Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2006., 09:05   #21
Quote:
-ana- kaže:
meni je bash frizerka neki dan rekla da se kod uvijanja ne koristi niti pjena, niti lak za kosu, nego-kmh, k vragu-ne mogu se sad sjetiti kak se to zove.... uglavnom onak se rasprsi ko lak za kosu.. ali, lak nije....jel netko zna kak se to zove...? ja zaboravise

curl activator?
alexia vespertine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 13:10   #22
Quote:
lianne kaže:
jao sad sam ukomirana
imam svilenkastu kosu i bas mi ne drzi nis,a viklere nisam probala,pa sam se ponadala da je to mozda dobro rjesenje...jedino sto su mi vrhovi malo susi,pa ako mozda namocim vrhove vodom...dugo drzim viklere i zabetoniram ucvrsicvacima-podrzi par sati dok se svi ne napiju,a poslije vise nitko nis ni ne vidi
a koliko ja trebam tog kupiti?srednje gusta kosa...
Čega? Viklera ili učvršćivača?
Bitna je dužina kose i veličina viklera. Ne znam kolike kovrče želiš. Recimo da će ti dva pakovanja biti dovoljna (mislim na viklere) i jedna pjena za kosu ili šta ćeš već koristiti.

Nego, ako ti je kosa svilenkasta, pretpostavljam i glat ravna, zašto je tako mučiti. Napravi nekakvu zgodnu frizuru sa ravnom kosom. Koliko se samo energije izgubi na izvlačenje pramenova na četku, ravnanje itd.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 13:53   #23
Quote:
ditta kaže:
Čega? Viklera ili učvršćivača?
Bitna je dužina kose i veličina viklera. Ne znam kolike kovrče želiš. Recimo da će ti dva pakovanja biti dovoljna (mislim na viklere) i jedna pjena za kosu ili šta ćeš već koristiti.

Nego, ako ti je kosa svilenkasta, pretpostavljam i glat ravna, zašto je tako mučiti. Napravi nekakvu zgodnu frizuru sa ravnom kosom. Koliko se samo energije izgubi na izvlačenje pramenova na četku, ravnanje itd.
kosa mi je totalka ravna-izgleda ko speglana...zdrava i svilenkasta duzine do pupka...
kad takvo nesto imas cijelu zivot,onda umires za kovrcama...a sad vidjet cemo da li ce uspjet...kod frizerke sam pod haubom po sat i pol i stavi puste kemije,pa se kovrce ipuste za nekoliko sati...ali kosa ostane valovita do sutradan-pa me to tjesi
ne znam koliko ih ima u pakiranju i kolike cu uzeti-pa cu vidjeti na licu mjesta,ali vjerujem da cu trebati vise od 2 pakunga..ali sve jos ovisi o tome kakve cu uzeti
uzet cu pjenu i lak..pjenu cu u toku procesa stavit,a lakom na kraju pospricat-jel to ok?
hvala na pomoci
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 14:06   #24
Trebalo bi to upaliti..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 14:28   #25
Quote:
lianne kaže:
kosa mi je totalka ravna-izgleda ko speglana...zdrava i svilenkasta duzine do pupka...
kad takvo nesto imas cijelu zivot,onda umires za kovrcama...a sad vidjet cemo da li ce uspjet...kod frizerke sam pod haubom po sat i pol i stavi puste kemije,pa se kovrce ipuste za nekoliko sati...ali kosa ostane valovita do sutradan-pa me to tjesi
ne znam koliko ih ima u pakiranju i kolike cu uzeti-pa cu vidjeti na licu mjesta,ali vjerujem da cu trebati vise od 2 pakunga..ali sve jos ovisi o tome kakve cu uzeti
uzet cu pjenu i lak..pjenu cu u toku procesa stavit,a lakom na kraju pospricat-jel to ok?
hvala na pomoci
Trebalo bi da izdrži do ponoći. Za svaki slučaj nemoj na tulum doći prerano, nego nešto kasnije.

Kad idući dan budeš prala kosu stavi nekakvu hranjivu masku, jer nije baš dobro stavljati toliko sredstava za učvršćivanje.

Nadam se da će uspjeti.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 14:38   #26
Quote:
ditta kaže:
Trebalo bi da izdrži do ponoći. Za svaki slučaj nemoj na tulum doći prerano, nego nešto kasnije.

Kad idući dan budeš prala kosu stavi nekakvu hranjivu masku, jer nije baš dobro stavljati toliko sredstava za učvršćivanje.

Nadam se da će uspjeti.
tnx
javim..nece me bit neko vrijeme,ali dignem topic
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 15:13   #27
Quote:
alexia vespertine kaže:
curl activator?
nemam pojma jos se nisam sjetila
ima li taj curl activator neki drugi naziv?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 16:25   #28
Quote:
-ana- kaže:
nemam pojma jos se nisam sjetila
ima li taj curl activator neki drugi naziv?
pokretač kovrči
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 19:47   #29
Quote:
ambasadorica kaže:
pokretač kovrči
nije
sutra budem skoknula do svoje frizerke bash da je pitam... nije bad, frizerski se nalazi tu u mom kvartu
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 19:48   #30
.......i kod kovrcanja je bitno da se "uzimaju" mali/manji pramenovi.....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 10:25   #31
Ja obožavam one gumene iz dm-a, stavim na veće pramenove, držim pol sata na vlažnoj kosi, posušim do kraja, skinem i dobijem divne "prirodne" kovrče i onda još malo silikona za postojanost....i savršeno. Silikon + za postojanost frizure sam tek nedavno otkrila, vraška stvar.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 11:25   #32
Quote:
Ponosna kaže:
Ja obožavam one gumene iz dm-a, stavim na veće pramenove, držim pol sata na vlažnoj kosi, posušim do kraja, skinem i dobijem divne "prirodne" kovrče i onda još malo silikona za postojanost....i savršeno. Silikon + za postojanost frizure sam tek nedavno otkrila, vraška stvar.
Pliz mi reci cijenu tih gumenih uvijaca iz dm-a i koliko ih ima u pakovanju???
Nakovrcala bi kosu za Novu pa da kupim to danas! Thx
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 12:32   #33
a mozes meni rec malo detaljnije o tom silikonu? sta je? kad se stavlja? kako "djeluje"? koliko kosta? od koje firme? thx
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 12:27   #34
Ja koristim velike,čupave, samostojeće viklere za ravnanje kose i ne počupaju kosu ako je fino raščešljanu staviš na njih. Ja svaki pramen rasčešljam i onda stavim, prilično debeli pramen jer nemam živaca za tanke, a kosa mi mora biti više od pola suha. Držim oko pola sata, kako kad i super mi izvuku kosu, a da je opet ne opeglaju slamnasto.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:21   #35
Quote:
Ponosna kaže:
Ja obožavam one gumene iz dm-a, stavim na veće pramenove, držim pol sata na vlažnoj kosi, posušim do kraja, skinem i dobijem divne "prirodne" kovrče i onda još malo silikona za postojanost....i savršeno. Silikon + za postojanost frizure sam tek nedavno otkrila, vraška stvar.
Jesu to oni crveni? Može se u njima spavati? Ja imam oriđiđi neke, gumene, al tak boli nasloniti se u njima, kamoli leći. No kovrče su zato savršene!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:42   #36
tih gumenik uvijača... šatapića (kak ja to zovem) sam vidjela u tušu da ima... i to stvarno veliki izbor... od malih, do velikih, od tankih do debelih i u svim bojama

a jeste probali uvijati kosu folijom? imaju isti učinak kao i štapići
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:36   #37
Quote:
-anna- kaže:
a jeste probali uvijati kosu folijom? imaju isti učinak kao i štapići
Je, a kovrče su ful prirodne i pravilne. Al nekad znaju skliznuti, pa su mi draži uvijači.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:53   #38
na kraju sam crnog vraga radila za novu,jer nisam stigla posvetiti se viklerima,prouciti ih i kupiti,nego sam brzinski prosla kroz dm bacivsi samo 1 pogled(i nije bio bas neki izbor-moze bit da je sve pokupovano)..decko je bio samnom,a znate kakvi su muskarci nakon 3 sata povlacenja po ducanima i zamaranja shopingmanijom...
ali kad tad cu ih upiknuti...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 19:49   #39
Quote:
Rock Star kaže:
Je, a kovrče su ful prirodne i pravilne. Al nekad znaju skliznuti, pa su mi draži uvijači.
dođi da ti ih moja mama stegne... nema da ti onda išta sklizne
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:35   #40
kako sa folijom?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.