Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 10:03   #7021
ula_la, hvala ti, ako je tako kako kažeš, onda bih baš mogla probati. Inače izbjegavam sve slično što nisam probala, držim se nastavaka jer mi dugo traju i to samo onih provjerenih, jednokratne me ili izrežu ili ne rade posao nikako i dobre su samo onako - za prvu silu kad nemam svoje sa sobom.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:33   #7022
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
dugo mi je ovaj piling bio na popisu želja jer mi se svidio miris kreme iz iste kolekcije budući da je naobičan, ima nešto gorko i tamnjanasto u sebi te me podsjeća na gotičke crkve. ali prije par mjeseci sam u mulleru naišla na tester, pomirisala piling i odmah to maknula s liste jer mi miriše na užeglu crkotinu ne znam je li bio pokvaren, al definitivno me prošla želja. inače, ako ti se sviđaju slani pilinzi koji nemaju izdvojenu uljnu fazu, baci poged i na adria spa pilinge. po teksturi su slični nikelovom.
Koja je to krema
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 14:23   #7023


super pasta, narocito za moje osjetljive zube. nova vec na zalihama.



meni je ovo odlicna stvar za moje vjecito suhe usne, volim taj masnjikavo sjajni look i fino ih hidratizira. sad sam otvorila rosalov hydro care posto ga imam otprije, ali jednog dana cu sigurno opet kupiti ovaj so natural.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:03   #7024
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Koja je to krema
evo ova http://www.nikel.com.hr/mirisna-krema-za-tijelo-p123
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:14   #7025
AVON AT SILK PROTEIN ŠAMPON- već sam ponovila kupnju zato što mi se sviđa ova linija proizvoda. Pogotovo serum.
BALEA SHEABUTTER KREMA 400ML - nisam primijetila neku posebnu njegu, zato što je skoro ravna nuli. Odnos količine i cijene je super, ali kvaliteta nikakva. Jedina prednost joj je što se brzo upija pa zato nije odmah završila u smeću nego sam ju iskoristila kao kremu za ruke na poslu, a tamo mi je bitno da se brzo upije.
FA PINK PASSION DEO SPRAY- volim miris ovog dezića, iako mi ne djeluje , ali može proći zimi kad se ne znojim previše. Ne znam da li ću ga kupiti opet zato što nam stižu topliji dani, a onda mi nije no1.
DIOR HYPNOTIC POISON- NAJDRAŽI <3
LORIN RELAX ALMOND TUŠIRALICA- kupljena u lokalnoj trgovini za smiješnih 20 kn za 1L. Sve da košta i puno više opet i opet bih ju kupila zato što je jako kremasta i njegujuća. Koža je prekrasna nakon tuširanja, miris također predivan, a o omjeru cijene, kvalitete i kvantitete da ne govorim. Odoh sutra u potragu za novom.
AVON LIP BUTTER S KAKAOM- upravo završio u smeću. Isprva je predivno mirisao iako nisam primjetila ikakvu njegu. ali nakon samo pola potrošene kutijice ( u periodu od 2 tjedna) se usmrdio. Nije mu istekao rok , ali jednostavno ne znam što mu se dogodilo.
stylish is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 08:46   #7026
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
ula_la, hvala ti, ako je tako kako kažeš, onda bih baš mogla probati. Inače izbjegavam sve slično što nisam probala, držim se nastavaka jer mi dugo traju i to samo onih provjerenih, jednokratne me ili izrežu ili ne rade posao nikako i dobre su samo onako - za prvu silu kad nemam svoje sa sobom.
ja sam ih tako davno kupila da se više i ne sjećam točne cijene
otkad sam ih probala, godinama nisam kupila ništa drugo
najbolje ti je probat pa vidjet. nemoj me ubit ako ti ne budu odgovarale
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 00:21   #7027
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
ja sam ih tako davno kupila da se više i ne sjećam točne cijene
otkad sam ih probala, godinama nisam kupila ništa drugo
najbolje ti je probat pa vidjet. nemoj me ubit ako ti ne budu odgovarale
Ma bez brige, neću. Pa ne mogu biti baš toliko loše da ne bih bar za nešto iskoristila. A i čitala sam po netu recenzije (naravno, čim sam ih zagledala sam morala ići njuškati) i isto ih hvale da su super i dugotrajne, tako da mislim da vrijedi isprobati. Hvala na preporuci!
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:55   #7028
gliss kur total repair maska za kosu ok je, omeksa kosu i lijepo miriše, miris se zadrži na kosi, a sad dal mi je oporavila kosu...ne bi baš rekla ali solidna maska
GLISS KUR OIL ELIXIR REGENERATOR omekša kosu i olakšava raščešljavanje, ali mi miris nije neki a ja volim kad poslije pranja kosa zadrži miris regeneratora
GARNIER ULTRA DOUX LAVANDA ovaj šampon mi je dobro čistio kosu, i izdržala je malo duže bez pranja s njim, ali me nakon nekog vremena tjeme svrbilo od njega pa sam odustala.
BALEA REGENERATOR OD SMOKVE meni su balea regeneratori malo slabi, ali su zato odlični za dubinsku hidrataciju i s obzirom na cijenu
BALEA ŠAMPON PROTIV PERUTI solidan šampon, i pomogao mi je protiv peruti i najvažnije je što mi nije dodatno mastio kosu ni iritirao tjeme
NIVEA TUŠIRALICE (HARMONY, RELAX...) standardno dobre, ne isušiju kožu, dobro pjene i koža ostane mirisna i mekana
DOVE DEZODORANS onaj plavi, klasični, super protiv znojenja, i ako se oznojim osjeti se samo miris dezodoransa
GARNIER BB KREMA za mješovitu do masnu kožu, nisam baš posebno zadovoljna s njom, boja ne odgovara mom licu i ističe mi dijelove gdje mi je koža pomalo suha...i nisam primjetila da se lice manje masti
LABELLO LUBENICA obožavam labela i imam ih previše pa ih rijetko stignem potrošiti, ovaj mi je super, ostavlja blagu boju, miris odličan i njega također
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 19:44   #7029


Rexona Shower clean O ovome sam već pisala! U ovom postu imam 3 proizvoda koji mi se redovito povlače po smeću pa da se ne ponavljam po ne znam koji put. Super dezić!

Balea Aqua serum Isto sam već nebrojeno puta opjevala...

Balea Aqua Tauchmaske Bilo me frka ovo isprobati nakon što se par forumašica javilo s ne baš divnim iskustvima pa sam pomalo strepila od jutra poslije. Maska mi nije izazvala nikakav osip niti bilo kakvu gamad, ali joj iskreno nisam vidjela ni neku blagodat. Da, faca bude fino mekana, ali meni je takva faca svaku večer nakon što kremicu nanesem. Voljela bih da mogu reći više, ali ja te maskice stavljam jer vidim da ih sve druge kozemtičarke koriste, ali nisam neki efekt nikada vidjela. Ovu sam dobila i drago mi je da sam je isprobala, ali nije nešto što bih sama kupila i gubila vrijeme na to.

S-he is cool dezić stoji kod mene valjda godinu i pol. Uzela sam ga u dm-u kada je bio na nekom sniženju i kontala sam ga nositi u torbi jer je ovako praktičan i mini. Ima stvarno divan miris, nekakav parfemski koji se ful dugo zadržava, ali povlačio se tako dugo jer inače koristim deziće koji mirišu svježe. Ovakvo mi što nije potrebno jer ne želim da se tuče s parfemom. Zašto sam onda kupila? Pa zato što kao i svaka forumašica s kozmetičkog dijela foruma pozvijerim kada vidim oznaku poniženja.



Balea Pflegecreme ruža i lavanda Super mi je ova kremica. Taman je fino gusta, a opet nije masna kao npr. Niveina univerzalka. Trackala sam je prije spavanja i bila mi je i više nego dovoljna da mi ruke budu mekane. Miris je isto lijep, ali nekako zimski, teži. Sad sam se prebacila na onu drugu koja je po pitanju mirisa nešto prozračnija i nekako mi više paše uz toplije vrijeme. Ovu s mirisom ruže i lavande ću vjerojatno opet kupiti kada dođe hladnije vrijeme.

Herbal Essences žuti regenerator s nečim pčelinjim whatever... Divan miris, ali vrlo prosječan regenerator. Kosa se lijepo raščešljava nakon njega i meka je i svilenkasta, ali to postignem sa velikom većinom drugih regeneratora pa mi nije neki woooow. Neću ponoviti kupovinu jer tu volim isprobavati svašta.

Kist Vernissage 4 koristim za čišćenje nereda nakon lakiranja noktiju. Ovo je drugi koji sam 'potrošila'. Taman je dovoljno tanak da se može napraviti precizna linija laka uz kožicu. Dlake ne ispadaju, ali ga se s vremena na vrijeme ipak treba zamijeniti jer se rascofa. Inače mi ovi kistovi traju po pola godine. Novi je već u upotrebi.

Melem u sticku Shit, shitasti, najshitastiji! Kupila sam nakon što sam pročitala hvalospjeve sa svih strana, ali meni je ovo totalno bzvz. Nisam čak imala ni onaj početni period u kojem mi je valjao. Nekako mi u komadima ostane na usnama. Pogotovo zimi. Brijem da bi ljeti bio ok jer bi i on sam bio mekši na višim temperaturama, ali ne da mi se to čekati, a i nije da sam vidjela neko djelovanje koje bi me nagnalo na čekanje. Osobno ga nisam koristila predugo, nego sam ga uvalila svom mužu u pederušu jer njemu treba bilo što kad dere vjetar. Pa evo, dobio je bilo što! (I nije se požalio.)

Eveline 8u1 Ovo nije potrošeno i nije bačeno, nego ću ga proslijediti frendici kojoj paše. Već sam jedan primjerak potrošila i kupila ovaj da bih ustvari skontala da su mi nokti izlistaniji nego ikada. Prije sam korstila Diamond hard verziju i ne znam koji mi je jarac bio da sam odlučila kupiti ovaj. Valjda sam pretpostavila da će učinak biti isti, ali evo zeznuo me. Inače od 10. do 4. mjeseca imam super nokte koji tek u proljeće krenu divljati, ali ova zima je prošla prilično problematično. Tak mi je nakon što sam krenula s drugom bočicom 8u1 laka, sinulo da bi upravo on mogao biti problem. Bolje ikad nego nikad. Kupovina - nikad više.

Aveo badem



Essence Miss Pretty rumenilo Ovo rumenilo stoji kod mene godinama. Ne znam zašto ga do sada nisam bacila. Jednostavno mi boja ne paše... Mogu samo pretpostaviti zašto je uopće završilo kod mene, ali neću vas zamarati time. Došla su mi dva nova rumenila i trebalo je napraviti za njim mjesta pa sam u kutu skontala ovo đubre i odmah ga odvojila. Ne treba mi bronzer u funkciji rumenila. Pogotovo ne s narančastim shimmerom.

Essence Multicolor blush How cute is that Ovo sam rumenilo jako često koristila, međutim razbilo se neki dan. To je ovo rumenilo. Jedina zamjerka je ta što je nijansa u sredini daleko najmekša i najviše se uhvati za kist te je prva pokazala dno. Ima to i svoju dobru stranu jer je ta nijansa i daleko najljepša u cijeloj paleti. Kako sam nju potrošila, najdenom je ta rupa u rumenilu pogodovala da sve ostalo popuca. Neko vrijeme sam i dalje pažljivo koristila, ali mi je onda doklinčilo i sve sam istresla u smeće. Kupila bih ponovo odmah sada, ali nažalost, više se ne proizvodi, a da tražim polovno ne bih jer je to stara proizvodnja i upitno je koliko bi proizvod bio u opciji za korištenje.

Deborah 24 ore Absolute volume maskara Super stvar! Dobila sam je. To napominjem jer mi nikada ne bi palo na pamet sama kupiti neku Deborah maskaru. Ima veliku gustu četkicu koja je mojim jadnim trepušama radila čudesa. Stvarno bi dobile apsolutni volumen. Maskara je trajala cijeli dan bez da se trusila i razmazivala, ali sada je već lagano posušila i samo radi nered pa sam zaključila kako je njezino vrijeme prošlo. Ne znam, možda kupim sama, ali prvo moram isprobati vojsku maskara koje me trenutno vuku.

Borujois HM Ok puder, ali probala sam bolje! Možda bih bila oduševljenija da mi sasvim nijansom paše. Ova 52 mi je malo žuta, ali ljeti je funkcionirala jer to žutilo onda jednostavno nestane obzirom da brzo potamnim. Sviđa mi se kako puder sjeda na facu. Izgleda jako prirodno, ali moram ga izmatirati do te mjere da ga prebijem kao vola u kupusu. Znači ljeti, dok mi nijansom paše, matiram kao kreten, a zimi kada ga moram razmazivati prema vratu i patiti se njime, onda valja. Ako ponovim kupovinu, onda će to biti u nekoj drugoj nijansi, ali brijem da ću preskočiti jer ima još dosta pudera koje želim probati, a ovaj nije dio fiksne postave. Pogotovo jer mi često treba nešto malo jače prekrivne moći. Ako želim nešto light, većinom posežem za nečim drugim.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 19:45   #7030


šamponi - oba bi mogla ići pod totalno fantastičan proizvod kombinirala sam ih jer je green people jači i skoro kao neki "all-cleaner" vlasišta i kose, bez isušivanja, super formulacija, veoma gusta i unčikovita. kosa mi je lepršava i dugo svježa, ne suši vrhove dodatno vjerojatno kupim opet kada potrošim zadnji iz zaliha
subrinin šampon protiv peruti i ispadanja - vidi se razlika tijekom korištenja za ta dva pitanja
uriage termalna - moja najdraža termalna, traje mjesecima, osvježava i umiruje moje lice bolje od svih drugih ljekarničkih
vichy micelarna - normaderm linija: dobra i efikasna, brzo skida šminku, nije baš za oči jer isušuje.
male stvari - štapići: svi su mi dobri, uzmem koji mi prvi budu blizu; tester balzama za kosu - ništa vrijedno spomena, ali nije ni skroz loše; noviderm boreade m - super hidratantna krema, bolja od afroditine za tu namjenu, odlična kao podloga za šminku; dekant lolite - uvijek su 2-3 u điru, ovo je zadnja od njih ali ne zadugo i još jedni odlični ulošci - pamučni! konkuriraju puno skupljima (masmi i natra care ako se sjećam naziva)
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 20:26   #7031


Dove deeply nourishing kremasta tuširalica a onim standardnim dove mirisom koji meni odgovara, ne isušuje
Nivea creme soft kremasta tuširalica, ugodnog blagog mirisa koji se meni ne zadržava na koži, ne isušuje
Yves rocher 3 detox losion za savršeno toniranje kupila sam je piše da briše znakove umora koristila sam je nakon pranja lica popodne, gušća je i minutu nakon korištenja koža je ljepljiva, zatim ostavlja kožu mekanom i ne trebam kremu
Eveline 3 u 1 depilacijska krema odlična, jedina krema za depilaciju koja meni odradi posao kako treba
Ziaja hand cream s proteinima kašmira i shea maslaca odlična, tekstura je nešto između guste i vodenaste, brzo upijanje, ruke mekane i nahranjene, ponavljam kupovinu

Balea krema trešnja kupljena zbog slatkog pakiranja, koristila sam je za ruke prije spavanja i stavljala rukavice jer mi je miris bio jak, nemam pojma kako upija ali ruke su ujutro bile mekane
Garnier mineral invisicalm roll-on odličan, blago sviježi miris koji se osjeti na koži i nakon cjelodnevne jurnjave, ne ostavlja tragove na odjeći, ponavljam kupovinu
Maybelline baby lips peach kiss u počecima korištenja mi je dio dobar, s dolaskom hladnijeg vremena mi je počeo isušivati usnica pa sam ga trošila kao sjajilo na apivitu, drago mi je da sam kupila samo jedan
P2 cuticle gel s medom i propolisom u razdobljima svakodnevnog korištenja nokti i kožica su izgledali odlično, hidratizirano i njegovano smetala me je pipeta jer kad mi je ostala trećina gela nije fonkcionirala tako da sam ostatak vadila s drvenim štapićima za guranje kožice, sve u svemu ponovila bi kupovinu ako budem imala priliku
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 06:02   #7032
ajmeeeee koliko potrošenih proizvoda :klap:

scarfs, P2 gel je i meni naj naj!

mirtochka, pomislila sam kad sam vidjela sliku ''wow, potrošila je rumenilo!'' inače nemoguća misija.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:23   #7033


Aveo badem kupka-miris je blagi neutralni, ne osjećam baš badem. Kupka se pjeni, ali potrebna je doslovno trećina boce za jedno kupanje Nisam primjetila da me isušuje, ali sumnjam da ću ponoviti kupnju jer ima puno drugih kupki koje želim probati.

Schauma Push-up volume regenerator-ovo mi se povlači po kupaonici više od godinu dana, kupila samo samo zato što je bio snižen na nekakvih 5-6 kn...jako loš regenerator, ne primjećujem nikakvu razliku kad ga stavim.

LaCroa Argan i makadamija renegerator za kosu-ovo mi isto dugo traje, ali iz drugih razloga...malo ga je potrebno za cijelu kosu, nakon korištenja je kosa meka i izgleda zdravo, a fino miriši. Plus je što je i hrvatski brend

Yves Rocher Biljni piling i Taft Curl mousse-ovo je zapravo majčino, ja posudim tu i tamo Obje smo bile zadovoljne i s jednim i drugim.

Adria Spa limunska trava/naranča pjena za tuširanje-jako mi paše ovaj tip tuširalica, stavim manje nego tekućih, a pjeni se puno više Miris mi je bio svjež i razbuđujuć, pjena me nije isušivala.

Montagne Jeunesse Fruit Smoothie maska za lice-zadnja iz zaliha (kupila sam više komada u paketu za neku malu cijenu), i nije me baš oduševila, nije bilo nikakvog efekta.

Bier shampoo-kupljen u Mulleru na preporuke s foruma, no nije mi se svidio, čini mi se da mi je isušivao kosu, a miris mi nikako nije odgovarao.

Palmolive Caipi Passion gel za tuširanje-kupljen u dm-u za 3,90 Nije loš, paše mi kao i većina Palmolive tuširalica, ima ugodan miris koji se čak malo i zadržava na koži, ne isušuje me.

Impulse Vanilla kisses dezodorans-volim miris vanilije, ali ovo je malo previše, ima neki slatkasti miris koji me guši i izaziva glavobolju.

Rosal Corona odstranjivač laka za nokte-bez problema mi je skidao sve lakove, čak i šljokice. Možda kupim opet ako negdje bude na akciji, sad sam se vratila zelenom Aveu.

Fa Grejp kruti sapun-moji doma vole ovaj miris, pa ga često kupim, meni nije ništa posebno

Lady's code blazinice-super, ne cufaju se, a to mi je jedino bitno (uz cijenu ).

EOS Berry blossom krema za ruke-divna Miris mi se jako sviđa, krema se brzo upija i odlično njeguje, a pakiranje je preslatko i stane u svaku torbicu...da je cijena manja, kupila bih odmah opet (oko 7 eura je).

Yves Rocher Nutritive vegetal krema za suhu kožu-zadovoljna sam. Koristila sam je zadnja 2 mjeseca kao dnevnu kremu i bila mi je dovoljna, koža me nije zatezala i bila je nahranjena, nije mi izazvala nered. Sad imam neke druge u zalihama i želim isprobati neke nove, ali možda joj se opet vratim.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 00:58   #7034
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
mirtochka, pomislila sam kad sam vidjela sliku ''wow, potrošila je rumenilo!'' inače nemoguća misija.
Ovo sam i ja pomislila

Inače odlično smeće, baš sam uživala u recenzijama
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:44   #7035
Mislila sam pricekati jos par dana jer imam jos par proizvoda koje samo sto nisam potrosila, ali mi se nekako bas pise danas



Le Petit Marseiliais vanilija krema za tusiranje - Miris mi je ok, ali imala sam i ljepsih vanilija. Malo me isusivao. Necu kupiti opet.

Yves Rocher malina mini gel za tusiranje - Lijep miris, lijepo se pjeni, ali nista posebno. Necu kupovati vece pakiranje/opet.

Bubbles at Home Punchy Grapefruit bath&shower gel - Odlican! Odlican miris, odlicna njega koze, nisam se trebala kasnije mazati. Kao kupku koristila sam ga u kombinaciji s punchy grapefruit kuglom.
Inace Bubbles at Home je belgijska prirodna kozmetika koja odlicno mirisi. Sve njihovo sto sam dosad isprobala mi je odlicno. Bas su me odusevili. Steta sto je postarina preskupa za narucivanje online tako da sto sam kupila uzivo sam kupila.

U istom ducanu sam kupila i Rasteli mirisne svijece - honey melon, raspberry, honeysuckle. Lijepi mirisi, ne prejaki, ali se osjete onako taman. Imam jos jednu u upotrebi i dvije u zalihi. Kupila bi opet ako naletim na njih.

L'Occitane sumeca kocka za kupanje s ruzmarinom - Mislim da kocka ko kocka nije losa, ali ja ne volim te ruzmarine, lavande i slicne biljne mirise. Ovo je bilo u nekom setu, ne bi kupovala samo za sebe.

L'Occitane ultra rich body cream (25% shea butter) testeri - Nisam mislila da sam je namazala previse, a koju minutu kasnije ko da mi se ljustila s koze - onako otpadala je u grudicama. Necu kupovati.

L'Occitane ultra rich body lotion (15% shea butter) travel size - Definitvno bolje od prije spomenute kreme. Sav se upije, dobro mi njeguje kozu, ali nekako se nismo klikli toliko da bi kupila full size. Inace ova bocica je od pretvrde plastike i dio proizvoda ostane unutra

Biotherm anti-drying body milk travel size - Pitala sam se zasto je ovo travel size kad je 10ml i zar to ne bi trebao biti tester. Ali s ovih 10 ml sam namazala cijelo tijelo! Prekrasna tekstura, lijep miris, lijepo se upija, dobro njeguje. Ide mi na listu za sljedecu zimu



La Roche-Posay micelarna - Najbolja micelarna koju sam dosad probala. Ne isusuje ili isusuje zbilja minimalno, nista me ne pece ili zateze, ne izaziva mi nikakvu reakciju na kozi, dobro skida (mozda malo losije od Garnierke). Minus joj je jedino cijena. Kupila opet.

Rimmel Wake me Up anti-fatigue foundation - Ovo bacam jer ima sitne sljokice koje nisam primjetila pod onim svjetlima u ducanu.

Diadermine micelarna - Potrosila nesto vise od pola. Bacam jer me isusuje i zateze. Dobro skida.

Bioderma Sensibio DS+ - Ne pase mi. Trazila sam nesto za obrve koje se perutaju i lokalno koristenje po crvenim/iziritiranim dijelovima, ali mi ne pase (Avene Skin Recovery Cream mi je rijesila probleme). Na kraju sam je koristila za vrat i usi. Necu kupiti opet.

Essence XXXL longlasting lipgloss, the matt - Samo probala i odmah skinula. Bacam jer mi ne pase nijansa.

Estee Lauder Sumptuous Extreme maskara - Odusevljena sam! Prekrasnoca na trepavicama. Kako je stavim ujutro oko 8, takva je do kasno navecer kad je skidam. Ne mulja se i ne trusi. Bas maskara na koju se mogu osloniti da ce odraditi posao kako treba dvoznamenkasto sati. Nikad nisam dobila toliko pohvala na trepavice kao s njom U svakom pogledu (osim cijenom) je ono sto zelim od maskare, a kako si ju ipak mogu priustiti, kupila sam full size.

Catrice Eyebrow Filler - Bacam jer ne znam koristiti. Zapravo sam prije nekoliko godina imala nesto takvo i nemam pojma kako sam to tad koristila, a da ne zaserem i kapke i celo. Uglavnom, ne da mi se zafrkavati s tim, nije vrijedno efekta.

Kleenex balzam za usne i nos - Na pocetku mi je bio super, a sad ga bacam nepotrosenog jer mi vise ne odgovara.



Banana Boat Aloe Vera Gel - Bacam. Najgori aloe vera gel koji sam ikad imala. Ne znam jesam li dobila pokvaren proizvod ili sto. Na pocetku sam imala dojam da mi nista nije radila sto je cudno jer za sve aloe vere koje sam imala gotovo instantno osjetim efekt. S vremenom je alkohol poceo jako zaudarati, a i dodatno bi mi sjebao ostecenu/nadrazenu kozu. Uzas od proizvoda. Imam jos jednu jer je pakiranje bilo 2 komada Necu uopce isprobavati je li s tom drugom bocom sve u redu - ide u smece.
Cak sam mislila da mi je epilator za lice los i skoro ga bacila. I onda kupim drugu aloe veru i sve 5.

Gillette Satin Care gel za brijanje za osjetljivu kozu - Iako su mi svi gelovi za brijanje isti, moram reci da sam s ovim zbilja osjetila da je za osjetljivu kozu. Definitivno kupujem opet kad potrosim ono sto imam u zalihama.

Les Cosmetiques Design Paris krema za ruke - Prepreslaba mi je. Bacam.

Nivea Smooth Nourishing krema za ruke s makadamijom - Omiljena vec godinama. Kupujem opet.

Essence nail polish corrector pen - Nisam imala neko vrijeme i sad mi je bila nekako losa, tj. losija nego sto mi je ostala u sjecanju. U trenutnom nedostatku alternative kupila sam opet.

Boots acetone free nail polish remover - Najobicniji odstranjivac laka koji dobro radi posao. Zasad necu kupovati opet jer nakon sto potrosim neki koji trenunto koristim mislim se vratiti na neke ajmo rec hranjivije/koji manje ostecuju nokte.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:49   #7036
Maisie Nije valjda da si sve te proizvode koji ti ne pašu bacila?
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:52   #7037
Jesam, da. Nastojim prosljedivati dalje ono sto mi ne pase, ali sad sam na 2 mjeseca u drugoj zemlji, pa idem na put u trecu i cetvrtu, pa se onda vracam u mjesto boravista i zbilja mi se ne da to vuci za sobom. A s nikim se nisam sprijateljila toliko da mu uvalim koristene proizvode bez neugode.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 12:03   #7038
Omg maisie, meni je grijeh kad vidim sto su svesamo isprobala i pobacala.. Ne znam, ima ljudi koji si takve stvari ne mogu priustiti....
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 12:33   #7039
Pa ne kazem da nije steta baciti, ali sto da npr. radim sa sjajilom za usne koje sam isprobala na usnama? Kolegici s kojom sam 2 put rucala ga necu ponuditi. Ako zelim vec nekom pokloniti sjajilo za usne, kupit cu mu novo.
Isto s balzamom za usne koje sam skoro potrosila, u teglici je i otvoreno je mjesecima.

Ono sto je ok dalje proslijediti iz higijenskih razloga je puder, micelarna, krema za ruke, aloe vera i ono Catrice za obrve.

Sve ostale proizvode iz tog posta sam potrosila.

Aloe veru nikako ne bi prosljedivala jer zbilja, ali zbilja smrdi po alkoholu i samoj mi se cini da je moguce da je pokvarena. Dvoznamenkasto godina koristim aloe vere i nikad nisam naisla na takvo nesto.

Ostaju puder, micelarna, krema za ruke i Catrice za obrve. Zbilja, kome da to prosljedim ako sam negdje gdje nemam rodaka ni prijatelja? Da placam skupu postarinu? Ako cu takvo nesto pokloniti domu za nezbrinutu djecu, kupit cu novo.

Zbilja mi nije jasno gdje je problem. Vi ne bacate nista od kozmetike? Ili ne kupujete skupe stvari u situaciji kad bi mogle kupiti nesto jeftinije, a za ostatak novca kupiti nesto nekom drugom?

Iznenadena sam iskreno.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 12:35   #7040
bome je i moja reakcija na kraju citanja bila - nije valjda stvarno toliko nepotrosenih proizvoda pobacala?
ok, tvoje pare, al postoje drugi nacini za rijesit se neceg sto ti ne odgovara.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.