Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 10:24   #9921
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
BCH širi veliku količinu propagande.

Upozorenje, idući članak je čisti FUD!

https://pastebin.com/n0aGBMQr

Očito su se Korejci i Kinezi udlučili i pokušavaju srušiti BTC.

Ljudi razmislite što znači ako BCH postane BTC.

Nema više dencentraliziranosti. Postoje 2 glavna igrača (Ver i Jihan Wu) i 95% kineskih minera koji vuku konce.

Da li stvarno vjerujete da je to budućnost?

Pustite neka ovi spekulanti prodaju svoj BTC i kupujte dip.

http://www.cryptobegin.com/bitcoin-ta/

Ovo je moja tehnička analiza za BTC od jučer.
Nema me par dana i totalno izašla iz štosa što se zbiva na crypto marketu

Btw, malo sam ti škicnula stranicu jer sam totalni početnik i moram ti reći da si se baš potrudio

Tako da sad kad uleti koji početnik (a stalno netko dolazi s jednim te istim pitanjem) možemo ga preusmjerit na tvoj sajt i za pol sata je već maher

Uglavnom, čestitke na odličnom sajtu!
Daisy28 is offline  
Old 12.11.2017., 10:46   #9922
Jel netko voljan poslat mi btc u vrijednosti 100hrk ha mu slajem preko pp 110.
D E N I S is offline  
Old 12.11.2017., 10:50   #9923
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Nema me par dana i totalno izašla iz štosa što se zbiva na crypto marketu

Btw, malo sam ti škicnula stranicu jer sam totalni početnik i moram ti reći da si se baš potrudio

Tako da sad kad uleti koji početnik (a stalno netko dolazi s jednim te istim pitanjem) možemo ga preusmjerit na tvoj sajt i za pol sata je već maher

Uglavnom, čestitke na odličnom sajtu!
Drago mi je ako ti je koristila. Nadam se da će u budućnosti biše više korisnog sadržaja i za one koji nisu početnici (npr. malo tehničke analize i informacija o aktualnim događajima u zajednici, itd.) Čisto da se ljudi imaju razloga vratiti i nakon što prestanu biti početnici

Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Jel netko voljan poslat mi btc u vrijednosti 100hrk ha mu slajem preko pp 110.
Teško će ti to itko pristati jer su transakcije BTC-om irevizibilne a za PP možeš tražiti charge back.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 12.11.2017., 11:03   #9924
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Drago mi je ako ti je koristila. Nadam se da će u budućnosti biše više korisnog sadržaja i za one koji nisu početnici (npr. malo tehničke analize i informacija o aktualnim događajima u zajednici, itd.) Čisto da se ljudi imaju razloga vratiti i nakon što prestanu biti početnici
Meni je najveći problem zapravo engleski i ti stručni nazivi i totalno sam se pogubila u svemu tome, zato mi je drago da neke stvari mogu pročitat konačno (!!!) na hrvatskom, materinjem jeziku :klap:

Jesi možda razmišljao da otvoriš youtube kanal? Za nas koji volimo gledat tutoriale?
Daisy28 is offline  
Old 12.11.2017., 11:07   #9925
Koji kaos i smijurija od ovih kripto valuti
Jučer platila 2 € fee za kupnju 38€ BTC s kartice i 6,31€ fee za slanje BTC s Coinbase na BTC address. S takvim fees nema šanse da ovo tržište bude održivo u budućnosti i sve više razumijem zašto većina nema povjerenja u njih. A transakcija se obrađivala 4 sata. Ipak treba uvesti neku kontrolu tržišta ako se želi razviti ozbiljan business.
Helly99 is offline  
Old 12.11.2017., 11:09   #9926
Rekordan volume trgovanja Bitcoinom 7 milijardi dolara a BitcoinCash 6,5 milijardi
__________________
Bitcoin Sports Betting
pravimpecenjaru is offline  
Old 12.11.2017., 11:10   #9927
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Meni je najveći problem zapravo engleski i ti stručni nazivi i totalno sam se pogubila u svemu tome, zato mi je drago da neke stvari mogu pročitat konačno (!!!) na hrvatskom, materinjem jeziku :klap:

Jesi možda razmišljao da otvoriš youtube kanal? Za nas koji volimo gledat tutoriale?

bug.hr ti je uveo rubriku kriptovalute.

https://crobitcoin.com je isto odjednom oživio nakon dužeg perioda inaktivnosti.

Uvijek je dobro potražiti više mišljanja.

Youtube kanal možda jednog dana ako bude interesa. Počeci su teški.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 12.11.2017., 11:13   #9928
Youtube kanal za govorno područje ex-Yu je totalno neisplativ.
rocker1987 is offline  
Old 12.11.2017., 11:29   #9929
Mislim da je sad vrijeme da se proda bitcoin dok transakcije jos prolaze i prebaci na cash. Uskoro kad se svi majneri skinu s bitcoina nece se vise moc prodat a onda zbogom novci. Ja sam vec u bitcoin cashu i osjecam se mirno i sigurno.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 12.11.2017., 11:35   #9930
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Koji kaos i smijurija od ovih kripto valuti
Jučer platila 2 € fee za kupnju 38€ BTC s kartice i 6,31€ fee za slanje BTC s Coinbase na BTC address. S takvim fees nema šanse da ovo tržište bude održivo u budućnosti i sve više razumijem zašto većina nema povjerenja u njih. Ipak treba uvesti neku kontrolu tržišta ako se želi razviti ozbiljan business.
Predlažem da idući put koristiš Bitstamp. Oni već podržavaju SegWit i ne naplaćuju fee za slanje.

Ako već koristiš Coinbase, kupuj BTC preko GDAX-a i postavi limit oreder (stavi cijenu po kojoj želiš kupiti i čekaj da se ispuni). Tako nećeš platiti nikakav fee ako se ne varam. Ili će biti manje nego je direktno na Coinbase.

Edit: Sada sam vidio da si kupovala direktno s kartice. Tu je Coinbase povoljniji jer uzima 4% a Bitstamp uzima 8%.

Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Mislim da je sad vrijeme da se proda bitcoin dok transakcije jos prolaze i prebaci na cash. Uskoro kad se svi majneri skinu s bitcoina nece se vise moc prodat a onda zbogom novci. Ja sam vec u bitcoin cashu i osjecam se mirno i sigurno.
S obzirom na tvoju reputaciju ovo će mnoge ohrabriti da ne nasjedaju na marketinške trikove BCH-a

Sretno ti bilo!

Ako nekoga zaista vjeruje da će BCH odjednom postati BTC i da smo do sada bili blesavi što to nismo shvatili neka počne ulaziti u BCH sa Dollar Cost Averaging metodom i to samo kao neki hedge BTC-u. Biti 100% u nečemu nikad nije pametno.

Ponavljam, BCH kontroliraju 2 lika i kineski mineri. To nije decentralizirana valuta koju se ne može cenzurirati.
__________________
Cryptobegin

Zadnje uređivanje Toranaga : 12.11.2017. at 11:47.
Toranaga is offline  
Old 12.11.2017., 11:38   #9931
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
bug.hr ti je uveo rubriku kriptovalute.

https://crobitcoin.com je isto odjednom oživio nakon dužeg perioda inaktivnosti.

Uvijek je dobro potražiti više mišljanja.

Youtube kanal možda jednog dana ako bude interesa. Počeci su teški.
Hvala na stranicama!

Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Youtube kanal za govorno područje ex-Yu je totalno neisplativ.
Pa šta ne postoji ona neka opcija translate ili nešto, uključe se titlovi? Il nek čovjek snima na engleskom
Daisy28 is offline  
Old 12.11.2017., 11:58   #9932
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Hvala na stranicama!

Pa šta ne postoji ona neka opcija translate ili nešto, uključe se titlovi? Il nek čovjek snima na engleskom
Mislim da je kolega mislio kako nema dovoljno publike na ovim prostorima koja je zainteresirana za takav sadržaj. U današnje vrijeme svi razumiju engleski, a posebno se to odnosi na one koji ulažu u kriptovalute.

S druge strane hcl.hr kanalu koji se bavi recenzijom igrica ide sasvim dobro unatoč tome što postoje mnoge strane stranice sa sličnim sadržajem. Moguće jer su njihova publika dijelom i djeca koja ne govore engleski
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 12.11.2017., 12:35   #9933
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Koji kaos i smijurija od ovih kripto valuti
Jučer platila 2 € fee za kupnju 38€ BTC s kartice i 6,31€ fee za slanje BTC s Coinbase na BTC address. S takvim fees nema šanse da ovo tržište bude održivo u budućnosti i sve više razumijem zašto većina nema povjerenja u njih. A transakcija se obrađivala 4 sata. Ipak treba uvesti neku kontrolu tržišta ako se želi razviti ozbiljan business.

eh to početničke greške,sve će vam pare otić
murof7 is offline  
Old 12.11.2017., 12:37   #9934
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Mislim da je sad vrijeme da se proda bitcoin dok transakcije jos prolaze i prebaci na cash. Uskoro kad se svi majneri skinu s bitcoina nece se vise moc prodat a onda zbogom novci. Ja sam vec u bitcoin cashu i osjecam se mirno i sigurno.
ti si glup koliko si i težak i tu pomoci nema

ovo je i najvecem idiotu jasno da se radi o pump and dump šemi samo ovi što pupmaju neulažu kao ti 100 dolara nego par milijardi


sad tata uzvraća udarac....jako ga je pogodilo ovo pumpanje ....propao je čak 1000dolara

naredite se rogerver i jihan vu suckeri

Zadnje uređivanje murof7 : 12.11.2017. at 13:15.
murof7 is offline  
Old 12.11.2017., 13:14   #9935
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
eh to početničke greške,sve će vam pare otić
Daj nam objasni onda da naučimo

Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Predlažem da idući put koristiš Bitstamp. Oni već podržavaju SegWit i ne naplaćuju fee za slanje.

Ako već koristiš Coinbase, kupuj BTC preko GDAX-a i postavi limit oreder (stavi cijenu po kojoj želiš kupiti i čekaj da se ispuni). Tako nećeš platiti nikakav fee ako se ne varam. Ili će biti manje nego je direktno na Coinbase.

Edit: Sada sam vidio da si kupovala direktno s kartice. Tu je Coinbase povoljniji jer uzima 4% a Bitstamp uzima 8%.

Nisam shvatila koji je na kraju najpovoljniji put to altova. Prvo moram kupiti BTC koji je najpovoljniji na Coinbase (?).
Zatim da bi kupila altove moram te BTC prebaciti negdje. Gdje uz što manju proviziju?
Malo sam se pogubila.

Zadnje uređivanje Helly99 : 12.11.2017. at 13:35.
Helly99 is offline  
Old 12.11.2017., 13:48   #9936
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Daj nam objasni onda da naučimo



Nisam shvatila koji je na kraju najpovoljniji put to altova. Prvo moram kupiti BTC koji je najpovoljniji na Coinbase (?).
Zatim da bi kupila altove moram te BTC prebaciti negdje. Gdje uz što manju proviziju?
Malo sam se pogubila.
Savjetujem ti da pročitaš ovo:
http://www.cryptobegin.com/kako-ulagati/

Ako budeš imala još pitanja slobodno mi pošalji PP.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 12.11.2017., 14:18   #9937
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Pa šta ne postoji ona neka opcija translate ili nešto, uključe se titlovi? Il nek čovjek snima na engleskom
Ima, naravno, ali PCM uglavnom ostaje žalostan. Uz to nadodaj da je tržište za srpsko/hrvatsko/bosanki jezik cca 25 milijuna ljudi maksimum, a za engleski cca 2.5 milijarde, dobiješ razliku u 5 redova veličine, minimum.

Zato kažem da se ne isplati, jer je puno muke za džeparac.

Na youtube se nije lako probiti, a nije baš lagan posao, osim ako ne planiraš biti gamer ili nešto slično gdje ne moraš biti ti osobno na kameri. Naravno, ima ljudi koji se vole snimati, ali takvi odmah počnu sa youtubeom.
rocker1987 is offline  
Old 12.11.2017., 16:16   #9938
I tako, bitcoin danas prezivio drzavni udar. Sto mislite, hoce li sutra opet? Ili je ovo gotovo, neuspio pokusaj puca koji je kostao a rekao bih milijarde. Ja sam osobno profitirao malo od ovog.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 12.11.2017., 17:34   #9939
Ja sam jucer izasao iz btc. Previse fuda, fomo, pumpa i ostalih sranja. Ziher je ziher. Vracam se kad se situacija smiri

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 12.11.2017., 17:58   #9940
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Mislim da je sad vrijeme da se proda bitcoin dok transakcije jos prolaze i prebaci na cash. Uskoro kad se svi majneri skinu s bitcoina nece se vise moc prodat a onda zbogom novci. Ja sam vec u bitcoin cashu i osjecam se mirno i sigurno.
Koje ti gluposti pises. Iz dana u dan.

Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Ja sam jucer izasao iz btc. Previse fuda, fomo, pumpa i ostalih sranja. Ziher je ziher. Vracam se kad se situacija smiri

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
Bilo bi dosadno bez toga.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.