Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 20:08   #6701
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
probala sam the beat danas ali se nismo nasli nazalost. ne osjecam caj. pocetak mu je divan i pomislila sam da bih rado imala parfem koji tako mirise, svjeze i blago, ali onda se razvije u nesto bezveze. malo mi je tegoban postao na kraju i sigurna sam da ga ne bih mogla nositi.

moram pogledati da li se muski moze negdje naci posto sam procitala da ima majcinu dusicu u sebi.
Ako tražiš čaj, meni je super Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge, vidim ga trenutno u dm-u.

Možeš probati L`Erbolario Te Bianco, Chanel Cristalle Eau Verte, Versace Vanitas Eau de Toilette.
Samo što ja imam osjećaj da su svi 'čajni' parfemi slabašni
dextra_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 08:05   #6702
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
probala sam the beat danas ali se nismo nasli nazalost. ne osjecam caj. pocetak mu je divan i pomislila sam da bih rado imala parfem koji tako mirise, svjeze i blago, ali onda se razvije u nesto bezveze. malo mi je tegoban postao na kraju i sigurna sam da ga ne bih mogla nositi.
nekima smeta taj papar koji blago dolazi do izražaja nakon otvaranja, iako je nota zelenog čaja uvijek prisutna u pozadini. samo je početak više citrusni (mandarina), a kasnije postaje blago puderast.
govorim za edp
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 09:31   #6703
edp sam probala. nisam osjetila da mi smeta neka posebna nota nego se jednostavno ne razvija fino na mojoj kozi. dzaba, ne lezi mi. imas pravo, bilo je nekog pudera, a mislim da me to i malo gusi.

dextra_, ja i patim za ovim bvlgari cajem, koji si spomenula, ali ga nema kod mene vec godinama. nisam u hr. imam zapisane neke proporuke otprije sa ove teme, a dodacu i ove tvoje na spisak za probu, ako ih nadjem.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:47   #6704
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
dextra_, ja i patim za ovim bvlgari cajem, koji si spomenula, ali ga nema kod mene vec godinama. nisam u hr. imam zapisane neke proporuke otprije sa ove teme, a dodacu i ove tvoje na spisak za probu, ako ih nadjem.
lako ti ga mi pošaljemo u BiH, tim više što je sad na akciji u dm-u
50ml je sad 239,90kn

inače, baš sam ga danas išla isprobati i moram reći da me skroz iznenadio
totalno odudara od drogerijske ponude, baš je unikatan. otvaranje mi nije leglo (dosta je oštro i unisex), ali kroz 5min poprimi krasan čajni miris
šteta što nije trajniji.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:59   #6705
hvala ti *tearsinheaven, kao da si mi ga i poslala ali ne isplati se, postarina je preskupa, a i carina bi me oderala.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 11:03   #6706
joj, na carinu sam totalno zaboravila
šteta baš!
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 07:07   #6707
jučer sam probala YSL Black Opium
koja je to divota od parfema još uvijek ga osjećam u kosi, a prošlo je 20h od nanošenja. očekivala sam da će biti jako težak i mučan, ali nema veze s pravim Opiumom.
navečer me podsjetio na Cavalli For Her koji sam prije jako voljela, ali bio je jako nepostojan.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 12:56   #6708
Ima li netko od Cartiera Eau de Cartier Essence de Bois i kakva mu je postojanost? Ja sam tester potrošila na 3 puta s time da sam ga jedva osjetila. Nikada nisam imala nešto tako slabo i nepostojano. Probala sam i u parfumeriji veliki tester, ista stvar. Jel i vama takav ili samo meni?
Inače, ima ga samo u EDT verziji i s takvom nepostojanošću mi se nekako ne uklapa u Cartierove parfeme. Znali netko za nešto slično, možda bi se našlo u niche parfemima? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 14:07   #6709
Pitanje, znate li možda gdje mogu pomirišat Lolita Lempicka L'Eau en Blanc? Znam da ju samo Kozmo drži (ispravite me ako sam u krivu), ali oni nikako da stave tester... Sviđa mi se po opisu, ali ne volim na slijepo kupovat posebno parfeme
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 15:20   #6710
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
Pitanje, znate li možda gdje mogu pomirišat Lolita Lempicka L'Eau en Blanc? Znam da ju samo Kozmo drži (ispravite me ako sam u krivu), ali oni nikako da stave tester... Sviđa mi se po opisu, ali ne volim na slijepo kupovat posebno parfeme
mislim da sam je vidjela i u Bipi
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 02:14   #6711
Ima li netko da je probao Refanovu verziju Prada Candy?
Osupnula sam se koliko je dobra, pa me zanima usporedba s aktualnim mirisom.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:34   #6712
zamrla tema

malo novosti -
Kuća Armani najavljuje ljeto novim limitiranom izdanjem mirisa Acqua Di Gioia iz 2010.
Novo limitirano izdanje Acqua Di Gioia Jasmine pojavljuje se u junu 2015. godine kao svježi miris vodenog jasmina.


zanima me koliko će imati sličnosti s Acqua di Gioia Essenza koja isto ima naglašen jasmin
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:47   #6713
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
zamrla tema

malo novosti -
Kuća Armani najavljuje ljeto novim limitiranom izdanjem mirisa Acqua Di Gioia iz 2010.
Novo limitirano izdanje Acqua Di Gioia Jasmine pojavljuje se u junu 2015. godine kao svježi miris vodenog jasmina.


zanima me koliko će imati sličnosti s Acqua di Gioia Essenza koja isto ima naglašen jasmin

Veselim se ovome!
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:52   #6714
znala sam da budeš
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 12:36   #6715
meni je puno ljepsa stara acqua di gio, tesko je kod nas nabavit.
i d&g izbacuju novu light in blue, za ljeto.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:47   #6716
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post

Veselim se ovome!
+1

Imam "običnu" verziju i obožavam ju. Baš me zanima kakva će ova bit.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:58   #6717
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Imam "običnu" verziju i obožavam ju. Baš me zanima kakva će ova bit.
Ja imam dekant Essenze kojeg sam dobila od violett i prekrasna je. S obzirom da sam ja fan jasmina, meni ljepša od obične verzije iako mi se i ona sviđa.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 14:34   #6718
RDF i ja imam običnu i odlična je! štedim ju za ljeto

ali Essenza mi je isto predivna na phazing, kupila bih ju da je povoljnija s običnom verzijom sam imala sreće pa sam ju našla povoljno na krpicama

Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
meni je puno ljepsa stara acqua di gio, tesko je kod nas nabavit.
misliš na ovu običnu verziju o kojoj pričamo? - http://www.punmiris.com/parfem/Giorg...ioia-8442.html
nju sam viđala po Mulleru, ima i na biraj.hr itd.
ili postoji još nešto starije?


inače, vidim da nova Bvlgarijeva Aqva Divina ne kotira najbolje. moram ju isprobati, vidjela sam da se reklamira u Mulleru
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:05   #6719
Sve o parfemima

Ja imam obicnu 40ak ml i mislim je slistit ovo ljeto, da mogu s mirom u dusi krenut dalje, iako ga volim.

Trajnoscu omnije coral sam maaalo razocarana. Sreca, ima je 65ml, pa ce bit za prskanje
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:49   #6720
isla sam sad naspricati Gioiu buduci da mi je cijeli dan u glavi i ajme, kako me odmah vratila u ljeto i na miris mora!
bas je odlican parfem, a inace nisam veliki fan vodenih.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.