Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2013., 02:07   #1
Green Girl kozmetika

Duže vrijeme koristim prirodnu aroma kozmetiku Green Girl, i mislim da je vrijeme da dobije svoju temu.

https://www.facebook.com/pages/Green...630013?fref=ts

Posebno čime sam oduševljena su krema za oko očiju For Your Eyes only

i maska za oko očiju Gone with a wind.

Imala sam i serum za lice, a imam ulje za čišćenje, piling za lice i usne i masku u dvije faze.

Maska u dvije faze mi je otkriće, iako sam uvijek bježala od ovakve vrste kozmetike, ja osobno ne mogu sakriti svoje oduševljenje.
S uljem za čišćenje se još malo borim , ali zadovoljna sam kako očisti pore
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 07:14   #2
Slažem se da je vrijeme da dobije temu, proizvodi su više nego odlični

Trenutno imam:
For your eyes only - super lagana, hidratantna, odlična za dan ispod make up-a
Gone with a wind - apsolutno savršen proizvod, već sam pisala da mi je posvijetlila podočnjake i jednostavno je obožavam
Secret love affair - lagani losion, odmah se upija i super je za vrućine
I want them all -
Ready, steady...kiss - koristim ga za po doma i stvarno je dobar
Simply the best - uzela sam ga da bi ga koristila kao serum ispod uljne mješavine, al i sam je dovoljan, taman mi je pri kraju pa ga moram opet uzet
Double or nothing - totalno otkriće, oduševljena sam, nekad ju koristim samu, nekad mješam sa Simply, ovisno o raspoloženju i potrebama kože, savršenstvo
Roses on my pillow - fina maska, koristim je 2x tjedno, lice je nakon nje meko i nahranjeno
Kiling me softly - super ideja, nakon tuširanja se uopće ne treba mazat, al je nježan pa tko se voli dobro izribat nije najbolji izbor
Sweet orange - fino ispilingira, koža je nježna i meka nakon njega, fino miriši samo se još moram naviknut dozirat ga

i taman sam danas potrošila micelarnu koju mi je GG poslala za probu, koristila sam je umjesto tonika i kupit ću je kad potrošim ljekarničke micelarne koje još imam doma

Sad kad sam sve natipkala vidim da imam dosta toga
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 09:19   #3
I ja sam kao i eye imala loša iskustva sa prirodnom i općenito kozmetikom koja je puna eteričnih ulja. Lice mi je doslovno sa nekim preparatima bilo ofureno. Onda sam dobila za probu, obe okoloočne kreme, plavu hidratantnu masku i labelo.

Prvo sam probala gone with a wind i ostala paf. Turbo upijajuća krema, koja odlazi ravno u dubinu i oslobađa te osjećaja bilo kakve zategnutosti. Nikad baš nikad nisam naletila na takvu sličnu, svakoj bi našla zamjerku. 3-4 dana sam se mackala i testirala je jer znam suziti od nekih krema. I hvala Bogu nisam.

Onda sam probala For you eyes, i s ovom ista stvar, još se brže upija. Odlična ispod make up. Ni od nje ne suzim.

Treća stvar je plava hidratantna maska, sve što rade okoloočne, to ona isto radi licu. Pitala sam da li se može koristiti kao dnevna krema, kad nemam šminke na sebi i rekla je da može, samo ne često jer je namjenjena suhoj koži.

Labelo je isto fenomenalno i svaka pohvala.

Kada sada sve ovo naručim, imam želju i ostalo probavati, jer me je ovo jednostavno osvojilo na prvu. Svaka čast našoj mastorici!
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 09:50   #4
eyedetox

GG proizvodi koje sam probala su mi odlični
imam
Polish me blue piling odličan mi je i koristim ga svaku večer
Endless love maska - nju koristim dva puta tjedno
Just for me -day dnevna krema napravljena za moju kožu nemam problematičnu kožu lica ali ne trpim kad osjetim težinu. ova krema mi je pun pogodak
Cherry lips piling za usne - s njim sam se trackala svaki put kad bi ušla u kupatilo koliko je fino. sad sam ga zbog vrućina preselila u fižider pa ga koristim samo navečer
Gold on finger krema za kožicu oko noktiju - ovaj proizvod ne koristim redovito sad po ljeti jer sam ljena valjda fino omekša kožicu kad se redovito koristi sigurno

a ima još par stvarčica koje želim imati tj.sigurno ću ih imati
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 10:07   #5
pošto je For your eyes only i kolika je dostava?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 10:53   #6
Cure, moze malo dojmova o Polish me blue pilingu?!

Takodjer, ima li neka od vas da je koristila kreme za lice spravljene bas za vas na neki duzi rok, barem 3-4 mjeseca u komadu, pa da kaze dojmove i eventualna "poboljsanja" koja su bila vidljiva?! Zanimaju me ponajprije anti-age verzije / djelovanja!

Hvala unaprijed!
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 11:07   #7
Green Girl je divna, divna Imala sam samo uljnu mješavinu još od doba kad nije imala Green Girl liniju proizvoda i sad samo čekam da konačno skupim neke novčeke i da naručim barem kremu i ulje za čišćenje lica jer vjerujem da mi jedino to može pomoći s kožom kakva je sad A kad budem imala još više novca, onda ću sve naručiti

Frendici sam prije nekoliko dana preporučila Green Girl proizvode i naručila je kremu i prezadovoljna je
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 12:05   #8
imam for your eyes only, koja je fakat super samo što meni ne paše ispod make upa jer koliko god je upijajuća i lagana, ostaje mi masnjikavo.
ali me spasila po zimi jer mi se ljuštila koža ispod očiju
imam i ready steady kiss (se tak zove?) balzam za usne koji je nekaj genijalno. ništa bolje za usne nisam probala, svaka čast!

bajdvej, jel neko probao almighty mud? https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...57749013_n.jpg radim si sama doma masku od neema koja iskreno niš posebno ne radi mojoj koži, pa me zanima ovo
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 12:30   #9
Ja imam Simply The Best serum i oduševljena sam s njim! Ovo mi je prvi put da koristim takav home made serum. Mislila sam da će biti masniji u smislu da će se teže upijati nego kupovni serumi, ali upija se ODLIČNO, baš jako hidratizira i nije premastan, meni se jako brzo osuši u neki prirodni polu mat finish i baš jako lijepo koža izgleda i osjeća se otkad ga koristim. Čak mi je sad preko ljeta dovoljan i kao krema, ne koristim ništa preko njega. Najčešće ispod njega stavim ili neki hidrolat, ili EL advanced night repair serum, i to je to. Kad ga potrošim, sigurno naručujem novi, a i okoloočne kremice ću naručiti kad se malo riješim zaliha!
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 12:33   #10
I ja sam apsolutno oduševljena s Green Girl kozmetikom.

For your eyes only - okoločna kremica, mogu potpisati sve što cure napisale, savršena ispod make upa.
Simply the best- serum koji je napravila po mojoj mjeri, izbacila neke sastojke koji meni ne odgovaraju i dodala druge. Koristim ga navečer ispod kreme,a sada kad je bilo vruće, koristila sam ga samoga.
Gold on finger - kremica za nokte i kožicu koju koristim isto svako večer pred spavanje, odlično njeguje.
My own gentleman - odlično ulje za čišćenje lica koje fino počisti kožu,a ne začepljuje pore.
Makes you blush i In a web of magic- svijeće za masažu koje moj suprug obožava
I uvjerljivo meni najbolji proizvod bez kojeg nikako neću moći je Perfect Flirt maslac za tijelo, savršenstvo od teksture za suhu kožu,a tek miris I treba ga jako malo, traje dugo, dugo, nanosim ga na još vlažnu kožu.
U planu za isprobavanje su Gone with a wind i Fevered skin
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 12:51   #11
bravissima eye za otvaranje teme
Evo što ja imam

Endless love -maska za lice (odlična, koristim je nakon pilinga sa sweet orange prahom- kože izgleda predivno i pročišćeno)
Gone with a wind - maska za područje oko očiju (sve je gore već rečeno )
Double or nothing - serum maska u dvije faze, predivan izum, super food for skin, must have u kriznim trenutcima
For your eyes only - krema za njegu područja oko očiju (savršeno- naprevljen za moje potrebe)
Simply the best - serum za lice (napravljen za moj tip kože, savršen,porice mi izgledaju puno manje)
Perfect flirt - pjenasti maslac za tijelo (skoro sam ga pojela, odličan- nije pretežak, među dlanovima se pretvori u uljnu emulziju , samo oprez ,ako putujete i nosite ga sa drugom kozmetikom, na toplini se pretvara u tekuće, pa da ne bi bilo po cijelom koferu )
Sweet orange - piling prah za lice (super piling , par minuta ga ostavim na licu dok ne počne stezati, onda isperem )

to be continued....

Inače kreatorica , autorica i majstorica ovih predivnih kozmetičkih pripravaka je i super ugodna ženskica za razgovor o svemu i svačemu, za dati savijet itd. poznata kao Starleta

I sama si dugo već pravim neke prirodne proizvode , no uvijek se veselim njenim novotarijama. S veseljem isčekujem prozvode za njegu kose.
Tko nije probao , nema što čekati i da, cijena i kvaliteta se u potpunosti opravdane
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 13:57   #12
Aha da, jedina zamjerka za for your eyes je rok trajanja
traje mi sad do 7 mj, iako sam sad vidjela da ima neke bijele točkice po rubovima :/ a nisam je potrošila niti pola iako je svaki dan mažem po više puta.
Dakle ono kaj bi meni odgovaralo uz tako kratki vijek, duplo manja doza i duplo manja cijena
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:15   #13
A je li to sve držite u frižideru?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:16   #14
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
A je li to sve držite u frižideru?
ja da (osim one uljne faze double or nothing seruma)
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:16   #15
ovo super izgleda, kupila bih sve
što odabrati (krema i serum) za masnu, a dehidriranu kožu?
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:37   #16
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Aha da, jedina zamjerka za for your eyes je rok trajanja
traje mi sad do 7 mj, iako sam sad vidjela da ima neke bijele točkice po rubovima :/ a nisam je potrošila niti pola iako je svaki dan mažem po više puta.
Dakle ono kaj bi meni odgovaralo uz tako kratki vijek, duplo manja doza i duplo manja cijena
Koliki je bio ukupni rok trajanja?
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:56   #17
da, držim sve u frižideru.
4 mjeseca
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 15:21   #18
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Aha da, jedina zamjerka za for your eyes je rok trajanja
traje mi sad do 7 mj, iako sam sad vidjela da ima neke bijele točkice po rubovima :/ a nisam je potrošila niti pola iako je svaki dan mažem po više puta.
Dakle ono kaj bi meni odgovaralo uz tako kratki vijek, duplo manja doza i duplo manja cijena
Da, okoloočne se sporo troše, ja nikad nijednu nisam uspjela potrošiti u manje od 8-9 mjeseci, uz svakodnevno korištenje po više puta.. Pretpostavljam da bi Starleti bilo teško raditi kreme po 7-8 ml, to je jako mala količina, a ona ipak sve kreme i serume radi prilagođeno individualnim potrebama, dakle svaku posebno, tako da bi to znalo biti nezgodno.. Druga stvar da su sve iste, pa napravi veću količinu i samo puni kutijice, ali to tako baš i ne ide.

Meni je zsto serum odličan i brzo ga trošim, imam ga 3 tjedna i potrošila sam točno jednu trećinu, dakle potrošit ću ga sigurno u roku mjesec i pol/dva, sigurno ga neće ostati izvan roka trajanja.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 15:28   #19
Ma sve je to meni jasno, meni je žao baciti više od pola proizvoda. Probala sam mami uvalit pa da obje koristimo ali njoj ne odgovara kremica, niti je rađena po njenim potrebama.
A ovak kupovat svakih 4 mj novu piksu i bacat stare nepotrošene mi je čisto žao i preveć love.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 15:33   #20
Ja svu GG kozmetiku držim u hladnjaku osim Sweet orange pilinga.
Kada mi je stigla Only for your eyes kremica i Simply the best serum, pomislila sam, nema šanse da ja to potrošim unutar 4 mjeseca koliki je rok trajanja, pogotovo što imam još tri otvorene okoloočne kreme i četiri seruma

međutim, potrošila sam i prije roka, što je i mene jako iznenadilo, s tim da nisam štedila već pošteno mazala

Imam Polish me blue piling, vrlo je nježan, specifičnog mirisa, nekako morskog. Odličan za svaki dan i za jako osjetljivu kožu, ipak, draži mi je Seet orange piling u prahu jer ja volim grublje pilinge
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.