Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2006., 13:32   #1
Pilinzi za tijelo

Da li koristite posebne rukavice, spuzvice, cetke? Koji peeling koristite i koliko cesto? Da li vam je teze odrzavati glatka ledja zimi nego ljeti?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 14:08   #2
naravno da je teže to ljeti kad koža uopće nema lufta,a nema ni mora da sve to ispere i dezinficira....šmrc
treba nać ono kaj ti odgovara. ja volim četku,a nekima je to totalni užas-volim se češati
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 14:13   #3
ja koristim rukavice iz body shopa, nemam pojma od cega su, a od peelinga koristim neki zeleni od vichy-a. koristim ga samo na ledjima i dekolte-u, jer je malo poskup, ali je jako efektivan.
takodje, primijetila sam da mi masnija krema za tijelo zimi mnogo pomaze za glatka ledja. koristim (opet vichy) lipidiose 2.
za cetke sam malo smotana, ali volim i ja da se cesem.
citala sam mnogo puta da je dobro cetkom preci dobro preko tijela odozdo prema gore, na suho, prije kupanja. da odlicno otkanja mrtve celije. ali lijena sam za to i uvijek si govorim kako nemam vremena.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 16:51   #4
meni su cetke nezgodne.imala sam jednu sa onak dugom drskom i svaki put kad bi si rifljala ledja bi se sa drskom drmnula u glavu.
sad koristim rukavicu kaj sam kupila u dm-u.s jedne je strane ona neka slama sta j aznam al mi s epocela raspadat nedugo nakon kaj sam ju kupila.morat cu neku novu.
inace na ledja ne obracam puno pozornost,istrljam tu i tam jer su mi inace glatka (osim oziljaka od madeza).
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 23:24   #5
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
ja koristim rukavice iz body shopa
jel ima body shop u zagrebu? ili je to iz inozemstva? kolko znam, nema body shpo uopce u hrvatskoj
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 23:28   #6
nije valjda da nema???
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 23:31   #7
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
nije valjda da nema???
nema
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 03:30   #8
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
Da li koristite posebne rukavice, spuzvice, cetke? Koji peeling koristite i koliko cesto? Da li vam je teze odrzavati glatka ledja zimi nego ljeti?
Svakodnevno tusiranje.
Imam neku spuzvu koju povremeno koristim za peeling ledja, bedara, ruku.

Ali mislim da je najvaznije sto svako jutro prije nego se obucem spricnem dosta alkoholnog dezodorana (body spray) na dekolte i ledja. Vidim da mi to pomaze u kontroliranju pristica po mjestima koja se znoje, pa na njima bujaju bakterije, koje barem privremeno "pobijem" alkoholom.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 09:45   #9
Quote:
Shtefitza kaže:
Ali mislim da je najvaznije sto svako jutro prije nego se obucem spricnem dosta alkoholnog dezodorana (body spray) na dekolte i ledja. Vidim da mi to pomaze u kontroliranju pristica po mjestima koja se znoje, pa na njima bujaju bakterije, koje barem privremeno "pobijem" alkoholom.
interesantno
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 22:31   #10
Quote:
Shtefitza kaže:
Ali mislim da je najvaznije sto svako jutro prije nego se obucem spricnem dosta alkoholnog dezodorana (body spray) na dekolte i ledja.
Nivea body ili?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:09   #11
Recept za secerni piling:
http://thebeautybrains.com/2008/12/2...n-sugar-scrub/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:52   #12
Najbolji piling koji sam ja probala iz kućne radinosti je od taloga kave i u to se kapne malo maslinovog ili bilo kojega ulja.Kad se time namažete po tijelu,postanete crnac na kratko i pitate se hoće li se to sve isprati.Naravno sve se skine,a koža..........bolje da ne znate.
J
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:41   #13
Meni su palenta i obicni bijeli kristalni secer dosta dobri. Jos ih nisam mijesala s uljima, ne znam kako bi ispalo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:04   #14
Ja sam neki dan pored svih čudesa ,smutila malo palente i malo ružinog ulja i s time ispilingirala lice i sama sebi priznala da je to najbolji piling.
Ulje ti ne može škoditi,samo izaberi ono koje ti paše.Imam osjećaj da to ulje još smanjuje bilo kakvu iritaciju i da zrnca lakše klize,a opet učine svoje.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 19:38   #15
meni je palenta pregruba radije šećerom
inače, kad usporedim sve kupovne pilinge i home made, draži su mi home made.
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 23:56   #16
Meni su homemade samo za tijelo, za lice radije kemijski piling (AHA). Znam da ulje ne moze skoditi, ali trebala bih dodati i emulgatora da ga mogu oprati s tijela, ili poslije upotrijebiti gel za tusiranje. Radije se onda poslije tusiranja namazem uljem.

BTW, to ruzino ulje je ulje sjemenki sipka, zar ne?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 18:40   #17
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Najbolji piling koji sam ja probala iz kućne radinosti je od taloga kave i u to se kapne malo maslinovog ili bilo kojega ulja.Kad se time namažete po tijelu,postanete crnac na kratko i pitate se hoće li se to sve isprati.Naravno sve se skine,a koža..........bolje da ne znate.
J
Čula sam da je to super za celulit. Koliko znam kofein i je sastojak krema protiv celija.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 14:51   #18
Quote:
sheila kaže: Pogledaj post
jel ima body shop u zagrebu? ili je to iz inozemstva? kolko znam, nema body shpo uopce u hrvatskoj
Ima sada tih rukavica za kupiti u Ritualsu - Avenue Mall.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 18:43   #19
Odličan mi je Vandini Spirit of India. Šećerni piling od tamarinda i đumbira, narančast. Jedino što se brzo potroši jer je tak dobar.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:42   #20
1 žlica mljevene kave i 1 žlica meda,odličan home made piling
sijena_mora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.