Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 00:16   #41
gle ja isto imam plocice u kuhinji, a za valjanje stavim tepih preko
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:20   #42
gle, za tu lovu sam mogo kupit aston martina.
ganc novoga.
al nisam.

e sad... kad već nisam kupio astona, onda barem želim imat stan koji će biti spreman u svako doba i baš na svakome mjestu.

i dosta četa!
sjebat ćeš mi topic!
meni treba neka insajderska informacija o parketima u kuhinji!!!!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:52   #43
Kod sebe sam prije nekoliko godina stavio laminat,klik,na vinas pločice.Imao sam i poplavu,voda je stajala oko dva sata i sve je ok.A već sam bio spreman sve vaditi.Istina,bila je zima,a grijanje je na toplanutako da se brzo prosušilo.
E ako se to nije diglo nećee ni parket ako se dobro zaljepi.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 01:36   #44
Silom prilika u stanu imamo laminat u kuhinji, ili bolje kuhinju na laminatu.
I nema nikakvih problema, evo skoro 2 godine. Ako sta vode padne, pobrise se i dobro.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:10   #45
ma to sam tražio!

negoo, jel zbog možebitne vlage, odnosno masnoća postojaniji gotovi parket ili laminat?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:36   #46
mi smo htjeli bosi hodat po cijelom stanu, pa stavili svuda parket - tikovinu u kupaonici, klasičan hrastov parket 70/500/21mm svuda ostalo
u kupaonici već curilo i tikovini niš
no hrastov parket reagira na svaku curenje, no samo nam se malo iskoritao tamo gdje je procurilo iz sifona u kuhinji - no ništa jako strašno jer smo na vrijeme vidjeli (nadam se da ćemo uvijek na vrijeme skužiti)
iako volim domaći hrast da mogu svuda bih sa tikovinom
no ne bi pločice više nikad jer uživamo u našem drvu svuda, to nam je zbilja divota
__________________
MiSviDoma
bamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:51   #47
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
ma to sam tražio!

negoo, jel zbog možebitne vlage, odnosno masnoća postojaniji gotovi parket ili laminat?

gle, dobar laminat je dobar izbor za kuhinju, da ne velim da neš plakat ako se nešto i desi. a meni laminat guba izgleda.
imala je moja frendica u kuhinji, onak ljubičasti laminat, em izdržljiv, em lijep.
(iako bih ti uvijek savjetovala pločice )
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:03   #48
pločice već jesu, ali kao što bamboo kaže... nije baš ugodno hodat bos po pločicama.
a ja sam stalno gol i bos po doma.

baš zbog toga bih najrađe gotovi parket, jer ni laminat na dodir nije kao drvo (iako je bolje od pločica).
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:06   #49
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
pločice već jesu, ali kao što bamboo kaže... nije baš ugodno hodat bos po pločicama.
a ja sam stalno gol i bos po doma.

baš zbog toga bih najrađe gotovi parket, jer ni laminat na dodir nije kao drvo (iako je bolje od pločica).
gle, ja doma imam jedno... 20 cm od ruba kuhinjskih elemenata pločice, dalje parket.
u kuhinji mi je i veš-mašina.
sve šljaka, iako treba nešto više održavanja.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:11   #50
Quote:
plavva kaže:
gle, ja doma imam jedno... 20 cm od ruba kuhinjskih elemenata pločice, dalje parket.
u kuhinji mi je i veš-mašina.
sve šljaka, iako treba nešto više održavanja.

o ovome sam i sam razmišljao, ali... ako se već nešto prolije, kakve veze ima tih 80 centi pločica!??
voda će ionako doći do drva.

a prijelaz sa pločica na parket treba izvesti sa nekakvom lajsnom, što znači da cijelo vrijeme boravka u kuhinji moraš gaziti po tom rubu.
hmmm...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:44   #51
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
o ovome sam i sam razmišljao, ali... ako se već nešto prolije, kakve veze ima tih 80 centi pločica!??
voda će ionako doći do drva.

a prijelaz sa pločica na parket treba izvesti sa nekakvom lajsnom, što znači da cijelo vrijeme boravka u kuhinji moraš gaziti po tom rubu.
hmmm...
ja imam lajsnu, ali nije previsoka, stvarno ne smeta.
a čuj, ako se nešto prolije... kod mene su kuhinja, blagavaona i dnevna soba jedan veliki prostor. kod mene ni pločice ne bi pomogle da se baš takvo što prolije, al tješi me da ta maratonska izlijevanja ipak nisu prečesta.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:57   #52
Kod nas parket (hrast) u cijelom stanu (osim u kupaonici) i prezadovoljni smo
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 13:47   #53
sad sam bio u jednoj butigi od podnih obloga i preporučuju mi neki švedski (mislim) laminat ''pergo'' za 200 do 300 čuna po kvadratu. debljina 9 mm, klasa 33.

za istu lovu dobijem i gotovi troslojni parket.

parket je ugodniji na dodir, ali na laminat trenutno imaju nekakv popust.
komentar?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:16   #54
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
... nije baš ugodno hodat bos po pločicama.
a ja sam stalno gol i bos po doma...
Nije bogme ni po laminatu..hladan je kao led, brr. Btw imam i pločice i laminat i po tom pitanju ne vidim razlike..
Parket je već druga priča..
arte is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 22:05   #55
Quote:
arte kaže:
Nije bogme ni po laminatu..hladan je kao led, brr. Btw imam i pločice i laminat i po tom pitanju ne vidim razlike..
Parket je već druga priča..
slazem se
u bivsem stanu imali laminat u hodniku i nis bas nije bio topliji od plocica u kuhinji
__________________
MiSviDoma
bamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:19   #56
no dobro... za cijenu od 300 čuna po kvadratu ću ionako radije uzeti taj troslojni gotovi parket.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:43   #57
Kuhijski pod - pločice vs parket

Dragi forumaši!
Imat ćemo kuhinju skupa s dnevnom.
------------
|
----- |
| |
| |
|____________|
Pošto prostor je srednje veličine, htjela bih vizualno to proširiti tako da ostavim u cijeloj prostoriji isti pod - u ovom slučaju parket.
Kakva iskustva imate vi ako niste stavili u kuhinji podne pločice? Jel moguće proći s tepihom? Jel taj parket će se jako uništiti?
Hvala
ChikaPika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:02   #58
sta mislis zasto nitko nema parket u kuhinji?
ja tako imam na moru i na nekim mjestima se digao parket not good
labriola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:20   #59
Quote:
labriola kaže: Pogledaj post
sta mislis zasto nitko nema parket u kuhinji?
ja tako imam na moru i na nekim mjestima se digao parket not good
Zato sam ja ispod elemetanata i jedno 50 cm izvan stavila pločice, a dalje parket (prije je bio samo parket koji se napuhnuo pa me arhitektica savjetovala da ovo napravim i stvarno sam zadovoljna ).
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:18   #60
Ja imam malo kvalitetniji laminat oko godinu dana i za sad je sve ok. Stančić je od 35m2 i kuhinja i trpezarija i tinel sve je u jednom komadu, a tako i laminat.
Nevidim razloga zašto nemože doći parket, treba ga dobro lakirati i malo pripaziti s vodom kasnije u upotrebi.
vicko22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.