Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2016., 12:17   #2461
Kohorta opet smješna i to još na domaćem terenu

Nakon one Novske iz 2009 neznam jel imaju ijedan pozitivan score sa Ultrasima...

Baš se pitam dali bi uopće opstali kao Ultrasi da su bili par puta u drugoj ligi...
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 20:25   #2462
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post

Baš se pitam dali bi uopće opstali kao Ultrasi da su bili par puta u drugoj ligi...
da ih veliki guzda nije spasio jeli?
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 21:33   #2463
Jasno, pola HNL-a je njegova filijala...
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 09:46   #2464
Prosvjed jer klub skoro nije zavrsio u rukama kriminalca, ovo samo kod nas ima :S

Sent from my PSP5453DUO using Tapatalk
Slaavonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:55   #2465
Quote:
Slaavonija kaže: Pogledaj post
Prosvjed jer klub skoro nije zavrsio u rukama kriminalca, ovo samo kod nas ima :S

Sent from my PSP5453DUO using Tapatalk
Još gledam koji kurac su prosvjedovali, sad vidim da žele da im klub dobije nekakvog vlasnika

Samo u Osijeku
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 09:47   #2466
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Još gledam koji kurac su prosvjedovali, sad vidim da žele da im klub dobije nekakvog vlasnika

Samo u Osijeku
Nešto ste nervozni zbog našeg novog vlasnika
Crazy Force 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 12:24   #2467
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Još gledam koji kurac su prosvjedovali, sad vidim da žele da im klub dobije nekakvog vlasnika

Samo u Osijeku
Najjače je to što se bune lokalni tovari,e to je za smijati se i plakati istodobno. Posto ste obojica lokalci,onda zasigurno pratile i lokalne medije,pa bi vam trebalo nesto biti jasno. Okupljanje je bilo u svrhu podrske klubu,jedinom nasem i voljenom,da se pokaze da ima onih kojima je stalo do NK Osijeka,nikakva podrska novom vlasniku. To nam je ,nazalost,jedini izlaz,dakle :ili novi vlasnik ili gašenje.
LuaLua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:09   #2468
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
žele da im klub dobije nekakvog vlasnika
jesi čuo jednu lošu riječ iz rijeke o vlasniku kluba? gdje bi oni bili danas da ih nije kupio volpi? zašto se i u osijeku ne bi nadali da mogu i oni bolje od životarenja i spašavanja prvoligaškog statusa svake sezone, posebno ako klubu prijeti gašenje kako kažu, možda osijek s novim vlasnikom bude "nova rijeka"
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:24   #2469
Quote:
novemb kaže: Pogledaj post
jesi čuo jednu lošu riječ iz rijeke o vlasniku kluba? gdje bi bili danas da ih nije kupio volpi? zašto se i u osijeku ne bi nadali da mogu i oni bolje od životarenja i spašavanja prvoligaškog statusa svake sezone, posebno ako klubu prijeti gašenje kako kažu, možda osijek s novim vlasnikom bude "nova rijeka"
Jesam.
Ali isto tako mi je jasno da nitko osim Dinama i Hajduka ne može igrati 1.HNL bez neke love preko politike ili privatnog vlasnika u ovom trenutku. To mogu jedino oni jer ima masa dinamovaca i hajdukovaca koji bi bili zainteresirani za godišnje karte, artikle i sve što ide na račun kluba. Kod ostalih, čak i uz rezanje troškova je to dost nemoguće u sadašnjem obliku. Jedino da liga bude poluamaterska. A to možemo zahvaliti FIFI i UEFI koji rade sve da novac bude faktor broj 1 u uspjehu pojedinog kluba. To je nažalost tako.
Opet, nekome je dovoljno da mu je klub čist bez sranja, politike i interesa, makar igrao i 4. ligu.
Nekome kome su klub i tribina tu negdje, a takvih je puno, to nije dovoljno. Pa prije nego kaj svi kenjaju, zapitajte se jel bi vi da vam klub igra 4. HNL dok ste još aktivni na tribini.
To vam je uglavnom opijanje, zajebancija s lokalnim seljacima i okretanje kobasica, nema previše ultra spike tamo. Vjerojatno ima i situacija di to nije tak, ali to su uglavnom iznimke koje potvrđuju pravilo.

Da mogu birati, jasno 1 član 1 glas, sve transparentno i bez pomoći politike, lokalnih moćnika i privatnika koji imaju nekakve interese, ali to je neki drugi svijet.
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 16:34   #2470
Quote:
Crazy Force 88 kaže: Pogledaj post
Nešto ste nervozni zbog našeg novog vlasnika
Tko smo to mi?

Zaboli me ona stvar tko će vam biti vlasnik, samo mi je smiješan razlog prosvjeda

Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Najjače je to što se bune lokalni tovari,e to je za smijati se i plakati istodobno. Posto ste obojica lokalci,onda zasigurno pratile i lokalne medije,pa bi vam trebalo nesto biti jasno. Okupljanje je bilo u svrhu podrske klubu,jedinom nasem i voljenom,da se pokaze da ima onih kojima je stalo do NK Osijeka,nikakva podrska novom vlasniku. To nam je ,nazalost,jedini izlaz,dakle :ili novi vlasnik ili gašenje.
Nisam tovar, tako da si fulao ceo fudbal.

Moja navijačka opredijeljenost je totalno nebitna, no samo ću reći da bih radije vidio moj klub kako kreće iz najniže lige, očišćen od sveg šljama koji se godinama nakupio, nego da bude privatiziran.

Quote:
novemb kaže: Pogledaj post
jesi čuo jednu lošu riječ iz rijeke o vlasniku kluba? gdje bi oni bili danas da ih nije kupio volpi? zašto se i u osijeku ne bi nadali da mogu i oni bolje od životarenja i spašavanja prvoligaškog statusa svake sezone, posebno ako klubu prijeti gašenje kako kažu, možda osijek s novim vlasnikom bude "nova rijeka"
Još jedna "lijepa priča", naravno, ako se tako ispriča.

Btw. bokbok bzn, odnosno luxić
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 10:47   #2471
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Tko smo to mi?

Zaboli me ona stvar tko će vam biti vlasnik, samo mi je smiješan razlog prosvjeda



Nisam tovar, tako da si fulao ceo fudbal.

Moja navijačka opredijeljenost je totalno nebitna, no samo ću reći da bih radije vidio moj klub kako kreće iz najniže lige, očišćen od sveg šljama koji se godinama nakupio, nego da bude privatiziran.



Još jedna "lijepa priča", naravno, ako se tako ispriča.

Btw. bokbok bzn, odnosno luxić
Gledaj,lega,mene zaboli ona stvar za koga ti navijas.
Zao mi je sto ljudi kao ti ,koji zive u ili oko Osijeka,toliko pljuju po NK Osijeku i Kohorti. Radije nemoj nista komentirati nego po nama pljuvati , jer ima drugih za pljuvanje dovoljno. Ti bi vjerojatno popljuvao i da je Kohorta imala organiziranu akciju davanja krvi. Stamota
LuaLua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 17:30   #2472
Tomi ,opusti se i ne misli na Nk Osijek.Pusa i vozi dalje..
Crazy Force 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 17:49   #2473
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Gledaj,lega,mene zaboli ona stvar za koga ti navijas.
Zao mi je sto ljudi kao ti ,koji zive u ili oko Osijeka,toliko pljuju po NK Osijeku i Kohorti. Radije nemoj nista komentirati nego po nama pljuvati , jer ima drugih za pljuvanje dovoljno. Ti bi vjerojatno popljuvao i da je Kohorta imala organiziranu akciju davanja krvi. Stamota
Gdje si ti u mojem postu prepoznao pljuvanje po Osijeku pa čak i Kohorti. Premda mi je smiješno da se neka navijačka skupina i to kakti ultrasi bore za nekog privatnog vlasnika

Quote:
Crazy Force 88 kaže: Pogledaj post
Tomi ,opusti se i ne misli na Nk Osijek.Pusa i vozi dalje..
Nek si se ti registrirao da mi to kažeš
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 23:47   #2474
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Gdje si ti u mojem postu prepoznao pljuvanje po Osijeku pa čak i Kohorti. Premda mi je smiješno da se neka navijačka skupina i to kakti ultrasi bore za nekog privatnog vlasnika



Nek si se ti registrirao da mi to kažeš
Što ti buncaš? Di si to pročitao? Ili ti ne kontas neke stvari ili namjerno seruckas....
osibk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 13:04   #2475
mislim da ne treba osuđivat kohortu zbog toga... doduše malo je apsurdan ovaj prosvjed, skup, šta li je već, al ka da imaju nekog izbora i ka da ih se išta pita.
pa čak su i blubaci gotovo nemocni pred privatizacijom dinama, a kamoli ce kohorta nesto postic. bez uvrede.

oni nazalost moraju prihvatit to, kao i demoni. jedino je pitanje oće li u budućnosti smetat tom nekom gazdi.
natu49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:51   #2476
Svaka cast Kohorti za izdanje u nedjelju na Rujevici, po meni vrlo dobra brojnost, navijenje cijelu utakmicu, vise poruka od kojih jenu radi sunca nisam moga ni procitat, neki oblik korea sa zastavama dimna ili baklja vizualno jako efektno.
Odlicno ste to spremili i jos bolje je izgleda kavez. RESPEKT.
__________________
Ⱄⰰⰿⱁ ⱂⱃⱁⱅⰻⰲ ⱄⰲⰻⱒ
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:00   #2477
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...0c&oe=589EDFB3

Pala krpa u Šibeniku.
m@tij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 20:36   #2478
Quote:
m@tij@ kaže: Pogledaj post
Pozdrav od Omerte
borna83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 21:09   #2479
Hmm zanimljivo. Već sam pomislio da ih je Torca negdje sačekala i iskoristila malu brojnost, kolko čujem akcija je bila s nekim redarom jel? Svakako plus za Funcute a Kohorti se realno vratilo na isti način kako su oni 2010-e Torcidi uzeli Novalju, inače zanimljivo kako Osječani u vrijeme kad im je klub toliko jak imaju tako smješnu brojku i ne znam kad su zadnji put neki Split ili Šibenik odradili u vrhunskoj brojci dok Ultrasi na kvalifikacijama za ulazak u drugu ligu odrade Šibenik sa dobrih 200 ljudi i to usred jebenog ljeta!
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 21:12   #2480
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Hmm zanimljivo. Već sam pomislio da ih je Torca negdje sačekala i iskoristila malu brojnost, kolko čujem akcija je bila s nekim redarom jel? Svakako plus za Funcute a Kohorti se realno vratilo na isti način kako su oni 2010-e Torcidi uzeli Novalju, inače zanimljivo kako Osječani u vrijeme kad im je klub toliko jak imaju tako smješnu brojku i ne znam kad su zadnji put neki Split ili Šibenik odradili u vrhunskoj brojci dok Ultrasi na kvalifikacijama za ulazak u drugu ligu odrade Šibenik sa dobrih 200 ljudi i to usred jebenog ljeta!
Nikakav redar, momci su uletili u teren i skinuli je s ograde.
Via Sebenico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.