Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 23:12   #21
Nije niti malo neobično da se nešto što trenutno ima proda.Bitno je kad naručujete,da prvo pitate da li toga ima jer oni to moraju rezervirati.
Pustite čovjeka da nazove i da vam potvrdi.Meni se dogodilo kod drugog dobavljača da sam im uplatio i nakon pola sata me zvali ,ispričali se i odmah vratili novac.
Netko je u tom kratkom vremenu rezervirao tu jedinu perilicu dok sam ja radio transakciju preko net bankinga.Par dana nije problem,
ali vi možete zahtijevati povrat novca ukoliko želite i pokušati na drugoj adresi.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:19   #22
Obzirom da je perilica doma mogu samo preporuciti ovu trgovinu.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 16:50   #23
Moje pohvale za ovu trgovinu. Tražila sam par ponuda od njih jer se nikako nisam mogla odlučiti. Na kraju smo kupili veeeeeliki frižider, perilicu-sušilicu i usisavač. Sve je stiglo po dogovoru. Frižider i perilicu su dostavili za par dana, a MM je sam išao podići usisavalo u savsku. Posebna pohvala Maji koja radi tamo. Cura je bila izuzetno strpljiva.
strumfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 02:33   #24
Napa narucena i dosla na vrijeme...
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:40   #25
mi maručili 3 aparata za kuhinju, 2 bila dostupna odmah na 3. smo čekali 2 tjedna kako su i rekli. Sve pohvale! Prošli jeftinije za preko 3000 kn nego da smo kupoali u dućanu.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:27   #26
i ja ih moram pohvaliti - sve stiglo i prije roka (nešto čega nije bilo se pojavilo prije očekivanog), čak usprkos tome što sam ljudima iz Tehnopolisa greškom ostavila pogrešan broj mobitela za kontakt oko dostave.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 10:58   #27
Quote:
Aces kaže: Pogledaj post
Također...

Meni su rekli da će biti od 11 - 13 dana...prošlo je 16, slao sam im mail i zvao ne javljaju se. A naravno da sam platio sve avans u gotovini...
Da napravim jedan rezime...sve je u redu došlo, samo je to potrajalo više nego obično jer sam čekao pečnicu koja nikako nije stizala pa sam tražio da mi ostalo dostave da ne čekam pečnicu. Dostavili su odmah a pečnicu nakon nekih 10 dana (sve ukupno 25 dana)...tako da se to odužilo i bio sam malo ljut ali možda sam ja izolirani slučaj.

U svakom slučaju u buduće ako budem kupovao od njih, kupovat ću ono šta mogu isporučiti odmah (2-3 dana)...ovo šta se mora čekat po 10 dana ću preskočit.

Cijene su nevjerojatno niske i prošao sam sigurno 20 % jeftinije, pohvala dečku koji tako radi, bio je max ljubazan...
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 14:30   #28
Ja nasla lika koji mi je sve dao jos jeftinije nego sto je to i jos free dostava
e_ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:13   #29
pa daj podijeli s nama ostalima taj dobar izvor popusta!
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:04   #30
lik je inace u Laducu. nemam pojma vise kako se zove ducan, al imam njegov broj. Ako nekom treba, nek se javi na pp.
e_ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 18:56   #31
Mene zanima ako kupujete nešto preko Tehnopolisa, kako znate kako to u stvarnosti izgleda? Odete pogledati negdje drugo ili oni imaju negdje? Mislim nekad se na slikama na web stranici ne vidi baš dobro, a i uvijek je potrebno vidjeti nešto u 3d izvedbi prije kupnje čini mi se
Siohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 07:50   #32
Quote:
Siohan kaže: Pogledaj post
Mene zanima ako kupujete nešto preko Tehnopolisa, kako znate kako to u stvarnosti izgleda? Odete pogledati negdje drugo ili oni imaju negdje? Mislim nekad se na slikama na web stranici ne vidi baš dobro, a i uvijek je potrebno vidjeti nešto u 3d izvedbi prije kupnje čini mi se
Ja sam kupio od njih i sada čekam isporuku. Sve što sam kupio sam gledao na internetu kako izgleda, svaka kompanija, npr, Bosch, Electrolux, Gorenje itd imaju na svojem web siteu kataloge, dosta slika i detalja.

Ako želiš vidjeti uživo, odeš u neki drugi dućan gdje se prodaje taj proizvod, pogledaš kako izgleda i onda kupiš od Tehnopolisu.
_N_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 09:23   #33
Quote:
_N_ kaže: Pogledaj post
Ako želiš vidjeti uživo, odeš u neki drugi dućan gdje se prodaje taj proizvod, pogledaš kako izgleda i onda kupiš od Tehnopolisu.
Napravio sam tako s time da su me gledali u cudu kad sam ih pital za popust jer se moze nabaviti jeftinije kod drugih. Uvjeravali su me da ne postoji nigdje jeftinije jer su onu vac dali veliki popust i ispalo je da lagam
Na kraju sam usparal 700 kn
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 13:59   #34
Htjela bih naručiti hladnjak, pa me zanima koliko se plaća dostava ukoliko niste iz Zagreba?

Na njihovoj stranici piše da se dostava izvan Zagreba naplaćuje po cjeniku dostavne službe (Agit, Overseas, HP Express) - jer masno naplaćuju?
Kaede is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 09:19   #35
Naručio sve aparate za kuću, stiglo sve u dogovorenom roku.
Sve pohvale Tehnopolisu!
__________________
drummer
drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 20:56   #36
Ja sam isto kupio od njih kuhinjske aparate. Sve je super prošlo, poštivali su rok isporuke, besplatna isporuka jer je bio iznos iznad 10k i najbitnije je da su puno jeftiniji nego druge trgovine, čak su jeftiniji od drugih web trgovina.

Uštedio sam oko 2500kn na iznos koji je malo više od 10k, ako usporedim cijene sa Elipso i takvim trgovinama koji imaju aparate u salonu.
_N_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 20:51   #37
Quote:
Kaede kaže: Pogledaj post
Htjela bih naručiti hladnjak, pa me zanima koliko se plaća dostava ukoliko niste iz Zagreba?

Na njihovoj stranici piše da se dostava izvan Zagreba naplaćuje po cjeniku dostavne službe (Agit, Overseas, HP Express) - jer masno naplaćuju?
meni su za napu i ugradbenu pećnicu rekli 250kn do krka!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:07   #38
Quote:
Kaede kaže: Pogledaj post
Htjela bih naručiti hladnjak, pa me zanima koliko se plaća dostava ukoliko niste iz Zagreba?

Na njihovoj stranici piše da se dostava izvan Zagreba naplaćuje po cjeniku dostavne službe (Agit, Overseas, HP Express) - jer masno naplaćuju?
Evo, samo da javim da je suradnja s Tehnopolisom bila odlična, hladnjak stigao u roku, dostava Zg-Os je bila 200 kn.
Kaede is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 12:43   #39
Thumbs up Stigla suđerica

Kako je obećano od strane Tehnopolisa suđerica je trebala stići u petak , ali je stigla jučer tj. ponedjeljak.
Obzirom na vremenske neprilike to kašnjenje od 2 dana je zanemarivo.
Doduše još je nisam raspakirao jer je do sada nisam uopće imao /suđericu/ tako da sad moram napraviti pripremu /vodoinstalater i stolar /.
Na ambalaži nema oštećenja pa vjerujem da će biti sve ok.
I, da ... Dostava Zg-Ri je bila 170 kn.
Opet, znači pohvale za Tehnopolis.
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:06   #40
Nakon četrdesetodnevne agonije s web portalom www.corbis.hr, jedva sam dobio povrat sredstava i krenuo u novu potragu za hladnjakom.. I tako sam zatrazio ponudu od TEHNOPOLIS-a!

Hladnjak koji u Gorenju košta oko 6.000,00 kn, uplatio sam u TEHNOPOLIS-u cca. 5.000,00 kn. Hladnjak je uredno dostavljen četvrti dan od uplate! Svake pohvale za poslovanje ovog web shopa!

Dakle da rezmiram.. Prema mom vlastitom iskustvu TEHNOPOLIS nema nikakve veze niti slicnosti u poslovanju s CORBISOM koji je pak cista prevara! Hvala TEHNOPOLISU na uspjesnoj suradnji!
Bob the Builder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.