Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 00:11   #1
Question Boji li se mojih staraca?

Ispričavam se ako tema nije dobro postavljena!


Ja i dečko sutra idemo na večeru kod mojih i dečko baš i ne bi išao.Kaže da mu je neugodno u njihovom prisustvu.Tata mi je policajac,možda zato?Ubiti,neznam što da mu kažem.Dosada je bio kod mojih samo u mojoj sovbi i na upoznavanju.
Što da radim?Mora zbog tate ići,a s tatom se ne da razgovarati.
LudaCura is offline  
Old 27.08.2010., 00:11   #2
ne forsiraj ga .

(ja ga kužim )
nevanevičicaa is offline  
Old 27.08.2010., 00:12   #3
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Ja i dečko sutra idemo na večeru kod mojih i dečko baš i ne bi išao.Kaže da mu je neugodno u njihovom prisustvu.Tata mi je policajac,možda zato?Ubiti,neznam što da mu kažem.Dosada je bio kod mojih samo u mojoj sovbi i na upoznavanju.
Što da radim?Mora zbog tate ići,a s tatom se ne da razgovarati.
Ne čudim se da neće
coldplug is offline  
Old 27.08.2010., 00:14   #4
Mozda ti se momak fura na ACAB
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Old 27.08.2010., 00:17   #5
tata policajac, dečko kriminalac

možda se mame boji, kaj je mama?
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 27.08.2010., 01:00   #6
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Dosada je bio kod mojih samo u mojoj sovbi
i treba se bojat tate.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.08.2010., 01:05   #7
Tko se nebi bojao tate policajca Nakon večere ga sigurno vodi u policijsku na poligraf i ostavljanje otiska prsta da vidi u bazi podataka ima li kakav dosje Tako se štiti kćer...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 27.08.2010., 01:07   #8
mozda ga je frka da ce mu tvoj stari prepoznat facu od nekud ahhaha
drifterking is offline  
Old 27.08.2010., 01:09   #9
Pitaj ga.

Ako je tebi stalo do toga da ga tvoji bolje upoznaju trebala si napraviti situaciju u kojoj bi on bio mnogo opusteniji. Npr on dodje po tebe, a ti se jos nisi spremila, pa ga ponudis da te saceka u dnevnoj sobi dok se spremis. Tako jednom, naredni put kafa, a treci put vec se nesto i pojede... i problem njegove treme je rijesen.
Curica333 is offline  
Old 27.08.2010., 01:53   #10
A šta sad...malo će mu biti neugodno, ali već je ugovoreno, i bolje da sad ne otkazujete, jel bi tako samo tvoj stari mogao dobiti dojam da ti dečko nešto sakriva ili štatijaznamšta (pronicavi su ti policajci ). Nek se jednostavo opusti, malo sredi, ne previše, nek pripremi par tema i unaprijed odgovora (vjerojatno će ih zanimat kako mu poso/ fax/ štaveć, kako mu je kod kuće, koji su mu planovi za budućnost, kako mu je s tobom, možda će s njim htjeti prokomentirati par aktualnih tema iz svijeta i hrvatske). Nek bude pristojan, donese tvojoj mami cvijeće, pohvali kuhinju (ali ne preslakoriječivo ) i to je to. Usput mu reci da to tebi puno znači, ali da tvoji nisu tak strašni i da su već nakon upoznavanja rekli da im se čini ok (čak i ako nisu ). Šta nisi prije došla..??
Lanchetoo is offline  
Old 27.08.2010., 09:01   #11
aaaaa... da bar ja mogu kod svoje cure i upoznat njene

a što se tiče tvoje situacije ... bolje mu je da se pojavi jer ce tvoji 100% krivo shvatit , kako god ima da ga prisiliš na večeru
vilenjak91 is offline  
Old 27.08.2010., 09:47   #12
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako tema nije dobro postavljena!


Ja i dečko sutra idemo na večeru kod mojih i dečko baš i ne bi išao.Kaže da mu je neugodno u njihovom prisustvu.Tata mi je policajac,možda zato?Ubiti,neznam što da mu kažem.Dosada je bio kod mojih samo u mojoj sovbi i na upoznavanju.
Što da radim?Mora zbog tate ići,a s tatom se ne da razgovarati.
On ih je vec upoznao, znaci, nije prvi put...a ocito mu nesto smeta....pitaj ga....nemozes mu citat misli
Bubica30 is offline  
Old 27.08.2010., 10:09   #13
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tko se nebi bojao tate policajca Nakon večere ga sigurno vodi u policijsku na poligraf i ostavljanje otiska prsta da vidi u bazi podataka ima li kakav dosje Tako se štiti kćer...
http://www.filmski.net/slike/automatika/films/1319d.jpg

Meni se uglavnom stare boje.. u potpunosti ih razumijem
Zbunjevita :) is offline  
Old 27.08.2010., 10:15   #14
To je normalna stvar, nikome nije ugodno susretati se sa roditeljima cure, bar ne prvih par puta. Kad ode sigurno mu nece biti tako strasno kako ocekuje. Mislim, ne viruje valjda da zauvik moze to izbjegavati?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 27.08.2010., 11:15   #15
može probati
X-Plosiv is offline  
Old 27.08.2010., 11:42   #16
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Mora zbog tate ići,a s tatom se ne da razgovarati.
Ja pod takvim uvjetima ne bih išla na tu večeru ni za novac.
chocolatecookie is offline  
Old 27.08.2010., 12:03   #17
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Meni se uglavnom stare boje.. u potpunosti ih razumijem

Ista stvar kod mene
MAKY<3 is offline  
Old 27.08.2010., 12:24   #18
moj tata je časnik HV-a... i dečku nije baš svejedno...par puta me pitao jel nosi oružje kući
ali moj tatica je dobrica

više mi problema stvara mama Nisu se još upoznali...ali već me hvata panika kad dođe taj trenutak
Njoj nitko nije dobar.. ne smije biti dugokos..ne smije imati pirs... ne smije ovo..ne smije ono.. sva sreća pa je tata normalan i samo ju poklopi kad počnu takve priče
"Ti nećeš ništa zahtjevati niti joj govoriti kakav mora biti, ti si sebi izabrala...a ona sebi neka bira.. što se mene tiče može biti i Indijanac.. a isto i što se tebe tiče!!"
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 27.08.2010., 12:38   #19
Samo se vi zezajte ali za nas muškarce je pravi šok saznanje da tatica nosi uniformu i onda on mora upoznati tko je to sa njegovom miljenicom
skyline77 is offline  
Old 27.08.2010., 12:43   #20
možda mu se ne sviđaju tvoji roditelji. moguće je i da se boji nekakvih zapitkivanja ili ga je sram.
zašto ne razgovaraš s njim i pitaš ga u čemu je točno problem...
*Loona* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger