Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2013., 23:41   #1
Staklo na vratima

Neznam baš koliko tema spada u ovu kategoriju, ali zanima me koliko bi došlo novo staklo za kuhinjska vrata. Staklo je dimenzija nekih 150cm x 60cm (to je ovako odokativno) i trebalo bi biti zamućeno. Stanujem u rijeci pa me zanima gdje se nalaze najjeftiniji staklari da mi to zamjene. Još me zanima mijenjanje programatora na veš mašini isto toliko da izađe što jeftinije.

Hvala unaprijed
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 14:10   #2
Quote:
nobody12 kaže: Pogledaj post
Neznam baš koliko tema spada u ovu kategoriju, ali zanima me koliko bi došlo novo staklo za kuhinjska vrata. Staklo je dimenzija nekih 150cm x 60cm (to je ovako odokativno) i trebalo bi biti zamućeno. Stanujem u rijeci pa me zanima gdje se nalaze najjeftiniji staklari da mi to zamjene. Još me zanima mijenjanje programatora na veš mašini isto toliko da izađe što jeftinije.

Hvala unaprijed
Koliko ti se isplati mjenjat programator na vešmašini to sam odvagni jer možeš nać povoljno na oglasniku rabljene vešmašine. Nađeš staklara daš mu toćne mjere i sam si postaviš staklo od prilike 2 milimetra kraće i 2 milimetra uže od stvarne širine i dužine.
Plavi-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 15:34   #3
Quote:
nobody12 kaže: Pogledaj post
Neznam baš koliko tema spada u ovu kategoriju, ali zanima me koliko bi došlo novo staklo za kuhinjska vrata. Staklo je dimenzija nekih 150cm x 60cm (to je ovako odokativno) i trebalo bi biti zamućeno. Stanujem u rijeci pa me zanima gdje se nalaze najjeftiniji staklari da mi to zamjene. Još me zanima mijenjanje programatora na veš mašini isto toliko da izađe što jeftinije.

Hvala unaprijed
dali vec imas neko staklo na vratima? ili su vrata trenutno bez stakla i tek trebas stavit?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 18:14   #4
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
dali vec imas neko staklo na vratima? ili su vrata trenutno bez stakla i tek trebas stavit?
ma tek trebam stavit staklo. Ovu temu sam napisao zbog toga da vidim okvirnu cijenu jer mi je gazda bubnuo 600-700 kn za to i ja sam malo ostao začuđen. Ali sam sada dolje bio u staklarni ap su mi rekli 180 kn za staklo i montažu tako da mi gazda lagano jede g
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 18:45   #5
Quote:
nobody12 kaže: Pogledaj post
ma tek trebam stavit staklo. Ovu temu sam napisao zbog toga da vidim okvirnu cijenu jer mi je gazda bubnuo 600-700 kn za to i ja sam malo ostao začuđen. Ali sam sada dolje bio u staklarni ap su mi rekli 180 kn za staklo i montažu tako da mi gazda lagano jede g
Za sve popravke kao podstanar bolje je riješavati sam nego preko gazde. Em kaj te gule na stanarini popravke naplačuju trostruko više.
Plavi-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.