Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2013., 11:43   #1
HOT Brands

Pozdrav,
Evo napravio sam temu u vezi tzv. Hot Brandova,inace fejk obuca i odjeca..
Imate fejkova na kojima uopce ne vidite razliku izmedju originala i kopije,a imate i onih iz aviona uocljivih stvari.. Kvaliteta tih stvari iz mog osobnog iskustva je odlicna ako uzimam one koje inace uzimam jer su te stvari provjerene sa moje strane i znam tu kvalitetu.. Imam original i fejkova i mogu rec da fejk stvari ne izbijele itd. nakon par pranja kao sto ljudi kazu vec su jako izdrzljive..

Najvise njih ima sa markama D&G,Armani,GUCCI,DSQUARED,Ralph Lauren,Tommy Hilfiger itd..

Ja sam gledao na stranicama po fejsu i cijene su za majice cca 300kn,traperice 500,tenisice 750..

Istotako znam stranice odakle to ljudi kupuju i znam koja je njihova zarada ovdje jer po meni je to vrlo rasireno i puno ljudi to nosi.. Istotako je tu stvar kvalitete tih "fejk" stvari..

Sada mene zanima sta vi mislite o tome ? Jeste spremni kupiti to,ili zasto nebi ?
dodoonn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 11:53   #2
Niti sam ikad kupovala niti hocu.Ako nemam para za original, onda sigurno necu kupovati fejk. Kupiti cu drugu marku koja cjenovno odgovara mojim mogucnostima. 750 kn za fejk Hilfiger patike? Kupim original po toj cijeni, a na snizenju i za puno manje.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 12:02   #3
Osim sto su fejkovi ilegalni, mislim da je izuzetno trashy nositi fejkove. Ili kupi original (ako imas para) ili kupi nesto na high streetu sto odgovara tvojim mogucnostima. Ne razumijem cemu nosenje fejkova? Po meni je to lazno preseravanje tipa "nu mene...imam para za Chanel, Gucci, tralala...." Ne, nemas para za to i jos ispadas trashy.
A lazes zapravo samog sebe.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 19:48   #4
Pozdrav!
Postoje lose kopije originala, postoje dobre, a postoje i kopije koje su bolje od originala. Kupovanje originala je samo porez na budale, u izradi ta odjeca i obuca ne dođe niti 10% koliko kosta na kraju kada poznati brandovi stave svoj znakic. Ja to vec dugo pratim i na fejsu ima puno losih fejkova a tu i tamo se zna naci neka kvalitetna stranica. Npr. u zadnje vrijeme konstantno mi iskacu reklame u news feed-u neke stranice "OMEN", predstavljaju se da su outlet brendirane robe, slike im izgledaju vrhunski, vjv su stranci koji se reklamiraju i na nasim prostorima, bio sam skeptik ali sam reko idem ipak probat s obzirom da je na eng. stranica i da su im profi slike iz studija slikana roba, i brate mili roba je vrh a u pola cijene i veci popusti cak. Narucio sam majice i hlace i nakon 1god peri deri nisu ni boju izgubile a kamoli kvalitetu, isao sam u shop i usporedio i cak mi se orginal ucinio losije uradjen od njihovog, ako to nije orginal onda brate neznam sta je...
cdefragment is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 09:48   #5
Quote:
cdefragment kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Postoje lose kopije originala, postoje dobre, a postoje i kopije koje su bolje od originala. Kupovanje originala je samo porez na budale, u izradi ta odjeca i obuca ne dođe niti 10% koliko kosta na kraju kada poznati brandovi stave svoj znakic. Ja to vec dugo pratim i na fejsu ima puno losih fejkova a tu i tamo se zna naci neka kvalitetna stranica. Npr. u zadnje vrijeme konstantno mi iskacu reklame u news feed-u neke stranice "OMEN", predstavljaju se da su outlet brendirane robe, slike im izgledaju vrhunski, vjv su stranci koji se reklamiraju i na nasim prostorima, bio sam skeptik ali sam reko idem ipak probat s obzirom da je na eng. stranica i da su im profi slike iz studija slikana roba, i brate mili roba je vrh a u pola cijene i veci popusti cak. Narucio sam majice i hlace i nakon 1god peri deri nisu ni boju izgubile a kamoli kvalitetu, isao sam u shop i usporedio i cak mi se orginal ucinio losije uradjen od njihovog, ako to nije orginal onda brate neznam sta je...
Slazem se, narucivao sam sa OMEN-a i stvarno je kvalitetna roba.
boban1941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 10:31   #6
Koje jebene komplekse čovjek mora imati da kupuje fejkove? Zašto? Da bi ekipa vidjela da je cool, da si može priuštiti???

Super su mi ovi šatro Gucci, Fendi, Kors likovi i likuše, a u frižideru čajna pašteta...

Nemam za Michael Kors torbu? Who cares, imam za Zarinu, nemam potrebe se preseravati lažnjacima i pretvarati se da sam nešto što nisam...

A jada....
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.