Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2011., 21:48   #1
Zaljubljen je u drugu curu

Eh dragi moji ovako:nedavno sam upoznala momka koji je najbolji prijatelj od mog prijatelja(zvuci komplicirano) i od trenutka kad sam ga upoznala znala sam da je zaljubljen u drugu curu.Pricali su obojica o tome.Tako da sam ga upoznala cisto prijateljski.Ni slutila nisam da cu ga kasnije drukcije gledat.I on se meni poceo javljat,dopisivali smo s,bacao mi je i neke fore,srca ovo ono.I svidio mi se.No,zadnjih nekoliko puta sam se samo ja njemu javljala i bilo je pomalo nategnuto.Sad ne znam stvarno sta da radim.Trebam li mu dat do znanja da mi svida?Al' imam osjecaj da cu tako sve pokvarit i da ce se udaljit od mene.Ili da ostanem samo prijateljica sa njim pa sta bude s vremenom? Voljela bi cuti vasa misljenja
sharava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:54   #2
Quote:
sharava kaže: Pogledaj post
Eh dragi moji ovako:nedavno sam upoznala momka koji je najbolji prijatelj od mog prijatelja(zvuci komplicirano) i od trenutka kad sam ga upoznala znala sam da je zaljubljen u drugu curu.Pricali su obojica o tome.Tako da sam ga upoznala cisto prijateljski.Ni slutila nisam da cu ga kasnije drukcije gledat.I on se meni poceo javljat,dopisivali smo s,bacao mi je i neke fore,srca ovo ono.I svidio mi se.No,zadnjih nekoliko puta sam se samo ja njemu javljala i bilo je pomalo nategnuto.Sad ne znam stvarno sta da radim.Trebam li mu dat do znanja da mi svida?Al' imam osjecaj da cu tako sve pokvarit i da ce se udaljit od mene.Ili da ostanem samo prijateljica sa njim pa sta bude s vremenom? Voljela bi cuti vasa misljenja
Zašto nije s tom curom u koju je zaljubljen? To je jedno pitanje. Drugo pitanje, ako je zaljubljen u drugu curu, zašto se tebi javlja i što muva zapravo s tobom? Nisi baš precizna u deskripciji ovog slučaja.
Zašto se vrzmaš oko tipa koji je zaljubljen u drugu curu? To je tretje pitanje.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 22:01   #3
Navali narode.Pobrini se u životu dobiti što želiš ili ćeš se morati zadovoljiti s onim što ti ostane...Imaš puno za dobiti a malo za izgubiti,a možda se on drži one "bolje vrabac u ruci nego golub na grani"pozovi ga van heheh sigurno će se iznenaditi..
__________________
is it you ,is it me or just a fantasy?
enticing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 22:23   #4
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Zašto nije s tom curom u koju je zaljubljen? To je jedno pitanje. Drugo pitanje, ako je zaljubljen u drugu curu, zašto se tebi javlja i što muva zapravo s tobom? Nisi baš precizna u deskripciji ovog slučaja.
Zašto se vrzmaš oko tipa koji je zaljubljen u drugu curu? To je tretje pitanje.
1. pitanje:Ona mu je rekla da ima neke sanse kod nje,al jos nisu nacisto.On zapravo pati za njom.Mislim tako izgleda.A cak mi se cini i da ga ona zavlaci.Stalno trazi neke razloge zasto ne bi sa njim i onda ko iz vedra neba mu dadne neke nade.Kad zelis biti s nekim ne razvlacis toliko,ali eto ne poznajem ja nju tako da ne znam koji su tu sve razlozi. 2. pitanje:O ovome bi trebala porazmisliti.Ne znam,mozda muti sa mnom iz ciste dosade,jer ne moze sa njom.(Ovo zvuci gore nego sto jeste,nadam se ) 3. pitanje: E na ovo pitanje ti i nemam neki odgovor,sta ces,svidio mi se ,a u biti nije u vezi trenutno.
sharava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 00:38   #5
pojebat će te i odjebat
a ti vjeruj ak hoćeš
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:27   #6
pa ako nije s tom curom u vezi onda ucini nesto, ali moras pazit da to ne ugrozi vase prijateljstvo
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 19:20   #7
Quote:
sharava kaže: Pogledaj post
1. pitanje:Ona mu je rekla da ima neke sanse kod nje,al jos nisu nacisto.On zapravo pati za njom.Mislim tako izgleda.
Koji će ti k. s oproštenjem netko tko pati za drugom? Ti želiš biti utješna nagrada, kompenzacija za nerealizirano?

Quote:
sharava kaže: Pogledaj post

A cak mi se cini i da ga ona zavlaci.Stalno trazi neke razloge zasto ne bi sa njim i onda ko iz vedra neba mu dadne neke nade.Kad zelis biti s nekim ne razvlacis toliko,ali eto ne poznajem ja nju tako da ne znam koji su tu sve razlozi..
Možda ga zavlači, možda ne, ali to nije tvoj problem. Ili je?

Quote:
sharava kaže: Pogledaj post
[2.pitanje:O ovome bi trebala porazmisliti.Ne znam,mozda muti sa mnom iz ciste dosade,jer ne moze sa njom.(Ovo zvuci gore nego sto jeste,nadam se )
Zvuči upravo ovako kako si rekla.

Quote:
sharava kaže: Pogledaj post

3. pitanje: E na ovo pitanje ti i nemam neki odgovor,sta ces,svidio mi se ,a u biti nije u vezi trenutno.
OK., svidio ti se. To je ljudski i shvatljivo. Ono što nije shvatljivo (bar meni) zašto ti se i dalje sviđa? Naime, u ovoj fazi gdje nema ni osjećaja ni involvementa, držim da ne bi trebao biti neki problem odmaknut se od lika koji a) nije za tebe zainteresiran, b) ne daje ti adekvatni feedback, c) znaš zasigurno da zapravo faćka drugu. Eto, pa ti vidi. Sretno!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:12   #8
Quote:
div kaže: Pogledaj post
pojebat će te i odjebat
a ti vjeruj ak hoćeš
Možda samo to i očekuje a mi raspravljamo o ljubavi
__________________
is it you ,is it me or just a fantasy?
enticing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger