Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Treba li nam u skoroj budućnosti savezništvo Srba i Hrvata
DA) Moramo se oduprijeti muslimanskoj prijetnji 35 21.34%
NE) Srbi/Hrvati su nam najveći neprijatelji 41 25.00%
Normalni odnosi DA, ali bez savezništva 88 53.66%
Glasovatelji: 164. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2007., 12:40   #1
Vrijeme je za pomirbu Srba i Hrvata

Ako ste čitali moju temu "Balkan 2050.", znate da smo i mi Hrvati, kao i Srbi, najebali kao žuti, ako se nastave ovakvi demografski procesi.

Broj mladih će nam se uvelike smanjiti, i ne bi mogli pretrpjeti još jedan rat.

Osim toga pitanje Srba u Hrvatskoj i Hrvata u RS više ne postoji, iz okrutnog razloga da su ti ljudi otišli i većinom se neće vraćati.

Tako da mi više nemamo otvorenih problema sa Srbima.
Na stranu s radikalima, ni oni ne bi mogli zadržati Kosovo, a kamoli pokrenuti još jedan rat.

Otvorena pitanja su dramatičan rast muslimana na Balkanu, povećanje broja Alabanaca na Kosovu za 50% u idućih 50 godina, izumiranje Hrvata u BiH, i sve veći nacionalizam i vjerski fanatizam kod tzv. Bošnjaka, kao i mogući terorizam na Sadžaku i u Preševu.

Mislim da bi i Srbi i Hrvati, kao dva Kršćanska naroda se trebali ugledati na Nijemce i Francuze, i polako početi pomirbu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:46   #2
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ako ste čitali moju temu "Balkan 2050.", znate da smo i mi Hrvati, kao i Srbi, najebali kao žuti, ako se nastave ovakvi demografski procesi.

Broj mladih će nam se uvelike smanjiti, i ne bi mogli pretrpjeti još jedan rat.

Osim toga pitanje Srba u Hrvatskoj i Hrvata u RS više ne postoji, iz okrutnog razloga da su ti ljudi otišli i većinom se neće vraćati.

Tako da mi više nemamo otvorenih problema sa Srbima.
Na stranu s radikalima, ni oni ne bi mogli zadržati Kosovo, a kamoli pokrenuti još jedan rat.

Otvorena pitanja su dramatičan rast muslimana na Balkanu, povećanje broja Alabanaca na Kosovu za 50% u idućih 50 godina, izumiranje Hrvata u BiH, i sve veći nacionalizam i vjerski fanatizam kod tzv. Bošnjaka, kao i mogući terorizam na Sadžaku i u Preševu.

Mislim da bi i Srbi i Hrvati, kao dva Kršćanska naroda se trebali ugledati na Nijemce i Francuze, i polako početi pomirbu.

Ja se slažem!
Tačno je da pitanje Srba u Hrvatskoj i Hrvata u Republici Srpskoj više ne postoji, i sada je red da vi konačno priznate Republiku Srpsku, ako hoćete da mi podržimo Zapadnu Hercegovinu.
Kosovo će se podeliti, nama naše tri severne opštine. Albanci sa juga Srbije će se preseliti na Kosovo. I sada ih je tu manje nego 1999.
Sandžaklije se masovno sele u Sarajevski Bošnjakistan, tako da će i taj problem biti rešen!
Chaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:48   #3
ma, do tada cemo biti u nato paktu pa nas ni opadajuca demografska slika ne treba zabrinjavati nad nekakvom najezdom krvolocnih muslimana :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:49   #4
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post

Osim toga pitanje Srba u Hrvatskoj i Hrvata u RS više ne postoji, iz okrutnog razloga da su ti ljudi otišli i većinom se neće vraćati.
Pišeš gluposti........

Hrvati iz RS nisu "otišli" nego su protjerani i opljačkani do gole kože dok su srbi iz Hrvatske sami otišli i sa sobom ponijeli sve što su mogli. U RS su Hrvati dobijali po 5 minuta da se "spreme" i da idu i mogli su ponijeti jednu najlon vrećicu...........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:51   #5
Samo navalite !

Ni prvi ni zadnji put. Šta ćeš kad smo ovako mali opet jači i od jednih i od drugih.

Šmrc i hrk.

COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:51   #6
Quote:
Chaxy kaže: Pogledaj post
Ja se slažem!
Tačno je da pitanje Srba u Hrvatskoj i Hrvata u Republici Srpskoj više ne postoji, i sada je red da vi konačno priznate Republiku Srpsku, ako hoćete da mi podržimo Zapadnu Hercegovinu.
Bullshit!!!! Pitanje Hrvata u tzv. RS itekako postoji.........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:52   #7
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Samo navalite !

Ni prvi ni zadnji put. Šta ćeš kad smo ovako mali opet jači i od jednih i od drugih.

Šmrc i hrk.

Da toliko ste jaki da ste držali 23 % teritorija i Hrvatska vas je morala oslobađati........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:54   #8
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Bullshit!!!! Pitanje Hrvata u tzv. RS itekako postoji.........
Ne pričaj gluposti. Ima vas oko 12.000 to je manje od 1% stanovništva Republike Srpske. Za 50 godina uopšte neće biti Hrvata u Srpskoj.
Chaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:54   #9
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Pišeš gluposti........

Hrvati iz RS nisu "otišli" nego su protjerani i opljačkani do gole kože dok su srbi iz Hrvatske sami otišli i sa sobom ponijeli sve što su mogli. U RS su Hrvati dobijali po 5 minuta da se "spreme" i da idu i mogli su ponijeti jednu najlon vrećicu...........
Quote:
Sami otišli


Poznata činjenica je da su se 300.000 srba,za vrijeme bljeska i oluje mirno i dostojanstveno spakovalo,najestilo kravate, počešljalo se, zaključalo kuće , i polako otiišli put srbije
__________________
u pržun nemoeju da me vode u švicarsku stavia san papire i šolde..Ditrektorski
Tenicki Direktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:59   #10
Što znači pomirba? Dvije države odavno trguju, razvijaju se ekonomski odnosi pa čak i neka vrsta političke suradnje. O glasanju na eurosongu da ni ne govorimo. Države su se kao takve uglavnom pomirile, a pojednici ionako nisu važni.
Meni kao pojedincu puca neka stvar za srbe, a o pomirbi je blesavo govoriti. Što to znači? Ja se trebam pomiriti sa nekim ko mi je pljačkajući po Hrvatskoj ubio nekoga? Ma fuck, nek samo ostanu tamo daleko.
Na suradnju smo ionako osuđeni, ali baš da ih volim i želim se sa nekim miriti Rekao bih da treba ostati oprezan jer je to, po riječima njihovog znamenitog psihijatra-lud narod. Što dalje, to bolje
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:59   #11
O ovome vam pričam ljudi, i moju su obitelj Srbi protjerali iz Vukovara, kao i one iz Dervente ili B,Broda,pa ja ipak ne mrzim Srbe.
Jebiga Vukovar smo vratili,Derventu nećemo.
Kao što Srbi više neće držati Knin ili Petrinju...
Možemo se sto godina međusobno mrziti zbog svega, i što će nam to donijeti?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:00   #12
Quote:
Chaxy kaže: Pogledaj post
Ne pričaj gluposti. Ima vas oko 12.000 to je manje od 1% stanovništva Republike Srpske. Za 50 godina uopšte neće biti Hrvata u Srpskoj.
Naravno da ih ima samo 12.000 kad ste protjerali sve što ste mogli. Mojoj materi nisu dali ni 5 minuta da se spremi negu je 4 policajca svukli niz stepenice i istjerali iz stana.........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:03   #13
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Naravno da ih ima samo 12.000 kad ste protjerali sve što ste mogli. Mojoj materi nisu dali ni 5 minuta da se spremi negu je 4 policajca svukli niz stepenice i istjerali iz stana.........
Pa nema više ni Srba u Hrvatskoj!
Mi smo živeli u Slatini, virovitičko-podravska županija.
Otpustili ste mi roditelje sa posla, stalno pretili preko telefona, a mi ostali kao LOJALNI građani RH... Na kraju smo morali otići...
Chaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:04   #14
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Da toliko ste jaki da ste držali 23 % teritorija i Hrvatska vas je morala oslobađati........
Da toliko smo slabi da sada tipovi poput ovog iz Vukovara (moš mislit) maštaju o tome da se ujedinite kako bi nas kao sj....

E moj Michael ... cccccc. Nemam riječi. A kad se samo sjetim da mi je burazer htio ići u zenge.
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:05   #15
Quote:
Jebiga Vukovar smo vratili,Derventu nećemo.
Defetizam.
Nevjerovatno kako se nekim Hrvatima zivo fucka za druge Hrvate i krajeve u kojima su zivjeli.

Upravo nevjerovatno.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:07   #16
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da toliko smo slabi da sada tipovi poput ovog iz Vukovara (moš mislit) maštaju o tome da se ujedinite kako bi nas kao sj....

E moj Michael ... cccccc. Nemam riječi. A kad se samo sjetim da mi je burazer htio ići u zenge.
Ne mislim ja tu samo na Bošnjake, u Hrvatskoj već ima oko 40.000 Albanaca, a drugi će doći, ali nije u tome stvar, stvar je da imamo jednog neprijatlja manje, a ne da se udružujemo protiv trećeg...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:08   #17
Quote:
Chaxy kaže: Pogledaj post
Pa nema više ni Srba u Hrvatskoj!
Mi smo živeli u Slatini, virovitičko-podravska županija.
Otpustili ste mi roditelje sa posla, stalno pretili preko telefona, a mi ostali kao LOJALNI građani RH... Na kraju smo morali otići...
Ne seri,lažove.

Vas je od 580.000 ostalo 220.000 u Hrvatskoj.

U RS je od 200.000+ Hrvata ostalo samo 12.000,što znači da ste ih skoro 95% otkantali.
bonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:08   #18
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Defetizam.
Nevjerovatno kako se nekim Hrvatima zivo fucka za druge Hrvate i krajeve u kojima su zivjeli.

Upravo nevjerovatno.
Istina, zaboravili smo Bugojno,Kakanj ili Vareš...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:10   #19
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da toliko smo slabi da sada tipovi poput ovog iz Vukovara (moš mislit) maštaju o tome da se ujedinite kako bi nas kao sj....

E moj Michael ... cccccc. Nemam riječi. A kad se samo sjetim da mi je burazer htio ići u zenge.

Točno tako Bošnjače! Hrvati su s vama vezali zastave u zadnjem ratu.... Tako da nema govora o pomirenju. Neka ostane i dalje na nikakvim odnosima, jednostavno- neka oni gone svoje, a mi Srbi svoje. Čini se da je tako najbolje.
Legollas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:12   #20
Quote:
Chaxy kaže: Pogledaj post
Pa nema više ni Srba u Hrvatskoj!
Mi smo živeli u Slatini, virovitičko-podravska županija.
Otpustili ste mi roditelje sa posla, stalno pretili preko telefona, a mi ostali kao LOJALNI građani RH... Na kraju smo morali otići...
I ti nevidiš razliku između naše dvije priče???? Vi se spakovali i sami otišli a moju mater vukli niz stepenice i istjerali je samo u odjeći koju je imala na sebi????? Bolesno........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.