Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 01:38   #221
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
želim im od sveg srca da 'puknu' sa serijom k'o i prvi put samo zato što su ovako bezobrazni i rade od nas budale

sorry za ljubitelje aska ,ali baš su me ispiz**li
+1
penso positivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:51   #222
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ja mislim da će u ponedjeljak okinut cijelu epizodu strasti orijenta i trajat će do 21:30 i stavit jednu epizodu lare do 22:30. ma ide sigurno u prime time-u jer je na domi ionako većina nije gledala. fatmagul sad ima oko 20% gledanost,a ova je jedva 3% imala. eto kolko znači na kojem programu ide serija.
Dobro nek meni sad netko objasni u čemu je tu zapravo štos? Kažeš imaju gledanost, otkupljena 2.sezona, za prijevode su imali vremena. Zašto ne bi išla dalje? Stavit će sada Strasti, ovu naprasno prekinuti i to još najvjerojatnije bez obrazloženja tako da većina koja recimo se ne informira na netu će misliti wtf?? kakav je to kraj, jel uopće kraj i što sad?? I što onda? Na jesen misle nastaviti tamo gdje su stali? Malo morgen.

Meni je iskreno žao što seriju ne prikazuje HRT jer su oni profesionalni, prijevod bi sigurno bio besprijekoran, ne bi nas udavili sa reklamama i gledala bih epizodu u komadu, a ne ovo sakaćenje. Hilal da zna kako joj skrnave seriju bi sigurno ispalila na živce.

Strasti nisam gledala do sada a kako čitam kvalitetna je i žao mi je da se sad prelamaju koplja na njoj.

Zadnje uređivanje thermskin : 17.04.2012. at 01:56.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 02:14   #223
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
želim im od sveg srca da 'puknu' sa serijom k'o i prvi put samo zato što su ovako bezobrazni i rade od nas budale

sorry za ljubitelje aska ,ali baš su me ispiz**li
slažem se s tobom. ne gledam FSN i veliki sam fan AiM, ali ovo osim što je bezobrazno, je jako loš potez...ali kad se sjetim da su napravili onu pauzu s larom da bi je skuplje prodali
a dosad smo se mogli rješiti tog smeće od lare

pametnije bi im bilo da puste AiM nakon kraja FSM. Mislim da bi tad fanovi FSM radije pogledali AiM, ovako možda neće. Nova misli da se ljudi neće inatiti, ja mislim da su sad pretjerali, jer ionako ta ista ekipa gleda i laru a s njom su dovoljno sr**a napravili
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 02:22   #224
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom. ne gledam FSN i veliki sam fan AiM, ali ovo osim što je bezobrazno, je jako loš potez...ali kad se sjetim da su napravili onu pauzu s larom da bi je skuplje prodali
a dosad smo se mogli rješiti tog smeće od lare

pametnije bi im bilo da puste AiM nakon kraja FSM. Mislim da bi tad fanovi FSM radije pogledali AiM, ovako možda neće. Nova misli da se ljudi neće inatiti, ja mislim da su sad pretjerali, jer ionako ta ista ekipa gleda i laru a s njom su dovoljno sr**a napravili
to smeće će nas "uveseljavat" po svemu sudeći još barem jednu sez

idem javit rtl-u šta nova planira, nek' im sjebe koncepciju
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 09:18   #225
Quote:
dr_md kaže: Pogledaj post
Yes, Frankestein, slažem se! Ali opet, sada ne pričam o likovima, pričam kako su odglumili scenu - Kivanč je malkice zategnut i čini mi se ko da ga Beren vodila umjesto on nju. Ja bih tako voljela da joj daju jednu scenu bilo gde, makar i na nekom show-u, da pleše tango sa nekim profi plesačem.
Ma meni je Kivanč pojam sexipila, baš ne znam razabart kad mi je ono najhot. Ne čini ga samo frizura, neg i maniri, držanje tijela, uzbudljivo se kreće, ne znam sad, ali mi je sexy kad sjeda za volan npr., il' onaj kao polu osmijeh, kao da ima nešto pod gornjom usnom.

No htjedoh se nadovezat na ovo boldano.
Evet, fakat bih je voljela vidjeti u Ples sa zvijezdama il' tako neki show, ali uz to da nam negdje iz prikrajka uhvate Kvanča pa da mi to po naški utvrdimo dal' on bali ili ne.

btw Pričam s drugaricom u vezi ove serije, i tako govorim joj kako se veselim što će ponovo na ekran, kaže ona, "Joj meni je to baš prava sapunjača, ala meksička. Najžalije mi Nihal u svemu, posebice jer nije ostala s Behlulom. Mislim, šta je pisac htjeo da kaže, ubij se ako te muškarac odkanta i bla bla i bla bla".
Ja zinula, kao da me vrelom vodom zasula. Evo što je fulila poentu, nego što je skroz zalomila u pogrešnom smijeru. Sekund mi falio da izletim, koja konzerva bogte, ali kontam gdje ću to, te stisni zube i sus.
Mislim, šta reći nekom ko je tako zabrio u totalno pogrešan smijer

Joj kako mene boli kad mi neko barne u Bihter i Behlula ili u Starsti u globalu, k'o da mi je u sopstveni život dirn'o

Zadnje uređivanje Natlitug : 17.04.2012. at 09:23.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 11:37   #226
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Ma meni je Kivanč pojam sexipila, baš ne znam razabart kad mi je ono najhot. Ne čini ga samo frizura, neg i maniri, držanje tijela, uzbudljivo se kreće, ne znam sad, ali mi je sexy kad sjeda za volan npr., il' onaj kao polu osmijeh, kao da ima nešto pod gornjom usnom.

No htjedoh se nadovezat na ovo boldano.
Evet, fakat bih je voljela vidjeti u Ples sa zvijezdama il' tako neki show, ali uz to da nam negdje iz prikrajka uhvate Kvanča pa da mi to po naški utvrdimo dal' on bali ili ne.

btw Pričam s drugaricom u vezi ove serije, i tako govorim joj kako se veselim što će ponovo na ekran, kaže ona, "Joj meni je to baš prava sapunjača, ala meksička. Najžalije mi Nihal u svemu, posebice jer nije ostala s Behlulom. Mislim, šta je pisac htjeo da kaže, ubij se ako te muškarac odkanta i bla bla i bla bla".
Ja zinula, kao da me vrelom vodom zasula. Evo što je fulila poentu, nego što je skroz zalomila u pogrešnom smijeru. Sekund mi falio da izletim, koja konzerva bogte, ali kontam gdje ću to, te stisni zube i sus.
Mislim, šta reći nekom ko je tako zabrio u totalno pogrešan smijer :ne zna:

Joj kako mene boli kad mi neko barne u Bihter i Behlula ili u Starsti u globalu, k'o da mi je u sopstveni život dirn'o
znam točno o čemu pričaš...ja jednom prilikom uletila slučajno kod svekrive za vrijeme aška,a ona nešto opalila po Bihter,pa nešto navija za Nihal..ajj,izletila sam ko metak da ne bi bilo perja,jer ko od početka tako krivo zabrije nema mu pomoći,možete se samo poklat
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:59   #227
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
a ona nešto opalila po Bihter,pa nešto navija za Nihal..
Uimisusovo sveto!
Što sveka uzima, da nam dade malo? :klap:
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:09   #228
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Uimisusovo sveto!
Što sveka uzima, da nam dade malo? :klap:
Baš. Ja razmišljam o tome kako ću izbjeći scene gdje je ona, a ne još da navijam za nju Lako je bilo preko kompa, samo ubrzam scene s tom drečavom, a sad na kad bude na tv-u, ne znam šta ću
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:12   #229
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Baš. Ja razmišljam o tome kako ću izbjeći scene gdje je ona, a ne još da navijam za nju Lako je bilo preko kompa, samo ubrzam scene s tom drečavom, a sad na kad bude na tv-u, ne znam šta ću
Ne znam postoji li iritantnijeg lika u povijesti filma uopće.
A nije ni Ćemile daleko od nje.

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 17.04.2012. at 13:42.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:19   #230
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ne znam postoji li iritantnijeg lika u povijesti filma uopće.
A nije ni Ćemile daleko do nje.
Ma joj, već me iritira ona prva scena s Nihal kad stavlja one špange u kosu, u onoj haljinki..A tek hod
Je, istina, ni ta tračerka nije ništa bolja...Ajd još ove početne epizode, ali kad počne gurat nos gdje ne treba. Jel to ona bila namjerno ostavila kod Bihter onu ceduljicu, pa se ova izvlačila da je Behlul to pisao Pejker?
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:29   #231
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Jel to ona bila namjerno ostavila kod Bihter onu ceduljicu, pa se ova izvlačila da je Behlul to pisao Pejker?
Jašta nego namjerno. Nije mi jasno što je htjela postić time. Ćopit staroga?
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:34   #232
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Jašta nego namjerno. Nije mi jasno što je htjela postić time. Ćopit staroga?
Vidiš, ni to nije isključeno Ali baš grozan lik i ta Ćemilka. Ukrala minđušu,pravila tračeraj u kuhinji, bila bezobrazna i šta sve ne i onda se našla uvrijeđena kad ju je Bihter išla izbaciti..Ma daj, trebala ju je puno prije izbaciti
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:36   #233
Ja sam imala ozbiljnih problema oko ove serije s jednom drugaricom. Ona ne moze da podnese Bihter, kaze da je prva zmija, kako voli samo sebe, da se samo u zivotu inati, da takvih u RL ima koliko hoces, kako je zaluzila to sve sto joj se desilo, bla, bla, bla. A Nihal je jedna divna osoba i tako. To smo jednom raspravljale, vise nikada nisam htjela da pricam o seriji s njom, jer sam bila u stanju da je zadavim golim rukama kad pocne tako da prica. Uzas!!!
Jos na kraju ce misliti da sam ja losa osoba jer podrzavam Bihter, nazivam je kraljicom i slicno.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:40   #234
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Vidiš, ni to nije isključeno Ali baš grozan lik i ta Ćemilka. Ukrala minđušu,pravila tračeraj u kuhinji, bila bezobrazna i šta sve ne i onda se našla uvrijeđena kad ju je Bihter išla izbaciti..Ma daj, trebala ju je puno prije izbaciti
Mene je ta Đemila strašno nervirala. Toliko zlobe i zavisti u metar i žilet još nisam vidila. Užasna je.
Došlo mi je da se propucam nakon što je podmetnula to pismo pa kasnije grcala u suzama jer su ju eto jadnu nepravedno optužili.
I OPET joj ni to nije bilo dosta već je nastavila po svome.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:44   #235
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
vise nikada nisam htjela da pricam o seriji s njom, jer sam bila u stanju da je zadavim golim rukama kad pocne tako da prica.


Svima nam je poznato to stanje delirija i neubrojivosti.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:44   #236
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
znam točno o čemu pričaš...ja jednom prilikom uletila slučajno kod svekrive za vrijeme aška,a ona nešto opalila po Bihter,pa nešto navija za Nihal..ajj,izletila sam ko metak da ne bi bilo perja,jer ko od početka tako krivo zabrije nema mu pomoći,možete se samo poklat
Ja sam svojoj šogi i sveki proturječila u tome, nije im bilo jasno kako mogu stati na stranu jedne preljubnice i zloće a ide mi na živce ona patkica (još sam ju tako i nazvala pred njima)...hvala bogu pa je brzo bio kraj serije, ne znam kako ćemo sad kad počnu reprize

pozz svima
__________________
The art of being wise is the art of knowing what to overlook.
William James
dina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:52   #237
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Mene je ta Đemila strašno nervirala. Toliko zlobe i zavisti u metar i žilet još nisam vidila. Užasna je.
Ona je baš zlobna, ali iskreno, meni je ta cijela kuhinja išla lagano na živce, ti su za svakoga imali nešta za reći, leglo tračeraja, osim Sulejman amiđe, on je faca A Bihter se u početku stvarno trudila da uspostavi fini odnos s njima, ali jok, one su i dalje nastavile po svome
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:56   #238
Ma nisu skroz svoje ove Nihal fankerke. Ne znam kako su došle do tih dijametralno suprotnih zaključaka.
A Aški sa sveki da gledam, yok, prije bi o Jupiteru imali zajedničkoga za pričat

@Luisiana, da nam nije ista drugarica , e fakat je ovako identično opisala Bihter, kao zasluzila je sranje. Behlul se htio kloniti nje, ali ga je Bihter saljetala, bla bla, ma drvljem i kamenjem po njoj. Te u vezi Nihal sve u superlativu. Te onda u vezi serije, kao šta je poenta, ubij se ako ne dobiješ po svom.
Ono, totalni promašaj i poente i svega.
Ma pokušala sam sa nekolika argumenta i pokojom scenom pobit ove njene činjenice, ali vidim okrenut će na buru i okoja mi je i idi odatle i ćiao đaci.

Inače imam problem ak znam da sam upravu da ušutim, volim se gonit da tako kažem, ne da bih nekog verbalno povrijedila ili ubijedila, nego ćisto da skine ružičasti veo i progleda.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:02   #239
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Ona je baš zlobna, ali iskreno, meni je ta cijela kuhinja išla lagano na živce, ti su za svakoga imali nešta za reći, leglo tračeraja, osim Sulejman amiđe, on je faca A Bihter se u početku stvarno trudila da uspostavi fini odnos s njima, ali jok, one su i dalje nastavile po svome
Istina. Iako ni Nesrin nije bila toliko loša osoba.

Kad smo kod nje, zaboravili smo spomenuti najveću legendu od svih legendi.
Onoga tko zaslužuje da ima svoju seriju: Kapetan Rza.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:07   #240
Hahahaha ma Kapten Riza je zakletva, scene s njim komedija žešća.

Jbt, kad je zaustavio promet da Nesrin prodje cestu, oplakala sam
Ili kad je na onom brodu, kad su došli Behlulu donijeti punjač, pita ga Nesrin, gdje će mo, kaže potegnut će mo prema Gruziji, ukinula sam se od smijeha
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.