Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 12:50   #21
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post

kad već spominješ primitivan stadij,nisu li milijuni zemljana trenutno u sličnom ''primitivnom'' stadiju ? dakle,možemo sugerirati da Zemlja i nije baš neko posebno mjesto,jel ? zašto bi to onda bio jedan Orion ?
sa druge strane,doza tvoje sigurnosti dok nešto nazivaš primitivnim,kao sada,nije od velikog značaja baš......barem iz prostog razloga što zaista ne možeš biti toliko siguran da olako karakteriziraš jednu dosta kompleksnu stvar.....nisam vjernik u Bradatog,zaista nisam,ali ne pokušavam se tom činjenicom staviti iznad nekoga tko to jest.....sa druge strane,zašto bi projekcija Boga na zemlji ( koja je btw. u dosta situacija različita koliko i slična ) bila jednaka projekciji Boga u ''nekom tamo'' Orionu......ili pitaj boga gdje drugdje,ukoliko nismo jedinstveni oblik života na stupnju u kojem smo danas......naš Bradati negdje ne mora biti bradat,ne mora čak biti ni muško,ni ženskog spola ne mora biti......ne mora imati sljedbenike u obliku kakvom ih poznajemo ovdje.....u biti,ne mora biti niti vidljiv kao niti materijalan.......mogućnosti ima bezbroj,realnost neću spominjati.....ne želim da se ovo sve pretvori u neku vjersku ili religijsku raspravu ali ništa ja tu ne vidim primitivno pa sam morao reagirati
Oni su došli do nas, ne mi do njih. Tom logikom zaključujem da su razvijeniji od nas u svakom pogledu, pa tako i tom religioznom. Oni kao znaju što donosi budućnost, a mi pojma nemamo. Dakle, napredniji su. A vjeruju u nadnaravna sranja i izmišljotine kao što je bog. Bog je imaginacija. Tj. bogovi su imaginacija čovjeka s nedovoljno razvijenom svijesti. Btw, gdje nestadoše svi oni bogovi iz prošlosti? Rimski, grčki? Ah da, to sada od milja nazivamo mitologijom, a ne religijom. Što je sa slavenskim bogovima? Skandinavskim? Germanskim? Jesu li umrli? Ah da, netko se prije koju tisuću godina sjetio da je mnogo profitabilnije i prosječnom čovjeku tog doba (dakle, prilično prostom) lakše u intelektualnom smislu imati jednog jedinog boga. Jer, tko će pozapamtiti sve te bogove, jel? I dobijemo jednog velikog superboga, a ostali? Hm, ostali padoše u zaborav. Kao što će i ovaj jednog predivnog dana...
Walking Death is offline  
Old 04.04.2012., 13:39   #22
Jebeno!Ovak jos nisam gledo na to s bogovimaNevjerujem u boga naravno!
tole1710 is offline  
Old 04.04.2012., 14:20   #23
Ja isto mislim da je to bila obicna zezancija, koliko god se realno cini.

Chatroluette? je to onaj chat preko web-cam-a, sa osobama diljem svijeta?
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Old 04.04.2012., 15:28   #24
Da Rose to je taj chat. A što mi je najčudnije nikada nisam išao tamo i najednom mi kao došlo u glavu da idem na njega. Zezancija ili ne lice me je njegovo prepalo a ne vjerujem da je imao masku ili nešto slično, a jedino je mogao postavke kamere izmjeniti boju, kontrast ili nešto... A i prepalo me što je na kraju napisao na hrvatskome neka bog bude s tobom. Nisam uopće primjetio da lik ide na translator... Ukoliko ste skeptični probajte u navedeno vrijeme tj. u 4 - 5 ujutro vidjeti hoće li vam se on pojaviti...

I što je najgore kada je tipkao i lik je izgledao mrtav ozbiljan i sam je bio u prostoriji. Ukoliko imaš ovakvu zezanciju tada je stvarno dobro tehnički pripremljena i razrađena :P
MPX is offline  
Old 04.04.2012., 15:39   #25
Quote:
MPX kaže: Pogledaj post
Da Rose to je taj chat. A što mi je najčudnije nikada nisam išao tamo i najednom mi kao došlo u glavu da idem na njega. Zezancija ili ne lice me je njegovo prepalo a ne vjerujem da je imao masku ili nešto slično, a jedino je mogao postavke kamere izmjeniti boju, kontrast ili nešto... A i prepalo me što je na kraju napisao na hrvatskome neka bog bude s tobom. Nisam uopće primjetio da lik ide na translator... Ukoliko ste skeptični probajte u navedeno vrijeme tj. u 4 - 5 ujutro vidjeti hoće li vam se on pojaviti...

I što je najgore kada je tipkao i lik je izgledao mrtav ozbiljan i sam je bio u prostoriji. Ukoliko imaš ovakvu zezanciju tada je stvarno dobro tehnički pripremljena i razrađena :P
ako cemo iskreno mislim da je to bila dobro razradjena zezancija chatroullet je pun frikova razno raznih budala smatram da ne bi trebao toliko tome pridavat paznje. A jel pisalo odakle je?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Old 04.04.2012., 15:50   #26
Zaintrigirao si me. Sada me bas zanima kako je izgledao.

Bilo bi me opcenito strah chat-ati s nekime koga ne poznam preko kamere. Nikada ne znas...
Ali mogla bih baciti oko na taj chat. Haha.

EDIT:Je pisalo od kuda je? Nadimak?
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Old 04.04.2012., 16:02   #27
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
A jel pisalo odakle je?
Quote:
Rose_Belong kaže: Pogledaj post
EDIT:Je pisalo od kuda je?
Koliko se ja sječam samo je napisao da je iz Oriona. http://hr.wikipedia.org/wiki/Orion_%...5%BE%C4%91e%29
a napisao je autor teme to več.
Ironrage is offline  
Old 04.04.2012., 16:04   #28
A bas s Oriona.
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Old 04.04.2012., 16:06   #29
Quote:
Rose_Belong kaže: Pogledaj post
Zaintrigirao si me. Sada me bas zanima kako je izgledao.

Bilo bi me opcenito strah chat-ati s nekime koga ne poznam preko kamere. Nikada ne znas...
Ali mogla bih baciti oko na taj chat. Haha.

EDIT:Je pisalo od kuda je? Nadimak?
Nije pisalo odakle tj. zemaljska lokacija mu nije bila navedena je a nadimak mu je bio tyn.

Kod chat rouleta ti se spajaš sa nepoznatim ljudima i pritiskom na next u sekundi se prebaciš na nove osobe. Jednostavno nije moguće random se spojiti 2 puta istoj osobi. Sa osobom sa kojom se spojiš nemoraš pričati već možeš i tekstualne poruke im pisati.

Hehe zamisli čovjeka sa bijelim licom tj. nekako mu je boja kože bila drugačija negoli kod običnih ljudi i imao je kapuljaću. I kada sam ga pitao odakle je napisao je da nije sa Zemlje :O Jednostavno nakon razgovora bio sam

Provjerio sam na internetu i dosta stranica spominje 12.12.2012. kao važan datum i početak novoga doba i promjene svijesti tj. evolucije čovjećanstva.

Napisao je i da se portal otvara (???). Jedini portal koji mi pada na pamet se navodno nalazi zakopan pod zemljom na području današnje Perzije tj. Irana.

Žalim samo što nije duže ostao i što ga nisam pitao da li ćemo mi ljudi biti vječni robovi i tko je pravi gospodar svijeta. Također sam ga htio pitati o zabranjenoj povijesti, drevnom nuklearnom dobu itd...

Ukoliko je sve istina što je napisao 2012. godina će biti zanimljiva.
MPX is offline  
Old 04.04.2012., 16:12   #30
Tin.

Scary covjek.
A nista....probaj opet ici na taj chat pa, ako ga ulovis pricaj s njime.

Sumnjam da je ikakav Alien. Jos manje da je s Oriona. E sada sta je, tko je i od kuda je...ne znam.

__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Old 04.04.2012., 16:13   #31
... A možda lik nema život, čita new age literaturu, bilo mu je dosadno pa je uzeo bijeli puder od svoje sestre, malo se dotjerao, i odlučio ić zezati ljude?

edit: ovo je samo smiješna ideja koja mi je došla na pamet.
možda stvarno je iz neke druge planete, makar sumnjam
nek netko da sliku tog "čovjeka" pa da vidimo.

Zadnje uređivanje Ironrage : 04.04.2012. at 16:35.
Ironrage is offline  
Old 04.04.2012., 16:34   #32
Hahaha a moguće je :P A možda i ima i neku bolest pa mu je zato lice čudno... Neznam jednostavno je sve nekako prečudno i nikada nisam na netu naletio na neku zajebanciju.

A i prije nekoliko godina usred dana sam vidio pojavu na nebu koju bih opisao kao NLO tako da je sve moguće...
MPX is offline  
Old 04.04.2012., 17:39   #33
A lol!Ja mislio to neka stranica za igrat online rullet a da mozes se spojit s nekim pa pricat!Pa onda normalno da je zajebacija!Ak je to chatrullet,samo ime govori da te spoji s nekim posve slucajno!Znaci neko je smislio prank i ceko da mu se neko spoji!
tole1710 is offline  
Old 04.04.2012., 18:10   #34
12.12.2012. i 21.12.2012. ćemo vidjeti da li je sve bilo šala ili ne...
MPX is offline  
Old 09.04.2012., 00:57   #35
vjerojatno si upisa u profil da si iz Hrvatske, zezao se je s tobon pa na kraju i napisa na naš pozdrav...
elitist is offline  
Old 09.04.2012., 04:25   #36
a moguće je... a nisam ništa upisivao.. valjda samo pokaže Croatia kao moju lokaciju zbog IP adrese...
MPX is offline  
Old 09.04.2012., 13:29   #37
Kroz taj portal (kada se otvori) će početi dolaziti reptilijanci na zemlju i početi će svjetski rat protiv vanzemaljskog neprijatelja.U taj rat će se umješati i Annunaki,te će se po prvi puta voditi rat između čovjeka i vanzemaljaca,te između vanzemaljaca međusobno (doduše to se već događalo prije).
Pitam se samo:da li smo spremni za takav rat kao čovječanstvo?
John Stooges is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.