Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 03:01   #21
Bepanthol losion je stvarno fantastican proizvod
dugo ga nisam koristila, kostao je kad sam ga zadnji put kupovala 80ak kn i kao sto crvenkapica rece, ima ga u ljekarnama

moj trenutacno najfantasticniji proizvod Lancome Nutrix krema. idealna mi je za oporavit lice preko noci od ovih hladnoca i vjetra
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Old 06.02.2012., 04:24   #22
hvala crvenkapice i Nivia na odgovorima

p.s. i moj je nesto drugaciji nego na slici (pise samo losion i nema toliko boja na etiketi), ali nisam nasla bolju pa neka stoji cisto ilustracije radi

jos jedan proizvod koji trebam pohvaliti:
Balea Melkfett od nevena


http://1.bp.blogspot.com/_NeD59Tyo6P...0/SL273007.JPG
http://4.bp.blogspot.com/_AfjjjCz49s...eaMelkfett.jpg

posebnim ga cini to sto ima potpuno univerzalnu namjenu, od sluznice do koze, sve se da s njime mazati, ima faktor 6, a i miris mi je
teglica traje godinama i jos uvijek ne vidim nikakve znakove kvarenja, a ne sadrzi konzervanse!
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.

Zadnje uređivanje SocialButterfly : 06.02.2012. at 17:59. Reason: prevelike slike
Suzi MiOko is offline  
Old 06.02.2012., 11:35   #23
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Meni su se pore od cleanace K još više otvarale. Ovaj akerat sam stavljala na lice zbog solidnog udjela bha i velikog udjela uree. Samo bi prije spavanja, ispod hidratantne kreme stavila akerat i općenito mi se lice manje masnilo i sutradan bi pore bile vidljivomanje. A nikakvih nus posljedica. Tuba je od 100 ml i trajala je vječnost.
Nakon ovoga sam otkrila onaj serum c vitamin, Kokin b3 serum i mlječnu kiselinu i mislim da sam s ovime postigla maximum i uvjerila se da je to ipak moguće. Nikad bolja koža.
Hvala ti
Možeš li navesti imena ovih proizvoda koje sam boldala i za što su ti koristili?
Imam masnu kožu sklonu prištiućima pa me strah svašta stavljat na lice prije neg što dobro razmislim
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Old 06.02.2012., 11:42   #24
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Hvala ti
Možeš li navesti imena ovih proizvoda koje sam boldala i za što su ti koristili?
Imam masnu kožu sklonu prištiućima pa me strah svašta stavljat na lice prije neg što dobro razmislim
Ova dva seruma same pravimo, imaš na temi o serumima, kao i onoj temi upute o pripremi kozm.pripravaka. A mječna kiselina ti je Aha kiselina i spada u kemijski piling. Naručujemo je iz Uk i same radimo tretmane.
Estee Lauder is offline  
Old 06.02.2012., 13:31   #25
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
jos jedan proizvod koji trebam pohvaliti:
Balea Melkfett od nevena


http://1.bp.blogspot.com/_NeD59Tyo6P...0/SL273007.JPG
http://4.bp.blogspot.com/_AfjjjCz49s...eaMelkfett.jpg

posebnim ga cini to sto ima potpuno univerzalnu namjenu, od sluznice do koze, sve se da s njime mazati, ima faktor 6, a i miris mi je
teglica traje godinama i jos uvijek ne vidim nikakve znakove kvarenja, a ne sadrzi konzervanse!
ja s tim skidam sminku s ociju vec godinama.. nemogu si uopce zamislit da na oci stavljam nesto drugo poslije gel po cijeloj faci, isperem i to je to!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"

Zadnje uređivanje SocialButterfly : 06.02.2012. at 18:00. Reason: prevelike slike
suzuki750 is offline  
Old 06.02.2012., 13:34   #26
Ajme kako uspiješ to isprat s lica, to je tak masnooo, ja mažem stopala s time jer inače npr na rukama samo stoji na površini, ne upija se nimalo
eyedetox is offline  
Old 06.02.2012., 13:40   #27
meni je melem u kozmetici inače totalno fantastičan
imam od Alverdea balzam za usne i okoloočnu kremu sa nevenom i odlični su
Acid_2 is offline  
Old 06.02.2012., 15:38   #28
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ajme kako uspiješ to isprat s lica, to je tak masnooo, ja mažem stopala s time jer inače npr na rukama samo stoji na površini, ne upija se nimalo
Pa lijepo skidam samo s ociju sminku, facu cistim s gelom.. kad prodem usput s gelom okolo ociju i jos sve s vodom i rucnikom ne ostane nist masno.. desilo mi se par puta da sam ga zaboravila sa sobom kad sam isla nekam, onda sam maskaru skidala s melemom, al on mi nije toliko dobar jer je kruci od baleinog nevena..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 06.02.2012., 15:54   #29
Moram ovo pohvalit


Savršeno skida šminku a za 40kn dobije se 530ml proizvoda! Koža ostane mekana i nahranjena Ne znam kako skida maskaru jer ju osobno skidam s baby uljem, al probat ću i to. Stvarno savršen proizvod za malu cijenu!
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 06.02.2012., 16:49   #30
Bubsi, ne ostavlja masni trag? Kakav tip kože imaš? Vidim da u sastavu ima bademovo ulje koje je malo masnjikavo i može biti komedogeno, pa me zanima kako to funkcionira na eventualno mješovitoj koži.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 06.02.2012., 17:10   #31
Ne ostavlja. Ostavlja baš osjećaj nahranjene kože Imam mješovitu kožu, T zona mi je masna, a sad po ovom ludom vremenu obrazi su mi malo suhi/ dehidriani. Sklona mi je koža nekad i crvenilu pa me uvijek strah sa skidačima hoće li mi nadražit kožu, al ovo mi je super!
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 06.02.2012., 17:17   #32
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Ne ostavlja. Ostavlja baš osjećaj nahranjene kože Imam mješovitu kožu, T zona mi je masna, a sad po ovom ludom vremenu obrazi su mi malo suhi/ dehidriani. Sklona mi je koža nekad i crvenilu pa me uvijek strah sa skidačima hoće li mi nadražit kožu, al ovo mi je super!
Vidim, imamo dosta sličan tip kože. Mislim da ću to probati, hvala.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 07.02.2012., 00:58   #33
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ova dva seruma same pravimo, imaš na temi o serumima, kao i onoj temi upute o pripremi kozm.pripravaka. A mječna kiselina ti je Aha kiselina i spada u kemijski piling. Naručujemo je iz Uk i same radimo tretmane.
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Old 07.02.2012., 12:18   #34
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Meni su se pore od cleanace K još više otvarale. Ovaj akerat sam stavljala na lice zbog solidnog udjela bha i velikog udjela uree. Samo bi prije spavanja, ispod hidratantne kreme stavila akerat i općenito mi se lice manje masnilo i sutradan bi pore bile vidljivomanje. A nikakvih nus posljedica. Tuba je od 100 ml i trajala je vječnost.
Nakon ovoga sam otkrila onaj serum c vitamin, Kokin b3 serum i mlječnu kiselinu i mislim da sam s ovime postigla maximum i uvjerila se da je to ipak moguće. Nikad bolja koža.
Imam pitanje za Avene Akerat.
Da li zbog njegovog korištenja također treba povaćani ZF od sunca preko dana (kao što npr. vrijedi za Diacneal)?
bubley is offline  
Old 07.02.2012., 12:34   #35
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za Avene Akerat.
Da li zbog njegovog korištenja također treba povaćani ZF od sunca preko dana (kao što npr. vrijedi za Diacneal)?
Povećani ZF treba uvijek i zauvijek bez obzira na noćne kreme
eyedetox is offline  
Old 07.02.2012., 12:40   #36
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Povećani ZF treba uvijek i zauvijek bez obzira na noćne kreme
Ma znam, ali ako koristim zimi tako neku kremu onda neću koristiti SPF 15 ili 20, nego 30 ili 50...
bubley is offline  
Old 07.02.2012., 12:43   #37
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za Avene Akerat.
Da li zbog njegovog korištenja također treba povaćani ZF od sunca preko dana (kao što npr. vrijedi za Diacneal)?
Obavezno, aha i bha izazivaju ljuštenje kože i stvaranje nove koja je jako osjetljiva na sunce.
Ja cijelu godinu koristim ducray spf 50.
Estee Lauder is offline  
Old 07.02.2012., 18:39   #38
Avon planet spa Shea butter luksuzni sufle za lice.



Savršena krema za lice. Inače imam masnu kožu, no zadnjih mjesec dana je skroz dehidrirana i na obrazima se počela ljuštiti. Ova krema mi je oporavila kožu za par dana. Koža mi nikad nije bila mekša.
Jako se brzo krema upija, ne masti kožu i iako piše u uputama da se nanosi ujutro i navečer, ja ju stavim samo navečer i cijeli dan mi je koža predivno mekana i nahranjena. Čak mi je i područje ispod očiju stvarno glatko, uopće mi ne treba okoloočna krema.
Puder legne na kožu savršeno, nema potrebe ni primere stavljati. Čak mi su mi i pore manje vidljive, jer puder se ne uvlači pore i borice.
Dolazi u pakiranju od 75 ml, i krema je u teglici jako shimmerasta ali na koži ne ostavlja nikakav sjaj. Ima ugodan miris po tom maslacu, mada nije preintenzivan.

Jedini nedostatak je što mi izgleda začepljuje pore, jer mi se na nosu pojavilo par upaljenih otkad sam počela koristiti kremu, ali moguće je da je to i od nekih drugih razloga. Ali čak i da je do kreme, ne smeta mi uopće jer mi koža nikad nije bila bolja.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 08.02.2012., 20:03   #39
Evo da se i ja nadovežem na priču o nevenovoj masti iz DM-a; i ja sam vrlo zadovoljna njome-koristim je za suhu i ispucalu kožu,rane od posjekotina ili ogrebotina brže zacjeljuju uz nju; inače imam vrlo osjetljivu kožu koja na mnogo krema i balzama odmah čudno reagira,ali taj nevenov balzam sam prvi put kupila prije 2,5 godine i sad ga stalno kupujem
Ana0712 is offline  
Old 08.02.2012., 20:47   #40
Avene krema za ruke s Cold kremom.



Krema je izrazito hidratantna. Brzo se upija. Ne ostavlja masne tragove, niti ljepljivi film na koži. Kožu ostavlja skroz svilenkastom i glatkom. Miriše nekako čisto. Kroz nekoliko dana mi je skroz oporavila ruke. Prvih par dana nanosila sam ju do tri puta dnevno, a sada samo prije izlazka iz kuće i prije spavanja. Danas sam bila vani bez rukavica i kada sam se vratila kući ruke su mi i dalje bile mekane. Baš sam zadovoljna ovom kremicom. Cijena joj je oko 65 kuna.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.