Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 23:27   #9961
cure nisam gledala prilog za koji pitate, ja malo gledam tv, ali drago mi je da idu takvi prilozi


danas prelijepa epizoda, i da zaštitim demira što se tiče zemljišta, prvo govori ihsanu i asi gdje će raditi tvornicu, a onda i kerima barem dva puta pita, ti si vidio to zemljište, da li ima njiva (stvarno i nema, neki pašnjaci, a čovjek iz istanbula), a izgleda da i u zemljišnim knjigama nešto nije u redu i da se to tamo ne vidi, jer je vjerovatno i džemal mutio s tim zemljištima.
ovaj put mu ihsan govori za partnera da je sumnjiv, da se ne ponovi situacija kad je demir njega upozoravo, a ovaj ga isto tako nije slušao. vidjet ćemo, da ne kvarimo stvarno lijepo epizodu.
mrvica 1234 is offline  
Old 14.03.2011., 23:27   #9962
ma ne mogu da vjerujem da to ste tek sad vidile,ja to još kad sam gledala na turskim epizoda vidila i proucila dobro prvi put.upijala svaki detalj i onda ispocetka
lili prvic is offline  
Old 14.03.2011., 23:28   #9963
Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Hvala sad cu da to istrazimPosudim link moze

@Tratincica83Ja ti te stvari uocim dok radim gifove jer sam obsjednuta tim di da pocne di da zavrsi gif i onda sto puta gledam pa stopiram scenu.. znam da je ludost al sta cu

Tako nisam odustala ni od onog prstenja dok nisam rijesila
Kako da ne,ja sam pozelela da se uclanim da vam pokazem ovaj link!! Inace citam vas vec neko vreme i uzivam u vasim komentarima,smejem se i placem uz njih i ponovo prozivljavam sve epizode uz vas devojke!! Sjajne ste!!

Ti prosudi sama,ja licno mislim da se nekako drugacije gledaju kada je povuce,kao neki momenat duze,cega nema u original epizodi.

ja sam prstenje resila odmah kada sam pogledala epizode sa engleskim prevodom i onaj cuveni bugarski spot.Mislim da sam to prstenje prvo apsolvirala posle dan dva od kada sam pocela da pratim Asi.Prilicno me je intrigiralo.

Ali nisam htela da se zbog toga uclanjujem da ne ispada da se nekome namecem sa mojim misljenjem o prstenju.

Jaooo,sve smo iste!! Neke scene znam do detalja da me probudis u pola noci!
Rebellious24 is offline  
Old 14.03.2011., 23:28   #9964
eto, barem ste danas malo zadovoljnije, na yt je isto epizoda 46. bolum 1 - i stoji da se zbog sadržaja morate prijaviti ili registrirati i potvrditi da imate 18. g.

a što se tiče A & D - iz aviona bi se vidjelo koliko su ,,odglumili,, ove scene, bilo je prestvarno, jer samo dvoje tako zaljubljenih u pojedinim scenama može imati nježne dodire nosevima, nabreknute usnice,(scene prvog poljupca na kiši - ima nečiji gif) , izgovoriti toliko nježno ime kao što je to asi izgovorila demirovo ime, demir , demir - dok je govorio da je lud od ljubomore, da nemože bez nje, ....., a bilo je među njima daleko više od glume, osjeća se (kroz ekran hahaha) na kilometre kako se kaže. a tek kad njoj demir kaže, - imaš vatru u očima, mili bože, pa tko nebi ovako nešto poželio.

sada ćete reći da sam prolupala, ali ima toliko detalja koje sam zapazila, a vjerujem i drugi, da ih je nemoguće izbjeći, ako tako nešto silno želite (kao mi ) nemoramo biti na asinom mjestu, dovoljno je ovakve momente zamisliti u svom životu, majstorski prikazano.

http://www.youtube.com/watch?v=dlFCkcUyhTQ

Zadnje uređivanje skorpion1 : 14.03.2011. at 23:33.
skorpion1 is offline  
Old 14.03.2011., 23:28   #9965
Quote:
Amy25 kaže: Pogledaj post
Nadam se da neće biti toliko pokvareni jer ko zna u koji termin će nastaviti "Asi" od ponedjeljka zato se iskreno nadam u petak da će pustiti sve do kraja
Ček, tek u petak će biti ONO???? Pa šta će raditi ova 4 dana i 3 noći leleeeee jesu ga razdužili, svaka im čast.

(pa ti gledaj turske serije)
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 14.03.2011., 23:32   #9966
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ček, tek u petak će biti ONO???? Pa šta će raditi ova 4 dana i 3 noći leleeeee jesu ga razdužili, svaka im čast.

(pa ti gledaj turske serije)
Ne znam hoće li biti u petak jer sutra opet nema zbog utamkice. Iskreno samo nek bude ove sedmice da uživamo dok "Asi" ne prebace u novi termin
Amy25 is offline  
Old 14.03.2011., 23:32   #9967
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Naravno da primamo. Dobrodošla!
Tu se na 00:48 malo vidi skidanje džempera.
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
Merhaba i tebi i , naravno, primamo nove ( samo nemoj spojlati plizzzz )

A jesam vam rekla da su Bugarke, nego on ipak u toj sceni skida onaj džemper , i opet mi ništa nije jjasssnnooooo , ma kkaakkoooo su one to pronašle ( ta scena mora negdje u originalu biti )
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
ovdje se vidi da mice vestu s ramena? ma to se oni igraju zivaca nasih
Hvala puno na dobrodoslici!!!

I meni se cini da se vidi samo poslednji sekund skidanja dzempera,zasigurno nesto spusta i ostavlja pored sebe na krevet.
Rebellious24 is offline  
Old 14.03.2011., 23:32   #9968
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ček, tek u petak će biti ONO???? Pa šta će raditi ova 4 dana i 3 noći leleeeee jesu ga razdužili, svaka im čast.

(pa ti gledaj turske serije)
adadjo, mislim da će to biti već u srijedu,mislim sigurno.ako skrate, ne mogu toliko da ne bi bilo u četvrtak.
mrvica 1234 is offline  
Old 14.03.2011., 23:33   #9969
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ček, tek u petak će biti ONO???? Pa šta će raditi ova 4 dana i 3 noći leleeeee jesu ga razdužili, svaka im čast.

(pa ti gledaj turske serije)
ma ne adadjo necemo toliko cekati .ne bi htjjela spojlati .pišem na spojlerima
lili prvic is offline  
Old 14.03.2011., 23:33   #9970
Asi: ''Nasmiješen si...''
Demir: ''Da, čim sam vidio da si ušla.''

Demir u naletu romantike:
''Ljudi se najviše ljute na one koje najviše cijene, Asi''
''Neću te pustiti!''
''U tvojim očima je vatra.''
''Pogriješio sam. Kajem se. Oprosti mi već jednom. Nedostaješ mi.''
(u pozadini zvoni telefon samo tako, a ovi khm khm) ''Pusti neka zvoni!''
''Je li Asi i kao mala bila ovako prgava?''
(na Asino pitanje kako je dospjela u krevet) ''Na rukama tvog voljenoga. Ja sam te donio.''
''Moja žena predivno radi omlet! Nisam to očekivao.''

''Sada sam u našoj sobi. Donio sam ti neke stvari za večeras. Pripremio sam bijele ruže za tvoju kosu, šal koji odgovara boji tvoje kože. Sjećaš li se dana kada sam te zaprosio? Nosila si nešto. Nisam mogao maknuti pogled s tebe! Zamišljam šal na tvojoj haljini, večeras će biti posebno. Stavit ću bijele ruže u tvoju kosu. Tvoja će se kosa ispreplesti s mojom. I tada ćeš zaspati na mojim grudima. Moja ponosna princezo.''


Asi i Demir. A konačno, konačno! A Ihsan, ma svaka mu čast. Danas se čovjek iskupio za svu pasivnost i apatiju, danas je bio car. Legenda. Kako je došao ''pijan'' i ovo dvoje, kud će, šta će, moraju u istu sobu. A najbolja mi je scena, Demir i Asi ulaze u sobu, a Ihsan se vrati van, gleda njih kako ulaze i počne se cerekati mangupski. Koja lopina, taj Ihsan! Dobro je netko rekao, ne zna on rješavati svoje probleme, ali što dobro rješava tuđe, to je prekrasno nešto.
Pa kako su se Demir i Asi prvo počeli svađati, a onda se (konačno!) zaletili jedno na drugo. E, svaka čast. I baš kad je krenulo na najbolji dio - zvoni telefon! Zove glupa Defne! Al, Defne ono ne popušta, žena ima misiju - shebati svima ljubavni život, ko što je shebala i svoj. A u ##$$?=!"#$%!!!
Pa ono kad je Ihsan pričao kako je bilo kad su Asi i cure bile male, a Demir pogledava preko stola, tako slatko. A Asi zakunjala, boli nju briga. A kako je Ihsan rekao Demiru ''Nema ti druge, sada ćeš morati ženu odnijeti u krevet.'' Ma, car!
A ujutro, buđenje. Extra mega čok Kako su slatki bili. Pa onaj doručak, e, morali su se malo i podbadati. ''Moja žena zna dobro ošinuti.'' ''A ti si trebao oženiti neku popustljivu.'' (Defne ) Pa ono kad ga je zezala za košulju ''Vidi se da si je samo otpakirao i obukao.'' Koji piš. Demir je praktičan čok, ne mari on puno za sitnice tipa pranje i peglanje.
I na kraju onaj dogovor... za večeras. Uuuuu

Neriman i Sarmašik. Našle se one, dvije ludače. Kako je Neriman htjela upasti u onaj bar. Ono ''Makni se, rođakinja mi je unutra!'' Pa kako je slijedila Sarmu, ko tajni agent 000. I kako je tješila Defne, ajme. Kao prvo, urla, ta žena fakat ne zna govoriti normalno. Kao drugo, savjete koje joj daje, ne da ne bi nekog trgnulo iz depresije, nego bi nekog sretnog bacilo u depresiju.

Fatma/Aslan/Sarmašik. Aslan je pošteno zaglibio, dobro je Gondža rekla. Zatelebao se čovjek samo tako. Sarma ga gura od sebe, ne iz altruizma, boji se za svoj novostečeni položaj. Mada, ok, i prije ga je pokušavala maknuti od sebe. Ali džabe, ovaj se izbezumio. A Fatma. Jadna pošizila, iako opet, ne sviđa mi se što je toliko navalila. Ipak je Aslan odrastao, ne može mu ona birati djevojke/pevaljke.

Ziya i Gondža, danas su bili kratki ali slatki.

Defne. Joj, što ona meni pili živce. Sad je pala u depresiju, ajme još je manje podnosim. A ono kad je zvala Asi (baš usred velikog pomirenja) došlo mi da joj uzmem telefon i zviznem joj ga par puta u glavu. I šta je toliko zapela za Asi?! Ono kad je Neriman došla kod nje, a ova u transu. Pa se samo odjednom digne i počne histerično kmečati ''Asi?! Asi?!'' Ma, mrš!

Kerim. A hebo te. On više ni sam ne zna što bi, koga bi, zašto bi, gdje bi, s kim bi, a najmanje od svega kako bi. Pretvorio se u svjetsku zbunjolu, a bio je definitivno highlight serije. Sad je jedva noćna ulična rasvjeta. Postao je dosadan sa tim svojim Istanbulom, hebo te Istanbul, ko da je to rješenje svih problema. Demir i Asi su imali gadne krize, pa ovaj nije ni spomenuo Istanbul. A Kerim, umjesto da proba malo razmisliti što i kako, on sjedi i uzdiše za Istanbulom. Ma...

Ali Gnjusbey. Kratko, jasno, brzoglasno.
ema_kali is offline  
Old 14.03.2011., 23:36   #9971
Mina, što se tiće ožiljka. Ako se dobro sjećam, najbolje se vidi tamo kad je u uredu, ali mi se neda sad to tražiti. Nisam na slikama ništa označila da ih ne pokvarim. Vidi se, a ti sve si naš CSI pa sve vidiš. Koje veličine slika su dozvoljene?




Ma tko je mislio na džemper. Sad kad sam pogledala opet ove linkiće koje ste dale, mislim da su oni ipak nešto izbacili.
__________________
Ja sam ludak od marcipana.
wadra is offline  
Old 14.03.2011., 23:38   #9972
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Uh. Zamalo.
Napokon pomirenje i poljubac nakon suuuušeeeee, mogli su tako davno. Gori papir, gori Demir do usijanja, Asi bi se malo tukla šakama, jer joj je davno dogorilo. Šta sve muškarac mora istrpiti da dođe do malo.....i onda zazvoni telefon, pa pukne opet pipa (to sam shvatila simbolički, naravno), još 'pijani' Ihsan u kući (tešekredeeeere, ijakšamaaaar, igeđeleeer, a jednom je rekao i Razmislimo, razgovarat ćemo sutra, dime?)
Najljepša scena, bez obzira na ljubljenje i zajedničko buđenje: onaj mob razgovor Demira i Asi.......divno Demire. Prolazili su me trnci...mene, zamislite.
Sarma sad prkosi Aslanu, izgleda da su prkos i otimanje dobitna karta...ček da mala Melek skuži.
Melek i Aslan ispod deke...u KAZNI.
e, da se barem može srcu zapovijedati ha Aslane? Pa da usrećiš majku, obe, šta obe, sve tri. (A baš bi im Sarma bila cool snajka
One scene na kraju, tri sestre, slapovi....Defne u raspadu. Ona misli da je Kerim već dvije obrnuo, a on se još gomba s prvom (i sam sa sobom). Neriman i nju tješi, bez povišenih tonova ...ovo je epizoda njenog altruizma, izgleda.
I tako, prođe jedna baš lijepa epizoda...
aaaa evo je Adadjo , volimmm tvoje postove a ovo boldano sa Ishanom mi je ( čujem ga kako otežeeeeee )

a jesu i tebe trnci malo "trnuli" aaaaa

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
znala sam ja za taj džemper/vestu, isto nešto sivo sa bijelim rubom. ali kad je netko spomenuo skidanje džempera, ja sam pred očima imala samo sivu košulju i spavaću sobu, i da tamo nije bilo nikakvog skidanja džempera. kao i asi - na kraju jedne scene su bili obučeni, kaiš i 150 heklanih ogrtača, on u džemperu itd. ... prekid za dešavanja sa sarmom+neriman, i nastavak u spavaćoj sobi - on odjednom samo u košulji, a ona u spavaćici!!! tu sam ja džemper već DELETE iz mog mozga. haha. da bih sad vidjela u clipu (bolum fragmani) da je demir IPAK NA KREVETU SKINUO DŽEMPER?! wtf?! di sam ja bila u toj sceni??? parcijalna amnezija ...
on je kriv.
parcijalna amnezija i maksilofacijalni grč - usta se "nekontrolisano" ponašaju

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Dakle, da rezimiramo: unošenje u facu, teško disanje, gladni poljupci, otkopčavanje spavaćice, naked leg, izbačene scene, pa nije ni čudo da je ta pipa eksplodirala, a Demir će još malo sačekati, ipak se on već ispraksirao, što je to za takovg momčinu.
ali je zato telefonskim razgovorom sve nadoknadio - vvaauuuu kako je sve čok guzel "odrecitirao"
asi62 is offline  
Old 14.03.2011., 23:39   #9973
serija je odlična ...ovo večeras je bilo predobro i pre emotivno...
svi likovi su večeras bili..
Ishan kad je došao ko fol pijan na spavanje, pa Neriman i Sarmišek...pa Aslan i Melek ispod dekice ali najlješa scena su mi Asi i Demir prije spavanj...preslatki su ...toliko kemije topi sve oko sebe i na tv-ju....preslatki su ...divni su...tuu mora postojati kemija i u stvranom životu...ovako se nisu mogle snimati scene bez stvarne kemije to se osjeti i vidi...pa gledala sma ja Murata drgim serijam i filmu nije bilo ovakva kemija...ma svaka čast ...tako m je ugodno gledati ovu seriju sve mi toplo oko srca..sva se rastopim...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 14.03.2011. at 23:44.
teuta.luburic is offline  
Old 14.03.2011., 23:40   #9974
Ah sta i ja uradi s petkom
Ne znam kad ce biti, salila sam se.

Nadam se srijedi, naravno!
angell_ is offline  
Old 14.03.2011., 23:40   #9975
Quote:
andrulina kaže: Pogledaj post
I ja sam tek sada skontala otkopčavanje spavaćice, hmmm što mi sad sve pada na pamet Demir, Demir što mi radiiiš...
I ja. I ovo s džemperom. Ja stvarno ne znam kaj ja gledam?! Nije prvi put da mi promaknu stvari.

Slažem se, onaj razgovor na mobitel je čok čok. Al također dojmio me se onaj njihov razgovor u sobi kad joj je rekao kak je ljubomoran, onak poluljutito i otresito. Čok čok
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Old 14.03.2011., 23:41   #9976
E a one babe. Prvo na aerodromu, a onda i u dućanu s Namikom i Suhejlom. Moram vam reći da moja majka sad zove Sarmašik "ŠikSarma", a prije je bila "vesela udovica".
__________________
Ja sam ludak od marcipana.
wadra is offline  
Old 14.03.2011., 23:42   #9977
Cure,bližimo se 500 stranici
Amy25 is offline  
Old 14.03.2011., 23:43   #9978
Hvala Mrvice, Amy i Lili. I ja se mislim da bi Demir toliko izdržao.....dogorilo do noktiju. I Asi bende. Sgurno će prva noć biti prikazana čok romantik, ovo ono, slowmotion, ruže, svijeće, detalji do besvijesti...al ne mogu oni mene prevariti, ne ne. To je bila DRUGA! Prva nije mogla paziti na finese.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 14.03.2011., 23:44   #9979
meni je vrijem da krenem spavati,ako opet budem dugo budna opet mi nece asi i demir(pogotovo on) dati mira da spavam
lili prvic is offline  
Old 14.03.2011., 23:47   #9980
za laku noc http://www.youtube.com/watch?v=pPSC-...el_video_title
lili prvic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.