Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 12:47   #1
Talking Palim se na geekove...help please :P (a vi?)

Sad da pojasnim naslov i krenem od pocetka...

Sve cure obicno kazu kako je kod decka bitan smisao za humor, neke cak priznaju da im je bitan fizicki izgled, sixpack i sl...ja se palim na ultrapametne frajere.Ako iste uopce mozemo nazvati "frajerima".

Kako da se rijesim toga, malo je tulavo kad sjedim na predavanju i zamisljam sto bi sve radila profesoru (onim mladima, ugl. asistentima)...brijem da to cak likovi nakon nekog vremena i skuze

Nemam problema sa pronalaskom decka, i sve je to simpa ali cak i kad sam u vezi, ako zapocnem komunikaciju (cisto na poslovnoj bazi) s nekim ubergeekom, programeri i clanovi mense imaju prednost, izgubim se totalno i ne mogu lika izbaciti iz glave... Price o igranju wow-a, nuklearnnoj fizici, kemikalijama, programiranju u c++, prcijalnom deriviranju, raddu dvotaktnog motora su expres turn on.

naravno probala sam privuc pozornost geekova, i islo mi je, ali veze s njima su naucna fantastika,i nikako da uspiju...

ima li netko kome su geekovi i nerdovi sexy? kakva iskustva imate, ili imate neki svoj neobican turn on (golden shower/two girls one cup i te stvari se ne racunaju, to su vec perverzije)

kako da se rijesim toga?

koliko je katastrofalnih razmjera govori i cinjenica da sam se nakon nekih tjedan dana na forumu zagrijala za moderatora (na osnovi postova), mislim ono

p.s. sad sam na putu da i sama postanem ubergeek, a trenutno sam jos na stupnju white and nerdy

p.p.s. ako sam fulala podforum ispricavam se, nekako mi nije spadalo u usamljena srca...
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 12:51   #2
<--- Mensa član javlja se na dužnost!
__________________
"Puno je još posla pred nama..."
"Da. Pogotovo ako planiramo spriječiti toplinsku smrt univerzuma."
Guru Logan is offline  
Old 20.08.2008., 12:54   #3
ej nije fer...samo si me zaintrigirao a prijedloga za rjesavanje problema nigdje :P

btw.koliko je? (IQ, naravno)
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 12:54   #4
Quote:
Phrynia kaže: Pogledaj post
Sad da pojasnim naslov i krenem od pocetka...

Sve cure obicno kazu kako je kod decka bitan smisao za humor, neke cak priznaju da im je bitan fizicki izgled, sixpack i sl...ja se palim na ultrapametne frajere.Ako iste uopce mozemo nazvati "frajerima".

Kako da se rijesim toga, malo je tulavo kad sjedim na predavanju i zamisljam sto bi sve radila profesoru (onim mladima, ugl. asistentima)...brijem da to cak likovi nakon nekog vremena i skuze

Nemam problema sa pronalaskom decka, i sve je to simpa ali cak i kad sam u vezi, ako zapocnem komunikaciju (cisto na poslovnoj bazi) s nekim ubergeekom, programeri i clanovi mense imaju prednost, izgubim se totalno i ne mogu lika izbaciti iz glave... Price o igranju wow-a, nuklearnnoj fizici, kemikalijama, programiranju u c++, prcijalnom deriviranju, raddu dvotaktnog motora su expres turn on.

naravno probala sam privuc pozornost geekova, i islo mi je, ali veze s njima su naucna fantastika,i nikako da uspiju...

ima li netko kome su geekovi i nerdovi sexy? kakva iskustva imate, ili imate neki svoj neobican turn on (golden shower/two girls one cup i te stvari se ne racunaju, to su vec perverzije)

kako da se rijesim toga?

koliko je katastrofalnih razmjera govori i cinjenica da sam se nakon nekih tjedan dana na forumu zagrijala za moderatora (na osnovi postova), mislim ono

p.s. sad sam na putu da i sama postanem ubergeek, a trenutno sam jos na stupnju white and nerdy

p.p.s. ako sam fulala podforum ispricavam se, nekako mi nije spadalo u usamljena srca...

zabrinjavas se oko gluposti.
nije to neka bolest ili psihicka mana.pale te takvi decki i sto onda.inteligencija je pohvalna stvar isto kao i sposobnost ucinit nesto kvalitetno a ne sramota.intelekt,duhovnost,napredak su sramotom prozvali ljudi kojima sve to fali.malodusni,ne inteligentni(glupi),nemoralni i slicno,uvijek imaju potrebu naglasiti tude nepostojece "mane" da bi naglasili svoju superiornost koju ne posjeduju.takvi se ljudi ismijavaju i namecu stereotipe.i galilea su htjeli spalit jer je tvrdio ono sto mi danas znamo.
neke "inkvizicije" nikad ne zavrse...


"Radije ću umrijeti stojeći na nogama nego život proživjeti klećeći na koljenima."(Leonida)
Leonida is offline  
Old 20.08.2008., 12:56   #5
Ajde bolje da se palis na ultrapametne nego neke uberglupe... to bi bio vec problem
Vesper Lynd is offline  
Old 20.08.2008., 13:00   #6
pa šta? kakav problem? svatko ima svoj poseban ukus i to je to...

a i dobro kaže pussygalore, bolje pametni
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 20.08.2008., 13:03   #7
ne treba tebi help uživaj
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 20.08.2008., 13:07   #8
Pussy, valentinea i icegirl; ths...ma znam ja da je ok palit se na pametne, ali moj mozak odumre u trenutku kad oni pocnu pricat nisam vise u stanju nista napraviti...pretvorim se u zombie alike creature i jedio sto mi ide glavom je...ajme majko kako je sexy, kao je pametan, sto bi mu sve sada radila...

uzas
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 13:08   #9
Nećeš se riješit toga samo tako. Eventualno ako ćeš bit u vezi s par ubergeekova pa te svaki od njih razočara, onda postoji mogućnost da ćeš poželjeti nekog u kožnjaku s motorom koji za dobar dan lupa šamar.

Sve u svemu, nije loše palit se na geekove. Problem je što se rijetki geekovi pale na geekice - svi bi oni sisate plavuše u minjacima (previše interneta).

S druge strane, većinu "intelektualaca" i geekova vrlo lako zbariš - uglavnom nisu navilki na direktan pristup, bam u glavu, i ne znaju reć "ne" ženama. Pozoveš ga na cugu, napiješ ga, bam - imaš ga. Bilo koji izgovor je dovoljno dobar, najčešće će ti povjerovat ("profesore jel' imate vi vremena pregledat moju skriptu - ja mislim da sam izvukla najbitnije ali nisam sigurna" ili "joj oduvijek sam htjela naučit igrat taj Magic the Gathering mogu doć kod tebe da mi pokažeš" ili "oćeš mi pomoć sredit komp" - ta gotovo uvijek upali)

Ne znam koliki mi je. Ravenove progresivne matrice su mjerile IQ do max 156, pa su svi koji su iznad dobili ">156" kao rezultat.
__________________
"Puno je još posla pred nama..."
"Da. Pogotovo ako planiramo spriječiti toplinsku smrt univerzuma."
Guru Logan is offline  
Old 20.08.2008., 13:11   #10
Quote:
Phrynia kaže: Pogledaj post
Pussy, valentinea i icegirl; ths...ma znam ja da je ok palit se na pametne, ali moj mozak odumre u trenutku kad oni pocnu pricat nisam vise u stanju nista napraviti...pretvorim se u zombie alike creature i jedio sto mi ide glavom je...ajme majko kako je sexy, kao je pametan, sto bi mu sve sada radila...

uzas

pa radi mu to onda ženo božja!
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 20.08.2008., 13:17   #11
Quote:
Phrynia kaže: Pogledaj post
ajme majko kako je sexy, kao je pametan, sto bi mu sve sada radila...

uzas
a neš ti problema..

navali onda djevojko,ne kužim problem..neke privlače doktori,neke vojnici,tebe gikovi..i super.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 20.08.2008., 13:17   #12

Sad kad navale ovi s PZ-a: "Pick me! Pick me!"
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 20.08.2008., 13:21   #13
evo ja sam ultra ubergeek na kvadrat , jedini posao koji znam je sa kompovima(ma dobro , znam i sa zenama , ipak radim u firmi gdje je 90% zena).....
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 20.08.2008., 13:23   #14
Quote:
cmicmi kaže: Pogledaj post
evo ja sam ultra ubergeek na kvadrat , jedini posao koji znam je sa kompovima(ma dobro , znam i sa zenama , ipak radim u firmi gdje je 90% zena).....
e da jos nemas tu slikicu kao avatar, nego da je ubuntu... ili bilo koji linux based os :P
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 13:28   #15
pa kaj je problem u avataru?
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 20.08.2008., 13:34   #16
zavisi koji os koristis (slobodno i na PM da nebi ispalo OT) :P
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 13:38   #17
Quote:
Guru Logan kaže: Pogledaj post
<--- Mensa član javlja se na dužnost!
wow player takodjer
CrazyAlien is offline  
Old 20.08.2008., 13:50   #18
lol a da ja postam sliku, zivotopis i kontakt obrazac?
nitko mi jos nije rekao kako da to suzbijem?? ponude na PM :P uzas zivi...ova tema nece rijesit problem samo ga pogorsat...
Phrynia is offline  
Old 20.08.2008., 13:51   #19
back off ludi izvanzemaljče , moja je....
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 20.08.2008., 13:53   #20
Imam takvog doma. A uz to je i prezgodan.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger