Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2006., 15:29   #1
kozmeticka torbica - muska

Imaju li vase losije polovice komz. torbicu? Ako da kakvu? Ako ne zasto? Pa i oni moraju nekamo spremit cetkicu, kaladont, gel za tusiranje, sampon, deo i ostalo kad putuju ca ne?
Anyway "imam" jednog muskarca kome je doticna potrebna pa mu ju htjela poklonit ali ne znam ni di to trazit ni kakvu trazit
U DM-u nude neke Adidas pakete pa dobijes torbicu gratis ali je sva nekako plasticna i bzvz... Drugdje nigdje ni ne vidjeh...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 17:19   #2
ne razumijem po čemu bi se, osim po boji i/ili dezenu, kozmetičke torbice mogle dijeliti na muške i ženske?
kupiš normalnu kozmetičku torbicu, samo ne, štajaznam, rozu ili na srčeka i to je to.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 17:23   #3
moj ima vecu torbicu od mene

smedja, kozna
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 17:25   #4
Lali pa zanima me kakve imaju vasi muski poznanici, rodjaci, voljene osobe... vecina torbica koje sam ja vidjela su "zenskaste", cak i ako nisu roze ali jednostavno mi ne izgledaju "muski"... ovo sta joujou kaze da njen ima mi zvuci "muski"
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 18:46   #5
moj posudjuje neku moju najveću koju imam. nije ni roza, a bome ni muška.

štojaznam za spremit pastu i afteršejv sve su bolje od vrećica
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 18:49   #6
plava tamno..nekakva tkanina..isto je vec od moje ( al ja zato imam dvije)
dobivena sa nekim tim paketima ko adidas..sam nije plastika neg je bas nekakva krpa..
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 18:52   #7
Quote:
joujou kaže:
moj ima vecu torbicu od mene

smedja, kozna
moj crnu, kozhnu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 19:02   #8
Joj sad ste me uhvatile
idemo neki dan dragi, ja i ekipa u G.K. i ja sve potrpam u njegovu torbicu jer kao tu jedinu i imamo. Dođemo gore, raspakiramo se, mi žene prve naravno i prvo što smo napravile odnesemo torbice u wc.
Kad ono, gledam ja, moja torbica je prava muška, a njihova onako prava pičkasta, ženska

Ok, dođemo nakon par dana doma, idem raspakirat stvari, odnesem torbicu u wc, kad tamo na veš mašini stoji moja nova torbica, ženska, ful kul, s nje mi se smješi neki motiv domaćice iz 50-tih, ful retro-ful cul,
a ja zaboravila skroz na nju

p.s. dobro, kupila sam ju nedavno pa se nisam još naučila, da i ja, imam torbicu
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 19:40   #9
Moj dragi isto ima veću od moje.Od crne kože.I ljepša je od moje.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 21:42   #10
ove crne i smedje kozne mi zvuci bjutiful
sad jos di da to nadjem a da ne platim puno?!

i jel ima od umjetne koze da budem eko-moderni
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 21:49   #11
u Rijeci odlichan izbor imash u ducanu Torbica. shto se tihe cijene - kol'ko para, tol'ko muzike al to se ipak ne kupuje triput godishnje.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 21:52   #12
Moj ima od crne tkanine, cetvrtasta, zatvara se sa patentnim zatvaracem i onda se jos "poklopi" (kao neke zenske torbe) i zatvori sa onim mehanizmom kao na torbicama oko struka - u tom dijelu koji ju preklopi je pricvrsceno ogledalo
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 21:54   #13
nema ni moja zenska polovica torbicu...
dobro ima, malu zelenu, s ogledalcem...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 21:55   #14
moj ima tasnicu od krokodilske koze, ljubicastu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 22:04   #15
znaci koznu necu kupit u torbici sta god sam ikad vidjela a pozelje imat je kosta preko 300 kn
preusmjeravam se na krpene
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 22:05   #16
najbolje da mu sama sasijes nesto, ili ispletes...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 22:07   #17
Moj muž ima dvije, jedna je kožna, tamnobordo , druga je iz H&M-a, LOGG, krpena, super je, tu mu stalno kradem kad idem na put jer mi je dobra za spremiti fen. Obje su četvrtaste i onako trodimenzionalne, znači kao mali koferčići.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 23:34   #18
poviri u benetton, tamo ima ok nesesera, mozes mu kupit obicni crni...lipi su i materijal je ok.
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 03:27   #19
Vidjam puno muskih nesesera, vecinom cetrvrtastih. Obicno kozni ili plasticnu u smedjoj, crnoj ili plavoj boji.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 20:01   #20
Quote:
sheila kaže:
poviri u benetton, tamo ima ok nesesera, mozes mu kupit obicni crni...lipi su i materijal je ok.
hvala, budem prekosutra

Quote:
Shtefitza kaže:
Vidjam puno muskih nesesera, vecinom cetrvrtastih. Obicno kozni ili plasticnu u smedjoj, crnoj ili plavoj boji.
di?
jesu jeftini
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.