Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 13:39   #4821
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Sigurno. Barem kod mene osobno. Nisu to strašna poskupljena - 20 do 40 kn u prosjeku za proizvod no kad već koštaju +150 kn ljudi očekuju da bi se i kvaliteta, dizajn ambalaže, imidž brenda, učestalnost kampanja i sl. također razmjerno podigla, ovako se nije ništa desilo. Plus taj webshop tj. nepostojanje istog, neodržavanje Drop in-ova za koje smo živili neko vrijeme i to nas je više poticalo na kupnju i razgovor o brendu, plus manje akcija.

A prije par godina su rekli da će Illamasqua od sad umjesto 2 kolekcije godišnje izbacivati čak 4. To je bilo onda kad su izbacili gel liner, pa si računajte kad je bilo. Ne znam, nisam sretna s njima zadnjih godinu, godinu i pol dana i ne idu u boljem smjeru. Nadam se da netko ovo čita jer bi rado voljela doživiti onu staru Illamasquinu slavu i sjaj.
Istina, slazem se s tobom.

Ako nista drugo, bilo bi fora da su i kod nas onakvi sezonski popusti kao na uk webu.

Apropos dizajna. Pod hitno bi trebali promijeniti tip ambalaze pignenta u onaj na odvrtanje!
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:56   #4822
da, ljudi pocinju polako zaboravljati i vise ne dozivljavati brand, nadam se da ne slijedi i zatvaranje ducana u dogledno vrijeme.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 21:09   #4823
Quote:
Kalimero2311 kaže: Pogledaj post
Ima li koja od vas Hollow pigment? Koristite li ga za konturitanje? Brine me, i zanima, obzirom na cijenu, vrijedi li investicija (postojanost na licu, trajnost proizvoda zbog ucestalosti (radi li se o mjesecima uz poluredovitu uporabu ili ide 1/2-1 god.)? Svijetle sam puti, neutralno zuta (illamasqua sb 06, Mac nc20, bourjois 51), imam mjesovito do masnu kozu.
Svidja mi se sto nije topla smedja boja i sto je kremasti.
Hvala vam unaprijed
Hej! Evo ja ti mogu odgovoriti na sve

Konturiram s njime već godinu i pol i još imam proizvoda za pola godine
Svijetla sam, malo svjetlija od HM 51, žuta, masne kože.

Traje mi cijeli dan kad ga stavim, a blendam ga sa sephora mineral powder blush 45. Dobro se blenda, al je gust i pigmentiran tako da nije da samo 2 puta povučeš kist.

Moje velike preporuke, starno vrijedi.
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 22:23   #4824
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
da, ljudi pocinju polako zaboravljati i vise ne dozivljavati brand, nadam se da ne slijedi i zatvaranje ducana u dogledno vrijeme.
Ako će i dalje ostati u Mulleru, onda neću plakati.

Samo da mi još vrate Sephoru i ja sretna sa svim.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:26   #4825
Meni bi bilo jako zao da zatvore ducan. Imam nekoliko njihovih rumenila kupljenih preko uk web shopa i sa svima sam prezadovoljna. Nedavno sam bila u nasem ducanu i to je bila jedna od najugodnijih kupovina ikad. Radila je Billy, bila je predivna, ljubazna, susretljiva... Pokazala mi je sve sta me zanimalo, iako je iz razgovora krivo shvatila da sam dosla samo malo pogledati, ne kupovati, bez pogleda s visoka koje cesto dozivljavam u raznim parfumerijama kod nas. Pomogla mi rijesiti moju vjecnu dilemu oko podtona koze Te mi sugerirala kakve bi mi stvari dobro stajale i kako ih nanjeti. Zakon! I na kraju, izasla sam sa rumenilom I highlighterom sa kojima sam prezadovoljna.
morula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:28   #4826
ma da, nek ostane u Mulleru, ne moraju placati najam i prodavacice, samo vec neki postotak Mulleru.

Sephora kod nas je bila toliko nista u usporedbi s ovima sjevernoamerickima, prakticki ista kao Douglas samo je imala svoj brand i jos Too Faced, ne sjecam se sto jos
al da, ako i kad procijene da je kupovna moc porasla, mozda vrate tko zna!
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:27   #4827
Quote:
-Amaranth- kaže: Pogledaj post
Hej! Evo ja ti mogu odgovoriti na sve

Konturiram s njime već godinu i pol i još imam proizvoda za pola godine
Svijetla sam, malo svjetlija od HM 51, žuta, masne kože.

Traje mi cijeli dan kad ga stavim, a blendam ga sa sephora mineral powder blush 45. Dobro se blenda, al je gust i pigmentiran tako da nije da samo 2 puta povučeš kist.

Moje velike preporuke, starno vrijedi.
Puno hvala! Kupila sam ga na temelju tvoje preporuke :-D veselim se
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 00:17   #4828
Novost:
http://britishbeautyblogger.com/illamasqua-gel-sculpt/
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 02:08   #4829
malo kopiranja narsa, osobno ljepse su mi narsove nijanse i ima ih puno vise, mislim da je nars neznatno skuplji
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:37   #4830
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
malo kopiranja narsa, osobno ljepse su mi narsove nijanse i ima ih puno vise, mislim da je nars neznatno skuplji
To sam i ja pomislila. Oni su se na web stranici nahvalili da su to nikad vidjene teksture. Zivi bili pa vidjeli. Nijanse nisu nesto posebno. Malo sam razocarana s nijansom Sculpt, steta sto nije vise taupe. Da je bar slicnija a tamnija Hollow-u.
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 15:34   #4831
meni se nisu svidjele, i nars imam svega koji, bas taj narancasti od prije par g - cak 2 i jos jedan, plus jedan na wl.
stickova za kontruriranje sad izlazi hrpu, ja sam bacila oko na clinique.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 20:41   #4832
Illamasqua vise nije u Frane Petrica?! Pa kad su promijenili adresu? Znate li koja je nova?
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 20:43   #4833
nema je. nisu obavijestili na fb uopće. frendica je slala upit, kažu da su preko ljeta u Splitu, što god to značilo, a valjda na jesen opet u Zg

dobila je odgovor da može do tada nabaviti proizvode u Mulleru..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 20:43   #4834
Ček, fakat? Pa prije mjesec-dva su još bili tamo!

Edit - E, ovo baš nije ok od njih. Ne stavit obavijest da sele, mislim. Vrlo neprofesionalno.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 21:04   #4835
da, pa još im stoji na pejđu da je adresa frane petrića
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 23:13   #4836
prijepis razgovora:

ja: postovani, prije 7 sati ste obajvili fotografiju na kojoj pise gdje vas se moze posjetiti. medutim bila sam tamo prije 2 sata, a lokacija zatvorena i dolazi neki drugi brand. stoga gdje vas se moze posjetiti

i: Poštovana Vedrana, to je greška s naše strane budući da store od 31.05.-01.09. zatvaramo u Zagrebu te selimo na more. Svi Illamasqua proizvodi prisutni su u Muller poslovnicama (svim) u Zagrebu, a najbliža je na Trgu. Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju, Srdačan pozz

ja: Poštovani,
selite store na more ili zatvarate jer idete na godisnji odmor? Takoder gdje mislite otvoriti u 9 mjesecu. Znam da Vasih proizvoda ima u Muller poslovnica ali preferiram se savjetovati sa vizazistima.
Srdacan pozdrav

i: Poštovana Vedrana, otvaramo store u Splitu preko sezone, te otvaramo u zagrebu u 9. mjesecu. Ukoliko se želite savjetovati s vizažistima na svim prodajnim mjestima imamo vizažiste. Na Trgu četvrtak, petak i subotu jedino se mijenjaju termini (jutarnji ili popodnevni), ali to ovisi o voditelju Mullera. Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju. uz srdačan pozz


ja bi onako laicki rekla da nece otvoriti nigdje
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:02   #4837
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Ako će i dalje ostati u Mulleru, onda neću plakati.

Samo da mi još vrate Sephoru i ja sretna sa svim.
Ajme nemoj Sephoru niti spominjati! Ja sam i dan danas ljuta ko pas što je otišla iz HR!
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:21   #4838
Hvala na odgovorima, tko zna mozda je mac uzeo dio kolaca slave. Definitivno se ne vracaju na istu lokaciju. A mueller, pa tamo je trecina kolekcije i to samo ono najosnovnije za hicu, nema nikakvih kricavih sjenila u boji, noviteta.... Najvise im zamjeram da na fejsu nije bilo obavijesti da ce do toga doci, jer bi onda kupila unaprijed a ne pricekala, ili barem reci da vise nemaju sluzbeni ducan. Najveca sramota su komentari da ih posjetimo u toj poslovnici! Uopce, zna li koja jel to sad ovih dana zatvoreno? Prije dva, tri mjeseca su bili otvoreni i nitko nije spominjao, vec su mi rekli da ce za mjesec dana doci i kod njih ta nova kolekcija za koju sam pitala. srecom pa postoji shipping iz uk
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:34   #4839
ovaj razgovor je od 17.6
tadje vec bilo zatvoreno i poljepljeni posteri da dolazi nekaj novo

nekako mi je splasnuo hype kod njih
srecom da postoji shipping iz uka i posteni saleovi u uku
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:43   #4840
Srećom pa je sve što mi je zanimljivo kod njih doista i dostupno u Mulleru.

Quote:
Kalimero2311 kaže: Pogledaj post
mozda je mac uzeo dio kolaca slave.
U ovo uopće ne sumnjam. Kad sam vidjela gužbu u MAC-u pored prazne Illamasque, prismrdilo mi je na ovo.

Al i dalje mi je nevjerojatan način na koji su to izveli. Baš sramotno.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.