Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 09:12   #1
pomoć oko pronalaska softwera

trebam pomoć oko pronalasku programa/ softver za izradu web nacrta ili projekta i program za izradu poslovnih web stranica ( društvenih mreža) gdje se ne treba znati poznavati programiranje.... valjda takvi programi postoje i ako postoje može link za skinuti.....
hvala unaprijed
gabrielsantek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 09:07   #2
I sam tražim tako nešto i došao sam do zaključka - 3 programa koja su koliko toliko OK:
1) Sherif WebPlus X5 (100$ + templejti + tutoriali)
2) Xara Web Designer MX Premium 8 (100$ - uključeni templejti i tutoriali)
3) EasyWeb Professional 9 (50$ - jako jednostavan za rad no kolko dobar za nešto po svom - treba vidjeti)

Može komentar nekog tko ih koristi!
Svi imaju trial tako da ih mislim isprobati prije kupnje jednog od njih.
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:46   #3
Za sad nam je samo jedan u igri.
EasyWeb je siromašan opcijama.
WebPlus ima sporu tehničku podršku (dugo im treba da odgovore na e-mail) te treba dodatno platiti za podešenje programa da palatali (ČĆŠĐŽ) budu prikazani ispravno za vrijeme dizajniranja web-stranice.
Web Designer Premium je u fazi ispitivanja (30 dana trial) i čini nam se dobrim izborom za ono što trebamo (bez znanja koda napraviti stranice, puno predložaka i puno opcija, a dovoljno jednostavan za rad i početniku).
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:19   #4
Teško možeš napraviti nešto osim statične web stranice bez poznavanja programiranja.

Eventualno možeš iskoristiti neki gotov proizvod ali opet bi trebalo nešto znati
__________________
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 21:27   #5
Pretpostavka ili ste radili u takvom software-u?
Zasad nisam naišao niti na jednu zamjerku.. mislim da će se ići u nabavku istog...
Features koje nudi su za ono što želim i više nego dobri.
Teško da vidim stranice koje su bolje napravljene nego što ih je moguće napraviti u njemu.
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 06:21   #6
Za one koji žele DHTML (dinamičke stranice) ima dodatak
viz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.