Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2010., 13:12   #221
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Provjereno NETOČNA informacija! Ali ke Baba (na Kvatriću preko puta Kvaka) daju daleko najvise mesa i opcenito po mojem sudu najobilnija porcija odličnog okusa koju možeš pojest za 25 kn i da se do grla najedeš. Jeo sam ih svugdje u Zg pa i na moru, ali sad nakon dva tjedna na moru jedva sam čekao da se vratim u Zg u Ali ke Baba-u na stari dobri kebab i nisam požalio bio i ostao najbolji!

Pozdrav svim ljubiteljima Ali ke Babe i onima koji će to tek postati!
Očito nisi probao onaj na Savskom mostu.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:21   #222
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Očito nisi probao onaj na Savskom mostu.
Na Savskom mostu probao sam na sva 3 mjesta, dosta dobar mi je bio onaj Index a ona ostala dva necu komentirat. Meni je u Ali ke Babi najbolji! ali kako je neko vec prije reko "sto ljudi, sto tisuća ukusa" . Ja sam za to da se ljudi ne ogranićavaju, već neka probaju na više mjesta i onda sami donesu svoj sud!
Pozdrav
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:59   #223
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Očito nisi probao onaj na Savskom mostu.
Savski most je smeće, nevalja im meso, umaci su im skoro pa svima isti i loši imaju okus ko dresing za salatu i kečap, a onaj šipac dole koji kakti daje najviše mesa...to može proć jedino ak se pijan vračaš s Mladosti/Jaruna pa te briga kaj jedes. Ali Ke Baba rules!
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 10:35   #224
Kebab i birc La Mar kod Doma sportova.. Meni osobno najbolji u gradu.. I do njega isto ima još jedan kebab News nešto.. Isto nije loš..
__________________
...and I'll see you someday on Fiddlers Green...
Ronnie_Drew is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 16:37   #225
Te kebabe se uopće više ne isplati jesti, okus je sve gori i gori, lepinja sve manja i manja, a cijena sve više raste. Minimalno dva ti trebaju da se najedeš, a za 50 kn možeš pojesti juhu, pržene lignje, tartar, krompir itd. Dakle nešto pošteno.
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:04   #226
e jeste probali onaj kebab u big martinu prefino nesto nemogu odoljet dodite probat
marathon22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:55   #227
Quote:
marathon22 kaže: Pogledaj post
e jeste probali onaj kebab u big martinu prefino nesto nemogu odoljet dodite probat
koja losa reklama
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 10:10   #228
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Provjereno NETOČNA informacija! Ali ke Baba (na Kvatriću preko puta Kvaka) daju daleko najvise mesa i opcenito po mojem sudu najobilnija porcija odličnog okusa koju možeš pojest za 25 kn i da se do grla najedeš. Jeo sam ih svugdje u Zg pa i na moru, ali sad nakon dva tjedna na moru jedva sam čekao da se vratim u Zg u Ali ke Baba-u na stari dobri kebab i nisam požalio bio i ostao najbolji!

Pozdrav svim ljubiteljima Ali ke Babe i onima koji će to tek postati!
Daju dosta mesa, te se treba napomenuti kako je meso ukusno, ali umak i lepinja su prosjecni. Tako da nisam odusevljen.

Vi koji patite od toga da dobijete puno mesa onda mozete u Dubravi prekoputa benzinske uzeti jumbo kebab.
__________________
Death is only the beginning
Ilargia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:23   #229
Quote:
Ilargia kaže: Pogledaj post
Daju dosta mesa, te se treba napomenuti kako je meso ukusno, ali umak i lepinja su prosjecni. Tako da nisam odusevljen.

Vi koji patite od toga da dobijete puno mesa onda mozete u Dubravi prekoputa benzinske uzeti jumbo kebab.
slazem se s tobom svako malo idem tamo na kebab, jeo sam ih svuda ali u dubravi preko puta benziske je najjbolji, pogotovo kako su uveli jubo kebab
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 02:42   #230
Quote:
Ilargia kaže: Pogledaj post
Daju dosta mesa, te se treba napomenuti kako je meso ukusno, ali umak i lepinja su prosjecni. Tako da nisam odusevljen.

Vi koji patite od toga da dobijete puno mesa onda mozete u Dubravi prekoputa benzinske uzeti jumbo kebab.
Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa. Znaci oni ne uzimaju jeftino meso iz city kebab od kojeg te boli želudac i podriguješ se cijelu večer. City kebab ima proizvodnjicu u Petrinji i sa mesom koje je pitaj boga kave kvalitete stavljaju soju i krušne mrvice u smjesu naravno kako bi uštedili i obogatili se nabrzinu = tipični balkanski mentalitet.

Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva. Proizvođač je tvornica "Arslan" http://www.kebapturk.com/ENG/index.html inače po rječima mojih prijatelja sa mora koji žive u Njemačkoj " najcijenjeniji dobavljač mesa u Stutgartu i okolici".

Da skratim ako je Njemcima gdje postoje na 100 proizvodača Arslan najbolji ili među najboljima onda to i uistinu je tako.

Odnedvano imaju i durum (kebab u tortilji) pa ti se to možda više svidi nego klasična lepinja . Poz
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 14:41   #231
Jos da s komadima mesa nije samo piletina...
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 14:54   #232
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa. Znaci oni ne uzimaju jeftino meso iz city kebab od kojeg te boli želudac i podriguješ se cijelu večer. City kebab ima proizvodnjicu u Petrinji i sa mesom koje je pitaj boga kave kvalitete stavljaju soju i krušne mrvice u smjesu naravno kako bi uštedili i obogatili se nabrzinu = tipični balkanski mentalitet.

Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva. Proizvođač je tvornica "Arslan" http://www.kebapturk.com/ENG/index.html inače po rječima mojih prijatelja sa mora koji žive u Njemačkoj " najcijenjeniji dobavljač mesa u Stutgartu i okolici".

Da skratim ako je Njemcima gdje postoje na 100 proizvodača Arslan najbolji ili među najboljima onda to i uistinu je tako.

Odnedvano imaju i durum (kebab u tortilji) pa ti se to možda više svidi nego klasična lepinja . Poz
A zašto onda kad već uvoze meso iz Njemačke ne uvoze ovakve kebabe:
?

Nego i njihov izgleda ko pašteta na šipci?
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:02   #233
Quote:
Khufu kaže: Pogledaj post
A zašto onda kad već uvoze meso iz Njemačke ne uvoze ovakve kebabe:
http://elocal.com.au/images/3083/kebab1.JPG?
Nego i njihov izgleda ko pašteta na šipci?
zato jer je pašteta na šipci najmanje 3x jeftinija
šnicl vidiš da je šnicl, a u paštetu idu kurci,palci
klincima je svejedno što jedu, natrpaj im hrpu toga i zalij sa ljutim umakom
pa će oni doći opet
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:50   #234
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zato jer je pašteta na šipci najmanje 3x jeftinija
šnicl vidiš da je šnicl, a u paštetu idu kurci,palci
klincima je svejedno što jedu, natrpaj im hrpu toga i zalij sa ljutim umakom
pa će oni doći opet
To je meni apsolutno jasno. Ali možda ovaj forumaš ima drugačije objašnjenje. Iako ne pušim priču o ovom uvozu iz Njemačke.
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 10:29   #235
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?
Hsimpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 10:42   #236
Quote:
Hsimpson kaže: Pogledaj post
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?
pa vjerojatno je, jer ipak, ovdje vidis sta jedes, vidis da su snicle i vidis di je masno..
a ono je sve smljeveno il kao sto kazu paštetirano, a u paštetu mozes strpati sve i nitko nece skuziti što je...
sada bi vjerojatno trebalo probati oba, uzeti uzorke i vidjeti sastojke svega, onda bi dosli do pravog odgovora..
a ovako mozemo samo nagađati
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 12:47   #237
a ne znam da je neki genijalan okus tog mesa sa slike ,meni bas i nije.Nožem reže onak,ja kad sam uso prvi put mislio da je to ananas.Nekak sam se vec naviko na ovu 'paštetu'.Meni onak najbolji dio ljuti umak,mmm umak,pa onda onaj sir isto koji se topi u ustima mm sir,pa malo luka a malo i čilija mm čili,sad bi mi pasao jedan kebab.Taman da i govna stavi umjesto mesa bude dobro meni,ma samo mi daj malo ljutog sosa po njima i da vidiš čarolije
Hsimpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 14:46   #238
Quote:
Hsimpson kaže: Pogledaj post
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?
Jesi siguran da to nije puretina/piletina? Jer ima po gradu ovakvih slaganih šnicli, ali je to sve puretina/piletina. Meni osobno ne paše.

Što se tiče kvalitete, barem vidiš da li je papak nabijen na štapu. U pašteti to ne možeš vidjeti.

Bio sam pred mjesec dana u Turskoj. I tamo su svi kebabi slagani od šnicli, nema ovih pašteta. I meso je jako, jako dobro. Također imaju puretinu i piletinu ali je intezivnijeg okusa o osjeti se meso, ova naša je bezlična. A ovaj ˝normalni˝ kebab je isto tako slagan. Koje meso je unutra ne znam, znam da se u nekim dosta osjetila janjetina (ali vjerojatnije je da je bila ovčetina). Ali mi se opet nisu svidjeli jer tamo trpaju i pomfri u kebab a u umak stavljaju neki njihov začin (kim ili nešto) na koji mi nikako nismo navikli i koji mi je jednostavno gadi.
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 00:07   #239
Quote:
Hsimpson kaže: Pogledaj post
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?
meni je taj na Malešnici najjebeniji u gradu....IMHO....makar je i alibaba odličan....

jedino topla preporuka da izbjegavate ovaj u sparu u city centru....naime dok sam tamo šljakao u osiguranju u civilu pa dok je dučan bio prazan sam znao pričat i zajebavat se sa djelatnicima...pa mi dečko kaj radi u mesnici savjetovao da nije baš idealna opcija za gablec taj kebab jerbo su već par puta ljudi od kojih uzimaju tu paštetu na štangi padali na testiranju dal meso valja ili ne.....uz opasku kao jebat ga da ovo i nevalja da smo uzeli ono kaj nije prošlo na testu prepeče se pa ubije sve loše olfo i tak......

tak da sam i najgladniji radije produžim pa jedem suve krekere i jogurt
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 01:26   #240
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
meni je taj na Malešnici najjebeniji u gradu....IMHO....makar je i alibaba odličan....
A gdje je to točno na Malešnici? Taj dio grada mi je totalno nepoznat. Ulica ili nešto za orjentaciju?
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.