Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2011., 16:50   #2121


Uploaded with ImageShack.us
Romanina, evo slike da "plasticno" uocis razliku.
Levo- Poudre Universelle Compacte& Desno- Poudre Universelle Libre

Zadnje uređivanje CellLevel : 04.06.2011. at 17:00.
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 19:10   #2122
ja nemam obicaj tokom dana popravljat sminku, ali sto se toga tice, def pressed powder
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 10:34   #2123
Joj Celllevel hvala ti puno na iscrpnom objasnjenju i na trudu za slikicu, bas si draga hvala.
Jedino mi preostaje kupiti ga u inozemstvu u djuticu..

Mislila sam na prismu od givenchya jer vidim da se pozitivno o njoj pise...

Trenutno imam obican kameni od maybellina affinitone jer sam ga uzela tek tako za probu, ono..ajde za te pare je ok i nije cement, prilicno je lagan i za zavrsni finish je ali sam fulala nijansu..

Od ovih srednjeg cjenovnog ranga dobro se komentira o avene mozaiku, pa s obzirom da je nekih 150kn, razmisljam i o njemu...ne znam zasto mi nije bed dati dobru lovu za tekuci puder, ali za kameni se premisljam, ali me navlacite bome na taj chanelov... .

Clinique je vani dosta jeftiniji od drugih, imate li neku preporuku za neki dobar cliniqov mozda?vidim da ga zene bas dosta koriste..
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 13:18   #2124
Meni je Loreal-ov kameni super (nanesem ga cetkom preko tekuceg) Trenutno imam Shiseidov za matiranje i Givenshievu prizmu u kamenu i Loreal mi je puno puno bolji
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 15:26   #2125
Quote:
Romanina kaže: Pogledaj post
Joj Celllevel hvala ti puno na iscrpnom objasnjenju i na trudu za slikicu, bas si draga hvala.
Jedino mi preostaje kupiti ga u inozemstvu u djuticu

Clinique je vani dosta jeftiniji od drugih, imate li neku preporuku za neki dobar cliniqov mozda?vidim da ga zene bas dosta koriste..
Nema na cemu i drugi put.

Mozes da pogledas Clinique Superpowder Double Face Powder, njega sam imala pre dve-tri godine. Jeftiniji je od Chanela, Diora i kompanije..
(mada ga ima i manje, cini mi se, nekih 10-tak grama). Cena bi trebala da bude oko 30 eura...
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 15:36   #2126
Nešto mi ne da mira ovaj:

http://www.sephora.fr/Maquillage/Tei...nnelle/P312051

Kad potrošim Chanel namjeravam ga kupiti. Da li imate kakva pozitivna ili negativna iskustva s njim?
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 15:49   #2127
Prefin je. ne moram ti nista vise komentarisati. Fino samleven, mozda cak najfinije od svih koje sam probala.
Jedino, parfimisan je vise od Chanela, da znas. Meni ne smeta, ali recimo mojoj mami je "mucan"...
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 16:03   #2128
A matiranje i postojanost jer imam masnu kožu.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 16:10   #2129
Da, cini mi se da imamo slican tip koze.
Matira nesto izmedju Gyvenchy Prisme i Chanel P.U.libre. Znaci, nekih dobrih 5-6 sati. Budi sigurna.
A sa druge strane, lice mi je lepse nego pod Chanelom (ako je to ikako moguce). Mozda zato jer su mu cestice za nijansu finije nego kod Chanela, ali samo nijansu.
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 20:57   #2130
ja imam masnu kozu, i def. mi treba puder u kamenu/prahu..dosad ga nisam koristila, zapravo jesam. samo jednom. i sad si zelim kupiti hihi. gdje ima za kupiti onako jeftinijih pudera u kamenu po mogucnosti, rang dm/ kozmo. maybelline, l'oreal i to? ima dobrih od essencea ili she? to bi bilo jos bolje
Lavender Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 21:04   #2131
Pogledaj L'Orealov True Match u kamenu, dobar je za masnu kozu. Odvojena mu je spuzvica od samog pudera i ima ogledalce. I super nijanse..!
za essence i she ne znam , mozda neka od cura da predlog..
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 21:50   #2132
Quote:
Lavender Blonde kaže: Pogledaj post
ja imam masnu kozu, i def. mi treba puder u kamenu/prahu..dosad ga nisam koristila, zapravo jesam. samo jednom. i sad si zelim kupiti hihi. gdje ima za kupiti onako jeftinijih pudera u kamenu po mogucnosti, rang dm/ kozmo. maybelline, l'oreal i to? ima dobrih od essencea ili she? to bi bilo jos bolje
L'Oreal True Match je dobar, također je super i Manhattanov (pogotovo onaj loose powder, ali i compact). Manhattan Clearface također.
Ako ti je koža jako masna, možeš probati i MF Cream Puff, ali ako imaš bilo gdje na licu suhe dijelove, jako će ih istaknuti.

Cure koje poznajem su također hvalile Pupin compact koji se može nanositi i mokrom i suhom spužvicom, ja ga osobno nisam koristila.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:03   #2133
Quote:
CellLevel kaže: Pogledaj post
Pogledaj L'Orealov True Match u kamenu, dobar je za masnu kozu. Odvojena mu je spuzvica od samog pudera i ima ogledalce. I super nijanse..!
za essence i she ne znam , mozda neka od cura da predlog..
Jedino sto ne valja kod Lorealovog je pakiranje koje je nekvalitetno pa pukne, tj. odvoji se poklopac.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 14:14   #2134
Kad već spomenuh Pupu, ima li neko iskustvo sa njihovim kompaktnim ili u prahu, pogotovo po ovako vrućem vremenu? Čini mi se da imau svijetle nijanse, a i dobra pakiranja, pa me to privuklo.
Ne ovaj mokro-suho, nego obični kompaktni.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 16:33   #2135
Cure molim vas pomozite!

Zanima me dobar puder u kamenu,a da isto tako matira lice da mi se ne sjaji i ne masti kozu???
Imala sam proslo ljeto shiseidov,on mi je ok,ali znate li jos neki dobar,nije vazna cijena?
Hvala
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 17:14   #2136
A pročitaj makar pola teme i sve će ti biti jasno Otprilike
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:05   #2137
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Cure molim vas pomozite!

Zanima me dobar puder u kamenu,a da isto tako matira lice da mi se ne sjaji i ne masti kozu???
Imala sam proslo ljeto shiseidov,on mi je ok,ali znate li jos neki dobar,nije vazna cijena?
Hvala
Od srca preporucujem Chanel Poudre Universalle Compacte.
(imas slicicu par postova iznad, kao i opis)
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 14:09   #2138
Quote:
Lavender Blonde kaže: Pogledaj post
ja imam masnu kozu, i def. mi treba puder u kamenu/prahu..dosad ga nisam koristila, zapravo jesam. samo jednom. i sad si zelim kupiti hihi. gdje ima za kupiti onako jeftinijih pudera u kamenu po mogucnosti, rang dm/ kozmo. maybelline, l'oreal i to? ima dobrih od essencea ili she? to bi bilo jos bolje
U kozmu možeš naći Skin Finish od Catricea. Nekih 30-ak kuna.
Lijepo matira i stoji, možda ga jednom dnevno moraš popraviti ali za te novce super.
Koa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:08   #2139
Quote:
Koa kaže: Pogledaj post
U kozmu možeš naći Skin Finish od Catricea. Nekih 30-ak kuna.
Lijepo matira i stoji, možda ga jednom dnevno moraš popraviti ali za te novce super.
potpisuem
sweet 38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 19:16   #2140
cure pomozite. razmišljam da li da uzmem pupin luminys baked puder, bourjois biodetox u kamenu, art deco mineralni ili da jednostanvo uzmem catrice mineralni. kakva su vaša iskustva. treba mi nešto lagano za ljeto jer mi je lice stvarno čisto, samo imam par tamnijih mrljica na obrazu, pa mi treba puder da malo izjednači ten i lagano pokrije i nije cakey ako stavim malo više. i pošto bi ga samog koristila cilj mi je da je matirajući. pupin mi se sviđa, ali brine me što je shimerast na suncu, nije mi to loše, volim lagani sheen ali bojim se da bi se previše sjajio, a i bio detox kao da se lagano sjaji.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.