Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2016., 21:51   #1861
Svakako ti treba minimalno dvostruka širina prozora. Znači, dva paketa, kao što si sama zaključila. Ovo što ti suprug preporuča je izravnata zavjesa, budući da ionako trebaš imati prepust sa svake strane prozora oko 30 cm.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 23:31   #1862
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Svakako ti treba minimalno dvostruka širina prozora. Znači, dva paketa, kao što si sama zaključila. Ovo što ti suprug preporuča je izravnata zavjesa, budući da ionako trebaš imati prepust sa svake strane prozora oko 30 cm.
....ili možda da stavi 3 kom. po prozoru te širine,budući da ima u cijeloj kući za mijemjati.


@secret shopper, piše da propuštaju svjetlost,a ipak zaklanjaju od pogleda izvana..
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 09:19   #1863
Hvala cure!
secret shopper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 00:04   #1864
Bok,

zna li netko rješenje za Velux krovne prozore, trebao bi mi neki rolo za spavaću sobu, original sam vidio da koštaju oko 1000 kn...
a_machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 01:18   #1865
Razmišljam o rolou u dnevnom boravku u širini od 250 cm (u jednom komadu). Gdje u Zg mogu naći kvalitetne mehanizme ili je to sve slično? Jel neko probao one na struju, jesu li pouzdaniji? Još jedna dvojba, kako su u istom prostoru (u neposrednoj blizini) balkonska vrata širine 80 cm, što uzeti za njih da paše s rolom?
marxfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 07:56   #1866
Trebali bi biti na debljoj osovini (fi52 ako se dobro sjećam) i imati metalnu glavu sa lancicem.
Možda čak i da se pokreću na elektromotor nije loša zamisao.

To misliš sam slagat? Kad tražiš kvalitetne mehanizme. Znam veleprodaju, ali onda moraš uzeti cijev od 6m minimalno.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:04   #1867
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Trebali bi biti na debljoj osovini (fi52 ako se dobro sjećam) i imati metalnu glavu sa lancicem.
Možda čak i da se pokreću na elektromotor nije loša zamisao.

To misliš sam slagat? Kad tražiš kvalitetne mehanizme. Znam veleprodaju, ali onda moraš uzeti cijev od 6m minimalno.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Najvjerojatnije ne, ali nije isključeno. Koga si imao na umu?
marxfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:07   #1868
Za zavjese iz Ikee, vidjela sam da imaju neki deal s Kamenskim, ali sam zurila pa nisam stigla sve pogledati.
Imaju dosta zavjesa koje su mi ok, samo me zanima da li ste ih vi skracivali? Meni ne trebaju skroz do poda. To radi Kamensko?

Gdje ima dobrih zavjesa po mjeri u Zagrebu? Ili barem da skracuju one standardne duge?
Inace nemam apsolutno nikakvog pojma o zavjesama. A kao uredjujem stan. Shvatila sam nakon 3 mjeseca da bih mogla kupiti neke...
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 06:53   #1869
Pan Prom i Aktiv na čošću Martićeve i Bauerove
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 12:31   #1870
Ima li možda netko ideju gdje bih mogla kupiti ovakve zavjese (ombre efekt)? Postoji li mogućnost da bi neka teta koja se bavi šivanjem zavjesa mogla uraditi ovakvo nešto?



__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 18:22   #1871
Ovoga je bilo na Vivre-u.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:47   #1872
Više nema...
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 23:58   #1873
Bas su fora!
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:51   #1874
Malo sam u dilemi, zavjese da ili ne preko radijatora? Svi radijatori su mi ispod prozora...

Zimi kratke ljeti duge?
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 14:07   #1875
Zbog dugačkih zavjesa će se manje topline širiti u prostor. Ova ideja sa zimsko-ljetnim (dugačkim i kratkim) zavjesama ti nije loša.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 13:07   #1876
Imam trakaste zavjese te mehanizam za njih.
Kako imam sada i jedne "obične" zavjese viška istih dimenzija, na koji način bi mogao montirati obične zavjese na mehanizam za trakaste?
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:36   #1877
Skinuti kukice sa traka trakstih i našiti ih na zavjese?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:12   #1878
Jel ima tko iskustva iz prve ili druge ruke sa salonom Paradiso na Samoborskoj,ZG??? cijene,kvaliteta, brzina isporuke... hvala na savjetu.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:29   #1879
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Svakako ti treba minimalno dvostruka širina prozora. Znači, dva paketa, kao što si sama zaključila. Ovo što ti suprug preporuča je izravnata zavjesa, budući da ionako trebaš imati prepust sa svake strane prozora oko 30 cm.
Quote:
secret shopper kaže: Pogledaj post
Bok
Vidim da je tema malo zamrla, ali jako biste me razveselili ako mi netko zna pomoci
Znaci, na cijeloj kuci moram mijenjati zavjese, pa mi je Ikea najjeftiniji izbor. Sviđa mi se Hillmari model, ali me brine, 145 cm su siroke, znaci 290 obje, a meni je jedan prozor (znaci na taj jedan bi isle obje iz paketa) 210 cm. Muz mi tvrdi da to ne mora biti jako nabrano, sad se to tako nosi, ali meni to svejedno djeluje puno premalo. Da li bi mi na tu sirinu trebala dva paketa da to izgleda lijepo?

riječ je o ovom modelu, pa me također zanima i ako ih netko ima, da li propustaju svjetlost normalno?
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/30291309/
pozdrav, nadovezujem se na nešto staro godinu dana ali nema veze
dakle imam istu nedoumicu, staklenu stijenu koja je siroka 2,5 mjetra a uzela bi ove zavjese
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00297567/
dakle trebala bi mi 2 paketa, odnosno 4 zavjese...jel bi to izgledalo malo čudno ili bi bilo ok (obzirom da smo svi navikli za dvoje balkonskih vrata imati 2 zavjese a ne 4 )?
valjda me netko razumio
__________________
ma mogu ja to
zašto ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:21   #1880
Quote:
zašto ne kaže: Pogledaj post
pozdrav, nadovezujem se na nešto staro godinu dana ali nema veze
dakle imam istu nedoumicu, staklenu stijenu koja je siroka 2,5 mjetra a uzela bi ove zavjese
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00297567/
dakle trebala bi mi 2 paketa, odnosno 4 zavjese...jel bi to izgledalo malo čudno ili bi bilo ok (obzirom da smo svi navikli za dvoje balkonskih vrata imati 2 zavjese a ne 4 )?
valjda me netko razumio
moja svekrva je stavila vrlo slične i to 6 komada i izgleda super. praktički se ni ne kuži. ja seiznenadila kad sam nedavno skužila da ih je više a nisu baš nove.
__________________
..jednom bila
curafina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.