Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 23:31   #21
možeš joj šapnuti,jebat ću te dok ne crkneš mislim da je to romantično.......... meni zvuči romanično
__________________
you hate me because I'm black...
kolibrić is offline  
Old 07.05.2009., 23:36   #22
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..

Evo npr. da je tokom penetracije u dupe zoveš imenom

neke od svojih bivših djevojaka koje ona poznaje!


Mislim da bi je to uzbudilo do srži i da bi vam popravilo seks do ultimativnih

granica!!!
__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Old 08.05.2009., 00:32   #23
Quote:
phantom_fuxor kaže: Pogledaj post
pročitao sam
oćeš mi dopustit da vježbam na tebi ?

btw... tako nešto nisam mogo s bivšom jer je bila previše zatvorena, ali ima jedna s kojom sam dobar ako dođe do seksa bit će wooohoooooo
Dirty talk mozes vjezbat
Ja sam shvatila da je upravo takav govor za mene extra napaljujuci.

@ ta.ja, ne boj se shvatio je samo mi je bolje kad to dodje spontano
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 08.05.2009., 01:10   #24
Ma sve ok, samo sam zapravo pita koje bi to riječi, rečenice, izrazi bili koji bi nekoga mogli napaliti? Kad se to ukomponira kroz laganu dominaciju, zvuči super..
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 08.05.2009., 01:13   #25
ta.ja ti je to prilicno dobro opisao/la (nisam primjetila kojeg je spola osoba, sorry ), ali ako ti to nemas u sebi tesko da ces tek tako uspjeti. Mislim, sto ne znaci da zbilja neces, ali mozda ces se morati malo vise potruditi.

Ja isto kao tvoja cura volim grubo i u prethodnoj vezi sam decku jednom prilikom rekla da me veze i radi neke grublje stvari. Sta je on uradio? Vezao me i nastavio da njezno plazi po meni
Nisam mu nista rekla zbog toga, vidjela sam da ne umije, a meni nije gust ako moram govoriti svaki potez.

A sada ovaj decko je potpuno drugaciji, ima to u sebi
Maloprije, dok je bio kod mene, rekla sam mu da zelim da me napali onako grubo i brzo kako on to zna. I znao je tacno na sto mislim

Izgubila sam se u sekundi

A za dirty talk... Pa jel ti to volis?
Opet ponavljam, s prethodnim deckom ni to nisam voljela jer on to nije znao niti volio raditi tako da je i meni bilo bezveze i pomisliti da cujem od njega kako me recimo tokom seksa zove Kurvo.
S ovim je to najnormalnije i mene licno pali kad me zove... pa ne bih bas o tome kako me zove. Ali ugl. zna me uhvatiti za vrat s ledja i govoriti sta bi mi radio, ali samo one grube i prljave stvari. Poput, razvalicu ti... ahahahah, znas i sam
Ranini is offline  
Old 08.05.2009., 01:26   #26
Svremena na vreme opalis je rukom po zadnjici to je standard al vecina to voli. Onda uzmes pa je vredjas itd... Procitaj par erotskih prica pa ces vec dobiti ideje.
__________________
Forum-RS
jovica888 is offline  
Old 08.05.2009., 07:09   #27
nekima nikakve rijeci nece pomoci... ali ajd...

u svakom slucaju, pretpostavljam da joj je dosta sranja iz romanticnih komedija i da se oce normalno poseviti da vidi sve zvijezde. zene vole biti dobro izjebane, vole kada ne mogu otvoriti oci poslije sexa jos neko vrijeme. e, pa... izjebi je onda, da mora zagurat glavu u jastuk, da strga plahte sa kreveta.... u get the picture.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 08.05.2009., 08:44   #28
ko dominantan se ili rodiš ili to nisi... nemreš "naučit" na forumu...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 08.05.2009., 10:28   #29
Quote:
Ranini kaže: Pogledaj post
Ja isto kao tvoja cura volim grubo i u prethodnoj vezi sam decku jednom prilikom rekla da me veze i radi neke grublje stvari. Sta je on uradio? Vezao me i nastavio da njezno plazi po meni
Nisam mu nista rekla zbog toga, vidjela sam da ne umije, a meni nije gust ako moram govoriti svaki potez.

A sada ovaj decko je potpuno drugaciji, ima to u sebi
Maloprije, dok je bio kod mene, rekla sam mu da zelim da me napali onako grubo i brzo kako on to zna. I znao je tacno na sto mislim

Izgubila sam se u sekundi
Mogu zamisliti tvoje razočaranje


Quote:
jovica888 kaže: Pogledaj post
Svremena na vreme opalis je rukom po zadnjici to je standard al vecina to voli. Onda uzmes pa je vredjas itd... Procitaj par erotskih prica pa ces vec dobiti ideje.
Meni vrijeđanje žene nikako ne može biti seksi niti uzbuđujuće

Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko dominantan se ili rodiš ili to nisi... nemreš "naučit" na forumu...
Slažem se s tobom. Ali ne mislim da bi oni krenuli u SM onako za ozbiljno, više je to izlet, malo za začiniti seks.
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 13:52   #30
ma koji sm.. .. ni blizu..
ovo je tek jos jedna skolica..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 08.05.2009., 14:35   #31
Hehhhh stari .......pa to ti treba doći samo od sebe.

Opusti se, gledaj je i pričaj o onome što vidiš ispred sebe.....Ako mene uzbuđuje i razluđuje partnerica pored mene.....riječi same naviru i govorim svašta u ritmu tog uzbuđenja.........

.....ajd možeš onak kroz stisnute zube u ritmu sexa siktati....
Pičkice...jel ti se sviđa ova moja kurčina koja udara o tebe. Mmmmmm kako ti je slatka ta obrijančica il kakva već ))). Želiš li jače i dublje?....Mmmmm primi me za jaja dušo.....ona su tako željna tvojih milovanja....jaojjjjj kako te slatko jebati pičice, jebačice moja....kako ti se sise klatare....mmmm koji slatki puding kako ja to volim mijesiti......mmmmm obliži mi sada kurčinu, sviđa li te se taj buzdovanček mmmmmmm..................
...eto jebga........ma samo se opusti i riječi će doći same od sebe
Barr is offline  
Old 08.05.2009., 15:43   #32
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post
Hehhhh stari .......pa to ti treba doći samo od sebe.

Opusti se, gledaj je i pričaj o onome što vidiš ispred sebe.....Ako mene uzbuđuje i razluđuje partnerica pored mene.....riječi same naviru i govorim svašta u ritmu tog uzbuđenja.........

.....ajd možeš onak kroz stisnute zube u ritmu sexa siktati....
Pičkice...jel ti se sviđa ova moja kurčina koja udara o tebe. Mmmmmm kako ti je slatka ta obrijančica il kakva već ))). Želiš li jače i dublje?....Mmmmm primi me za jaja dušo.....ona su tako željna tvojih milovanja....jaojjjjj kako te slatko jebati pičice, jebačice moja....kako ti se sise klatare....mmmm koji slatki puding kako ja to volim mijesiti......mmmmm obliži mi sada kurčinu, sviđa li te se taj buzdovanček mmmmmmm..................
...eto jebga........ma samo se opusti i riječi će doći same od sebe
Sve stoji, seks je stvarno super, uživamo, ona svrši po nekoliko puta, definitivno je to orgazam poslije kojeg se ona okrece na prsa, stavi jastuk na glavu, samo me zanimalo koje su to perverzne rečenice, riječi koje koristite? jel je gušiš lagano radi većeg užitka i sl.?
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 08.05.2009., 17:04   #33
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
Sve stoji, seks je stvarno super, uživamo, ona svrši po nekoliko puta, definitivno je to orgazam poslije kojeg se ona okrece na prsa, stavi jastuk na glavu, samo me zanimalo koje su to perverzne rečenice, riječi koje koristite? jel je gušiš lagano radi većeg užitka i sl.?
Naj je gušit prijatelju....buš je zadavil
.....bum ja još išao kao sukrivac s tobom u bajbok kad se napališ i udaviš je... zadaviš

pročitaj si neku erotsku priču pa nauči dionice na pamet ak ti ništ ovak ne pada dok je šajbaš
Barr is offline  
Old 08.05.2009., 19:50   #34
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
Sve stoji, seks je stvarno super, uživamo, ona svrši po nekoliko puta, definitivno je to orgazam poslije kojeg se ona okrece na prsa, stavi jastuk na glavu, samo me zanimalo koje su to perverzne rečenice, riječi koje koristite? jel je gušiš lagano radi većeg užitka i sl.?
A možda i postoji neki skriveni potencijal u tebi
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 20:30   #35
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 08.05.2009., 20:31   #36
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
A možda i postoji neki skriveni potencijal u tebi
ma to joj je super, nego neki su, osim tebe, shvatili skroz drugačije temu! ja sam samo pita koje su riječi ili rečenice kojima napaljuju partnera/icu.. btw ova tvoja ideja sa povezom preko očiju mi je super!
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 08.05.2009., 20:59   #37
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko dominantan se ili rodiš ili to nisi... nemreš "naučit" na forumu...
ah moze malo inspiracije dobiti i odvaziti kad kazemo da volimo da nas se scepa, stisne , nabija, zacupa, pljesne ...
ako nema "kurvo kujice, dronfuljo..." u rijecniku, moze i "nabij mi se macko, da te ispunim, jesi ga zeljna jesi, evo ti lutko sve za tvoju picku..."
tak nest, ako je receno pravim tonalitetom dobro je

one zesce stvari ostaviti za one koji to imaju u krvi

evo jos malo inspiracije

Kaisem po dupetu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 08.05.2009., 21:00   #38
Meni je trenutno favorit "Šta je droljo, jel bi primila još jedan kurac u sebe sad, jelda bi"

djeluje obostrano
El Bradbury is offline  
Old 08.05.2009., 21:32   #39
volim kad mi kaze krzljavko moj gremlinasti di ti pickica
PinkFrodo is offline  
Old 08.05.2009., 21:34   #40
Jel septy, jel ti voliš kad ti kaže da si prava drolja?
El Bradbury is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger