Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2011., 03:44   #1
Smile Spoj motora i generatora

Poštovani, vidim da među vama ima popriličan broj stručnjaka koji bi mi mogli pomoć. Naime imam motor od skutera od kojega namam koristi, a tu i tamo bi mi dobro došao agregat. Naletio sam na nekoliko oglasa koji prodaju sami generator od agregata po razumnoj cijeni, ali su bez slike ili se ne dovoljno dobro vidi utor tj. spoj između radilice i rotora.

Dali možda netko od vas ima sliku rotora, da vidim bili moga nekakvi produžetak sa remenicom spojit na mjesto koje je predviđeno za radilicu. Ili mi bar rječima opisat dali je to moguće.

Hvala!

Zadnje uređivanje p.l.u.r. : 27.12.2011. at 04:08.
p.l.u.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 10:38   #2
Ajmo od početka!
1. Koliko je jak motor?
2. Trebat ćeš ga "tjerati" 3000 okretaja u minuti
3. Moći ćeš prikopčati generator "skoro" pola snage motora (ovisi o potrošaču)!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 11:26   #3
Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Poštovani, vidim da među vama ima popriličan broj stručnjaka koji bi mi mogli pomoć. Naime imam motor od skutera od kojega namam koristi, a tu i tamo bi mi dobro došao agregat. Naletio sam na nekoliko oglasa koji prodaju sami generator od agregata po razumnoj cijeni, ali su bez slike ili se ne dovoljno dobro vidi utor tj. spoj između radilice i rotora.

Dali možda netko od vas ima sliku rotora, da vidim bili moga nekakvi produžetak sa remenicom spojit na mjesto koje je predviđeno za radilicu. Ili mi bar rječima opisat dali je to moguće.

Hvala!


ako nisi zadovoljan, vjeruj mi nisam ni ja sa viđenim
__________________
Mark Twain je lijepo rekao: "Nikad se ne svađajte s glupim ljudima,oni će vas spustiti na svoju razinu i onda potući sa svojim iskustvom" !
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:20   #4
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ajmo od početka!
1. Koliko je jak motor?
2. Trebat ćeš ga "tjerati" 3000 okretaja u minuti
3. Moći ćeš prikopčati generator "skoro" pola snage motora (ovisi o potrošaču)!

Motor je 50 ccm, 4 kw. Kad si spomenia snagu motora tu mi nešto ne štima.

Grubo gledano motor od 50 ccm ima popriličan okretni moment. Sama težina skutera je cca. 100kg plus težina vozača, sa kvarat gasa dostiže bar 3 000 okretaja, a potrošnja minimalna. Znači taj motor ''gura'' više od 150 kg, zar bi trebao biti problem okretati i da je 10Kw generator. A opteretit ga na npr. 6 kw.

Mislia sam te ''sitnice'' proći sa doktorom matematike i fizike. Omjer jedne i druge remenice...

PLUS Hvala na slikama već sam ih vidia. Vidi se sve osim tog spoja šta meni treba. Hvala svejedno!

Zadnje uređivanje p.l.u.r. : 27.12.2011. at 16:31.
p.l.u.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 20:42   #5
Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Motor je 50 ccm, 4 kw. . A opteretit ga na npr. 6 kw.
Perpetum mobile!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 21:04   #6
Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Motor je 50 ccm, 4 kw. Kad si spomenia snagu motora tu mi nešto ne štima.

Grubo gledano motor od 50 ccm ima popriličan okretni moment. Sama težina skutera je cca. 100kg plus težina vozača, sa kvarat gasa dostiže bar 3 000 okretaja, a potrošnja minimalna. Znači taj motor ''gura'' više od 150 kg, zar bi trebao biti problem okretati i da je 10Kw generator. A opteretit ga na npr. 6 kw.

Mislia sam te ''sitnice'' proći sa doktorom matematike i fizike. Omjer jedne i druge remenice...

PLUS Hvala na slikama već sam ih vidia. Vidi se sve osim tog spoja šta meni treba. Hvala svejedno!
Polako, idemo redom,
Nemaš mi se potrebe zahvaljivati - inače to su moje osobne fotografije, samo da ti pokažem kakva je neki put naša stvarnost kad nešto pitamo druge.

Nisam ti ni ja dobio tuđi odgovor a ni vidio taj spoj doma u garaži - jer mi se nije dalo to rastaviti sve dotle dok još uvijek dvije faze od tri daju dobar napon i struju,
ali sam zato odradio štošta drugo u vezi s generatorom sam svoj majstor.

Dakle, stavak drugi
Malo si zabrijao vezano uz omjere snage motora i generatora.

Problem treči regulator broja okretaja zbog stabilnosti frekvencije.

Ne treba ti za izradu SSM agregata matematičko fizički doktorat nego poznavanje tablice množenja i dijeljenja, malo vještine s raznim alatom i dosta dobro poznavanje elektrotehnike.

(Inače moj več testirani SSM trofazni generator čeka spreman u garaži da ovaj u goricama prestane funkcionirati, dakle ja mogu u praksi dokazati i pokazati sve o čemu laprdam jezikom ili ovdje pišem.)
__________________
Mark Twain je lijepo rekao: "Nikad se ne svađajte s glupim ljudima,oni će vas spustiti na svoju razinu i onda potući sa svojim iskustvom" !
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 15:46   #7
Quote:
plus kaže: Pogledaj post
Polako, idemo redom,
Nemaš mi se potrebe zahvaljivati - inače to su moje osobne fotografije, samo da ti pokažem kakva je neki put naša stvarnost kad nešto pitamo druge.

Nisam ti ni ja dobio tuđi odgovor a ni vidio taj spoj doma u garaži - jer mi se nije dalo to rastaviti sve dotle dok još uvijek dvije faze od tri daju dobar napon i struju,
ali sam zato odradio štošta drugo u vezi s generatorom sam svoj majstor.

Dakle, stavak drugi
Malo si zabrijao vezano uz omjere snage motora i generatora.

Problem treči regulator broja okretaja zbog stabilnosti frekvencije.

Ne treba ti za izradu SSM agregata matematičko fizički doktorat nego poznavanje tablice množenja i dijeljenja, malo vještine s raznim alatom i dosta dobro poznavanje elektrotehnike.

(Inače moj več testirani SSM trofazni generator čeka spreman u garaži da ovaj u goricama prestane funkcionirati, dakle ja mogu u praksi dokazati i pokazati sve o čemu laprdam jezikom ili ovdje pišem.)

Da, ipak nije tako jednostavno kako san mislia.
p.l.u.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 02:04   #8
A hlađenje?

Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Poštovani, vidim da među vama ima popriličan broj stručnjaka koji bi mi mogli pomoć. Naime imam motor od skutera od kojega namam koristi, a tu i tamo bi mi dobro došao agregat. Naletio sam na nekoliko oglasa koji prodaju sami generator od agregata po razumnoj cijeni, ali su bez slike ili se ne dovoljno dobro vidi utor tj. spoj između radilice i rotora.

Dali možda netko od vas ima sliku rotora, da vidim bili moga nekakvi produžetak sa remenicom spojit na mjesto koje je predviđeno za radilicu. Ili mi bar rječima opisat dali je to moguće.

Hvala!


Spoj motora i generatora istokarit osovinu koja ulazi na obje osovine u jednu i u drugu, a može debelom gumenom armiranom cijevi.
A kako riješit hlađenje??? To vas ne zabrinjava? Treba hladit cilinder, ulje, i auspuh.
Sretno!
Mirax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 18:00   #9
Quote:
Mirax kaže: Pogledaj post
Spoj motora i generatora istokarit osovinu koja ulazi na obje osovine u jednu i u drugu, a može debelom gumenom armiranom cijevi.
A kako riješit hlađenje??? To vas ne zabrinjava? Treba hladit cilinder, ulje, i auspuh.
Sretno!

I ja pretpostavljam da treban istokarit osovinu Saznao sam da je klinasti spoj, tj. utor cca 80 mm kod 5Kw generatora.

Neznam koliko se razumite u mehaniku, hlađenje je najmanji problem.
Da se razumimo ne bi mi palo napamet zračno hlađenje, samo da znate postoji i vodeno. Motor šta imam je vodeno.

Jedinu modifikaciju šta treba napravit je dodat poveći ventilator na kiler ili montirat sa ventilatorom. Mislim da bi bia skroz dobar šta koriste na motorima.

A hlađenje aupuha??? Dobra ideja samo bespotrebna Voda kod vodenog hlađenja ''obgrli'' ispuh pa hladi i početak ispušne grane, za dalje mi nije ni bitno jer postoji odgovarajuća izolacija.

Motor je dvotaktni ulje sagori.

Više me brine kako rasteretit silu sa motora da dobijem jači okretni moment na kraju.

Zadnje uređivanje p.l.u.r. : 31.12.2011. at 18:09.
p.l.u.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 21:38   #10
Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
I ja pretpostavljam da treban istokarit osovinu Saznao sam da je klinasti spoj, tj. utor cca 80 mm kod 5Kw generatora.
To što ti misliš da ti je glavna uvjeravam te - to ti je zadnja briga

Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Neznam koliko se razumite u mehaniku, hlađenje je najmanji problem.
Čim ti postavljaš takva pitanja kakva si postavio neki se pitamo koliko se zapravo ti razumiješ u mehaniku... a sad još i dublje zaranjaš - hlađenje je najmanji problem - daj reci to onim timovima imženjera koji se trude ohladiti konvencionalne motore...
Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Da se razumimo ne bi mi palo napamet zračno hlađenje, samo da znate postoji i vodeno. Motor šta imam je vodeno.

Jedinu modifikaciju šta treba napravit je dodat poveći ventilator na kiler ili montirat sa ventilatorom. Mislim da bi bia skroz dobar šta koriste na motorima.
A ima li tvoj motor i cirkulacionu pumpu za rashladnu tekučinu? ako ima - kakvu?

Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
A hlađenje aupuha??? Dobra ideja samo bespotrebna Voda kod vodenog hlađenja ''obgrli'' ispuh pa hladi i početak ispušne grane, za dalje mi nije ni bitno jer postoji odgovarajuća izolacija.

Motor je dvotaktni ulje sagori.
...

Quote:
p.l.u.r. kaže: Pogledaj post
Više me brine kako rasteretit silu sa motora da dobijem jači okretni moment na kraju.
Pazi što si gore napisao , ovo:
Neznam koliko se razumite u mehaniku,
Friziraj ga recimo kao za karting ...

nego gdje je tu nestao regulator broja okretaja
__________________
Mark Twain je lijepo rekao: "Nikad se ne svađajte s glupim ljudima,oni će vas spustiti na svoju razinu i onda potući sa svojim iskustvom" !
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 12:55   #11
Quote:
plus kaže: Pogledaj post
...nego gdje je tu nestao regulator broja okretaja
Što će mu to, komplicira izradu? Nek bleji u frekvencometar i drka gas
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 20:23   #12
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ajmo od početka!
1. Koliko je jak motor?
2. Trebat ćeš ga "tjerati" 3000 okretaja u minuti
3. Moći ćeš prikopčati generator "skoro" pola snage motora (ovisi o potrošaču)!
Ako ti treba 50Hz, onda broj obrtaja nije 3000 ob/min vec 1500 ob/min.
Pogonski motor trebalo bi biti 30% jaci od generatorskog dela.
Potrosac/i koji se prikljucuje/u na generator ne bi trebali da budu veci od 80% snage generatora.
Mora se paziti na napon na izlazu generatora, da li je to monofazni ili trofazni generator i za kakav napon je (220V, 108V, 380V, 24V).

Inace najveci problem kod generatora je automatska regulacija broja obrtaja ili dodavanje/oduzimanje gasa, jer preko brzine obrtaja regulise se frekfencija.
U ozbiljnijim generatorima mora postojati i AVR uredjaj ili Automatska Regulacija Napona. Sto je ustvari regler (za laike)
Kod generatora se napon na izlazu regulira promenom struje koja prolazi kroz magnetno polje.
Ako koristi motor sa vazdusnim hladjenjem, onda nema sta da razmislja o hladjenju.
Ako postavi motor sa orginalnim auspuhom, onda nema zasto da razmislje o izduvnom sistemu.
Veci je problem prigusenje buke koju ce proiizvoditi ta skalamerija.
 
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 20:34   #13
Quote:
elektricar kaže: Pogledaj post
Ako ti treba 50Hz, onda broj obrtaja nije 3000 ob/min vec 1500 ob/min..
Ne drži vodu!
Ovisi o izvedbi generatora. A ovi današnji traže 3000 o/min!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 13:11   #14
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ne drži vodu!
Ovisi o izvedbi generatora. A ovi današnji traže 3000 o/min!
Ne bas obratno, ako si ti naleteo na nekakav generator koji vrti na 3000o/min, onda je to neko smece.

Svi ozbiljniji generatori se izradjuju sa 2 pari polova i onda je formula za izracinavanje sledeca:

n= 60*f/p

n=brzina
60= 60 sekundi u jednoj minuti
f = frekfencija
p= broja pari polova

imas sve objasnjeno na linku koji prilazem,
http://www.scribd.com/doc/55202352/8...na-frekvencija

Zato se danasnji generatori i prave sa dva pari polova, da ne bi naprezali motor na vilok broju obrtaja i da se buka malo smanji.

Zadnje uređivanje elektricar : 07.01.2012. at 13:19.
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 13:28   #15
E prijatelju električar. Provjeri kaj pišeš.
Rijetki su sinkroni (a bome i ainkroni) generatori sa 2p=4 (dva para polova) na snagama 10-tak kW. Svi dizeli i benzinci u tom području se vrte 3000 o/min.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 16:53   #16
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
E prijatelju električar. Provjeri kaj pišeš.
Rijetki su sinkroni (a bome i ainkroni) generatori sa 2p=4 (dva para polova) na snagama 10-tak kW. Svi dizeli i benzinci u tom području se vrte 3000 o/min.
Pa sad, to do 10KW i nije nesto ozboljin generator. Inace novi Hondini generatori vrte na 1500/1800 o/min.
Jednostavno, neka procita na plocici generatora na koliko obrtaja radi, pa neka tako prilagodi brzinu motora.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.