Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 05:45   #61
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
prije nekoliko godina sam bio na mjesec dana u njemačkoj i neka hvala ja ne bih tako živio. oni su robovi mi još uvijek nismo.
Bit ćemo, ne brini... I sami smo si krivi što to dopuštamo / ćemo dopustiti...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 12:00   #62
Quote:
Strepite kaže: Pogledaj post
Bit ćemo, ne brini... I sami smo si krivi što to dopuštamo / ćemo dopustiti...
evo ja se planiram preseliti na selo i započeti eko proizvodnju. ako krene dati ću otkaz i to je to. samo da mi svojim EU zakonima i to ne ograniče ili ne daj bože onemoguće.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 13:29   #63
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
evo ja se planiram preseliti na selo i započeti eko proizvodnju. ako krene dati ću otkaz i to je to. samo da mi svojim EU zakonima i to ne ograniče ili ne daj bože onemoguće.
e ja sam isto ozbiljno razmisljao o tome i imao sam iste dileme. buduci da je cilj da nikako ne smijes biti neovisan i da moras postat dio sustava, naci ce nacina da te i tu sjebu. znaci, sto se mene tice, ja da mogu, zivio bi potpuno neovisno, ne bi imao gradsku struju, vodu itd. za struju eventualno solarni kolektori, bavio bi se poljoprivredom i uzgojem stoke. al fora je sto ce ti oni na kraju stavit porez na zemlju i mozes se fukat... ak oces platit taj porez, moras platit njihovim novcem i automatski si rob
viper87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:54   #64
Malo smo skrenuli s teme...heh.Kad spominjemo Reich,tu je nezaobilazna riječ nacizam,neonacizam i da je bijela rasa najmočnija,da je Njemačka apsolutna velesila,ali kad bi se detaljnije o tome pricalo onda bi me moderator kaznio jer krsim ljudska prava,promoviram fašizam itd.
Dakle...ako cemo o necemu govoriti onda se mora govoriti i o temelju (sve ono sto sam naveo).


p.s. jel znate da je bila davno rasprava o njemačkoj himni,o tekstu.Neki su htjeli da se promijene neke riječi jer podsječaju na nacizam,ali eto na kraju je ostala ista kao i 1939.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 15:19   #65
da. o posljedicama nacizma i onome što je loše u njemu ne bih ni ja raspravljao zato što bi me onda prozvali anti ovim ili onim. no ovaj nacizam novog vijeka je puno perfidniji.

no da li ste čuli priču da je hitlerova arnada financirana iz najvećih jevrejskih banaka ono vijeka?
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 15:40   #66
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
no da li ste čuli priču da je hitlerova arnada financirana iz najvećih jevrejskih banaka ono vijeka?
naravno, rothschild i ekipa... oni su financirali sve ratove od francuske revolucije do danas, a i orkestriraju nadolazeci 3.svj. rat
fakat sam vec dosadan s tim roth, al jbg, kad je istina...
viper87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 18:48   #67
Quote:
viper87 kaže: Pogledaj post
naravno, rothschild i ekipa... oni su financirali sve ratove od francuske revolucije do danas, a i orkestriraju nadolazeci 3.svj. rat
fakat sam vec dosadan s tim roth, al jbg, kad je istina...
ah da od te ekipe mi se povraća ali doslovno. mi smo njima obične goje i sluge.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 20:16   #68
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
tebe ignoriram
... jel zbog straha od debunkiranja?

dakle gdje su to arheolozi nedavno pronašli predmet "u obliku prave iluminatske piramide sa sve okom na vrhu"?

Zadnje uređivanje haram : 15.02.2012. at 20:28.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:27   #69
Meni se baš sviđa taj oblik,onako je baš cool napravljeno i izgleda super ali zbog jednog Adolfa ja nažalost nemogu javno nositi svastiku

fakat ono...taj znak mi se sviđa i sad ako ga ja nosim SVI ce odmah misliti da sam nacista,fašista itd. Ja mislim da to nije fer. Zašto onda tako isto nije zabranjeno nositi majicu sa srpom i čekićem ??! - jednostavno nije fer .
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:48   #70
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Meni se baš sviđa taj oblik,onako je baš cool napravljeno i izgleda super ali zbog jednog Adolfa ja nažalost nemogu javno nositi svastiku
... uvijek si ju možeš istetovirati tamo gdje ti sunce nikad ne sija

Quote:
fakat ono...taj znak mi se sviđa i sad ako ga ja nosim SVI ce odmah misliti da sam nacista,fašista itd. Ja mislim da to nije fer. Zašto onda tako isto nije zabranjeno nositi majicu sa srpom i čekićem ??! - jednostavno nije fer .
... možda zato što su srp i čekić simboli radničkog pokreta, koji, premda opako zlouporabljivan i ocrnjivan, sam po sebi ne propagira neku genocidnu ideologiju ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 06:53   #71
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Meni se baš sviđa taj oblik,onako je baš cool napravljeno i izgleda super ali zbog jednog Adolfa ja nažalost nemogu javno nositi svastiku

fakat ono...taj znak mi se sviđa i sad ako ga ja nosim SVI ce odmah misliti da sam nacista,fašista itd. Ja mislim da to nije fer. Zašto onda tako isto nije zabranjeno nositi majicu sa srpom i čekićem ??! - jednostavno nije fer .
također i davidovu zvijezdu možeš slobodno nositi, a ona je poznata u okultizmu za prizivanje onostranog.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 16:28   #72
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
također i davidovu zvijezdu možeš slobodno nositi, a ona je poznata u okultizmu za prizivanje onostranog.
prvi put čujem za to.Jel imaš link gdje mogu vidit kako izgleda?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 16:56   #73
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
prvi put čujem za to.Jel imaš link gdje mogu vidit kako izgleda?


Davidova zvijezda ili Davidov stit (hebr. magen David).
Buduci da je dvodimenzionalni simbol piramide (gemetrijsko tijelo) trokut (geometrijski lik), dva suprotno postavljena trokuta bi mogla znaciti ustrojstva materijalnog i duhovnog svijeta jer piramida u ezoterijskom i simbolickom znacenju predstavlja upravo ustrojstvo, hijerarhiju. Sestokraka zvijezda je za Abrahamske narode ono sto je jin-jang za budisticke.
Upotrebljavali su je zidovi, muslimani i krscani.
Zanimljivo je da je plemicka zidovska obitelj Rothschild (njem. Crveni stit) koja se preselila u SAD na svom obiteljskom grbu imala upravo taj znak. Dok su bili u Europi prezivali su se Bauer (njem. zidovi).
Danas su u vlasnistvu vecine znacajnijih svjetskih banaka. 1947. g Davidova zvijezda postaje simbol drzave Izrael.

Ako te zanima, evo ti ono osnovno sa wikipedije a dalje potrazi sam/a.

https://www.forum.hr/search.php?searc...7&pp=20&page=2
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 17:06   #74
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post


Davidova zvijezda ili Davidov stit (hebr. magen David).
Buduci da je dvodimenzionalni simbol piramide (gemetrijsko tijelo) trokut (geometrijski lik), dva suprotno postavljena trokuta bi mogla znaciti ustrojstva materijalnog i duhovnog svijeta jer piramida u ezoterijskom i simbolickom znacenju predstavlja upravo ustrojstvo, hijerarhiju. Sestokraka zvijezda je za Abrahamske narode ono sto je jin-jang za budisticke.
Upotrebljavali su je zidovi, muslimani i krscani.
Zanimljivo je da je plemicka zidovska obitelj Rothschild (njem. Crveni stit) koja se preselila u SAD na svom obiteljskom grbu imala upravo taj znak. Dok su bili u Europi prezivali su se Bauer (njem. zidovi).
Danas su u vlasnistvu vecine znacajnijih svjetskih banaka. 1947. g Davidova zvijezda postaje simbol drzave Izrael.

Ako te zanima, evo ti ono osnovno sa wikipedije a dalje potrazi sam/a.

https://www.forum.hr/search.php?searc...7&pp=20&page=2
potpisujem.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 17:51   #75
Quote:
... Dok su bili u Europi prezivali su se Bauer (njem. zidovi).
Bauer = seljak, pješak, graditelj, kavez

inače, ovakvo vaše pseudopovijesno blebetanje je u korijenu svakog antisemitizma, što je na kraju i dovelo do cionističkog pokreta sa svim njegovim negativnim konotacijama...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 18:57   #76
A krenete li na tu stranu pozdravite se s temom.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:49   #77
ako smo nekoga uvrijedili ispričavamo se.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 16:52   #78
uh nisam to sve znao za davidovu zvijezdu.danke !

ipak ,nisam baš nek ljubitelj te zvijezde
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 07:12   #79
evo jedna zanimljivost:

http://www.h-alter.org/vijesti/europ...ma-u-njemackoj
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:24   #80
Ja sam dosta čitala o četvrtom rajhu bogatih tj. o vladavini nekolicine većinom. također sam čula i usporedbe četvrtog rajha i iluminata.
GABYSOLIS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.