Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 09:32   #61
ja imam mali stan 45 m2, u kuhinju sam stavila pločice jako slične boji laminata u ostatku blagovaone u dn. boravka.

mislim da parketi definitivno nisu za kuhinju u kojoj se actually i kuha
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:59   #62
ja znam neke ljude koji i u kupaonici imaju parket i nemaju nikakvih problema s tim, mislim da postoji nekakav impregnacijski premaz, al nisam bas iskusan u tome..
kalkulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:32   #63
Quote:
kalkulator kaže: Pogledaj post
ja znam neke ljude koji i u kupaonici imaju parket i nemaju nikakvih problema s tim, mislim da postoji nekakav impregnacijski premaz, al nisam bas iskusan u tome..

Nije to parket to je posebno obrađeno drvo kao za saunu ili brod!!!
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:04   #64
Jedini problem ti može biti kad nešto razliješ, ono što je "vani", bilo na parketu, pločicama, čemu god, možeš obrisati u roku nekoliko sekundi, i nikom ništ; ali ono što ti ode ispod elemenata ne možeš. E to ti onda digne parket...
bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:06   #65
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Nije to parket to je posebno obrađeno drvo kao za saunu ili brod!!!
točno!
moj frend je cijelu kupaonu stavio u takvo drvo od kojega se rade brodovi - ali to koštaaaaa
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:09   #66
Ma ne može ti nekoliko kapljica nikaj dignut, ali jesi li sigurna da tebi mašina za suđe neće poplavit kuhinju i dnevnu sobu kad ostaviš da radi preko noći? Meni je dvaput
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:14   #67
kupi perilicu sa aquastop sustavom - neće ti poplaviti
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:14   #68
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
kupi perilicu sa aquastop sustavom - neće ti poplaviti
A što ako se aquastop pokvari?
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:22   #69
a šta ako talibani okrenu avion baš na moj stan
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:23   #70
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
a šta ako talibani okrenu avion baš na moj stan
Ne gine ti generalka
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:11   #71
ne, to je parket!!!

isti onaj koji je postavljen u sobama i dnevnom boravku, jer to je i bio cilj da je cijela kuca ima isti pod, znaci to je parket!!!!

p.s.
brodovi se ureduju izvana s tikovinom, i moze se kupit obican parket od tikovine, al u ovom slucaju je upotrebljena nekava egzota mislim africki "dusie"
kalkulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:18   #72
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Ne gine ti generalka
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:21   #73
Quote:
kalkulator kaže: Pogledaj post
ne, to je parket!!!

isti onaj koji je postavljen u sobama i dnevnom boravku, jer to je i bio cilj da je cijela kuca ima isti pod, znaci to je parket!!!!

p.s.
brodovi se ureduju izvana s tikovinom, i moze se kupit obican parket od tikovine, al u ovom slucaju je upotrebljena nekava egzota mislim africki "dusie"
ovaj moj frend je stavio tu tikovinu i u hodnik i dn. boravak i kupaonu i sobe i kuhinju - znači ima isti pod u cijelom stanu - i to stanu od 80-tak m2.

obični parket - ne znam, ne znam...
ako je to neka kuhinja samo za pokazivanje ok, a ako misliš skuhat nešto više od čaja - glasam za pločice...
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 22:56   #74
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
ovaj moj frend je stavio tu tikovinu i u hodnik i dn. boravak i kupaonu i sobe i kuhinju - znači ima isti pod u cijelom stanu - i to stanu od 80-tak m2.

obični parket - ne znam, ne znam...
ako je to neka kuhinja samo za pokazivanje ok, a ako misliš skuhat nešto više od čaja - glasam za pločice...
ma slobodno stavi parket, a jedino ispod radne plohe i štednjaka, frižidera, sudopera(znači ispod kuhinje) staviš pločice...ja sam tako iskombiniro...
lager is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:29   #75
Quote:
lager kaže: Pogledaj post
ma slobodno stavi parket, a jedino ispod radne plohe i štednjaka, frižidera, sudopera(znači ispod kuhinje) staviš pločice...ja sam tako iskombiniro...
a-ha, znači JEDINO ispod toga svega si stavio pločice? ali inače u kuhinji, osim na navedenim mjestima imaš parkete?

mislim, čovjek pita da li da u kuhinju stavi parkete, ti mu kažeš: ma slobodno stavi parkete, ja sam ih isto stavio, samo sam u kuhinji stavio pločice
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 10:19   #76
slobodno stavi parket

..bar nećeš imati onaj prijelaz s parketa na pločice, to mi je
možeš ispod elemenata staviti pločice, samo pripazi kakve pločice stavljaš (budući one idu puno prije nego što i razmišljaš koju kuhinju kupuješ), zapravo pripazi na veličinu pločica, tako da ti ne proviruju ispod elemenata, jer onda ti je badava posao. Najbolje je kad ih sakriva lajsna, ako je kuhinja samo na nogicama onda se vide i pločice ispod elemenata
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 12:08   #77
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
..bar nećeš imati onaj prijelaz s parketa na pločice, to mi je
Pravi majstro to super napravi lijepom lajsnom.

No, ako se odlučiš na kombinaciju pločice-parket vodi računa ne o njihovoj veličini nego o DEBLJINI!!!
Pazi koliko ti je mm debeo (visok) parket, a koliko pločice!!!
Odnosno treba li nivelirati kasnije podnu površinu. Nije komlicirano, samo treba voditi o tome računa.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 12:44   #78
meni je to s lajsnom bilo ...možda je ta konkretna lajsna bila ružna, ali...
i nekako ta lajsna ipak 'strši' iznad tog spoja..par milimetara, ali 'strši'
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:13   #79
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
meni je to s lajsnom bilo ...možda je ta konkretna lajsna bila ružna, ali...
i nekako ta lajsna ipak 'strši' iznad tog spoja..par milimetara, ali 'strši'
poanta je da lajsna potpuno sakrije spoj parketa i pločica, da parket jednostavno "nestane" pod lajsnom, da se ima dojam da je cijela površina kuhinje pod parketom, iako su iza lajsne kuhinjski elementi na pločicama. Btw, kako misliš "da lajsna strši iznad spoja"? Spoj je dole, lajsna može stršati jedino ako je nekako okačena o kuhinjski element pa da visi. Možda si mislila da je lajsna pomaknuta iza crte spoja, pa se taj spoj vidi, ali to se lako riješi jednostavnim pomicanjem lajsne
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:21   #80
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
a-ha, znači JEDINO ispod toga svega si stavio pločice? ali inače u kuhinji, osim na navedenim mjestima imaš parkete?

mislim, čovjek pita da li da u kuhinju stavi parkete, ti mu kažeš: ma slobodno stavi parkete, ja sam ih isto stavio, samo sam u kuhinji stavio pločice

malo bolje čitaj, rekao sam da ispod elemenata imam pločice, a u kuhinji mi je i stol...ispod stola je parket i kuhinja je spojena s dnevnim... prije nego se počneš smijati pročitaj nekoliko puta...
lager is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.