Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 22:33   #41
Quote:
solilokvij kaže: Pogledaj post
Dakle, i ovu ću kupiti Možeš li je molim te usporediti s nekom kremom koju si koristila, tj. što si prije nje koristila, da otprilike vidim poklapaju li nam se kreme
prije ove sam malo manje od godinu dana koristila od Zimzelene individualno napravljenu kremu, za mješovitu kožu. ako idemo dalje u prošlost doći ćemo do mojih teen dana kad se nisam brinula o preparativi, tako da što se tiče toga nisam od neke pomoći

ali cijena ove kreme je smiješna pa mislim da vrijedi riskirati tih 35 kn

zaboravih u onom gore hvalospjevu reći da čak i matira!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 22:47   #42
vidim, sve nas je vise obozavatelja
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:28   #43
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
prije ove sam malo manje od godinu dana koristila od Zimzelene individualno napravljenu kremu, za mješovitu kožu. ako idemo dalje u prošlost doći ćemo do mojih teen dana kad se nisam brinula o preparativi, tako da što se tiče toga nisam od neke pomoći

ali cijena ove kreme je smiješna pa mislim da vrijedi riskirati tih 35 kn

zaboravih u onom gore hvalospjevu reći da čak i matira!
Ma nije mi do love, nego da se ne probudim osuta ili nešto još gore Hvala na odgovoru! Uzet ću je sigurno ovih dana pa ću pisati dojmove, iako bi po svemu sudeći trebalo biti dobro. Mogla sam i staroj majci uzeti onu za suhu kožu.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:41   #44
Quote:
solilokvij kaže: Pogledaj post
Ma nije mi do love, nego da se ne probudim osuta ili nešto još gore Hvala na odgovoru! Uzet ću je sigurno ovih dana pa ću pisati dojmove, iako bi po svemu sudeći trebalo biti dobro. Mogla sam i staroj majci uzeti onu za suhu kožu.
nema na čemu

ma ova krema ak ne bude pomogla, ne bude ni naškodila, osim ako netko baš nije alergičan na neki od sastojaka, jer oni su svi sami po sebi ok
problema ne bi smjelo biti. a ako baš imaš osjetljiviju kožu pa se brineš, namaži se s njom prvo ujutro da vidiš kako koža reagira tokom dana. ja sam čitala recenzije po netu za ovu kremu i nisam još naišla na nešto negativno, zato sam ju i ja kupila

mislim da je veći rizik stavljanje na kožu razvikanih krema koji imaju milijun i jedan sastojak od kojih je pola iritativno, alergeno i komedogeno
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 19:59   #45
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post

krema naranča-vanilija - tek sam je počela koristiti, hidratantna je i po mom mišljenju ok je za normalnu do masnu kožu, mislim da suhoj ne bi bila dovoljna. miris je ugodan, lako se razmazuje, sviđa mi se što je u tubici.
update: nakon kojih 2 tjedna korištenja ove kreme dobila sam alergijsku reakciju na licu - nakon što sam stavila kremu, osjetila sam jako zarenje u području obraza i onda skužila kako mi se javljaju ružičasti flekovi po licu koji su se s obraza proširili na čelo i bradu
krema je naravno završila u smeću, reakcija se povula kroz sat vremena, a ja sam u međuvremenu popila telfast za svaki slučaj
alergija je otprilike ovako izgledala:

__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 23:42   #46
Au, gadno, stvarno prava alergijska reakcija!
Dobro da ti se tako brzo povuklo.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:47   #47
wow je, meni obicno treba do 24h da se smiri ako me stogod zasmeta tipa pred 3.5g neke maramice za skidanje sminke koje su mi totalno isusile i iziritirale kapke, mazala sam ih onda i jos je trebalo neko vrijeme da to ode..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:53   #48
čudno je da se alergijska reakcija javlja nakon 2 tjedna

da nisi kremu držala na 25 i više stupnjeva? možda se pokvarila
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 09:36   #49
Vjerojatno je do eteričnih ulja, ne mora ti se odmah javiti alergija, nego tek kumulativno, slično je i meni bilo sa nekim aromakozmetikama, pa Melvitom itd.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 12:15   #50
držala sam kremu sa drugom kozmetikom koja uključuje i eterična ulja i biljna ulja i ništa drugo nije pokvareno, a neke stvari mi stoje znatno duže od te kreme.ova krema nije bila promijenila miris niti konzistenciju tako da mislim da se nije pokvarila.
krema ima eterično ulje naranče koje isto ima i u sapunotekinom losionu za tijelo, a njega trenutno koristim tako da mislim da nije reakcija na to eterično ulje, a za tijelo koristim i ulje marelice pa mislim da nije niti na njega.
od druge kozmetike koju baš sad koristim su niveine kreme za lice, alverde noćna krema s ružom, olival tonik i mlijekom s uljem smilja, CDF micelarna, biobazin gel za umivanje i superdrug piling gel koji ima eterično ulje čajevca i mentol u sebi - znači na lice stavljam i ˝sintetsku˝ i ˝biljnu˝ kozmetiku i eto na ovu kremu dobijem reakciju.
taj dan kad sam dobila reakciju, sam prije toga očistila lice s CDF micelarnom, ali nju i dalje koristim bez problema tako da krivim tu kremu za reakciju.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 04:36   #51
Već neko vrijeme koristim kremu ruža-argan i zadovoljna sam uglavnom.

Pozitivno: jako ugodna i fino maziva krema. Iako je to hranjiva krema, zapravo djeluje dosta "lagano".

Meni bi, doduše, za noć posebno, više pasala nešto "teža" krema, barem sam tako navikla i takva je moja subjektivna preferencija. (Objašnjenje: ja sam >50, koža mi, dakle, spada u kategoriju zrele, a osim toga je i pretežno suha... i traži, očito, i nešto više tog "masnog" elementa u kremama. Ipak, za dan je taj donekle matirajući finiš kreme - pretpostavljam od pčelinjeg voska - sasvim OK. Za noć napravim najprije uljni uvod, pa na to stavim kremu nakon nekog vremena.)

Loše: kolikogod to nekome možda bilo svejedno, meni nije: dizajn i logotip pod hitno promijeniti, a još važnije: promijeniti način/boju tiskanja na plastičnoj teglici! Već pri prvoj uporabi i u prvom dodiru s masnoćom, boja (crna!) se počela otapati, umrljavši mi ruke. Prekinula sam mazanje lica, naravno, i tako još od kreme masnim rukama, sasvim lako i brzo, do kraja otopila sve što je bilo napisano/nacrtano na teglici, da spriječim buduće mrljanje...
Mene osobno ne bi uopće smetala ni takva sasvim "obična" bijela plastična teglica (ionako sve piše na kutiji), svakako puno bolje nego ovako "našarana", a pušta boju.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar

Zadnje uređivanje Špranja : 20.08.2014. at 04:44.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:23   #52
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Ipak, za dan je taj donekle matirajući finiš kreme - pretpostavljam od pčelinjeg voska - sasvim OK.
Da ne dezinformiram, samu sebe ispravljam: u kremi ruža-argan nema pčelinjeg voska. Samo biljni voskovi (suncokretovih sjemenki i acacie decurrens - vrste mimoze).
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:46   #53
Zar ovo nije lice muške osobe, piše se sve u ženskom rodu. Malo sam zbunjena

jel fino se na slici vidi dlačice od brade. Ako sam u krivu ispričavam se.
Tamanu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:10   #54
Kupila sam danas kremu od ruže i argana u Kantarionu. Platila sam ju 97 kn. -.-

Javim kroz par dana dojmove.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 17:26   #55
Skupo bome, ja platio 80 kuna.

http://shop.naturala.hr/dr-stribor-h...a-i-argan.html

I još mi dale popust za keš.

Maziva, sad za zimu za suhe ruke idealno.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:19   #56
Sviđa mi se, ziher ću ju kupiti još.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:36   #57
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas kremu od ruže i argana u Kantarionu. Platila sam ju 97 kn. -.-

Javim kroz par dana dojmove.


Ja sam ju kupila u jednoj ljekarni u Ilici (ne znam koja, ali bila neka veča ljekarna - farmacevtica me vodila u podrum po kremu, nisam iz Zagreba pa ne poznam) i platila 77 kuna - išla sam sad kopati po smeču da sam našla kutiju i provjerila.

Uglavnom, kremu imam par dana i mogu je samo pohvaliti . Super mi je, krasno mi nahrani kožu i dobra je podloga za puder. Kupujem definitivno još.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:04   #58
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post


Ja sam ju kupila u jednoj ljekarni u Ilici (ne znam koja, ali bila neka veča ljekarna - farmacevtica me vodila u podrum po kremu, nisam iz Zagreba pa ne poznam) i platila 77 kuna - išla sam sad kopati po smeču da sam našla kutiju i provjerila.
A dobro, sad bar znam gdje ću ju ubuduće kupovati. Mislim da ću isprobati i ostale proizvode. Zapravo, ne mislim nego - ziher hoću.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 01:01   #59
Iz osobnog iskustva znam da su kreme dr. stribora radene prema najkvalitetnijim sastojcima dovezenih iz francuske pretezito. Kad su kreme izasle sogorica mi je rekla jer radi u ljekarni da obavezno kupilm jer je rijec o kremama koje su pomno osmisljene prema recepturi dr stribora. Cijena je prihvatljiva jer su se htjeli probiti na trziste svojom kvalitetom i pritom placate doslovno stvarnu cijenu kreme a ne kao kod drugih krema gdje placate ambalazu i ime. Sada je izasla i ekskluzivna linija dr stribora sa zlatom, srebrom i hijalurunskom kiselinom i po vrlo dobroj cijeni s obzirom na ekskluzivu. Ja ju vec koristim i prezadovoljna sam. Namijenjena je za sve tipove koze i cuva mladolikost koze i izuzetno je nahrani. Sluzi i kao dobra podloga za make up. Ali ambalaza me doslovce oborila sa nogu. O novoj liniji mozete vidjeti sve na njihovoj face stranici.
Laticaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 12:42   #60
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas kremu od ruže i argana u Kantarionu. Platila sam ju 97 kn. -.-

Javim kroz par dana dojmove.
Kantarion ima marže boli glava
choc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.