uz nekontrolirano smijanje to možeš postići sa nekim uz koga se osjećaš baš ugodno.
Ako nemaš nekih svojih velikih kompleksa i strahova,znači onak opće stanje ti je ok,bezbrižan si i shvatiš to kao neku malu pustolovinu
trebalo bi ti bit jako ugodno i ispunjavajuće iskustvo.Tako je većini,nekima jednostavno kao i alkohol trava baš i ne paše,boje se itd.
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:13   #148
Lose je pusit, i ovi studenti pa cak i medicine, borovicka i ekipa sa zameta, meni to nije normalno posebno ne prije ispita, to nikako nije u redu
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2022., 06:49   #149
Pri skidanju prašine s određene teme poželjno je makar pogledati naslov teme. Ovo nije tema o vrstama, podvrstama, rastu, uzgajanju marihuane i sl.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2022., 09:58   #150
Quote:
figaro kaže: Pogledaj post
imam pitanje. budući da sama nisam nikad previše dolazila u doticaj sa travom, zanima me što vi mislite, može li marihuana upravljati nečijim životom, kako takvi ljudi funkcioniraju i jesu li oni sposobni za međuljudsku interakciju u smislu vezivanja (a da ih naravno ne veže samo droga)

mislim, i ja sam tu i tamo znala zapaliti, nekad više nekad manje, a ponekad uopće ne.. sada me to više nimalo ne privlači.

moje pitanje vezano je uz ljude za koje znate da jutro počinju paljenjem pljuge, stalno se negdje skrivaju i motaju te kao da im se sve vrti oko toga. kako se uopće objašnjava takvo stanje? kaj je najbolje, oni tvrde da je to normalno, smirenje, zajebancija

kraj moj pitanja je - je li trud s takvim osobama uzaludan ili su njihove reakcije nepredvidive (bar sam ja tako doživjela) pa je bolje ne ulaziti u tu priču? trenutno sam u takvoj situaciji pa me zanima
Trava te može dovesti do psihičkih problema i može izazuvati ovisnost, uostalom kao vrlo popularna droga može proći jedino kod ljudi koji nemaju nikakvih psihičkih problema, ako već imaš psihički problem i misliš da je trava lijek za njega , to postaje već ozbiljnim problemom. Iako nije baš idealno ni na tabletama, svakako je po meni bolje poslušati doktora nego ulaziti u doticaj s drogom koja te može dovesti do težih psihičkih poremećaja. Svatko ima svoje mišljenje, tablete zatupljuju, to je istina, ali kad se stekne tolerancija na travu, ona isto počne djelovati zatupljujuće, ja sam bio jedno kratko vrijeme pušio i skužio sam da to nije za mene
Daracpoparac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.