Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 10:20   #21
''Hvala ti na uspomenama'' je odlicna knjiga.Na nekim dijelovima sam se bas fino nasmijala,onaj dio di ju slucajno prikazu na tv-u sto ona naravno ne zna pa pravi budalu od sebe
puzzlee89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 20:49   #22
evo ja kupila danas "Dar" nisam mogla odoliti kad sam je vidjela
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:09   #23
Čitala sam samo "Hvala ti na uspomenama", nije loše za razbibrigu, ali ništa više od toga. Svidio mi se humor i napetost, glavni muški lik te lagan i pristupačan stil pisanja. Ostalo ću čitati ako ikad budem imala vremena.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:25   #24
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post
I ja sam pročitala sve te četiri njezine knjige. Prvu sam pročitala P.S. Volim te i ona me ujedno najviše oduševila. Preporučila sam ju svim svojim prijateljicama. Sve je čitaju.
Njezin stil pisanja mi se jako sviđa, zabavna je, lako se čita i uvijek ostavi trag. Njezina djela se pamte bezobzira što je neki smatraju 'lakim štivom'.
Definitivno želim čitati još njezinih knjiga, uživala sam čitajući svaku.
Moram priznati da me razočarao kraj Da me barem možeš vidjeti, ja se uvijek nadam sreći na kraju.
Slažem se u potpunosti ja se kod takvih knjiga uvijek nadam sretnom završetku a na kraju ove sam plakala ko kišna godina i ako je to jedina knjiga koju sam pročitala od ove spisateljice
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:45   #25
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti ja se kod takvih knjiga uvijek nadam sretnom završetku a na kraju ove sam plakala ko kišna godina i ako je to jedina knjiga koju sam pročitala od ove spisateljice
sta cekas, odma navali na ostale
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:19   #26
Quote:
Original Doll kaže: Pogledaj post
sta cekas, odma navali na ostale
Huh da bar stignem neznam koju bi prije Noru,Amandu,SEP,Ceciliu uh
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 06:54   #27
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Huh da bar stignem neznam koju bi prije Noru,Amandu,SEP,Ceciliu uh
jednu po jednu knjigu od svake... da ne bude monotono stalno citat istu spisateljicu
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:55   #28
Čitala sam Da me barem možeš vidjeti i oduševila me.
To mi je njena najdraža knjiga, isplakala sam litru suza čitajući tu knjigu, baš mi se svidjela i sad je konačno posjedujem .

Na kraju duge mi je se također svidjela, po mojem je mišljenju lošija od DMBMV, ali sve u svemu, nije mi žao što sam je pročitala.
Lako se čita, priča je ispričana na zanimljiv način i to mi se svidjelo.

P.S. Volim te sam čitala nakon što sam film odgledala nekih 10 puta , ali mogu slobodno reći da me film malkice više oduševio nego knjiga (inače je uvijek obrnuto).
Plakala sam i na film i na knjigu.

Cecelia mi je simpa ženska, gledala sam neki njen intervju na You Tube-u i stvarno se čini kao draga osoba.
Knjige mi se više manje sviđaju iako ne mislim da je izvanredan pisac ili nešto slično, ima puno puno boljih pisaca od nje. Prosječne su, neke bolje, neke lošije.
Ne bih je baš svrstala u šund literaturu.

Dakle, moj favorit je Da me barem možeš vidjeti.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:07   #29
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
P.S. Volim te sam čitala nakon što sam film odgledala nekih 10 puta , ali mogu slobodno reći da me film malkice više oduševio nego knjiga (inače je uvijek obrnuto).
Plakala sam i na film i na knjigu.

mislila sam da sam jedina. to je moj jedini takav slučaj.
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 08:29   #30
Jucer sam bila u tisku i nasla knjigu Dar...bila sam u velikojjjj napasti da ju kupim,ali cijena me odbila Morat cu zicat to od nekoga za Bozic
puzzlee89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:28   #31
a je ko procitao dar, kakva je? s kojom knjigom se moze usporediti?????
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:50   #32
Quote:
assi kaže: Pogledaj post

mislila sam da sam jedina. to je moj jedini takav slučaj.
I ja sam mislila da sam jedina. Svi se čude kad kažem da mi je film bolji, ali eto.
Inače, Parfem, povijest jednog ubojice (film) mi je također bolji od knjige i to su moji jedini grijesi.

Quote:
puzzlee89 kaže: Pogledaj post
Jucer sam bila u tisku i nasla knjigu Dar...bila sam u velikojjjj napasti da ju kupim,ali cijena me odbila Morat cu zicat to od nekoga za Bozic
Koliko košta Dar?
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:02   #33
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Koliko košta Dar?
http://www.profil.hr/knjiga/dar/34151/

cca 116kn
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:17   #34
Quote:
Original Doll kaže: Pogledaj post
Čekat ću još, doći će i ona jednom na 20 kuna.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:23   #35
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Čekat ću još, doći će i ona jednom na 20 kuna.


Neće baš na 20, ali 40 hoće. A i blagdani i dani darivanja su jako blizu.

Moram priznati (i sramim se zbog toga) prvi put sam čula za njezine knjige ovdje na forumu. Jučer sam počela čitati Na kraju duge i oduševljena sam. Sva sreća što je danas cijeli dan padao snijeg, pa sam već skoro na kraju knjige. Stalno si govorim, još ovo poglavlje, pa još ovo poglavlje i nikak da se odvojim od nje. Preporučam ju svakome.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:39   #36
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post


Neće baš na 20, ali 40 hoće. A i blagdani i dani darivanja su jako blizu.

Moram priznati (i sramim se zbog toga) prvi put sam čula za njezine knjige ovdje na forumu. Jučer sam počela čitati Na kraju duge i oduševljena sam. Sva sreća što je danas cijeli dan padao snijeg, pa sam već skoro na kraju knjige. Stalno si govorim, još ovo poglavlje, pa još ovo poglavlje i nikak da se odvojim od nje. Preporučam ju svakome.
Pa, 40 kn je svakako bolje od 100 i nešto.

Na kraju duge se stvarno jako lako i čita, niti ja je nisam mogla ispustiti kad sam krenula.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:11   #37
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Čekat ću još, doći će i ona jednom na 20 kuna.
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post


Neće baš na 20, ali 40 hoće. A i blagdani i dani darivanja su jako blizu.
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Pa, 40 kn je svakako bolje od 100 i nešto.
da bar! rijeci vam se pozlatile! ja cekam da opet koji knjigu izdaju za 39 ali nista nesto tipa cecelia, nora isl.
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:20   #38
Moja djevojka ih je sve počitala ja sam samo pogledao film(PS Volim te),ali navodno je ženska ljubimica Irskog premijera ali ne znam jel se tako probila ili je to samo posljedica,budući da je za mali zemlju ona zbilja veliko ime?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 03:08   #39
Da me barem možeš vidjeti

Kupila na blef ,kad je bila na sniženju i oduševljena sam

I ja plakala na kraju

''Kada pukne srce nastane tišina.''
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 09:29   #40
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Moja djevojka ih je sve počitala ja sam samo pogledao film(PS Volim te),ali navodno je ženska ljubimica Irskog premijera ali ne znam jel se tako probila ili je to samo posljedica,budući da je za mali zemlju ona zbilja veliko ime?
Nemam pojma kakve odnose ima s irskim premijerom, znam samo da je tamo postala popularna kad je objavila P.S. Volim te. Uostalom, tad je i u svijetu postala popularna.

Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Da me barem možeš vidjeti

Kupila na blef ,kad je bila na sniženju i oduševljena sam

I ja plakala na kraju

''Kada pukne srce nastane tišina.''
Moja najdraža . I ja sam plakala , divna je knjiga.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.