Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 14:49   #21
Ali nisma uspio namjestiit visinu titla gdje stoji ta opcija u programu viidm pola titolova pola ne viidm
jvinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 15:19   #22
Ovak kad dignes avi file i nakon toga srt file, imas na traci iznad slike u AviSub-u Language, a ispod toga Offsets i ispod mali gumbic koji povlacis po traci, primjetit ces da se titl podize na polozaj koji ti odgovara, eksperimentiraj i zapamti koji je tebi polozaj najbolji.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 20:12   #23
bojim se ovo radit jos da nest nesjebem xD
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 20:59   #24


ovako izgleda moja graf sa zadnje strane..jel to taj hdmi ulaz?....tu ga ustekavam jel?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 21:46   #25
Da, to je HDMI, nije ti nacrtano u uputstvima od ploče?
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 21:52   #26
Pa piše poviše ta dva utora SPDIF-AUT i ispod HDMI!!!!
Znači ovaj donji je HDMI.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 22:04   #27
ovaj zaokuzeni je HDMI a ne taj ispod...to je DVI
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:29   #28
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ovaj zaokuzeni je HDMI a ne taj ispod...to je DVI
ne pravi se lud...iznad zaokruženog HDMI-ja i optičkog ulaza u stvarnom svijetu, a ne na slici (na slici je to desno od HDMI-ja), ti je ugravirano SPDIF-OUT i ispod toga HDMI, dakle govorimo o "labelu" a ne samom konektoru
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:31   #29
ahaa o labelu xD
ugl ja sam zaokruzio port....
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:32   #30
pa dobro si napravio da si ga zaokružio, ali bezveze nas pitaš kad ti je ugravirano HDMI
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:39   #31
sry..nisam nikad spajao jos ovo pa reko da provjerim prije nego dam pare za kabl(koji nije bas jeftin)...
a nebi bas hackirao USB(service only) port na TV-u da slucajno nes nezajebem ili izgubim garanciju
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:48   #32
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
sry..nisam nikad spajao jos ovo pa reko da provjerim prije nego dam pare za kabl(koji nije bas jeftin)...
kaj ti je 50 kn skupo?
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:52   #33
prijatelj platio 5m 109kn
a meni treba oko 6-7 m...dakle moro bi uzet 10m....mislim da sam vidio da kosta oko 200kn....pa ono bolje provjerit nego bezveze uzimat pa jos da neradi...
u vrijeme recesije svaka kuna je važna
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 00:03   #34
odnesi komp to TV-a...mogao bi imat problema s 10m HDMI-ja (naglašavam: mogao bi)
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 00:06   #35
a jbg ovakav mi je raspored u sobi ...tesko da mogu ista mjenjat....
valjda ce radit sve.....nisma cuo da je netko imao kakvih problema zbog dužine kabla...valjda se negubi signal :S
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:50   #36
a opet su neki imali problema...puno ovisi o kvaliteti HDMi sklopa u uređajima...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:17   #37
bas sam pitao ove sto se bavi s tim jel ima kakih problema zbog duzine kabla...kazu nema to veze digitalni signal je uvijek jednak i nece bit problema bio kaabal 5m ili 20m...
eo ja kupio od 10m i sve super radi...samo sto nisam mogao u onaj hdmi utor staviti jer on neradi...mora se preko matične ploče ić...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 00:03   #38
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
bas sam pitao ove sto se bavi s tim jel ima kakih problema zbog duzine kabla...kazu nema to veze digitalni signal je uvijek jednak i nece bit problema bio kaabal 5m ili 20m...
to hebeno nije istina!!! signal koji ide preko HDMI nije paketiziran kao kod mrežnih protokola (pa mogu ići velike duljine kao LAN) nego je bitstream i potrebni su repeateri nakon par desetaka metara...duljina koja će dati korektnu sliku bez repeatera jako ovisi o:

1) kvaliteti izolacije od vanjskih i internih (intra-kabel) utjecaja
2) HDMI sklopovima na oba kraja
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:05   #39
Pozdrav

Jedno pitanje za vlasnike lg 32lh3000 modela

Uzeo bi taj tv da mi bude monitor za pc jer nema ghostinga i nema input laga vidljivog pa je idealan za igre.Spojio bi ga na Ati 5850 na hdmi.

E sad citam na netu da LG vara ljude i da su na pocetku bili S-ips paneli(LGD) a da sad podvaljuju losije m/s-pva panele(AUO,CMO).

E sad vi koji ih imate koje panele imate?

Mozete provjerit po naljepnici koja se vidi kad se baterijom osvjetli kroz resetku sa straznje strane tv-a tam di je ventilator ili u kutevima.

Drugi nacin je kroz service meni

LP
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:51   #40
nisam gledo sta ima ili sta nema...
ali ja sam ga spojio na komp i super mi je slika kad igram igre na njemu
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.