Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 08:50   #1
[PDA] Instalacija iGO

Uspio sam otključati navigaciju. Sada imam sljedeći problem. Kako instalirati iGO na pda??
U onome što sam download-ao sa Rapidshare-a sam dobio datoteke: "iGO", "Crack" i "2577".
Sve sam to lijepo stavio na sd card, resetirao i g+hard i soft, ali se ništa nije dogodilo.
Pomagajte ako možete!!
Hvala
Libor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 11:56   #2
Pa dajte malo pomozite...
Zar nitko ne zna?
Libor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 18:40   #3
Pokreni exe dat. na SD kartici isto kao da na PC-u instaliraš neki program ili igricu.
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 21:00   #4
Onda mi se pojavi poruka: "Cannot find "autorun" (or one of its components). Make sure that path and file name are correct and that all the required libraries are available."
Imaš ideju zašto?
Libor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 07:09   #5
Očigledno nisi sve datoteke skinuo. Probaj iznova, pobriši cijeli iGo, potom ga ponovo instaliraj, samo si izvuci .exe file s kartice na "početni" ekran i to je to.
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:54   #6
Quote:
Libor kaže: Pogledaj post
Onda mi se pojavi poruka: "Cannot find "autorun" (or one of its components). Make sure that path and file name are correct and that all the required libraries are available."
Imaš ideju zašto?
Neznam jesi li uspio rijesiti problem, ali to ide otprilike ovako.
Moras imati i pokrenuti "setup.exe" koji ti kreira u "program files" igo.exe, i stavi ti "autorun.*" u /2577.
Taj igo.exe zamijeni sa onim iz "cracka"...
I to je to...
LutalicaBespucima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 17:48   #7
Jel zna netko riješiti ovaj problem. Kad idem instalirati iGO, odmah mi se prikaže ovo: INSTALATION IS ABORTED. CANNOT COPY FILE: gx.dll
blante is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 09:08   #8
Quote:
blante kaže: Pogledaj post
Jel zna netko riješiti ovaj problem. Kad idem instalirati iGO, odmah mi se prikaže ovo: INSTALATION IS ABORTED. CANNOT COPY FILE: gx.dll
Koji uređaj?
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 11:53   #9
Quote:
Libor kaže: Pogledaj post
Onda mi se pojavi poruka: "Cannot find "autorun" (or one of its components). Make sure that path and file name are correct and that all the required libraries are available."
Imaš ideju zašto?
To se meni događa kad sam orginal karticu kopirao i sa kopije išao vršiti instalaciju, znači da ima neka zaštita od kopiranja.
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:45   #10
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
To se meni događa kad sam orginal karticu kopirao i sa kopije išao vršiti instalaciju, znači da ima neka zaštita od kopiranja.
Kakva zaštita od kopiranja?! Na što si točno mislio?
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:55   #11
Quote:
Skipper_Ri kaže: Pogledaj post
Kakva zaštita od kopiranja?! Na što si točno mislio?
Kad sam original mini SD karticu od IGO-a išao kopirat na drugu SD karticu tj.napraviti kopiju kartice. I sad kad sam pokrenuo istalaciju sa kopije dobija bi takav odgovor, a sa originala nakon hard reseta instalirao bez problema.
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:57   #12
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
Kad sam original mini SD karticu od IGO-a išao kopirat na drugu SD karticu tj.napraviti kopiju kartice. I sad kad sam pokrenuo istalaciju sa kopije dobija bi takav odgovor, a sa originala nakon hard reseta instalirao bez problema.
A, to... To je sasvim logično.
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 20:18   #13
Skipper_Ri jel znaš kako napraviti kopiju da i kopija moze biti u upotrebi?
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 20:41   #14
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
Skipper_Ri jel znaš kako napraviti kopiju da i kopija moze biti u upotrebi?
A da pogledas u folder /memorijska kartica/2577/... na originalnoj SD i na novoj, kopiranoj SD kartici. Instalacijski autorun.exe i ostale potrebne datoteke se uvijek pokrecu iz tog foldera.
Iz nekog razloga nisu isti prilikom instaliranja sa orginalne SD i one kopirane. Da nisi u medjuvremenu nesto prebrisao?
LutalicaBespucima is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 07:12   #15
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
Skipper_Ri jel znaš kako napraviti kopiju da i kopija moze biti u upotrebi?

Ne, nikad nisam to probao. Doista ne znam.
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 19:13   #16
Quote:
Skipper_Ri kaže: Pogledaj post
Koji uređaj?
T-Mobile MDA Vario III (HTC TyTn II)
blante is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 23:54   #17
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
Skipper_Ri jel znaš kako napraviti kopiju da i kopija moze biti u upotrebi?
Ja sam jednostavno kopirao svoju SD od 1GB na novu SD od 4GB sa SD-USB adapterom i sve radi bez greske.
LutalicaBespucima is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 16:43   #18
Quote:
LutalicaBespucima kaže: Pogledaj post
Ja sam jednostavno kopirao svoju SD od 1GB na novu SD od 4GB sa SD-USB adapterom i sve radi bez greske.
Meni ne, al moja je original nije crackirana i jednostavno kopiju nisan moga pokreniti.
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:21   #19
ne misliš li možda da je na orginal kartici neka zaštita koja ti onemogučuje kopiranje i rad na drugoj kartici.
Kad bi to samo tako išlo onda bi svi mi nakon prve kupnje imali besplatnu aplikaciju
T300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 23:53   #20
Quote:
T300 kaže: Pogledaj post
ne misliš li možda da je na orginal kartici neka zaštita koja ti onemogučuje kopiranje i rad na drugoj kartici.
Kad bi to samo tako išlo onda bi svi mi nakon prve kupnje imali besplatnu aplikaciju
Pa da, zaboravio sam da moze biti aktivirana zastita..
Settings> Encription - Encrypt files placed on storage cards-
Ako je postavljena enkripcija, onda sve sto je spremljeno nakon sto je aktivirana enkripcija - moze biti procitano samo sa tom karticom na tom uredjaju. Ako se nesto od toga promijeni, onda bi trebalo biti necitko. Tako kaze uputstvo.
Ja nemam aktiviranu enkripciju i kopirao sam originalnu SD 1GB karticu dobivenu sa uredjajem na novokupljenu SD 4 GB karticu bez ikakvog problema i sve sto je radilo na originalnoj isto tako dobro radi i na kopiranoj.
LutalicaBespucima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.