Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2005., 02:40   #1
Šta ona to hoće?

Eto pošto sam frišak,sve vas lijepo pozdravljam!

Ovog ste se naslušali u prekomjernim dozama al eto zanima me mišljenje ljudi koje ne poznam.Prije dosta vremena sam bio s jednom stvarno prelijepom curom(što se face tiče) i prekinuli smo,pa se nismo znali čut po pola godine i kad smo se čuli-ona je ta bila koja je uvijek nazvala,poslala sms što znači da neki interes postoji i s vremenom smo postali dobri prijatelji,zapravo vrlo dobri al je to zbog toga šta sam ja bio i dalje zaljubljen u nju ali sam glumio da nisam i tako znalo se desit koji put neka pusica i tako je to trebalo počet opet,međutim ona se naglo vratila svome bivšemu i to me je slomilo jer sam se uživio bio u tu svoju nadu toliko da mi je stvarno teško palo.Prošao je opet dobar period i opet me nazva-da kava-da idemo nekud van i bla bla, uglavnom opet sve počinje onim prijateljstvom i viđanjem skoro svaki dan i onim dugim tel razgovorima u sitne sate ali ništa konkretno ali s obzirom da ju poznam dugo vidio sam da ima još uvijek nešto ali sam nastojao da ne ide dalje od prijateljstva kao što i nije ali ljubav prema njoj je ostajala i dalje i tako se vuklo to mjesecima i moglo se u dosta slučajeva skužit da joj nije baš svejedno za mene i naravno budala od mene se urokala za božić i lijepo joj istresla sve iz duše(kako ju volim,kako ne mogu nikog voljet kao nju i bla bla) uglavnom otkantala me sa objašnjenjem da želi slobodu ali da me ne želi izgubit.Svelo se je sve na naj naj običnije prijateljstvo znači bez ikakvih pusica i bla bla ali se počelo to javljat šta je meni najgore,kad smo negdje vani ali ne svaki put ona se vješa po meni,ono grljenje,ajmo plesat i bla bla i narajca me skroz npr prošli vikend smo se sreli vani i nije se odvajala od mene a ja ostanem ko kamen jer se bojim da ne bi ispalo da sam krivo protumačio pošto ona kao želi da budemo frendovi. Najgori prc od svega mi je to što se jedan tjedan čini tako sve super (zovemo se,idemo na kave,šetnje isl) i da ide u pravom smjeru a drugi tjedan ko da nema ničega (nema je,ne zove,nema vremena) i sad to traje toliko da mi već ide na živce i da ne znam šta napravit pa vas molim šta mi možete reć o tome naročito vi ženske oko ovog nejavljanja i plaženja
__________________
Kad ima za druge ima i za mene!
NoLuck4Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 02:44   #2
sori zbog ovih puno ali,nisam baš neki skripter
__________________
Kad ima za druge ima i za mene!
NoLuck4Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 02:46   #3
Ponovi i ban.
Mrkva

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 22.06.2005. at 11:09.
tužni_dječak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 02:59   #4
Nezna ni ona sama šta hoće..takva je osoba..
Eto, meni se apsolutno isto desilo..u srednjoj sam imao takvu frendicu, nacugao se i rekao sve..i jebiga..skoro je sve to otislo u k*..ali uspjeli smo ostati frendovi..sad smo super jedan prema drugome..kao i u srednjoj..
uglavnom..da skratim..nema ti od toga kruha brale..nadji drugog komada a ona nek ti ostane frendica..znam da je tesko..ali jebiga..nista od tolke vaznosti i nije lako.
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 03:04   #5
Klasicni primjer navlakuse. Izgubio si emotivnu neovisnost i samopostovanje - kao takav si potpuno nezanimljiv materijal za decka. Ne padaj na sentimente. Nadji drugu curu.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 04:44   #6
Hoće da te malo vuče za nos, pa da malo puzakaš za njom, pa možda još i malo da te drži u rezervi kad nema ništa bolje da joj budeš pri ruci.
Lako je reći što ona hoće, ali zašto joj ti to dopuštaš to je već za raspravu.
__________________
Iza svakog uspješnog muškarca stoji jedna žena koja ne zna što je propustila
Darva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 08:27   #7
Ja mislim da bi ti trebao njoj reci za promjenu kako ti hoces svoju slobodu i kako mislis da to ne mozes imati dok si u kontaktu s njom, kako TI zelis ici u nove pohode,a ona te koci....Malo zamijeni strane, nemoj UVIJEK biti tu za nju kako je navikla, pa vidi sta ce se desiti! Mozda se iznenadis....
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 09:25   #8
Quote:
White Chocolate kaže:
Ja mislim da bi ti trebao njoj reci za promjenu kako ti hoces svoju slobodu i kako mislis da to ne mozes imati dok si u kontaktu s njom, kako TI zelis ici u nove pohode,a ona te koci....
Di si to vidio/la? U najnovijoj epizodi neke meksicke sapunice?

Nije on zensko pa da prica takve stvari, ej... Lagani odjeb je potpuno zadovoljavajuce rjesenje.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 10:33   #9
Quote:
Blue kaže:
Di si to vidio/la? U najnovijoj epizodi neke meksicke sapunice?

Nije on zensko pa da prica takve stvari, ej... Lagani odjeb je potpuno zadovoljavajuce rjesenje.
Ne, to nisam gledaLA u sapunici, nego osjetila na svojoj kozi!!!
I vjeruj mi da kad mi je dosao i te mi stvari rekao, i kad sam shvatila da ga gubim, i da on vise nece "plesati kako ja sviram", onda mi je odjednom doslo iz guzice u glavu...

Pa sad ti NoLuck4me odluci sta ces...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 10:37   #10
cura hoće kurca

znam takve

inače

100% si joj neki vid rezerve avejlbl 24 sata na dan
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 16:48   #11
Dajte još koji odgovor,izjeda me to iznutra ko crv jabuku,stalo mi je do nje i ne bih to samo tako pustio jel traje dugo da bi se zaboravilo!Hvala na dosadašnjim odg al treba mi još!
__________________
Kad ima za druge ima i za mene!
NoLuck4Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 21:37   #12
Quote:
NoLuck4Me kaže:
Dajte još koji odgovor,izjeda me to iznutra ko crv jabuku,stalo mi je do nje i ne bih to samo tako pustio jel traje dugo da bi se zaboravilo!Hvala na dosadašnjim odg al treba mi još!
zene vole da budu obozavane, zato se i ova tvoja tako igra sa tobom. daj joj hladni tus, odnosno to sto ti je white chocolate rekla je super ideja.
ovo ti ko zena govorim. znam kako sam se ja igrala kad sam bila mladja...
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 21:59   #13
od**** je
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 23:00   #14
Cura testira svoju seksualnost, u biti je nevjerojatno nesigurna, a ti joj predstavljaš lak materijal da si nabije ego.

Lupi ju u glavu kad ti to drugi put napravi.






Ne šalim se.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 18:22   #15
Da zaboravio sam napomenuti,da je najsjebanije od svega to šta je sa mog kvarta i šta je sestrična od moje najbolje frendice i recimo gdje god da krenem nju sretnem,pa nemogu se zabit doma zbog samo nje a opet neću zujat po drugim kvartovima,u know what I mean
__________________
Kad ima za druge ima i za mene!
NoLuck4Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 19:39   #16
Quote:
*_spike kaže:
Cura testira svoju seksualnost, u biti je nevjerojatno nesigurna, a ti joj predstavljaš lak materijal da si nabije ego.

Lupi ju u glavu kad ti to drugi put napravi.

Ne šalim se.
Potpisujem
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 19:42   #17
iskorištava te.
misliš da ona ne vidi da ti plaziš za njom kao mali pas na svaku njenu?
otkantaj to odma.
od toga ti nema ničega.
koza.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 20:46   #18
Dragi moj....vrlo zamoran post.Dug nekakav.

Ti si tu njoj zdravo za gotovo...probaj malo da ne bude tako. Malo je stavi na hladno.Tj. nemoj odgovarati na svaku poruku, kad se objesi na tebe, ti je lijepo skini i slini za nekom drugom pred njom.

Garantiram seks u roku od 15 dana.
__________________
"Kad se svi slazu sa mnom, imam osjecaj da nisam u pravu"
E. Hemingway
EvaBraun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 20:50   #19
Quote:
EvaBraun kaže:
Dragi moj....vrlo zamoran post.Dug nekakav.
Ja bih dodao....ODVOJI tekst ponekad!!!!! Molim te!
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 21:35   #20
Quote:
EvaBraun kaže:
Malo je stavi na hladno.Tj. nemoj odgovarati na svaku poruku, kad se objesi na tebe, ti je lijepo skini i slini za nekom drugom pred njom.
Tu se moram nadovezati zbog dobrobiti mlađih forumaša i tužnog_dječaka

Ako već ideš na to da si proračunato đubre, onda znaj da moraš imati dozu u porukama; pošalješ ih premalo i imaš psiho ženetinu koja ti visi za vratom; pošalješ ih previše i imaš vlastiti ejakulat za vratom. A neki put je, otvarače topica, ipak bolja druga opcija.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.