Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 17:54   #1
Nikad nije kasno :)

Jedna životna priča za ove blagdane i dokaz da nikada nije kasno i ne treba odustati nikada od nekoga do koga vam je stalo..

Prije od prilike 7 godina dok sam bio u braku koji se raspadao i nisam bio sretan upoznao sam jednu djevojku sasvim slučajno. Nisam joj rekao da sam oženjen jek nisam imao nikakvih ozbiljnih namjera, u roku od par tjedana shvatio sam koliko sam sretan s njom. Ubrzo posle toga tadašnja žena je napokon pristala da potpise razvod i to se sve završilo. Trebalo mi je još skoro dva tjedna da kažem toj djevojci da sam bio oženjen i naravno očekivao sam da će biti ljuta, razočarana..međutim rekla je samo "znala sam" i čekala je da ja kažem istinu.

Proveli smo skoro godinu dana zajedno ali često sam mislio da ona zaslužuje nekoga tko je spreman provesti život s njom, netko tko joj može dati srce i dušu, nisam bio siguran da to mogu iako sam je volio više nego bilo koga drugoga u životu. Proveli smo puno vremena putujući, kupovao sam joj poklone, dao joj prsten, onda mi je jedan dan rekla da ona želi mene a ne novac i da vidi da je volim ali da nisam potpuno s njom..

Rekao sam joj da nije istina ali bila je u pravu, poslije prvog braka imao sam strah da će se sve promijeniti posle vjenčanja kao prvi put, volio sam je više od života ali jedan dan sam joj ostavio pismo i otišao, promijenio broj telefona, emajl, uradio sve što mogu da me ne može kontaktirati..mislio sam zaboraviti ću je i ona će mene i to je najbolje za oboje. Da će mo naći sreću jednog dana..

Nakon skoro 3 godine došao san nazad u grad gdje je živjela prije (kad sam otišao bilo je skoro 1000km od nje). Došao sam do njene kuće i sjedio u autu skoro pola sata dok nisam izašao i pozvonio. Vrata mi je otvorila žena sa bebom u rukama ali to nije bila ona. Nisam imao njen novo broj (tokom godina ga je promijenila valjda) ni emajl, nije radila u istoj firmi, ovo je bio jedni način da je nađem osobno. Pitao sam tu ženu da li možda zna tko je živio u toj kuci prije nje i ocekivao sam da će reći ne ali pitala me je samo kako se zovem, kad sam rekao zamolila me je da sačekam minut i otiska u kuhinju. Vratila se sa pismom za mene. Uzeo sam i mislim da nisam rekao ni hvala i otišao. Otišao sam nazad u hotel i poslije 2 pića otvorio.

Kad se odselila ostavila mi je pismo ako je slučajno budem ikada tražio i ova žena je zadržala to pismo skoro 2 godine.

Mislio sam pisaće nešto loše, ili biti dugačko pismo ali kad sam otvorio napisala mi je samo adresu, bez broja telefona, i da me voli.

Još je u istom gradu, sjeo sam u auto i otišao iako je bilo skoro 10 naveče. Ovaj put sam odmah pozvonio i ona je otvorila vrata, bez ijedne jedine riječi me zagrlila i mislim da je to trajalo satima iako je bilo par minuta (-15 napolju), ušli smo unutra i kad smo završili priču bilo je oko 6 ujutro.

To je bilo prošle godine, nakon 3 godine što nismo biki zajedno, danas je prvi božić zajedno!

Ima tu još puno šta reći ali dosta za sada..
Medvedov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 17:58   #2
Jel plaćaju za pisanje takvih priča?
A zašto si uopće otišao od nje? O majke ti...
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:06   #3
Nadam se da ćeš ovaj put zaista i ostati
Želim vam svu sreću ☺
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:13   #4
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Jel plaćaju za pisanje takvih priča?
A zašto si uopće otišao od nje? O majke ti...
Baš zvuči totalno fejk, bljak.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:16   #5
Koja je poanta???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:17   #6
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Koja je poanta???
Da nikad nije kasno. A najjači mi je dio s pismom. Nisam upratila o kojoj zemlji se radi, ali kod nas bi masa ljudi to odmah bacila u smeće, ili brzo pogubila, kakvo čuvanje 2 godine, kakvi bakrači.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:20   #7
Lijepa prica, bez obzira jel istinita ili ne
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:22   #8
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Lijepa prica, bez obzira jel istinita ili ne
Još nije umrla romantika u tebi Sigurno bi ti bilo i slatko da ljubav tvog života samo jednog dana nestane i izgubi joj se svaki trag zbog nekih njegovih bijesnih glista i psihičkih problema
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:22   #9
Zvuci lijepo I totalno nestvarno. Lijepo je ovako kao pricica na forumu, ali bas da vjerujemo da to postoji osim u americkim filmovima.. njah, ne bas..
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:27   #10
Quote:
Medvedov kaže: Pogledaj post
...danas je prvi božić zajedno!
A vrlo vjerojatno i zadnji.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:28   #11
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Još nije umrla romantika u tebi Sigurno bi ti bilo i slatko da ljubav tvog života samo jednog dana nestane i izgubi joj se svaki trag zbog nekih njegovih bijesnih glista i psihičkih problema
Ne shvaćaš ti to, on je nju spucao za njeno dobro, jer, iako je voli više od života, nije spreman provesti život s njom, iako je friško single i s dosta para, jer bi se sve moglo promijeniti poslije vjenčanja, kao i prvi put. Kao da ga netko sačmaricom tjera da je brzo ženi, prije nego je bolje upozna. I onda

Quote:
Medvedov kaže: Pogledaj post
...volio sam je više od života ali jedan dan sam joj ostavio pismo i otišao, promijenio broj telefona, emajl, uradio sve što mogu da me ne može kontaktirati..mislio sam zaboraviti ću je i ona će mene i to je najbolje za oboje.


Čak mislim da je zbilja i bio najmanje jedan sličan američki proser od filma.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:45   #12
Quote:
Medvedov kaže: Pogledaj post
emajl
emajl
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:45   #13
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Još nije umrla romantika u tebi Sigurno bi ti bilo i slatko da ljubav tvog života samo jednog dana nestane i izgubi joj se svaki trag zbog nekih njegovih bijesnih glista i psihičkih problema
Jebiga, ako vec mora, nek to ucini sto prije, da i ja mogu u potragu za novom ljubavi
Btw, cim smo prohadali, bila sam svjesna te mogucnosti, ili da mu u zivot uleti neka nova osoba. Citavo vrijeme sam spremna na to. Uzivam dok traje, ako se prekine, idemo dalje, nije kraj svijeta, ne daj Boze veceg zla
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 19:25   #14
Ja sam ovo procitala.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:31   #15
A otkad se to treba “pristati na razvod “ i “potpisati razvod “ ?

Razvodi se tužbom ili sporazumno - nitko ne ostaje na silu u braku jer se druga strana eto, ne želi razvesti ..

To si vidio u američkim filmovima , pretpostavljam ..

Ne kužim čemu ova priča ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:33   #16
Istina je sve, nažalost (zbog 3 god) i na sreću (zbog sada). Otišao sam jel je to bilo najlakse, lako je otići a teško je ostati i pričati o svemu, kukavički način znam ali onda je to bilo najlakse.

Poenta je da nikad nije kasno, da nisu svi ljudi isti i kada je nešto suđeno onda će se desiti.

Dok smo bili zajedno prije nego sam otišao govorila mi je kako jedva čeka da provedemo praznike zajedno, ja sam otišao 4 prosinca, sada smo proveli božić zajedno i tako će biti sve ostale božice i dane.

Ne znam zašto je žena sačuvala to pismo ali da nije ništa od ovoga ne bi bilo. Kad je ona otvorila vrata mislio sam gotovo je sve, nema nade više ali eto bilo je suđeno.
Medvedov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:36   #17
Untontested razvod je najlaksi, u mome slučaju bilo je puno toga i dok su se odvjetnici svađali prošlo je puno vremena, ona iz inata nije htjela da potpise.
Medvedov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:51   #18
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Lijepa prica, bez obzira jel istinita ili ne
I meni se sviđa .

Kaj, ak čitam knjige koje su fikcija mogu i izmišljene teme na forumu .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:55   #19
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Koja je poanta???
Poanta je - izbrišite emajl i počnite pisati jebena pisma.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:57   #20
Quote:
Medvedov kaže: Pogledaj post
Istina je sve, nažalost (zbog 3 god) i na sreću (zbog sada). Otišao sam jel je to bilo najlakse, lako je otići a teško je ostati i pričati o svemu, kukavički način znam ali onda je to bilo najlakse.

Poenta je da nikad nije kasno, da nisu svi ljudi isti i kada je nešto suđeno onda će se desiti.

Dok smo bili zajedno prije nego sam otišao govorila mi je kako jedva čeka da provedemo praznike zajedno, ja sam otišao 4 prosinca, sada smo proveli božić zajedno i tako će biti sve ostale božice i dane.

Ne znam zašto je žena sačuvala to pismo ali da nije ništa od ovoga ne bi bilo. Kad je ona otvorila vrata mislio sam gotovo je sve, nema nade više ali eto bilo je suđeno.
Da,ali za to ipak treba dvoje ljudi .

Vidim i po temama dolje na US,a i u medijima se to spominje,ovi blagdani bude ono najljepše u nama (uglavnom djetinjstvo),ona se spremala za to,a ti otišao.3 godine te čekala

Priča je lijepa,lijepo ispričano,nadam se da je istina.Ali ovdje jedino ona zaslužuje respect,i želim joj sve najbolje Nemoj ju više nikada napustiti
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger