Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 07:35   #6721
Ma curke samo pogledajtefotku na stranici-dvije ranije i to je to. Meni su isto pokusale uvaliti neku bepanderm ili tako nesto, ali zapamtila sam kako izgleda i sto pise na kutiji pa sam kupila bas ovu koju je Laševska preporucila

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:50   #6722
Moja nova je Nuxe Nirvanesque, imala sam tester, bila je ok, sad ćemo vidjeti da li će mi i dalje biti ok.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:38   #6723
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ma curke samo pogledajtefotku na stranici-dvije ranije i to je to. Meni su isto pokusale uvaliti neku bepanderm ili tako nesto, ali zapamtila sam kako izgleda i sto pise na kutiji pa sam kupila bas ovu koju je Laševska preporucila
A ja lujka sad vidim da sam kupila mast a ne kremu
A nis, ici ce za nocnu upotrebu.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 07:01   #6724
Moze link/slika od kreme,ne mogu se snaći na temi?!

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 07:13   #6725
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Moze link/slika od kreme,ne mogu se snaći na temi?!

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
2 stranice iza

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6686
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 13:11   #6726
jel koristio tko kiel's avokado okoloočnu kremu? majeravam ju kupit nakon što potrošim ove dve šta imam.
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 15:33   #6727
Koja je još dobra osim ove Bepanthen? Išla sam u više ljekarni i u svakoj su mi rekli da mi treba recept, a nemam vremena ići kod doktora sad.

Iziritirano i ispucano mi je područje oko očiju i peče, treba mi neka krema preko koje mogu šminku stavljati, znači da nije premasna. I da nije baš preskupa.
pinkshrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:10   #6728
Quote:
pinkshrine kaže: Pogledaj post
Koja je još dobra osim ove Bepanthen? Išla sam u više ljekarni i u svakoj su mi rekli da mi treba recept, a nemam vremena ići kod doktora sad.

Iziritirano i ispucano mi je područje oko očiju i peče, treba mi neka krema preko koje mogu šminku stavljati, znači da nije premasna. I da nije baš preskupa.
jedino mi na um padaju nikel krema sa kestenom nikel krema sa kestenom i bi good rotter klee krema koju trenutno imam. obje su lagane hidratantne kreme koje su brzo upijaju, nemaju neki izražen miris, sastav im je ok, kao i cijena. nisu neko čudo po pitanju djelovanja, bepanthen je ipak masniji i konkretniji, al služe svrsi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:36   #6729
Quote:
pinkshrine kaže: Pogledaj post
Koja je još dobra osim ove Bepanthen? Išla sam u više ljekarni i u svakoj su mi rekli da mi treba recept, a nemam vremena ići kod doktora sad.

Iziritirano i ispucano mi je područje oko očiju i peče, treba mi neka krema preko koje mogu šminku stavljati, znači da nije premasna. I da nije baš preskupa.
Ova Bephanten krema je bila hvaljena http://ljekarna.hr/osip-dermatitis/1...krema-30g.html

Solidna je, dobra podloga za make up. Znači samo reci da trebaš Bephanten kremu i ne trebaš govorit da ti treba za okoloočno područje (postoji i mast pa pazi da ti ne daju krivu), najnormalnije se može kupit bez recepta.

Ova koja se kupuje uz recept je treća, Bephanten krema za oči i nos, ona je jako masna i nije dobra podloga za make up, isključivo je za noćnu njegu.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:48   #6730
Hvala vam cure, izgleda da sam ja tražila neku krivu Bepanthen kremu pa su mi rekli da treba recept. Sad je kupljena ova za suhu i nadraženu kožu, nadam se da će mi odgovarati.
pinkshrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:54   #6731
Quote:
medgil kaže: Pogledaj post
jel koristio tko kiel's avokado okoloočnu kremu? majeravam ju kupit nakon što potrošim ove dve šta imam.
Ja sam imala tester. Meni je ta kremica bila preteška i dugo se upijala. Možda da probaš uzeti tester pa vidiš kako tebi djeluje.

Ja sam jako zadovoljna sa Dermalogica Intensive Eye Repair. Koristim ju više od pola godine i odlična mi je. Lijepo nahrani kožu oko očiju, koža postaje elastičnija i mekša, i super mi je kao podloga za šminku. Ako ti treba malo više anti age možeš probati Age reversal.

Najbolje uzeti testere pa usporediti.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 10:30   #6732
Moze neka preporuka za kremu za podrucje oko ociju! Uglavnom imam samo problem sa borama i bude mi kao one sitne tockice kao guskina koze ispod ociju...ako znate sta mislim! Nema podocnjake! Zimi mi je koza suha, dehidrirana, a sad vise ne!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 20:30   #6733
Trebala bi onda biti dobra i das gesunde plus pantenol krema ili?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 20:56   #6734
drage dame vidim da ste se raspisali o bepanthen kremi malo ste me zbunile pa da malo utvrdim, potvrdim nesto
znaci ona obicna krema je dobra za cijelo lice i okoloocno podrucje? i ne masti?
imam suhu kozu ali opet ne zelim nista premasno da se lice sjaji... ili tak nesto...

onda jos postoji mast za oci i nos koja je isto ok za okoloocno podrucje? ali samo mozes kupiti uz recept? uz to je masno?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 03:06   #6735
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
drage dame vidim da ste se raspisali o bepanthen kremi malo ste me zbunile pa da malo utvrdim, potvrdim nesto
znaci ona obicna krema je dobra za cijelo lice i okoloocno podrucje? i ne masti?
imam suhu kozu ali opet ne zelim nista premasno da se lice sjaji... ili tak nesto...

onda jos postoji mast za oci i nos koja je isto ok za okoloocno podrucje? ali samo mozes kupiti uz recept? uz to je masno?
Obična bepanthen krema ne masti uopće, upije se odmah. Je li dobra za cijelo lice ne mogu reći, jer nisam probala, ali ovdje na temi je netko rekao da je ako se dobro sjećam.
A mast za oči i nos možeš kupiti samo na recept, ali s njom nemam iskustva...
pinkshrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 12:56   #6736
aha hvala znaci obicnu kremu koristite samo za oci?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:27   #6737
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
aha hvala znaci obicnu kremu koristite samo za oci?
Pa, ja da. Po meni ima boljih krema za cijelo lice, ali možda je nekom dobra i za tu svrhu. Uvijek možeš isprobati pa vidjeti paše li ti.
pinkshrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 23:08   #6738
hocu hvala
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 22:40   #6739
Izlaze li vam od Bepanthena milije? Ili onaj "okoloočni griz"?
Btw. postavljam možda glupo pitanje ali...je li Rosalova okoloočna još uvijek u prodaji? To mi je bila prva i jedina drogerijska okoloočna koju sam probala, a pošto sam prešla na Green Girl, prestala sam obraćati pozornost na nju u drogerijama. Bila mi je ok, koliko se sjećam. Sad nemam vremena naručivati i čekati da mi dođe kremica od Green Girl, pa bih ponovno kupila Rosalovu. Ili možda čak Bepanthen, ako je toliko dobar
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:30   #6740
Lorren, ima okoloočna rosal classic sa morskim kolagenom u dm-u. u drugim drogerijama ju nisam vidjela. baš sam je par puta gledala i dvoumila se oko kupnje, al nisam kupila na kraju. vjerojatno budem nekom prilikom. čini mi se da dođe oko 50 kn uglavnom, javi dojmove ako kupiš, baš me zanima.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.