Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 19:25   #2141
Ja sam isto tražila mišljenje o tom Pupinom, iščekujem još uvijek.

Ja bih ti preporučila ArtDeco mineralni, nije cakey, diskretan je a učini svoje, ja ga obožavam. Upije masnoću, koža mi izgleda lijepo i zdravo koristim i njega i onaj mineralni korektor u prahu. Lagano pokrije i izjednači. Ova svijetla nijansa koju ja imam je mrvicu shimerasta, u stvari više kao light reflecting, vrlo prirodno.

Catrice nisam probala, ali jesam Bio Detox i meni ističe suhe dijelove (oko nosa).

Ni ja nemam problematičan ten, tu i tamo koja mrljica.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...

Zadnje uređivanje MelodyNine : 10.06.2011. at 19:50.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 21:19   #2142
Slazem se za art deco kameni, njezan, svilenkast (citaj nikako brasnjast)i matirajuci i lijepo fiksira bez da umrlja tekuci. Jedina mana koju sam mu nasla sto nisam nasla nijansu dovoljno svijetlo zuckastu za sebe, ali u rangu srednje cjenovnog pudera a efekta skupocjenog-je super
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 00:49   #2143
može preporuka za neki puder u kamenu do 100 kn, a da ima pakiranje sa ogledalom i nekom spužvicom?
nije mi bitno matiranje, imam normalnu kožu, treba mi samo da ujednači ten i da ne izgleda praškasto na licu
već neko vrijeme koristim catrice mineralni i dobar mi je, ali fali mi ogledalo u pakiranju :/
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:04   #2144
Prvi koji mi pada na pamet je L'Oreal True Match, on ima ogledalce+ zasebno sundjercic.
Ne izgleda praskasto na licu i ima ok nijanse.
__________________
"The wise learn many things from their enemies..."
CellLevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 11:52   #2145
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
može preporuka za neki puder u kamenu do 100 kn, a da ima pakiranje sa ogledalom i nekom spužvicom?
nije mi bitno matiranje, imam normalnu kožu, treba mi samo da ujednači ten i da ne izgleda praškasto na licu
već neko vrijeme koristim catrice mineralni i dobar mi je, ali fali mi ogledalo u pakiranju :/
Bourjois mineral radiance, ima sve što si navela, a meni je puder odličan, ujednači ten i matira
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...adiance_powder
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 17:49   #2146
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Bourjois mineral radiance, ima sve što si navela, a meni je puder odličan, ujednači ten i matira
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...adiance_powder
Meni je taj puder bio dosta praškast
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:05   #2147
Cure jel tko vidio (u kojoj ljekarni) vichy setting powder (onaj praškasti)?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:38   #2148
Onaj od 5 grama mineralni ili onaj bijeli dermablend?
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:39   #2149
dermablend, sry zaboravih napisati
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:57   #2150
Ja sam vidjela, al ne u zg, doduše ako ne neđeš mogu ti kupiti
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:59   #2151
joj divna si.. budem ti se javila ako ne nađem, hvala
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 00:57   #2152
je li probao tko dior nude kompaktni? onako, u kutijici je kao i kameni puderi, ali pod rukom totalno kremast
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 09:21   #2153
A onaj s jagode, planiram ga najesen, sad bi možda bio težak
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 10:11   #2154
koji tocno s jagode?

meni je odlican nude u kamenu, ali sad za ljeto nikako ne mogu nijansu potrefit kad imamo samo 4 u ponudi

inace volim nude kolekciju pa bi probala mozda taj kompakrni...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 10:15   #2155
Sponza,ja imam onaj nude mineralni i mogu ti ga samo preporuciti. I ja sam takodje zadovoljna cijelom nude kolekcijom.Imala sam i tekuci i korektor i stvarno sam preodusevljena i ovim u prahu.Za taj kremasti nisam cula neke fine recenzije.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 11:58   #2156
http://hr.strawberrynet.com/makeup/c...Id=15849#15849
ja o tom, korektor isto budem probala, u prahu je bio dobar, ali mi je to jako malo pudera, tekući mi je dobar, u kamenu nisam probala, primer dobar.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 13:09   #2157
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Nešto mi ne da mira ovaj:

http://www.sephora.fr/Maquillage/Tei...nnelle/P312051

Kad potrošim Chanel namjeravam ga kupiti. Da li imate kakva pozitivna ili negativna iskustva s njim?
Ja imam taj, koristim ga već mjesecima i nikako ga potrošiti. Meni je jako dobar. Mislim da ću ga ponovo kupiti iako me uvijek kopka nešto novo što još nisam probala. Puder je jako fini, kao što je netko napisao, fino matira i ne ostavlja brašnasti sloj na licu. Ne ulazi u pore (nije da ti lice izgleda onako starije nakon par sati) i šmimka lijepo stoji, ne mora se popravljat. To mi je inače jako važno, jer ne volim stavljati sloj na sloj. I isto tako lice se ne zasjaji. Doduše, ja imam suhu kožu, ali ju dobro hidratiziram prije nanošenja pudera i znala sam se zasjajiti ispod nekih pudera, ali ispod ovoga ne. Svakako preporuka!
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 14:37   #2158
nakon puno razmišljanja uzela sam art deco mineral hydra compact foundation i nisam baš oduševljena. istina lijepo prekriva i izgleda ko tek. puder na koži, no meni se čelo zamastilo nakon sat dva, bez ikakve podloge, a s primerom i matirajućom kremo trebalo je 3-4 sata da se sve zamasti i sve mi se uvuklo u pore. i još su mi poiskali neki prištići. ne mora biti povezano s puderom ali iskočili su odmah nakon njega. tako da ništa od ovog pudera za ljeto. bit će dobar za zimu ali baš mi je trebalo nešto lagano matirajuće za ljeto.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 16:37   #2159
@mikany, nisam probala dior u prahu, ali kao sto i madeira kaze, cini mi se da ga je nekako malo
kako prekriva?

Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
http://hr.strawberrynet.com/makeup/c...Id=15849#15849
ja o tom, korektor isto budem probala, u prahu je bio dobar, ali mi je to jako malo pudera, tekući mi je dobar, u kamenu nisam probala, primer dobar.
e da, taj.
samo, ja sam poveca cistunka kad su u pitanju ovakve spuzvice i mislim da bi ja stalno prala ili eventualno nanosila prstima puder
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 18:05   #2160
Prekriva odlicno i nije ga uopce malo jer ga je potrebno mrvica da sve fino prekrije.Ma cudo jedno!
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.