Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2009., 22:02   #701
Quote:
Reyna kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...
imam 16 godina i više od 6 mjeseci sam u vezi s jednim dečkom do kojeg mi je jako stalo i kojemu je jako stalo do mene... odlučili smo da ćemo uskoro prvi puta spavati zajedno, ali ono čega se ja bojim jest bol koja se osjeti pri probijanju himena... zanimaju me iskustva žena s foruma, kako je vama bilo prvi put, koliko je jaka ta bol i koliko dugo traje otprilike...općenito teško podnosim bol i ne želim upropastiti prvi put zbog boli..hvala unaprijed..

Reyna
To je manja bol nego da te netko kolje.Jebote svi plaše pričama o boli.To ti je samo ko malo jači ubod injekcijom.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 22:15   #702
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Navodno umanjuju doživljaj.
Nije li to i cilj kod muskoga kojemu je 1. put? Da ne svrsi za 30 sec...a uz to dobijes poprilicno pouzdanu zastitu.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 22:15   #703
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
To je manja bol nego da te netko kolje.Jebote svi plaše pričama o boli.To ti je samo ko malo jači ubod injekcijom.
a znaš kako boli kad te kolju?

ma bol je individualna..
neke cure uopće ne boli.
ali, bez brige.
i druge su izdržale- i ti ćeš.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:12   #704
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
a znaš kako boli kad te kolju?

ma bol je individualna..
neke cure uopće ne boli.
ali, bez brige.
i druge su izdržale- i ti ćeš.
Pa skoro ...
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:22   #705
Baš me zanima kako bi žene koje su rodile usporedile bolove prilikom poroda s boli od pucanja himena.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:46   #706
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Baš me zanima kako bi žene koje su rodile usporedile bolove prilikom poroda s boli od pucanja himena.
Ma pucanje himena je garant mila majka prema porodu.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 00:30   #707
ok meni nije jasno koji vrag sve razmišljate o "boli" ??
pa nije ne znam kakva bol, ak ste spremne kako kažete za sexanje, valjda ste spremne malo stisnut zube..na kraju krajeva prije ili kasnije ćete to ionako morat napravit XD

pretrpite malo i da vidiš kak će polako bit sve bolje i bolje
blondie? is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 00:32   #708
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Navodno umanjuju doživljaj.
a bokte doživljaja za prvi put..ak se svi boje boli kondom će im bit zadnja stvar koja će im umanjivat doživljaj..

uostalom ja baš ne bih rekla da mi je nekaj uskraćeno korištenjem kondoma
blondie? is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 01:50   #709
kad se sjetim svog prvog seksa to je bila prava stvar.
svršila sam u roku 5 minuta.
jest da je boljelo i mene i njega al brzo se to sve razgibalo a ja od silnog naleta adrenalina (uf , seks... wow...) , predobrog jebača i famoznog kurca skoro pala u nesvijest usred tog svog prvog vaginalnog orgazma.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 02:26   #710
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Ma pucanje himena je garant mila majka prema porodu.
To je, naravno, bilo retoričko pitanje.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 06:16   #711
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
To je, naravno, bilo retoričko pitanje.
Ma kužim P:
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 19:06   #712
Imam ja jedno pitanje..Neznam dal je predviđeno za ovu temu, sorryte ako nije..Nadam se da ću dobit odgovor. Kada cura sjedi na dečku, normalno obućeni su, recimo na klupici..i sjedi na muškom spolnom organu (preko odjeće), onako da su joj noge vani sa druge strane. (nadam se da me razumijete) Dal muškog boli to? preko odjeće? Par puta mi je dečko reko da ga žulja mobitel il novčanik il tako nešto, pa si mislim možda nije to u pitanju, možda ga boli?!Znam da su muški spolni organi osjetljivi i da imaju bolna mjesta
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 21:52   #713
Quote:
tonyST kaže: Pogledaj post
@mala15

Hm... ma neće ga bolit. Ako mu baš zgnječiš nešto, pomaknut će se, drugačije namistit i sve ok.

Ne garantiram da ga nećeš napalit tj da nećeš osjetit erekciju
Hehe..osjetila sam već. Jako lijep osjećaj xD
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 22:17   #714
Quote:
mala15 kaže: Pogledaj post
Imam ja jedno pitanje..Neznam dal je predviđeno za ovu temu, sorryte ako nije..Nadam se da ću dobit odgovor. Kada cura sjedi na dečku, normalno obućeni su, recimo na klupici..i sjedi na muškom spolnom organu (preko odjeće), onako da su joj noge vani sa druge strane. (nadam se da me razumijete) Dal muškog boli to? preko odjeće? Par puta mi je dečko reko da ga žulja mobitel il novčanik il tako nešto, pa si mislim možda nije to u pitanju, možda ga boli?!Znam da su muški spolni organi osjetljivi i da imaju bolna mjesta
ajme vjerovala ili ne ali i mene je mučilo isto pitanje...mom dragom se često digne dok mu tako sjedim i nekad sjednem izravno na njega ali se bojim da ga ne ozljedim nekako
Reyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 00:21   #715
Quote:
Reyna kaže: Pogledaj post
ajme vjerovala ili ne ali i mene je mučilo isto pitanje...mom dragom se često digne dok mu tako sjedim i nekad sjednem izravno na njega ali se bojim da ga ne ozljedim nekako
Kad bi se to tako lako ozljeđivalo "ne bi svita bilo"...
Samo se ti gnjezdi. Njemu ako smeta, bunit će se. Iako sumnjam.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 09:33   #716
Quote:
Reyna kaže: Pogledaj post
ajme vjerovala ili ne ali i mene je mučilo isto pitanje...mom dragom se često digne dok mu tako sjedim i nekad sjednem izravno na njega ali se bojim da ga ne ozljedim nekako
Točno tako ti je i meni. Nisam ja teška ni ništa..al ipak se bojim jer svaki puta kad sjednem ga osjetim..Ajde muški komentirajte nam ovo, iskustva vaša, zanima me dal vas to boli? Dal vas boli kad vam se digne pa nema mjesta u hlaćama kad cura sjedi na vama (muškom spolnom organu)???
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 11:27   #717
Quote:
mala15 kaže: Pogledaj post
Točno tako ti je i meni. Nisam ja teška ni ništa..al ipak se bojim jer svaki puta kad sjednem ga osjetim..Ajde muški komentirajte nam ovo, iskustva vaša, zanima me dal vas to boli? Dal vas boli kad vam se digne pa nema mjesta u hlaćama kad cura sjedi na vama (muškom spolnom organu)???
da boli..dosta puta mi se to dogodilo..jer nema mjesta u hlačama onda se kak da kažem udari u hlače i onda fkt zna bolit...
zaljubljeni :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 12:27   #718
ma joj da...dečka ti sigurno boli kurac kad mu sjedneš u krilo u to budi sigurna.

a bože mili...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 16:07   #719
Quote:
tonyST kaže: Pogledaj post
@-Anastazija-

A ko ti je reka da će sigurno bit krvi? Ako je i bude da će je bit puno ili odmah?

I ko ti kaže da te neće bolit prvi sex i kad se sama riješiš himena?

Ne kužim, radje bi da te komad pamuka razdjeviči nego dečko kojeg (valjda) voliš? Super! I ne viruješ kad ti kažem da će dečko bit ponosan šta ti je prvi, bez obzira oće li to reć ili na bilo koji način pokazat!? Pa viruj mi, muško sam...

slažem se, vjeruj tonyju... halo

a što se tiče tvoja 2 problema.. neznaš hoćeš li krvarit i hoćeš li manje ili više... stavis ručnik i poslije fino u veš mašinu...nemoj reć da ti nikad u životu nije dospijela kapljica menge tokom noći na plahtu/pidžamu..sve je to perivo...

vezano uz bol, valjda si svjesna toga da tvoj prst/dva nemaju usporedivosti s debljinom i veličinom muškog spolnog organa... stoga, vjerojatno češ krvarit iovak i onak ... sretno ! be smart !
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:30   #720
hocu samo da pitam mozda nije pitanje za ovog topica, al kakvo gledanje imaju muskarci kada spavaju sa svojom djevojkom, podrazumijeva se normalna veze i gdje su zastupljene obostrane emocije?? ustvari kako muskarac gleda na to kad pridobije djevojku psihicki i fizicki?? dal se onda on jos vise zblizi sa njom i ojacaju emocije ili mu vise nije zanimljiva djevojka zbog toga?? jer sam cula u par navrata da kad muskarac dobije ono sto zeli da mu vise djevojka nije zanimljiva, dal je to slucaj znaci u normalnoj duzoj vezi koja je ispunjena ljubavlju??? hvala
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger