Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2010., 16:31   #41
Hvala vam puuno,nadam se da aktivni korisnici i moderatori imaju Zuckenbergove financijske koristi od forum.hr ()

Zbrajala sam svoj jad i ocaj,imam ...jao,necu rec...imam 51 bod(sve ocjene zbrojene,matura 4,sad jel se zbrajaju i pojedinacni predmeti mature,dao bog)) iz svoje divne crvene ogavne gimnazije i svojih divnih pubertetskih "jebes skolu" godina.

Prijavit cu se na prvi rok odmah,dakle da racunam na kraj 6. i početak 7. mjeseca?
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:03   #42
Eh da, i ja sam jedna od ex gimnazijalaca koji nisu ozbiljo shvaćali školicu nusproizvodi toga vrlo vjerojatno ti neće predstavljati problem ima ih i gorih vjeruj mi!
Možeš računati i na kraj 6. ako se pojavi kakav predrok...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:24   #43
Taman cu bit na moru od 16. do 30.6. da budem sigurna da sam na prvim prijavama,a sad ak mi predrok bude zadnjih par dana sestog,ozlijedit cu se

Hvala na odgovorima
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:51   #44
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Taman cu bit na moru od 16. do 30.6. da budem sigurna da sam na prvim prijavama,a sad ak mi predrok bude zadnjih par dana sestog,ozlijedit cu se

Hvala na odgovorima
bez brige, samo se na miru relaksiraj za novu akademsku godinu
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:06   #45
Prve prijave su ove godine ranije, krajem 6. mjeseca. Ali ne mora se nužno doći osobno predati papire.

Zbrajanjem bodova nemožete dobiti svoj broj bodova jer se bodovi računaju prema formuli.
Y0landa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:40   #46
Zvala sam referadu,rekla mi je teta da bilokoji dan petog mjeseca mogu donijet svjedodžbe,rodni i domovnicu te kad referada radi.

Ne gleda se fizika,uzmu se dva smjera(od 4 ak se ne varam).
Fino se zaputim jedan dan i to je to,negdje ce me primit valjda ...takodjer,28.6. je objava rezultata,od 30.6. je upis koji traje par dana.

E sad ne znam dal to ulazi u ljetni rok il u predrok,al nije ni bitno zapravo.
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 07:58   #47
Objavili su natječaj za upis na našim stranicama, tako da možeš provjeriti ...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:21   #48
Veleučilište Velika Gorica

Što kažete na ovaj privatni fakultet? Jel se radi što tamo? Kolko je teško za proći? Ako idete na ovaj faks jeste zadovoljni izborom? Dal bi mi prije preporučili to ili npr. Tehničko Veleučilište u Zagrebu?

EDIT: zaboravio sam navesti smjerove... Radi se održavanju računalnih sustava na Veleučilištu Velika Gorica, a na TVZ-u o informatici ili računalstvu

Zadnje uređivanje Michael___Myers : 18.06.2010. at 14:34.
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:23   #49
sve ovisi koliko imaš bodova..... ?????
__________________
Fitness osobni trener-javite se na PM za više informacija!
hrvoje_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:33   #50
Quote:
hrvoje_zg kaže: Pogledaj post
sve ovisi koliko imaš bodova..... ?????
nije sad bitno.. ajmo reći da bih mogao upasti i na jedno i na drugo s malo sreće
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:35   #51
hmmm a neznam ako ti je svejdno onda rađe Gorica....ja sam mislio tamo ali pošto je privatni nemogu(financije i tako to)..ide mi frend tamo i rekao je da je odlično.....imaju stvrano dobra predavanja ma sve sve.......
__________________
Fitness osobni trener-javite se na PM za više informacija!
hrvoje_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:40   #52
Quote:
hrvoje_zg kaže: Pogledaj post
hmmm a neznam ako ti je svejdno onda rađe Gorica....ja sam mislio tamo ali pošto je privatni nemogu(financije i tako to)..ide mi frend tamo i rekao je da je odlično.....imaju stvrano dobra predavanja ma sve sve.......
Lako moguće! Ali nekako ne mogu tvoje mišljenje uvažiti u potpunosti
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 15:05   #53
ciao... ima li tu ikoga tko studira ili je završio očnu optiku? zanima me kakve su šanse za zaposlenje.. ima li ih uopće? nigdje nisam našla da netko pretjerano hvali taj smjer.
a zanima i za krizne uvjete...svi pričaju gdje bi se moglo zaposliti, ali ne i koliko su izgledi pronalaska posla... (a mislim, u RH tak da je razumljivo to)
ak neko zna please odg...
namjeravam se sad na četvrtom roku prijavit pa kaj bude ....
propaliLaborant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 16:06   #54
Dobro ljudi, jasno mi je da svatko svoga konja hvali, ali nemojte pretjerivat. "Treba se dobrano pomučini" Ma o čemu pričate?! Šta bi ona rekli za strojarstvo ili medicinu?! Da je nemoguće završit? To je u rangu srednje škole ništa više. I još na sve to je privatno. Onak HALOOOOOO?!?! A onome što je rekao da ima siguran posao poslije tog "faksa" ( čak i nije faks! ) mogu u lice reći da LAŽE! Imalo ozbiljnijoj firmi ne možeš ni prismrdit s time. S tim možeš održavati računala u nekom manjem mjestu, gdje 90% ima samo srednju školu, neke manje firmice i sl.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:34   #55
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, jasno mi je da svatko svoga konja hvali, ali nemojte pretjerivat. "Treba se dobrano pomučini" Ma o čemu pričate?! Šta bi ona rekli za strojarstvo ili medicinu?! Da je nemoguće završit? To je u rangu srednje škole ništa više. I još na sve to je privatno. Onak HALOOOOOO?!?! A onome što je rekao da ima siguran posao poslije tog "faksa" ( čak i nije faks! ) mogu u lice reći da LAŽE! Imalo ozbiljnijoj firmi ne možeš ni prismrdit s time. S tim možeš održavati računala u nekom manjem mjestu, gdje 90% ima samo srednju školu, neke manje firmice i sl.
Objasni pojam malo ozbiljnije firme? Ja znam mnogo njih koji rade u ozbiljnim i velikim firmama.
Isto tak mozes usporediti strojarstvo i ekonomiju i svi znamo sto je daleko teze zavrsiti. Naravno da nije kao strojarstvo i medicina ali nije ni da platis i prodes, uciti moras bez obzira sto je privatno. Doduse nema bas drzavnih visokih skola i veleucilista, vecinom su sva privatna.

Laze svaki koji kaze da nakon bilo kojeg faksa imas osiguran posao, inace nebi po burzama bilo nezaposlenih sa zavrsenim fakultetom ili visokom skolom.
Y0landa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:52   #56
Quote:
Y0landa kaže: Pogledaj post
Objasni pojam malo ozbiljnije firme? Ja znam mnogo njih koji rade u ozbiljnim i velikim firmama.
Isto tak mozes usporediti strojarstvo i ekonomiju i svi znamo sto je daleko teze zavrsiti. Naravno da nije kao strojarstvo i medicina ali nije ni da platis i prodes, uciti moras bez obzira sto je privatno. Doduse nema bas drzavnih visokih skola i veleucilista, vecinom su sva privatna.

Laze svaki koji kaze da nakon bilo kojeg faksa imas osiguran posao, inace nebi po burzama bilo nezaposlenih sa zavrsenim fakultetom ili visokom skolom.

Može prmjer te ozbiljne firme i koje poslove tamo obavlja? Nitko nije rekao da će se to platiti i proći, treba učiti, ali sad da je problem završiti i nije A za ovo da netko poslije faksa ima osiguran posao se potpuno slažem s tobom.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 11:44   #57
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Može prmjer te ozbiljne firme i koje poslove tamo obavlja?
Poznanik koji je završio smjer Održavanje računalnih sustava na VVG-u, sada radi u Microsoftu Još pri studiranju je zeze radi poslao zahtjev i eto, pozvali ga ... Možda ti Microsoft i radno mjesto softverskog inžinjera nije dovljno ozbiljno ali meni je

Tvoje spominjanje Veleučilišta u rangu srednje škole je...apsurdno? Da...apsurdno. Jedino tehničko veleučilište u Hrvatskoj. Očna optika i upravljanje u kriznim uvjetima su jedini takvi studiji na području jugoistočne Europe. Profesori stručniji ne mogu biti (da ne nabrajam sad tko su i šta su i čime su postigli svoje titule). Ali eto, ipak to nema etiketu "fakulteta".

Jednostavno mi nije jasno koliko ljudi zapravo na neki (a ti, i konkretan ) način omalovažava Veleučilišta.To opravdavam njihovim neznanjem i neinformiranošću...jer jednostavno fakultet je veleučilište...razlike nema.
Svi fakulteti u sklopu zagrebačkog Sveučilišta su zapravo visoke škole, a naziv "fakulteti" dolazi upravo iz tog sklopa sveučilišta. Na primjer, da se sad iz nekog razloga bilo koji fakultet odluči izdvojiti od Sveučilišta i biti zasebna institucija, dobio bi naziv "Visoka škola", bez ikakvih promjena ili smanjenja kvalitete.
Kad imaš visokoobrazovnu instituciju koja nije u tom kolektivu Sveučilišta, a obuhvaća više studijskih programa, tada se ona naziva Veleučilište.
To su tako jednostavni pojmovi, a naš obrazovni sustav voli komplicirati.
Da pojednostavnim - po završetku stručnog studija - posjeduješ određena konkretna znanja čija je primjena poznata i moguća.

No, nažalost to prema nekima k**** ne valja...već vidim da ćeš se opet javiti sa nečim degradirajućim... samo izvoli
Nego, reci ti meni...kroz kakvo si školovanje ti prošao?
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 12:11   #58
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Poznanik koji je završio smjer Održavanje računalnih sustava na VVG-u, sada radi u Microsoftu Još pri studiranju je zeze radi poslao zahtjev i eto, pozvali ga ... Možda ti Microsoft i radno mjesto softverskog inžinjera nije dovljno ozbiljno ali meni je

Tvoje spominjanje Veleučilišta u rangu srednje škole je...apsurdno? Da...apsurdno. Jedino tehničko veleučilište u Hrvatskoj. Očna optika i upravljanje u kriznim uvjetima su jedini takvi studiji na području jugoistočne Europe. Profesori stručniji ne mogu biti (da ne nabrajam sad tko su i šta su i čime su postigli svoje titule). Ali eto, ipak to nema etiketu "fakulteta".

Jednostavno mi nije jasno koliko ljudi zapravo na neki (a ti, i konkretan ) način omalovažava Veleučilišta.To opravdavam njihovim neznanjem i neinformiranošću...jer jednostavno fakultet je veleučilište...razlike nema.
Svi fakulteti u sklopu zagrebačkog Sveučilišta su zapravo visoke škole, a naziv "fakulteti" dolazi upravo iz tog sklopa sveučilišta. Na primjer, da se sad iz nekog razloga bilo koji fakultet odluči izdvojiti od Sveučilišta i biti zasebna institucija, dobio bi naziv "Visoka škola", bez ikakvih promjena ili smanjenja kvalitete.
Kad imaš visokoobrazovnu instituciju koja nije u tom kolektivu Sveučilišta, a obuhvaća više studijskih programa, tada se ona naziva Veleučilište.
To su tako jednostavni pojmovi, a naš obrazovni sustav voli komplicirati.
Da pojednostavnim - po završetku stručnog studija - posjeduješ određena konkretna znanja čija je primjena poznata i moguća.

No, nažalost to prema nekima k**** ne valja...već vidim da ćeš se opet javiti sa nečim degradirajućim... samo izvoli
Nego, reci ti meni...kroz kakvo si školovanje ti prošao?
hahahaha brutala ) reci mu!! neće on po vvg-u pljuvat!!
doraaa:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:14   #59
Imam jedno pitanje, 4. sam razredi planiram upisati VVG smjer ORS, vidim da je icjena 13 somova godina, pa mi nije jasno 13 somova za izvanredno ili redovno, te kakva je razlika :S
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 12:58   #60
Wink

Quote:
gawran kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, 4. sam razredi planiram upisati VVG smjer ORS, vidim da je icjena 13 somova godina, pa mi nije jasno 13 somova za izvanredno ili redovno, te kakva je razlika :S
Cijena ti je ista za oboje,razlika ti je u tome što kao redovni polaznik imaš pravo na x-icu,prijevoz,studentski dom i raspored predavanja je drugačiji te više prate dali si na predavanjima.
vvgpolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.