Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 14:54   #221
troskok koliko kosta takav civic za kojeg si stavio popis dodatne opreme na prisloj strani?
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:57   #222
186000kn
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:11   #223
Solidno stvarno solidno. nesto sam prije malo klikao po konfiguratoru od golfa i za 250tkn sam si slozio ono sto meni pase. znaci 1.5tsi hajlajn 150ks sa dsg-om. naklikao jos par dodataka i eto te na 250tkn. iako vjerujem da bi takav sa konfiguratora isao za 225-230tkn i ima stvarno brdo dodatne opreme.
Al ja bi svejedno isao na golfa iako je skuplji. al naravno ukusi su razliciti netko nece pogledat golfa pored honde i obrnuto i sve 5.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:25   #224
186 000 kn, 1.5 vtec Sport manualac. Po meni, dobra prilika ako s kupuje jači benzinac.

Samo je pitanje kome paše dizajn civica...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:27   #225
Pa da, mislim da je profil kupaca ta dva auta dosta drukčiji.
S tim da kod Honde je cvt ogranicavajuci faktor za ljude koji bi htjeli automatski mjenjač.
Inače smo žena i ja bili u salonu i vidjeli smo i hatch i limuzinu u svim mogućim varijantama i definitivno sport+ je za nas.
Moramo dogovoriti probnu vožnju, ali prvi utisak je jako dobar. Auto super, materijali super, unutrašnjost jako ergonomicna s puno pretinaca, sjedi se sportski nisko slično kao bmw, sjedala na prvi dojam se čine jako udobna i osjeti se lumbarna potpora koja je meni jako bitna.
Za ljude koji su preko 180 je odzada problem za glavu, ima nekakva greda koja smeta. Meni nije bitno ali eto jedan negativan detalj. Inače je količina mjesta za noge zapanjujuća, auto je iznutra prostraniji i od bmw serije 3 i od Merca S204 kojega sada vozim.


Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
hystorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:29   #226
Pa mislim da ovaj novi Civic ima čak veći međuosovinski razmak od Octavie 3, tako da količina prostora ne čudi. Da nema ovaj blesavi dizajn (meni je čak i dobar) nego neku klasiku, mislim da bi se prodavao jako dobro.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:31   #227
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Focus ST, možda?
yeah

186 000 za taj Civic paket nije loš, ja baš gledam karavan Focus sa full opremom i 1.5 150ks (koji ustvari ima cca 170ks) je tu negdje, ST Line pa ima dosta opreme + veći ekran i kamera i zvučnici.
X-Plosiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:42   #228
E i mislio sam, prema konjaži a i zapamtio sam da sad gledaš Focusa. Samo, Focus ST nije tvrornički atmosferac na koji je nakalemljen loš turbokit što ti je kolega i napisao kada je pričao da takve odere sa svojim dizelom.

Inače, i meni je taj Focus zanimljiv ali po više testova koje sam čitao/gledao, izjava autonovinara7amaterskih recenzenata, itd... hondin 1.5t ispada bolji motor s boljim performansama, vidi ovdje usporedbu (s tim da je uzet ecoboost od 180 ks a ne od 150 ks):

http://www.zeperfs.com/en/duel6667-5813.htm

A civic je novi model, moderniji dok je Focus na kraju puta, već pomalo zastario a i realno kaska za konkurencijom po pitanju kvalitete materijala i završen obrade ali i dizajna interijera.

U svakom slučaju mislim da je civic bolji izbor za samo malo više para.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:13   #229
Vidim da. Zanimljivo u svakom slučaju, da ne gledam karavana možda bi se tu zadržao malo na toj Hondi ...moje isprike, čitao sam brzinski i mislio da misli općenito na sve.
X-Plosiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:16   #230
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Pa mislim da ovaj novi Civic ima čak veći međuosovinski razmak od Octavie 3, tako da količina prostora ne čudi. Da nema ovaj blesavi dizajn (meni je čak i dobar) nego neku klasiku, mislim da bi se prodavao jako dobro.
Limuzina izgleda puno smirenije i elegantnije, jedino što je malen otvor prtljažnika

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
hystorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:25   #231
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
186 000 kn, 1.5 vtec Sport manualac. Po meni, dobra prilika ako s kupuje jači benzinac.

Samo je pitanje kome paše dizajn civica...
Slazem se u potpunosti, nitko ne dvoji o kvaliteti honde mislim da su tu dokazani iako ce se vidjeti sad sa ovim turbacima.Ja imam dosta iskustva sa tipe r 8 generacije i mogu rec da sam ga trgao i nije nikad stucnuo jedino mi nikad nije sjeo izgled nit nutra nit vani i zato se nije ni dugo zadrzala kod mene.

Ja ju osobno nebi kupio radi izgleda i loseg automatika.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:19   #232
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Ja imam dosta iskustva sa tipe r 8 generacije
Nemoj mi protiv FN2 .
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:51   #233
Pa nit ne pricam protiv. kazem samo za dizajn da je meni oduran. interior i eksterior. Sto se tice mjenjaca i k20 motora (zar je uopce k20 vec sam zaboravio) bili su fantasticni. recimo usporedi taj k20 sa onim renolovim 197 iz clia 3. taj u cliu 3 je troma krava prema tom hondinom. nisam gledao brojke na papiru pricam o svojem osobnom dojmu koji moze varati da mi se neki ne upecaju na post. evo ta honda koju sam ja imao je sad na 220tkm.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:01   #234
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Pa mislim da ovaj novi Civic ima čak veći međuosovinski razmak od Octavie 3, tako da količina prostora ne čudi. Da nema ovaj blesavi dizajn (meni je čak i dobar) nego neku klasiku, mislim da bi se prodavao jako dobro.
Civic je uvijek imao dizajn ispred vremena, za 5 godina ce biti dobar. Za primjer vidi Civic iz 1989 i Golfa, Civic sada izgleda kao 10 godina modernije vozilo, 1989 je izgledao cudno.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:58   #235
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Civic je uvijek imao dizajn ispred vremena.
Sorry, trenutno civic ima dizajn iz 1996, odnosno izgleda kao facelift Hyundai Coupea prve generacije...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:02   #236
Meni dobro izgleda, odozada malo ruznjikav.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:26   #237
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Sorry, trenutno civic ima dizajn iz 1996, odnosno izgleda kao facelift Hyundai Coupea prve generacije...
Stvarno ne znam kakve veze ima Hyundai Coupe prve generacije sa novim Civicom, sa tacke dizajna? Nisu niti blizu. Blize su Golf ili Octavia dizajnom prosjecnom frizideru (hladnjak ?) nego ovaj Civic Hyundaiu iz 96.

Civic je ili lijep ili ruzan, ali je skoro uvijek znatno drugaciji od svega drugog. Najnormalniji je onaj iz 90tih.
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:31   #238
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
E i mislio sam, prema konjaži a i zapamtio sam da sad gledaš Focusa. Samo, Focus ST nije tvrornički atmosferac na koji je nakalemljen loš turbokit što ti je kolega i napisao kada je pričao da takve odere sa svojim dizelom.

Inače, i meni je taj Focus zanimljiv ali po više testova koje sam čitao/gledao, izjava autonovinara7amaterskih recenzenata, itd... hondin 1.5t ispada bolji motor s boljim performansama, vidi ovdje usporedbu (s tim da je uzet ecoboost od 180 ks a ne od 150 ks):

http://www.zeperfs.com/en/duel6667-5813.htm

A civic je novi model, moderniji dok je Focus na kraju puta, već pomalo zastario a i realno kaska za konkurencijom po pitanju kvalitete materijala i završen obrade ali i dizajna interijera.

U svakom slučaju mislim da je civic bolji izbor za samo malo više para.
Uh, ako je ovo točno stvarno je osjetno bolji Hondin motor, ili su makar sve bolje "posložili". Doduše, na Focus bi vjerojatno trebao moći izvući dobar popust budući da je model na zalasku, a i često imaju neke posebne ponude u Fordu...

Inače me kod novog Civica pozitivno iznenadio dizajn interijera, baš mi se svidja, ali eksterijer nikako ne mogu prožvakati, posebno stražnji dio (to je naravno sasvim subjektivno).

Ipak, sve u svemu, radi se o vrlo korektnoj ponudi ako se uzme u obzir sva oprema koja dolazi serijski (to je tek pravo iznenađenje).
Opteron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:05   #239
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam kakve veze ima Hyundai Coupe prve generacije sa novim Civicom, sa tacke dizajna? Nisu niti blizu. Blize su Golf ili Octavia dizajnom prosjecnom frizideru (hladnjak ?) nego ovaj Civic Hyundaiu iz 96.

Civic je ili lijep ili ruzan, ali je skoro uvijek znatno drugaciji od svega drugog. Najnormalniji je onaj iz 90tih.
Mozda ti ne vidis slicnost, ali ja je itekako vidim...



__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:34   #240
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.