Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2011., 12:35   #61
Jedno pitanje za vas koji pratite Lale devri, da li Toprak tamo dobbija glavnu zensku ulogu?

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
ja ti napišem na veće kad imam više vremena
Hvala ti Mozes i na pm ako hoces. Pored toga sto ne mogu gledati reprizu jucerasnje epizode, ne mogu pratiti ni ovu sljedecu Imaj me u vidu i za nju sutra, please
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 13:15   #62
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za vas koji pratite Lale devri, da li Toprak tamo dobbija glavnu zensku ulogu?



Hvala ti Mozes i na pm ako hoces. Pored toga sto ne mogu gledati reprizu jucerasnje epizode, ne mogu pratiti ni ovu sljedecu Imaj me u vidu i za nju sutra, please
Jednu od glavnih, jer se ona udaje za Činara a on je glavni muški lik. Uz nju po meni važan ženski lik je i Yečim sestra od njegove pokojne žene (Lale) koja je ludo zaljubljena i nepreže pred ničim da ga osvoji.
Ja sam počela pratiti Lale devri radi Toprak i pratim samo nju, a ove druge likove preskačem. Pogledala sam 1 i 2 ep, zatim dio nakon smrti Lale i ovo dalje di se pojavljuje Toprak. Evo sad je u Turskoj emitirana 40 ep u najavi za 41 izašlo je da je Toprak trudna.

Ne vodi brigu napišem jednu i drugu.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 14:09   #63
Priključujem se temi ako me primate jer mi je ova serija jedina zaokupila pažnju nakon Ezela a evo i youtube kanal na kojoj možete pratit seriju http://www.youtube.com/user/GaravaiPlava
kalahar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 16:03   #64
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
tešekular vanilla....složit ću s navedenim, iako je "glumica", od samog početka navijam za nju i Jusufa, pa kud puklo da puklo..

..počeo je i Jusuf bey davati znakove, ..večerašnji kraj je bio koma, kako se Hava odjednom pojavila sva raščupana i mene je prepala..odabrala je dobar tajming..

..predhodna ep. tj. ono ko fol spavanje, pa pokrivanje, pa onda ruka krene sama od sebe, lagano prstima po licu, malo je bilo jednom,pa je ponovio postupak, ah, ta ruka..ide to samo od sebe..

..negdje sam pročitala, tj. vidjeh na net-u neke slike, pa jel netko zna nešto više, koliko sam ja skontala njih dvoje su se vjenčali u RL.,jesam li ja sad dobro skontala ili se radi o seriji..

(((..očito je važno zvati se Murat da probudiš zanimanje..))..
boldano: yok, džanim benim. meni je Murat kao Murat, a vala i kao Savaš (u serijii "Ljubav i kazna") tako bezze, on je meni dobar samo kao Demir Doğan.
Nije loš ni Yusuf Hancioglu
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 21:46   #65
Quote:
kalahar kaže: Pogledaj post
Priključujem se temi ako me primate jer mi je ova serija jedina zaokupila pažnju nakon Ezela a evo i youtube kanal na kojoj možete pratit seriju http://www.youtube.com/user/GaravaiPlava

Dobrodošla, što nas je više to bolje
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:20   #66
Evo sadržaj cijele 5 ep. originalne. Nadam se da je to ono što nisi gledala. Jer OBN dosta skraćuje,pa sam valjda pogodila.

Hava radi Jusufu limunadu jer je čula od sluškinje da je on na veće voli popiti,zato koristi priliku da mu je ona servira tako što ove druge zaposli po kući. U nadi da će biti primijećena (iako nije svjesna po meni mu je već polako upala u oko). U kuhinji ona i tetka iščekuju novosti vezane za Đžunejta, (ona mu se obećala tu veće u zamjenu da on Jusufu kaže da je u njihovu kuću dolazio radi radnje) međutim ona ga se ima namjeru riješiti tako što ga njen otac (to drugi naprave za njega) prijavi policiji jer dilaju drogu. Posao je uspješno obavljen Đžunet zatvoren, a ona do daljnjeg mirna što se tiće njega. Hamijet obavještava Jilmaza da je Munever pristala da je dođe zaprositi načelnik, ona nije sigurna u njenu odluku ali Jilmaz ne bi duljio od straha da ona ne napravi kakvu glupost. U isto vrijeme Munever u sobi plaće.
Hava i tetka u kuhinji pričaju i Hava je traži da joj reče kakav je u stvari Jusuf želeći znati sve o njemu. Evo razgovora:
Sultan: Što želiš znati?
Hava: Sve, što jede, što pije, što voli, što mrzi, što prvo radi ujutro; pričaj mi malo o tome.
Sultan: Svako jutro ustaje u 6h, i od djetinjstva to uvijek radi i nije promašio, istušira se i spremi, izađe iz kuće dok svi spavaju. Šeta po brdima. Jednom sam ga pitala da li se umori od tih šetnji on se nasmijao i odgovorio: „Ne umorim, razmišljam dok šetam.“ Navodno tako donosi sve odluke vezane uz život i posao. Prije posla se vraća kući. Čitava se porodica nalazi na doručku. Jeo ili ne , zauzme mjesto za stolom. Svima shvati iz očiju, ako imaju neki problem, ili ako nešto nedostaje u kući. Ne priča puno ali sve sredi i onda ode u firmu. Do mraka sređuje poslove, jako je vrijedan čovjek. Voli jahanje konja.
Hava: Konje?
Sultan: Da i odlično jaše.
Sad se Havi ne sviđa to što čuje jer se ona boji konja, kao mala pala je i slomila ruku i više im ne prilazi. Sultan je tješi da je i Jusuf jednom pao donijeli ga cijelog u lokvi krvi. Hamijet se zaklela da neće više jahati, ali on nije odustao. Ima konja Karakiz (Crna djevojka) kojega zaista voli...Dobar je(nastavlja pričati o Jusufu) voli pomoći ljudima, zna cijeniti sve vrijednosti. Čini dobro ali ne voli da se o tome priča po gradu.
Hava: Da li je on ikada volio tetka? Da li se zaljubio? (eto što nju muči)
Sultan: Volio je i to ludo. Kada je studirao u Istambulu. Kada je završio studij htio se oženiti ali cura nije htjela doći ovamo (preseliti se u Kapadokiju, već da žive u Istambulu) Jusuf nije htio i tako je ta veza pukla. Nakon toga je nastavio izlaziti s curama.
Hava: Znači još nije našao neku koja bi mu uzdrmala srce?
I u to dolazi Jusuf i obavještava ih da sutra ide u kuću koja se nalazi u vinogradu. Hava je zainteresirana, ali tetka joj govori da je to nemoguće jer nitko ne ide tamo samo ima jedan ključ ako nije u Jusufa onda je u Hamijet koji ona sakrije. Hava zadaje zadatak tetki da dođe do ključa kuće. Jutro je a Hava po brdima šeta ne bi li naišla na Jusufa (a njega ni za lijek) on ispred zgrade aerodroma čeka jednu zgodnu žensku Betul. Đžunejtu je otac u posjeti u zatvoru i ovaj ga moli da ga izbavio što prije jer da on nije ništa kriv, pokušavaju dokučiti tko ih je prijavio. Sultan uz priču koja baš i ne drži vodu uvjeri Hamijet da joj da ključeve kuće u vinogradu. Hava umorna, ljuta što nije našla Jusufa, ali je tetka tješi davši joj ključ od kuće. Toprak dolazi do Have plačući, večer prije nazvala je Sitkija i na njegov mob. javila se neka ženska, sad je sigurna da je vara. Hava ljuta nazove Sitkija i očita mu bukvicu. Sitki raspravlja s ljubavnicom o njenom javljanju na njegov mob. a Hava uvjerava Toprak da razgovara s Sitkijem i čuje od njega istinu, da ne donosi zaključke na prečac. Toprak je moli da bude s njom dok razgovara s mužem (ali Hava ima pametnijeg posla nije ona tu da njoj pomogne već da zavede Jusufa). Jusuf i misteriozna cura dolaze u njegov ured gdje imaju poslovni sastanak ona je prehrambeni inženjer. U susjednoj kancelariji Mehmet pila oca da prodaju zemljište tako da on dobiveni novac iskoristi za kampanju načelnika. Hava dolazi u kuću u vinogradu oduševljava izgledom i stanjem kuće, otkriva da se on bavi klesanjem u kamenu. Pretraži kuću, pogleda slike, nađe kuharicu koju uzme jer je u njoj zabilježen recept (do srca muškarca se dolazi kroz želudac). Sitki dolazi da vidi Toprak. Jeftino se izvlači da mu je mob. ostao u kafiću i da se javila od vlasnika žena. I naravno kune se svim i svačim tako i pokojnom kćeri i uvjeri je u svoju ljubav. Hava se vraća iz vinograda priča tetki kao je oduševljena onim što je vidjela, pogotovo klesanim kamenom „kojem je dao dušu“. Tetka je konkretna traži nešto čime će doći do Jusufa na što ona vadi kuharicu i pokazuje što će kuhati za večeru. Svi su za večerom (osim Jusufa) iznosi se jelo tetka hvali Havu da je napravila francusko jelo za promjenu, ona ponosna jer je svi hvale ali se brzo razočara kad sazna da Jusuf neće doći kući. Jusuf je u isto vrime na romantičnoj večeri sa Betul. Da se naslutiti da je između njih nešto bilo a možda još nečega i ima? Jit je uznemiren jer ne može doći do Munever pa moli mater za pomoć. Ona ga tješi da se ne brine da će se sve to riješiti, (prvo će oženiti Jusufa i Havu a onda su njenom sinu vrata otvorena za Munever). Hava ne može spavati i na terasi čeka Jusufa, do nje dolazi Sultan i vidjevši je budnu i uznemirenu posumnja da se ova zaljubila, što Hava negira a tetka savjetuje da se ni u kom slučaju ne zaljubljuje jer na taj način može izgubiti sve a trijezne glave može dobiti sve. Dolazi vijest da će se suditi Đžunejtu i da će dok ne bude suđenje biti zatvoren. Zabrinuta s kim je Jusuf bio na večeri odluči iskoristiti Jusufova vozača da sazna. I nije joj bilo teško vješto je to izvukla iz njega. Ali se neugodno iznenadi kad sazna da je bio s nekom ženskom,a da stvar bude gora od Sultan sazna da djevojka s kojom je Jusuf bio na večeri njegova bivša.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:25   #67
Ali ne treba se ona brinuti tetka obeća da će to pokvariti. Sultan misleći da radi dobru stvar saopćava Hamijet da je Betlul bila s Jusufom vani. Ali Hamijet je oduševljena i istu zove na večeru i traži da Hava nešto skuha (ova je bjesna od same pomisli a kamo li da kuha za neku drugu). Jusuf, Behtul dolaze kući na večeru Hava otvara vrata i biva neugodno iznenađena njenim izgledom. Svi je srdačno dočekuju i sjedaju za večeru. Usred večere čuje se plač bebe na što Behtul ostaje iznenađena. Jusuf na brzinu objasni odakle dijete i odvede je u sobu da ga vidi. Ona je samo razočarana kako joj nije rekao iako se redovito čuju telefonom. Jit saznaje da knjige koje je dao Havi da da Munever završile u Jusufovoj sobi (u jednoj je pismo ) i hvata ga panika. I sad su on i Sultan u potrazi za knjigama. Na terasi Hava skuplja suđe kad je Behtlul zamoli za vodu(na što ova ostane pomalo uvriđena), Jusuf vidjevši nelagodu reče Pinar (služavka)da joj ona donese. Jusuf odlazi odvesti Betlul u hotel. Hava je zabrinuta pa Sultan obrađuje Hamijet kao mogao bi Jusuf opet patiti... ali ova je uvjerava da je ova samo poslovno došla. Betlul Jusufa zove na kavu i pokušava mu reći da bi sad možda bila spremna ostati u Ujguru. On iznenađen krene je poljubit ali ona se u zadnji čas predomisli. Nakon čega on ode. Na terasi naravno Hava čeka, kad ga vidi da dolazi napravi se da spava. On je dobronamjerno proba probuditi kad mu to ne uspije ispod njene glave izvuče prekrivač i pokrije, ali ne propusti priliku da je pomiluje po obrazu. Jutro je Jusuf i otac odlaze na posao. Jilmaz namjerava reći načelniku da može doći zaprositi Munever. Hamijetan Sultan saopćava da kuća mora biti očišćena u čast Iftara (ramazanska večera) i prosidbe i svi su pozvani. Sultan to brzo priopći Jitu koji odlazi u Muneverinu sobu da razgovara. Ali mu Munever govori da je pristala na brak s načelnikom jer ju je iznevjerio jer nije htio razgovarati s njenim bratom. Jusuf je u obilasku grada s Betlul nakon čega idu na večeru gdje će se slaviti Iftar. Pripremili su ga vanka na otvorenom bogati i siromašni. Behtlul je nestrpljiva i dosadno joj je htjela bi ići,to se ne svidi Jusufu jer on kao domaćin mora ostati dok svi ne pojedu. Dok se tako sjedi njemu padne pogled za drugi stol gdje Hava pomaže drugima da jedu, pogled potraje pa ga uhvati Hava ali i Behtlul. Dok ispraća goste nađe se za Havinim stolom i naravno zahvaljuje (malo previše).za pomoć. U jutro Havu budi Sultan da joj saopći da će Jusuf ostati u kući u vinogradu i da ona ode tamo pripremiti jelo. Dok Toprak oblači bebu dolazi Pinar i donosi joj hranu i oduševljeno priča o kući koju je kupila u njenog ujaka. Kad vidi da ova ne zna pretpostavi da je muž želi iznenaditi pa je zamoli da ipak ne oda da joj je rekla. Toprak da bi provjerila nazove svekrvu i pokušava saznati o čemu se radi ali shvati da ni ona nema pojma. Toprak odluči saznati gdje je kuća i ode da je vidi . Jusuf saznaje da njiva na kojoj je mislio pokrenuti organski uzgoj nije pogodna. Betlul da ga oraspoloži zove ga na večeru ali on odbija. Hava ide u kuću u vinogradu. Hamijetan traži nešto u biblioteci i naleti na knjigu u kojoj je sakriveno pismo od Jita za Munever. Toprak zvoni na vrata kuće ali joj otvara njegova ljubavnica nakon čega se pojavljuje Sitki, a ova se podmuklo smije. Jusuf dolazi u kuću u vinogradu i nađe Havu s romantično postavljenim stolom (nastane šutnja popraćena pogledima), a iza Jusufa sasvim nenadano se pojavljuje Betlul.

Kraj 5 ep.

Evo nadam se da ste zadovoljni. Nadam se da sam vam uspjela sve prenijet, ali dugo nisam nešto sastavljala pa se ne obazirite na pisane ili ostale pogreške.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:46   #68
Wink

Malo slikica

bivša draga




bebać








mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 10:20   #69
Quote:
kalahar kaže: Pogledaj post
Priključujem se temi ako me primate jer mi je ova serija jedina zaokupila pažnju nakon Ezela a evo i youtube kanal na kojoj možete pratit seriju http://www.youtube.com/user/GaravaiPlava
Slobodno nam se pridruži..

Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
boldano: yok, džanim benim. meni je Murat kao Murat, a vala i kao Savaš (u serijii "Ljubav i kazna") tako bezze, on je meni dobar samo kao Demir Doğan.
Nije loš ni Yusuf Hancioglu
Kako htjedoh reći obojica se odazivaju na ime Murat i obojica se nemeću kao zanimljivi glumci..

mal1f2; eto da ti ne napisa kako obn skraćuje ep., ja bih još bila u blaženenom neznanju.., vidim da mi je nešto čudno, jer ep. turskih serija traju 90min, ali kako svaka ep. tj obn-ova ep. ima na početku i kraju ono bolum...taj i taj.. (koja je znači njihovo maslo) pomislila sam možda su zaista samnjili trajanje ep. jer su ne tako davno bili neki prosvjedi turskih glumaca, tražili su da ep. traje manje..sve mi nešto čudno, ali rekoh tko zna, a ne nađoh na net-u nikakav podatak o trajanju..

Što smo sinoć odgledali????!!!

Hava prekida Jusufa i bivšu from Istanbul u ključnom trenutku...
((...nisam trebala dočekati kraj obn-ove ep. da bih skužila da je scena "napada" havin scenarij.. (dobro je, popravljam se, ima nade za mene)))

..od svih scena koje je isplanirala, najbolja je bila ona o kojoj nije vodila računa, slučajni nalet na Jusufa..ne bi bolje ispalo ni da je planirala..inače me jako nerviraju te scene u serijama kad se neka ženska služi prljavim trikovima, no Hava to radi totalno profesionalno, pa nema mjesta za nerviranje..

..spominjao je netko tejze Sultan..ni meni nije jasno njeno ponašanje prema gazdama, ispada da ih zbog nečeg mrzi, a ne vidim da su tako loši prema njoj, možda postoji neki razlog ili je to čisto produkt zavisti i pohlepe..
..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 10:37   #70
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Slobodno nam se pridruži..



Kako htjedoh reći obojica se odazivaju na ime Murat i obojica se nemeću kao zanimljivi glumci..

mal1f2; eto da ti ne napisa kako obn skraćuje ep., ja bih još bila u blaženenom neznanju.., vidim da mi je nešto čudno, jer ep. turskih serija traju 90min, ali kako svaka ep. tj obn-ova ep. ima na početku i kraju ono bolum...taj i taj.. (koja je znači njihovo maslo) pomislila sam možda su zaista samnjili trajanje ep. jer su ne tako davno bili neki prosvjedi turskih glumaca, tražili su da ep. traje manje..sve mi nešto čudno, ali rekoh tko zna, a ne nađoh na net-u nikakav podatak o trajanju..

Što smo sinoć odgledali????!!!

Hava prekida Jusufa i bivšu from Istanbul u ključnom trenutku...
((...nisam trebala dočekati kraj obn-ove ep. da bih skužila da je scena "napada" havin scenarij.. (dobro je, popravljam se, ima nade za mene)))

..od svih scena koje je isplanirala, najbolja je bila ona o kojoj nije vodila računa, slučajni nalet na Jusufa..ne bi bolje ispalo ni da je planirala..inače me jako nerviraju te scene u serijama kad se neka ženska služi prljavim trikovima, no Hava to radi totalno profesionalno, pa nema mjesta za nerviranje..

..spominjao je netko tejze Sultan..ni meni nije jasno njeno ponašanje prema gazdama, ispada da ih zbog nečeg mrzi, a ne vidim da su tako loši prema njoj, možda postoji neki razlog ili je to čisto produkt zavisti i pohlepe..
..

1 bold
: ah, da, ja i zaboravila da se i nas Yusuf Hancioglu se zove Murat. i zato sam mislila da se tvoj komentar odosio samo na Yildirima, a ne i na Unalmiša

2 bold: scena je čok čok čok
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 10:48   #71
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Evo sadržaj cijele 5 ep. originalne. Nadam se da je to ono što nisi gledala. Jer OBN dosta skraćuje,pa sam valjda pogodila.
OBN cjepka epizode nenormalno…stavlja “Bolum” taj i taj po svom nahodjenju, ali NE skracuje epizode, ja to budno pratim cak iz prethodnog dana znaju ponoviti neke scene dvaput sa drugacijim prijevodom

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Kako htjedoh reći obojica se odazivaju na ime Murat i obojica se nemeću kao zanimljivi glumci..

..od svih scena koje je isplanirala, najbolja je bila ona o kojoj nije vodila računa, slučajni nalet na Jusufa..ne bi bolje ispalo ni da je planirala..inače me jako nerviraju te scene u serijama kad se neka ženska služi prljavim trikovima, no Hava to radi totalno profesionalno, pa nema mjesta za nerviranje..

..spominjao je netko tejze Sultan..ni meni nije jasno njeno ponašanje prema gazdama, ispada da ih zbog nečeg mrzi, a ne vidim da su tako loši prema njoj, možda postoji neki razlog ili je to čisto produkt zavisti i pohlepe..
..
1. Isto pomislih…ima nesto COK interesantno u tom imenu

2.Iznenadila se dobro, ali se dobro i snasla… meni je dobra jos jedna scena kad ga zovne u onoj pidzami, pa se on skroz brzo okrene

3.tetka Sultan mi je jos enigma, ne kontam sta zeli, bolje svom sinu, bolje sebi, kome?
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 11:51   #72
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Slobodno nam se pridruži..



Kako htjedoh reći obojica se odazivaju na ime Murat i obojica se nemeću kao zanimljivi glumci..

mal1f2; eto da ti ne napisa kako obn skraćuje ep., ja bih još bila u blaženenom neznanju.., vidim da mi je nešto čudno, jer ep. turskih serija traju 90min, ali kako svaka ep. tj obn-ova ep. ima na početku i kraju ono bolum...taj i taj.. (koja je znači njihovo maslo) pomislila sam možda su zaista samnjili trajanje ep. jer su ne tako davno bili neki prosvjedi turskih glumaca, tražili su da ep. traje manje..sve mi nešto čudno, ali rekoh tko zna, a ne nađoh na net-u nikakav podatak o trajanju..

Što smo sinoć odgledali????!!!

Hava prekida Jusufa i bivšu from Istanbul u ključnom trenutku...
((...nisam trebala dočekati kraj obn-ove ep. da bih skužila da je scena "napada" havin scenarij.. (dobro je, popravljam se, ima nade za mene)))

..od svih scena koje je isplanirala, najbolja je bila ona o kojoj nije vodila računa, slučajni nalet na Jusufa..ne bi bolje ispalo ni da je planirala..inače me jako nerviraju te scene u serijama kad se neka ženska služi prljavim trikovima, no Hava to radi totalno profesionalno, pa nema mjesta za nerviranje..

..spominjao je netko tejze Sultan..ni meni nije jasno njeno ponašanje prema gazdama, ispada da ih zbog nečeg mrzi, a ne vidim da su tako loši prema njoj, možda postoji neki razlog ili je to čisto produkt zavisti i pohlepe..
..
Izabrala je super timing, mislim da je čak i presudan u odnosu Jusuf – Behtlul. Jer nakon ovoga njihov odnos sve je gori. Da Hava dobro odrađuje namještaljke. Moždane vijuge joj dobro rade.

Što se tiče Sultan ona mi u cijeloj priči nije jasna.
Kako za sad stvari stoje cijela obitelj se prema njoj i Jitu odnosila krajnje korektno. Sin je bio s njom u kući oni su ga školovali. Pa i sam Jusuf je zove abla. A što je ona očekivala više od toga? Pa zar ona tu nije sluškinja. Odličan mi je bio Jusuf kad je pričao s Jitom da jedino kome bi povjerio svoju obitelj bi bio on. Ni familiji, rodbini, prijateljima, što bi značilo da ima izrazito dobro mišljenje o njemu. S tim je sve rekao.

Ne znam kako bi joj položaj u kući bio bolji ako se Hava uda za Jusufa. Manje bi radila ili? Materijalno bolje stala?
Znam da se veseli tom braku jer bi on otvorio vrata za Munever i Jita. Iako po meni mislim da Jusuf se ne bi protivio tom braku i da se on ne oženi s Havom.

A s druge strane kad vidim neke njene postupke dalje u seriji čini mi se da i nije tako loša.

Ipak nam je prijevod prijeko potreban pa će se vidjeti
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:10   #73
Ahhh kako je Jusuf pred kraj nastavka lijepo pogledavao Toprak a onda se nasmiješio kad je ona ustala i otrčala u kuću
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:34   #74
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ahhh kako je Jusuf pred kraj nastavka lijepo pogledavao Toprak a onda se nasmiješio kad je ona ustala i otrčala u kuću


ja navijam za Yusufa i Havvu
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 08:31   #75
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post


ja navijam za Yusufa i Havvu
i ja isto ali po onome sto sam sinoc gledala u 47. svasta mi se mota po glavi kao moguci scenarij i sve se bojim da bi ona predvidjanja (mislim da je mal1f1 rekla za mogucnost zblizavanja Toprak i Jusufa) mogla da se ostvare ...previse se prstiju petlja...tetka Sultan mi je definitivno velika enigma

veceras slijedi jos jedna coook lijepa scena koja ce da se vrti u sjecanjima mnogo puta
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 09:35   #76
@mal1f2 Hvala na sadrzaju epizoda koje nisam stigla pogledati
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
i ja isto ali po onome sto sam sinoc gledala u 47. svasta mi se mota po glavi kao moguci scenarij i sve se bojim da bi ona predvidjanja(mislim da je mal1f1 rekla za mogucnost zblizavanja Toprak i Jusufa) mogla da se ostvare ...previse se prstiju petlja...tetka Sultan mi je definitivno velika enigma
Nadam se, nadam..

Ja definitvno navijam za Jusufa i Toprak. Hava mi ide na zivce. Naporna je brate mili
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 13:30   #77
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
i ja isto ali po onome sto sam sinoc gledala u 47. svasta mi se mota po glavi kao moguci scenarij i sve se bojim da bi ona predvidjanja (mislim da je mal1f1 rekla za mogucnost zblizavanja Toprak i Jusufa) mogla da se ostvare ...previse se prstiju petlja...tetka Sultan mi je definitivno velika enigma

veceras slijedi jos jedna coook lijepa scena koja ce da se vrti u sjecanjima mnogo puta
bolje što naši krate ove epizode, ukočila sam se pored računara dok sam pregedala 47. epizodu
i ja sam ko će s kim završiti na kraju. taman kad se ona probudila, i eto prvo što je izgovorila bilo je Yusuf; on je povjerovao u izmišljotine svoje mame, doduše, ima i nalaz od doktora, ko ne bi povjerovao , i eto ne pati više za njom... nejse, namučit će nas ovi Turci do "happy end". mada i to je upitno kod Turaka, nije im baš čest happy end, bude i
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 14:48   #78
47 bolum..jel to zadnja prikazana u Turkišlandu?!!!Turci i scenarij, s njima si definitvno na očekuj neočekivano..

Uf..ja se ipak nadam da će se stvari odvijati u korist Have & Jusufa..ako će već Toprak dobiti Činara, šta njemu fali, ništa!!! Iako je Hava spletkarošica svoje vrste, njoj dajem prednost..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 19:38   #79
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
@mal1f2 Hvala na sadrzaju epizoda koje nisam stigla pogledati

Nadam se, nadam..

Ja definitvno navijam za Jusufa i Toprak. Hava mi ide na zivce. Naporna je brate mili
Uvijek draga, nije problem
Da situacija je dosta neizvjesna. Jusuf je svjesno prekinuo s Havom iz očitih razloga, bez obzira na patnju koju trenutno osjeća. Za pretpostaviti je da on do daljnjeg neće saznati da je Hava živa. Đžunet je u sve upućen. Vjerujem da će on pokušati iskoristiti ovu situaciju u svoju korist. Iako mi on nije za nju. S druge strane Toprak je u Istambulu. Sve je bilo dobro dok se nije zaljubila. Ljubav je uzvraćena ali bivša mu je trudna i poput Have okreće nebo i zemlju da ga vrati. A Činar za razliku od Jusufa nestabilniji (nakon smrti Lale). I kako kaže defnne u Turkišlendu su odlučili zakomplicirati kad Toprak ostane trudne. S druge strane puno je onih koji navijaju za Činara i Yečim (mlada, lijepa, atraktivna, i doslovno luda za Činarom). Nagađa se da bi se Toprak bježeći iz Istambula mogla povezati s Jusufom zajedno pateći probuditi ljubav, koja se dala naslutiti na početku ali zahvaljujući Havi nije bilo ništa.

Sad nam treba strpljenja.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 20:59   #80
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Uvijek draga, nije problem
Da situacija je dosta neizvjesna. Jusuf je svjesno prekinuo s Havom iz očitih razloga, bez obzira na patnju koju trenutno osjeća. Za pretpostaviti je da on do daljnjeg neće saznati da je Hava živa. Đžunet je u sve upućen. Vjerujem da će on pokušati iskoristiti ovu situaciju u svoju korist. Iako mi on nije za nju. S druge strane Toprak je u Istambulu. Sve je bilo dobro dok se nije zaljubila. Ljubav je uzvraćena ali bivša mu je trudna i poput Have okreće nebo i zemlju da ga vrati. A Činar za razliku od Jusufa nestabilniji (nakon smrti Lale). I kako kaže defnne u Turkišlendu su odlučili zakomplicirati kad Toprak ostane trudne. S druge strane puno je onih koji navijaju za Činara i Yečim (mlada, lijepa, atraktivna, i doslovno luda za Činarom). Nagađa se da bi se Toprak bježeći iz Istambula mogla povezati s Jusufom zajedno pateći probuditi ljubav, koja se dala naslutiti na početku ali zahvaljujući Havi nije bilo ništa.

Sad nam treba strpljenja.
boldano: kao što sam već rekla - navijam za Yusufa i Havvu, ali ako taj zaplet oko zbližavanja između Toprak i Yusufa urade lijepo, može onda i to. mada mi se Toparak i Činar lijepo slažu .

nađoh ja sebi posla, nisam gledala "Lale Devri", ali već večeras krećem od 1. epizode , ili od one epizode u kojoj se pojavljuje Toprak. ostalo me ne zanima

Toprak trudna . ko je otac djeteta? o toj seriji znam samo ono što mi se prepriča, a čula sam da Toprak i Činar ne upražnjavaju brak, tako da sam malo što se tiče trudnoće...

Zadnje uređivanje vanillaflower : 13.09.2011. at 21:33.
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.