Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 20:31   #61
Quote:
ywana kaže: Pogledaj post

Ovo je superdobrolooking haljinica
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 00:39   #62
Quote:
ywana kaže: Pogledaj post
daj se slikaj pa stavi meni taj model izgleda zakon na slikama.. čak i drugi uzorci...

samo u drugoj boji.. ova zelena mi nije baš..
Budem se stvarno jednom prilikom slikala i stavila na net, kao što se i miseducati desilo da izgleda kao trudnica tako se eto i meni desilo .

A ovu haljinu na slici isto imam i mogu reći da mi je prejebena, prekrasno stoji jer je kroj odličan tako da ako ćeš je naručivati itekako preporučujem
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 00:45   #63
Quote:
ywana kaže: Pogledaj post

Btw, kad odeš na VS stranicu možeš vidjeti da na svim slikama cure koje nose taj model haljine ili sjede ili su nekako raširile ili nategnule haljinu što automatski daje drugačiji dojam... Haljina definitivno ima previše viška materijala, plus na slici izgleda drugačije nego je u RL... naime, materijal je dosta tanak i čak pomalo proziran...
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 02:21   #64
Quote:
zekoslav mrkva kaže: Pogledaj post
Ja želim ovu haljinu.

Kaj je to, brzo, ajde, reci.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 08:31   #65
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Budem se stvarno jednom prilikom slikala i stavila na net, kao što se i miseducati desilo da izgleda kao trudnica tako se eto i meni desilo .

A ovu haljinu na slici isto imam i mogu reći da mi je prejebena, prekrasno stoji jer je kroj odličan tako da ako ćeš je naručivati itekako preporučujem
ajde bas mi je drago.. narucila sam ju.. al u crnoj boji.. steta sto nema neka druga boja jer mi se zelena ne svidja bas..
__________________
Gdje ima sumnje, nema sumnje!
ywana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:40   #66
Pa takvu istu zelenu haljinu imate u Espritu .
Haljina je potpuno istog kroja , kao i ova sa VS stranice .
Boje crna , zelena , maslinasta /kaki i žuta .
Amethyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:43   #67
ova je slatka http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...6246&langId=-1
evo još njihovih modela http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...tegoryId=96918
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:49   #68
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ja želim ovu haljinu.

Kaj je to, brzo, ajde, reci.
hej, to sam kupila u nekom bezveznom dućanu još prošlo ljeto, nemam pojma kak se zove, bilo mi je dosadno, čekala sam mamu pa sam ušla unutra i na kraju sam si kupila par stvari, uglavnom , nije koštala više od 100 kn jer sam sve skupa bila platila oko 500.
zekoslav mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:11   #69

Mango
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:13   #70
bila bi mi ljepša da je mini
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:23   #71
meni da je neke druge boje
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:28   #72
pa takve boje je ona tvoja
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:30   #73
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:07   #74
Gledam ove haljine iz VS i stvarno su slatke, sve ok, ali takvih haljina zaista ima na svakom uglu Jel se kupovina u VS više isplati ili šta? Zanimaju me odgovori ovih cura koje često kupuju tamo.

Jer meni je prilična gnjavaža (doduše, nikad ni nisam pa možda bolje da kažem da mi se čini) naručivati preko neta neke stvari koje su kod nas više-manje dostupne. Možda ne identične, ali evo već je nekoliko cura reklo da se vrlo slični modeli mogu naći i u našim dućanima. Je li stvar u kvaliteti ili u čemu? Ne želim potaknuti svađu, nego me zaista zanima
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:15   #75
ova zadnja sta je I28 stavila mi je mrak
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:24   #76
Quote:
zekoslav mrkva kaže: Pogledaj post
hej, to sam kupila u nekom bezveznom dućanu još prošlo ljeto, nemam pojma kak se zove, bilo mi je dosadno, čekala sam mamu pa sam ušla unutra i na kraju sam si kupila par stvari, uglavnom , nije koštala više od 100 kn jer sam sve skupa bila platila oko 500.
Kojem, kojem?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:32   #77
koja mrak tema
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 21:23   #78
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Gledam ove haljine iz VS i stvarno su slatke, sve ok, ali takvih haljina zaista ima na svakom uglu Jel se kupovina u VS više isplati ili šta? Zanimaju me odgovori ovih cura koje često kupuju tamo.

Jer meni je prilična gnjavaža (doduše, nikad ni nisam pa možda bolje da kažem da mi se čini) naručivati preko neta neke stvari koje su kod nas više-manje dostupne. Možda ne identične, ali evo već je nekoliko cura reklo da se vrlo slični modeli mogu naći i u našim dućanima. Je li stvar u kvaliteti ili u čemu? Ne želim potaknuti svađu, nego me zaista zanima

Meni se isplati pošto sam jako često u USA i samim time ne plaćam ni shippment (jer su mi narudžbe uvijek preko 100 dolara) niti carinu. A cijene su im zaista smiješne + puno jednostavnije nego ići od dućana do dućana...
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 21:44   #79
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
bila bi mi ljepša da je mini
imaju takvih i kracih, zelenih, crnih i crvenih. al taj materijal je bezvezan skroz. Iako su modeli haljina lijepi.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 22:49   #80
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
pa takve boje je ona tvoja
da, ali ja mrzim tu boju
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.