Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 10:49   #3081
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:17   #3082
meni je ovaj drogerijski super

Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:25   #3083
treba mi u kamenu, sigurno manhattan ima i takav?
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:29   #3084
imaju.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 02:22   #3085
jel znate kakav je mac studio careblend pressed? za čeg služi? dečko mi je u americi i poslala ga da mi kupi mac blot, i teta u macu mu dala ovaj..i sad nema račun da zamjeni.. (
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:42   #3086
taj je puder na mome spisku, iako se više ne sjećam zašto sam ga stavila na spisak, ali dok sam bila opsjednuta pretraživanjem Maca zaključila sam da meni treba carablend, imam masnomješov. kožu
eto možda ti pomogne
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:10   #3087
moja je mješovita.. htjela sam baš blot jer čitam na netu da je on najbolji za matiranju.. :P
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:45   #3088
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
moja je mješovita.. htjela sam baš blot jer čitam na netu da je on najbolji za matiranju.. :P

Blot je stvarno savrsen, ja ga imam i mogu reci da stvarno radi svoj posao


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 17:10   #3089
Imala sam careblend, takoder imam mjesovitu kozu (masno celo i normalan ostatak lica). Sto se tice cela tu mi je brzo izbijao sjaj i zbog toga mi nije odgovarao, koristila sam ga samostalno bez tekuceg pudera ispod. Na ostatku lica mi je bio super, ali sam ga ipak proslijedila sestri koja ima normalnu do suhu kozu i njoj je savrsen za svakodnevno koristenje. Sto se tice prekrivanja, ono je lagano do srednje, ali nadogradivo. Finis je svilenkast i koza je na dodir skroz meka. Nije mat, ali ni sjajan, najbolji opis bi bio nekakav prirodni izgled koze. (Ovakav opis finisa vrijedi za normalnu kozu i takav je postojan sigurno 4-5 sati).
Ako ti treba matiranje, nazalost ovaj puder ti ne bih preporucila u tu svrhu, ako je moguce bolje bi bilo da ga zamijenis za blot.
Beautyfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:51   #3090
nažalost nije jer nema račun.. ništa jedino mi preostaje prodati ga.. a baš sam se veselila blotu.. ((
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:30   #3091
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
mislim da sa max factorom u kamenu nemres fulat, on je sto se tice matiranja super
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Moze, super! Znam da si ti masna pa ce mi tvoje iskustvo koristiti

To je onaj Creme puff?
Da. Creme Puff. Ja sam ga nekad koristila, dok mi koža nije s godinama postala suhija. Ima jako dobru teksturu, dobro prekriva i matira, a nije onako tvrd i suh kao što znaju biti neki puderi u kamenu nego se lako nanosi. Ukoliko u međuvremenu nisu promjenili teksturu, nadam se da je i dalje tako.

Je li netko probao YSL puder u prahu? I ako je kako bi ga usporedili s npr. Chanelovim?

Ovaj, Souffle D'Eclat:

http://www.yslbeautyus.com/souffle-d...054YSL_color=3
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:51   #3092
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
nažalost nije jer nema račun.. ništa jedino mi preostaje prodati ga.. a baš sam se veselila blotu.. ((
I meni se dogodila ista situacija, zabunom sam dobila careblend umjesto blota, takoder na preporuku prodavacice.
Beautyfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 14:48   #3093
Quote:
Beautyfox kaže: Pogledaj post
I meni se dogodila ista situacija, zabunom sam dobila careblend umjesto blota, takoder na preporuku prodavacice.
ne razumijem te prodavačice.. još sam uslikala puder na kojem se jasno vidi i piše blot i one daju krivi.. aaaaaaaa razbila bi ih sad
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 09:53   #3094
Meni opet treba usporedba. Mislim probati s mineralnim puderom u prahu jer mi je lice koma, molila bih ako mi netko može usporediti Bare Minerals original sa Chanelovim Universelle libre (matiranje i efekt na licu). Chanel mi je top, tako da mi full znači ta usporedba. Ima li tko da je koristio oba?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:06   #3095
ja ti ga mogu usporediti s dior nude u prahu, tj nemogu ih usporediti

imam problem s mineralnim puderima jer se mastim kao tava kad ih imam na licu
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 08:45   #3096
Nisi me baš utješila, jer sam prirodno masna k'o sam vrag Kakav je Dior Nude što se tiče matiranja i je li ima žućkastu nijansu ala Chanel Naturel 30? Govori, tražim bilo kakvu alternativu (ukoliko postoji jednako tako dobar) jer koliko god Chanel obožavam zbog onog prozračnog efekta, matiranja i nijanse, potiče mi prištiće
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 09:20   #3097
meni je super, ja sam ga prvo isprobala par dana jer su mi dali da si malo ponesem kući, a onda sam se vratila po full size

za nijanse mislim isto da se treba isprobati na licu jer on se nekako stopi s licem i bude drugačiji nego na zapešću
u stvari najbolje ga je imati par dana za isprobati, ako nisi sigurna hoće li ti ga ten podnositi
ne sviđa mi se šta mi je skup i ja ga jako brzo potrošim i ona velika četkica RT za puder mi je prevelika za tu posudicu
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:22   #3098
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
meni je super, ja sam ga prvo isprobala par dana jer su mi dali da si malo ponesem kući, a onda sam se vratila po full size

za nijanse mislim isto da se treba isprobati na licu jer on se nekako stopi s licem i bude drugačiji nego na zapešću
u stvari najbolje ga je imati par dana za isprobati, ako nisi sigurna hoće li ti ga ten podnositi
ne sviđa mi se šta mi je skup i ja ga jako brzo potrošim i ona velika četkica RT za puder mi je prevelika za tu posudicu
Hvala ti na info A koju nijansu imaš, je li ti na licu ide na žuto, rozo, neutralno ili je baš onako transparentniji i full 'prilagodljiv'?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 09:43   #3099
nijansu 20, ona je neutralna i nije transparentan nego ima manje prekrivanje
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:16   #3100
Illamasqua puder u prahu transp. - MAC Blot? Što bolje matira, duže traje...? S kojim lice izgleda više praškasto, cakey, kako god?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.