Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 01:35   #1
Smile Daihatsu Feroza

Zanima me podosta o tom autu...u nekom je planu mozda za kupovinu,pa ko sta zna,neka pjeva.Radi se koliko znam o 1.6 16V motoru.Cijena popravaka,pouzdanost...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 15:22   #2
Ima ga moj susjed. Ako izuzmemo da je triput bil na krovu (dvaput on i jednom žena mu) auto je šrot. Nepouzdan, grub, očajne izrade - rekao bih gori od Landrovera. A to NIJE pohvala.

S druge strane popravi ga seoski kolar, sve dostupno i jednostavno .... i popne se svuda.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:49   #3
Grub da,očajne izrade pa i ne bas...Al ovo nikako da je nepouzdan.No dobro,svatko ima svoj pogled na SVE!
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 12:12   #4
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
Grub da,očajne izrade pa i ne bas...Al ovo nikako da je nepouzdan.No dobro,svatko ima svoj pogled na SVE!
A rekao sam ti da ga ima susjed. I dok ga je vozio furt nekaj. Pa motor, pa prijenos, pa glavčine pa reduktor ..... pa u krug. Pa na krov. Pouzdan se sigurno nije pokazao. S druge strane to je JEDAN primjerak. Kakvi su u prosjeku
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 18:14   #5
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A rekao sam ti da ga ima susjed. I dok ga je vozio furt nekaj. Pa motor, pa prijenos, pa glavčine pa reduktor ..... pa u krug. Pa na krov. Pouzdan se sigurno nije pokazao. S druge strane to je JEDAN primjerak. Kakvi su u prosjeku
Ma ok,ima ga jedan poznanik pa je bio u razmatranju da se kupi.on je prvi vlasnik i koliko mi znamo nikad nista.Kako biva,da svatko svog konja hvali zato sam ovjde pitao.
Taj Bertone Freeclimber pod cijim je znakom to pravljeno?
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 18:41   #6
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
Ma ok,ima ga jedan poznanik pa je bio u razmatranju da se kupi.on je prvi vlasnik i koliko mi znamo nikad nista.Kako biva,da svatko svog konja hvali zato sam ovjde pitao.
Taj Bertone Freeclimber pod cijim je znakom to pravljeno?
Pa Bertoneovom. Koliko znam u njegovim pogonima se sklapao onaj soft-top.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 17:04   #7
Bila je inačica pod imenom Bertone Freeclimber. Isti auto, ali sa BMW-ovim dieselom. Svojevremeno je dobio vrlo dobre kritike, ali nisam vidio test preko 100'000 km.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 00:01   #8
Radi se gumama za terenca...prakticki nove,trebale bi ici sad s toplijim vremenom gore.Imale su nekad bijela slov,vidio u trg na novim al vlasnik prije ih je necim mazao i skoro pa nema.Osim nekim markera jel ima nest posebno da se podeblja to ili tako nest.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 10:57   #9
Probaj u nekim auto trgovinama,naci mislim da sam nekad vidio,jer jedan prijatelj je slagao jedan auto davno i to je radio.Nesto kao korektor,al puno jace.
Mojzivot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:55   #10
Ja nisam nista nasao,osim autolak al neam pojma oce to drzat?pa eto ako i dalje netko ima ideju?!?!?!??!
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 20:02   #11
nis koristi ste....Ej zanima me gdje mogu naci one centralne kape za doticni auto?jel zna tko*?
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 16:28   #12
jel netko zna,koliko je raspon rupa tj dal centralne kape pasu od Fourtak,Sportak/Feroza,Rocky.Dal su to iste felge,raspon rupa.koliko sam ja nasao info,cini mi se da jesu.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 20:52   #13
Ima moja susjeda tu Frezu, već je dvaput spalila kvačilo. No dobro ipak je to starija žena
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:55   #14
zestoka susjeda,sigurno starta naglo!Bar meni,auto nije neki luksuz...al sto se tice kvalitete i gdje ide dajem 10 prstiju gore!I dalje ako netko zna...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 11:23   #15
pa ako si tako uvjeren u kvalitetu zašto onda uopće pitaš? očit osi ga kupio..i sad želiš potvrdu da si "kao" dobro napravio...ako auto ne crkava svako toliko je dobar..ako crkava onda si se zaj...o...to ne mora ovisiti strogo o modelu..nego i baš o dotičnom vozilu...ljudi kažu da su imali loša iskustva i ti im ne vjeruješ?? pa šta onda pitaš??
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:53   #16
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
pa ako si tako uvjeren u kvalitetu zašto onda uopće pitaš? očit osi ga kupio..i sad želiš potvrdu da si "kao" dobro napravio...ako auto ne crkava svako toliko je dobar..ako crkava onda si se zaj...o...to ne mora ovisiti strogo o modelu..nego i baš o dotičnom vozilu...ljudi kažu da su imali loša iskustva i ti im ne vjeruješ?? pa šta onda pitaš??

Koji si ti lik...
De procitaj ispocetka i redom mozda skuzis...
Evo pomoci cu ti-kupljena je nakon 3-eg posta otprilike...a zadnji se radi o felgama i centralnoj rupa i itd...Ja mislim da ce ti biti dosta!
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:26   #17
Dali netko zna gdje mogu nabaviti,kupiti...za zadnju rezervnu gumu-kotac onaj kromirani obruc??!?!I da zele slati...probavao sam vec svuda.Izgleda ovako- http://cgi.ebay.de/RESERVERADABDECKU...item414f02aedd
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 19:53   #18
itko.....
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2021., 16:10   #19
Kakvi su dojmovi o Ferozi?
Sad je to vec skoro oldtimer.
Cijenom je na 70 posto u odnosu na Samurai.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2021., 16:16   #20
S razlogom.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.