Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2013., 15:35   #241
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
Najblizi istini je znanost2000 (znam da ce se sad rugati cijela ekipa sa ruskog Threada). Izgleda da je valjda bio u Njemackoj ili ima dobre kontakte.

Na ovoj cijeloj temi ljudi se ponasaju kao da je Njemacka prepuna slobodnih radnih mjesta. Njemacka ima javno negdje ispod 3 Miliuna nezaposlenih. Ima izvora koja govore da ih je do 9 Miliuna, jer neki ne spadaju u statistiku.

Opce poznato je da su dosta ljudi ovdje dugo godina bez posla. I mladi. Salju biografije do nesvijesti. Uz to dolazi da se preferiraju Nijemci. Mozes si misliti sta znaci "Made in Germany" i na kojem stupnju obrazovanja se nalaze. Oni jos uvijek vise imaju povjerenje u skolovanim Nijemcima.

Bez Vitamin B kako se kaze u Njemackoj (B = Beziehung = hrv. "veza") jako je tesko da se dobije posao u fabrici svjetske firme kao sto su BMW ili Siemens i slicno.

A i akademicari ovdje rade i niza posla od svoje qualifikacije, kad nista drugo ne rade. Poslodavci se ovdje izvrcu na svaki moguci nacin.

Nedavno otkriven je skandal kako Daimler-Benz iskoristava ljude preko privremenog rada.
Na ruskom Thread imam ja mnogo istomisljenika
ali tamo su dva tipa koja ja bacam lijevom rukom i buduci da nemaju argumenata onda idu na personalno vridjanje.
Ja sam opomenio moderatore
zasluzili su odavno crveni karton ili baniranje
znanost2000 is offline  
Old 12.11.2013., 15:40   #242
Želite odseliti?

Informacije potražite na podforumu Dijaspora , a posebno će vam biti koristan podforum Emigracija.
rezon@tor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.