Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2011., 04:14   #41
1. dosta je gluposti nalupano u temi
2. najbolje da se vratimo u kameno doba gdje nema nis. bit cemo sigurniji od kojekakvih iluminata, masona, grejsa i ekipe
3. ako nekim moćnicima trebaju podaci o tebi, sigurno ih nece traziti na fejsbuku jer su nepouzdani
4. mislite da vas ovdje na forumu ne mogu šćapit
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 04:37   #42
na njihovim prestižnim učilištima postoje nekakve tajne skupine.
ako je u onom filmu social network istinit dio kada se govori o silnoj zuckerbergovoj želji za učlanjenjem u sveučilišne prestižne skupine i udruge, lako moguće kako je pripadnik neke tajne skupine.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 07:54   #43
jebaji, dečko je židov, a oni vole medije. i ove stranice su tako u njihovim rukama. tko vlada medijima, vlada ljudima.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:32   #44
Zanimljiv video: Društvene mreže su povezane sa CIA-om
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 09:47   #45
Pa fejs je totalni rasadnik špijunaže. Sad kad vidim zadnje događaje vezane za Hrvatsku, jasno mi je zašto svima radi usporeno ili nema pristupa inboxu itd.
K'o fol nešto se kvari i tako to. Malo morgen.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 16:19   #46
CIA vas ima u šaci i presretni su! Zatvorite vaš Facebook profil !

Iskreno ne znam što vi mislite o Facebooku, ali ja mislim da donosi više štete nogo koristi. Korist je samo prividna, i stvorena od CIA-e
http://www.novi-svjetski-poredak.com...acebook-profil

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2012/01/20/cia-vas-ima-u-saci-i-presretni-su-zatvorite-vas-facebook-profil/

Zadnje uređivanje novisvjetski : 14.03.2012. at 16:24. Reason: linkovi mi još nisu jasni
novisvjetski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:54   #47
Nije mason, a nije ni iluminat. Čovjek je imao sreće i krenulo mu...Sad nezna kud bi s parama. Problem je u tome da je ostatak svijeta prilično blesav pa su se svi zakvačili na "Facebook". Ja ga nemam niti mi treba.
Na američkim sveučilištima nema "tajnih društava". Postoje razno razna bratstva ili sestrinstva no ta društva rade pizdarije. Ne bave se novim svjetskim poretkom.
Svaki put kad se spojite na Internet imajte na umu da vas netko gleda. Želite li ostati anonimni, nemojte koristiti Internet.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:38   #48
Quote:
mark00 kaže: Pogledaj post
expressivo, ili još mlad ili si glup, malo se informiraj o masonima i iluminatima pa onda brljezgaj. Ameriku su osnovali masoni koja je u potpunosti u njihovim rukama, baš kao i evropska unija, nato i slična sranja, bezbroj dokaza postoji za isto. Pogledaj samo novčanice dolara, što piše na njima. Nevjerovatno je da neki još uvijek misle da su se amerikanci spustili na mjesec ili da su ih teroristi napali. Mediji su u potpunoj kontroli istih, pranje mozga i slično. Pogledaj samo one njihove Lady gaga i Rijana ili kako već. Svaki spot im je krcat masonskim simbolima. Što li su tek Michaelu Jacksonu i sličnima napravili kada je odlučio izači iz toga. Zna li tko da su u Mađarskoj i Poljskoj bili krvavi prosvjedi protiv Eu? Ne to se ne prikazuje na televiziji svetoj. Za sve to potoje dobri dokazi, samo se treba informirati.
Meni se cini da je tebi vise ispran mozak nego njemu uzimas neke stvari zdravo za gotovo... pricas o nekim masonima, a informacije o njima si dobila od nekog frenda koji je gledao arrivalse ili neka druga propagandna anti-americka sranja, tako da ti zapravo ni ne znas ko su ili sta su masoni vec vjerujes da znas, a tvoje vjerovanje je uspostavljeno na besmislenim teorijama koje ti naizgled imaju smisla. Ne poricem da postoji neko "iza zavjese" ko uveliko kontrolise akcije Amerike a i Evropske unije ali ipak to na tvoju zalost nisu niti masoni niti lizard kingovi niti illuminati. Illuminati i masoni nemaju zive veze sa ispiranjem mozga i kontrolisanjem svijeta. Ti ljudi su vjerovatno neki najveci kapitalisti cije ime se ne spominje nigdje, niti iko zna za njih.
OT: Mislim da Zuckenberg nije nikakav mason, illuminat lizard il stavec, vec jedan mnogo pametan decko sa idejom kako da zaradi sto vise para na narodu - jevrejcina. pozz
4L0n3.l33t is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 00:05   #49
Činjenica jest da nema fejsa, ne bi se dogodilo niti tzv Arapsko proljeće.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:15   #50
Quote:
LaserCut kaže: Pogledaj post
Činjenica jest da nema fejsa, ne bi se dogodilo niti tzv Arapsko proljeće.
Možda bi se dogodilo i bez Facebooka, ima još puno načina komunikacije.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 23:47   #51
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Možda bi se dogodilo i bez Facebooka, ima još puno načina komunikacije.
Zahvaljujući Facebooku možeš komunicirati sa cijelim svijetom a da ne potrošiš ni lipe na poruke i chat. Mnogim ljudima ustvari lik je učinio veliku uslugu i uštedio silne novce za SMS poruke i pozive.
Danas se čak možeš spajati i preko videokonferencije Skype-a a da te ne košta ni lipe. Možeš telefonirati preko interneta besplatno...Mislim, što reći? Svijet više uopće nije tako dalek kao što je bio nekada.

A kontrole imaš svugdje. Kontroliraju nas i preko mobitela, kontroliraju nas preko računala, fiksnog telefona, interneta, pa i tu na Forumu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 10:34   #52
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući Facebooku možeš komunicirati sa cijelim svijetom a da ne potrošiš ni lipe na poruke i chat. Mnogim ljudima ustvari lik je učinio veliku uslugu i uštedio silne novce za SMS poruke i pozive.

To sve si mogao, i idalje možeš, bez Facebooka.
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:59   #53
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
To sve si mogao, i idalje možeš, bez Facebooka.
A da nema Facebooka koristili bi Twitter i My Space. S vremenom bi i njih proglasili Iluminatima.

Ono, nekakve kontrole mora biti na tim mrežama iz sigurnosnih razloga. Netko ti lako može hakirati profil ili lozinku samo tako. Mora postojati netko tko će spriječiti zloupotrebu tvojih ili mojih podataka. Opasnije bi bilo stranicu ostaviti izvan kontrole. Onda bi opet krivili njih da su se urotili protiv čovječanstva.

A što se tiče prednosti, molim lijepo. Izračunajte si lijepo koliko su nas prije Facebooka i ostalih društvenih stranica koštali SMS-ovi ili pozivi u inozemstvo. A danas te to ne košta ni lipe. Dapače, danas Facebook aplikaciju imaš i na mobitelima. Za internet platiš 15 kn mjesečno 50 MB koji uključuju i surfanje na Facebooku. Sve manje ljudi šalje SMS-ove a sve više koriste društvene stranice kao jeftiniju varijantu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 00:34   #54
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
hm,twiter i myspace su nastali puno poslije facebooka,tako da trebas rec sta ce im twiter i ostala sranja kad imas facebook.....fejs je ipak bio prvi........ali da,slažem se,ima puno boljih nacina za kontrolu i prikupljanje podataka o nekome od facebooka......citah tamo negdje prije godinu dana da su lopovi napravili svoju stranicu sa statusima ljudi od fejsa;naime,oni su pikirali ekipu koja ostavlja postove na wall kad i gdje idu na put i to(koje budale ajme),pa su ovi imali liste sa "klijentima" koji su bili na putu,pa bi im opljačkali stanove/kuce...eto,to je npr jedan konkretan nacin.....al da su tu sad masoni i slicna gušterolika ekipa(hihi),a ono,neznam bas........
Ma pametno moje informirano... Myspace je nastao nakon facebooka? Dok su ljudi slabo znali za facebook imali su myspace profile...Pp
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 02:01   #55
većinom poznate osobe pa bio među njima i Mark Zuckerberg ljudi smatraju masonima
ali problem je u tome što ljudi razmišljaju ovako bilo ko da uspije u životu je "mason"
a normalno netko nepoznat i siromašan nemože biti mason
zelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:35   #56
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
jebaji, dečko je židov, a oni vole medije. i ove stranice su tako u njihovim rukama. tko vlada medijima, vlada ljudima.
tri ih je zasluzno za facebook zar ne...jedan zidov, drugi brazilac zidovskog porjekla, i jedan bijelac homoseksualac (najvjerojatnije krscanin)...

Meni to djeluje bas iscenirano hollywoodski..ko da ih je netko poslozio da glume da su nesto izmislili.... znate onaj film sa Dustinom Hoffmanom kad rezira cijeli rat da se skrene skandal predsjednika)

Cak su odmah platili fincheru da o njima snimi film, pa pozitivne kritike u novinama, recenzije na TV-u, internetu pa malo oskar...pa svi su uzimaju zdravo za gotovo (a Manson je lijepo rekao u svojoj pjesmi ''God is in the TV'')
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.